הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לו מה לשפר, אבל הוא רמה מעל כולם יחד עם מליקסון.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסדר זה סממן מובהק של קבוצה מפוחדת או קבוצה מחוברת. אחרי גול בדקה הרביעית בטרנר אתה צריך לרמוס את היריבה ולא לתת לה לנשום, במקום זה קיבלנו הליכה מיידית אחורה ומתן הכדור לחדרה בקלות. השוויון היה עניין של זמן.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

זה בהנחה שיש רעב, לדעתי אין כזה רעב אצלכם.
    זה טבעי אבל.

האליפות שלקחתם שנה שעברה הייתה סוג של נס לדעתי.

מה שקורה לכם 11 מחזורים עכשיו זה מה שהיה קלאסי שיקרה לכם אשתקד.

גם העונה לדעתי אתם תחזרו.

4. South Boy Member

אלחמיד כל משחק בלי יוצא מן הכלל מסיים עם טעות של גול, מה זה שווה כל היכולת הטובה שלו אם אנחנו מקבלים לפחות גול אחד בנוהל בגלל חוסר אחריות שלו? מיגל ויטור זה מפלצת, זה בלם שיכול להחזיק הגנה שלמה לבד, אלחמיד בלם בסדר ותו לא. אולי בתור כינור שני לויטור הוא יצליח יותר.
    הזכרתי את זה גם במשחק מול בית"ר, הבעיה הכי גדולה של באר שבע זה חוסר במגינים. קורהוט נראה כמו שחקן עבר ונראה שאלוהים ממש אוהב אותו אם מלהיות רגל וחצי מחוץ למועדון פציעה אחת גרמה לו להיות שחקן הרכב, כבר בעונה שעברה מי שראה את היכולת העלובה שלו ידע שהיו צריכים לחתוך אותו וגם זה לא הסתדר איכשהו.
    ובן ביטון? שאלוהים יעזור לנו, בחיים לא ראיתי צלילה כזאת ביכולת של שחקן. הוא מביך את עצמו. דור אלו שגם לא נראה כמו איזה עילוי עד עכשיו חייב לקבל הזדמנות ברגע שיהיה כשיר, לא יכול להיות שבן ביטון יראה הרכב ביכולת המגעילה הזאת.

5. Ajax Amsterdam Member

אני חושב שמישי בסדר גמור ועושה עבודה טובה, אבל ביטון באמת מראה כמה חסרה לו אינטליגנצית משחק ללא ספק הוא בצלילה גדולה גם מבחינת יכולת הגנתית. שאלו יחזור (כי במילא לא ניקח אליפות) אלו צריך לשחק. ויטור שיחזור גם ישר צריך להיות בהרכב.
    אני מאמין בינואר שיחתכו בבשר החי יש פה שחקנים שעדיף את ואדים מנזון עליהם.
    מקווה מאוד שיביאו איזה עוד איזה זר שיהיה חזק מבחינה פיזית כי לבנתיים מה שבולט בקבוצה זה רכות של ילדה בת 4

6. yedidel Member

מה אתם רוצים מביטון? היה אחלה אתמול ואפילו הפתיע התקפית עם 2 כדורי רוחב שהיו חייבים להיות בפנים

7. zivmay Member

אי אפשר לקחת אליפות בזמן שהשחקנים נראים כלכך נחותים פיזית. הלחץ ומשחק ההגנה מאוד לא מאורגן, לא יודע אם זה קשור לעמידה במגרש או לאינטנסיביות של שחקנים, מעריך שזה שילוב של שניהם. כל עוד אנחנו ניתן לקבוצות כלכך הרבה חופש אנחנו נהיה פגיעים, סהכ ברוב שנותיו של בכר כמאמן, הקבוצות שלו עמדו טוב על המגרש, ראינו כבר זליגות החל מהשנה שעברה, כנראה כשיש יותר מדי ישראלים שמקבלים הרבה מעבר למה שהם שווים, החוסר במשמעת רק יילך ויגבר.

8. סמואל אטו Member

הציפיות שלכם בשמים.
    השנה זו התחלה מאפס, יקח זמן לבכר לבנות את הקבוצה הזו ויש מצב שזה יקח אפילו יותר מעבר לעונה הזו.

Noam77 אוהב/ת את זה.
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי ממהר לבנות על ויטור כמשיח ,הבנאדם בקושי שיחק כדורגל בשנתיים האחרונות,יש מצב שרק מהציפיות הוא שוב יקרע את הרצועה.
    יש הבדל עצום לחזור שהקבוצה רצה,מאשר שהיא במשבר.

שי אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

בנייה בליגת הישראלית זה חרטא. גם מכבי תל אביב עברו הרבה שינויים בקיץ

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. South Boy Member

בוא תשתף אותנו מה הציפיות שלנו כי אין לי מושג על מה אתה מדבר, לא ראיתי מישהו אחד שמדבר על ציפיות כאלה או אחרות.
    או שזה לא לגיטימי לצפות מקבוצה כזאת לכל הפחות להיות פחות רכה ואדישה?
    זה לא נראה כמו בנייה כי אין מילימטר של התקדמות מהקיץ והתחלנו את העונה לפני כמעט חצי שנה, שום דבר לא משתנה אפילו לא בגישה.

12. סמואל אטו Member

איך תהיה התקדמות אם המאמן שלכם עדיין לא יודע איך להרכיב את הקבוצה שלו?
    אין לכם אפילו בסיס להתחיל איתו כדי להוסיף חלקים.
    אדישות? מה ציפית ששחקנים שלקחו 3 אליפויות יטרפו את הדשא? אולי ששחקנים ילחמו בשביל מועדון שמחליף שחקנים כמו גרביים.

13. South Boy Member

אין אפילו בסיס להתחיל איתו? וואלה אתה הזיה בחיי.
    איך שחקנים שנמצאים היום בבאר שבע לקחו 3 אליפויות אם אנחנו מחליפים שחקנים כמו גרביים? לפחות תהיה עקבי בבלבולי שכל שלך.
    מבחינת חומר שחקנים הקבוצה הזאת לא אמורה להיראות ככה בשום מצב, וגם אם הקבוצה מחליפה שחקנים כמו גרביים שחקני כדורגל צריכים קודם כל לכבד את עצמם ואת המקצוע שלהם, זה לא אמור להתבטא בתוצאות או בתארים זה פשוט אמור להתבטא ביותר רצון ולחימה, אם לא בשביל המועדון אז לפחות בשבילם כשחקנים מקצוענים, אין לזה קשר ל"בסיס" (תראה לי עוד קבוצה חוץ ממכבי עם בסיס כזה, עאלק אין בסיס) או לרכש שהמועדון עושה.
    הכול מתחיל ונגמר בזה שאתה חושב שמישהו פה מצפה לחמישיות בכל משחק או לצלחת רביעית וזה לא נכון, כולם מבינים שזאת עונת מעבר אבל גם בעונה כזאת זה לא אמור להיראות ככה, יותר ממבחינת הגישה ולא מבחינת היכולת.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/18
  14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

התקופה ההכי יציבה שלכם היתה כשהייתם משחקים עם אוגו הובאן וראדי.
    כל זמן שאתם משחקים רק עם שניים בקישור, אתם כל זמן חשופים למתפרצות ממרכז המגרש. מפתיע אותי שבכר עדיין לא מתקן את זה. ולא, מליקסון באמצע זה לא שחקן מהסוג הזה.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מכלול. כי אני חושב שמה שיותר השפיע זה שהיו לנו 2 שוברי שיוויון בכנפיים ועוד שובר שיוויון לאגף שקם מהספסל והרג את היריבה שעלה כמחליף. אין מה להשוות בכלל, לטעמי, באימפקט, בין שחקני אגף קטלניים, לשחקני מרכז, בטח עם מרכז פקוק כמו שלנו. השיטה החדשה הורגת אותנו כי אין לנו שום איכות באגף, פשוט 0. כאשר האמצע שלנו כל כך פקוק, הרבה הרבה יותר קל לשתק אותנו. אין לי בעיה עם אוגו וסאבו ביחד, זה בהחלט יכול לעבוד עם שניהם, עם שחקנים חכמים ואיכותיים . הבעיה שלנו שמקדימה יש לנו סבע (אמצע), מליקסון (שיותר בא אחורה לקחת כדור ובעיקר מגיח מהאמצע) ועדן בן בסט שהוא עלבון לרמה גבוהה, אין לי בעיה איתו בתור שחקן משלים ומחליף, כשחקן הרכב זו בדיחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.