הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

בהנחה שליגה = אליפות אז אני לא מסכים שגם לליגה זה מספיק.
    יש לנו יריבה שהתחזקה מהעונה שעברה בעוד אנחנו אפילו בשלד הנוכחי שלנו היינו בינוניים מאוד אז בלי טוני? אין מה לדבר בכלל.
    פיתחתי לי סוג של תיאוריה כי אני חושב שאף אחד לא מדבר על זה ומתרכז בעיקר בהגנה, אבל אין לנו קישור.
    איינבינדר היה חלש מאודדדד אתמול ולמרות שאני אוהב אותו הוא לא יכול להיות בשום אופן ה50/50 המוביל בסגל, המוגבלות הטכנית של הקישור שלנו כל כך נוראית שכפועל יוצא שיר צדק הוא זה שמוציא את התקפות המעבר עם כדורי גבוה שמגיעים לכתובת באחוזים לא מספיק גבוהים, הנעת הכדור שלנו רוחבית וכמעט לא קיימת לעומק וכל שטף המשחק והיציאה קדימה מתבצעת בהליכה. אתמול מול ניקוסיה זה היה מביך לראות כמה זמן לוקח לנו לעשות מתפרצת אחת נורמלית בעוד ניקוסיה צריכים שלוש שניות כדי להגיע לשער שלנו, גם בגלל הגנה לא טובה אבל קודם כל הקישור שלא היה. אוגו לא יכול לעשות הכול לבד.
    מודה שבאופן אישי אריק סאבו הפך לפטיש שלי כרגע, בחיי שלפני כמה ימים חלמתי שמציגים אותו עם החולצה של באר שבע מרוב שאני מתפלל שיגיע לכאן שחקן בסגנון הזה, קישור זה הלב הפועם של קבוצה ושלנו נראה כמו לב של סבא בן 90 אחרי צינתור.
    גם אם חן עזרא יהיה בהרכב במקום טוני זה בסדר כל עוד יבוא מישהו טוב ליד אוגו, אנחנו ח-י-י-ב-י-ם קשר 50/50 לאמצע, כלום לא מתחבר אחד לשני בלי זה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/18
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המועדון פירסם שוואקמה ישחק במשחק הגומלין בקפריסין, אבל אני יודע שבוודאות וואקמה הוצא בדקות האחרונות מרשימת הנוסעים לקפריסין על ידי החברה המטיסה. יש 2 אפשרויות:

1. טוני לא משחק יותר בבאר שבע.
    2. תהיה לו טיסה מטורקיה ישירות, מה שגם די נפסל כי לפי הבנתי משרד הכרטיסים שמטפל בקבוצה מטפל בכל טיסה של שחקן שלנו וכרגע הבקשה היא להוציא את וואקמה מתוכנית הגעה לקפריסין.

נחכה להתפתחויות.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

3. סמואל אטו Member

אם הוא נוסע לטורקיה אז זה רציני.

4. אצטדיון למכבי Member

עזיבה של וואקמה זו מכה קשה לב"ש, הייתי מכפיל את השכר בשביל למנוע את זה.
    זה שחקן שמחזיק גם את ההתקפה, גם את האמצע ולפעמים גם את המעבר מהגנה להתקפה לב"ש.
    לא ברמה של איגביני, אבל דומה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

הבנתי שהטורקים מציעים לו שכר שבתכלס בש לא יכולה לעמוד בו (700 או 900 לעונה).

6. hbs7 Member

טוני עוזב, מליקסון פצוע.
    בגומלין עולים עם עזרא, זריהן ובן בסט?
    אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.
    אשכרה הפועל חיפה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני שמעתי ממקור די אמין שלטוני סירב לאחרונה להצעה של 750 אלף מאלונה, אין לנו אפשרות לשמור אותו, הוא מיצה ומגיע לו לעבור הלאה.

8. Telkiyski Member

קשה לי להאמין ש"אלונה" הציעה לו 750 אלף יורו לעונה. זה סכום מטורף.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הצעה לגיטימית וריאלית לכוכב הזה, ראוי לסכום הזה. אלונה התעוררה באיחור, הצעה כזאת הייתה צריכה להגיע בקיץ הקודם, כרגע זה מאוחר מדי. בכל מקרה, זה קרה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  10. yedidel Member

לא כל זר צריך להיות תותח ברמה של נוואקמה. זר צריך להיות שחקן שאין אפשרות להביא ישראלי ברמתו בעלות סבירה, גם אם זה קצת יותר טוב.
    קורהוט זאת דוגמא מצויינת לזר שכבר השתלב טוב, עד עכשיו אני לא מבין למה רצו להביא את שיימן הבינוני שיש אותו עם עוד חוזה ארוך. מי ישמע הוא מה שמונע מאיתנו להביא את הזר השישי התותח

11. Telkiyski Member

בעיקרון הוא באמת שווה סכום כזה, אבל אם מסתכלים על העונה שעברה בכללותה הוא לא.

מישהו הבטיח לך שהיה והוא היה מקבל אצלכם 750 לעונה הוא היה נותן עונה טובה מזו של שנה שעברה?

שנה שעברה, בתכלס? ב"ש לקחה אליפות בלעדיו.

12. סמואל אטו Member

לא רק חוזה ארוך, הוא גם הוחתם בסביבות נובמבר של העונה האחרונה על אותו חוזה.

13. zivmay Member

יש מצב גדול שעקב עזיבת טוני, אוהדי מכבי יחזרו לאייסוקר.

Noam77 אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הם משכו איתו כמה שאפשר, הוא רוצה לשחק ברמות הגבוהות והליגה הטורקית היא בין 10 הליגות הטובות ביותר ביבשת.

האסלביינק מחליף יותר מראוי וישכיח את טוני מהר מאוד.

15. Raulito Madridista

אני לא חושב שהסלביינק רלוונטי, הוא לא חלוץ קלאסי אבל זה לא אותו סגנון ולא אותה עמדה. האמת שחשבתי שבאר-שבע תכניס יותר כסף ממכירתו של וואקמה(תראו בכמה קנו את אוחנה למשל) וזה לא טוב עבורה שזה קורה לקראת אמצע אוגוסט, אבל גם דברים כאלה קורים וזו לא טרגדייה, באר-שבע תהיה גם אחריו כמאמר הקלישאה.
    אסור לבאר-שבע לשים X על עניין הזרים, גם אם נפלו עם קוואנקה ופקהארט(הנפילה איתו לדעתי קטנה יותר), הרי השוק הישראלי מאוד-מאוד-מאוד דל. אין טעם להשתולל על מאור סולומון שמכבי פ"ת תדרוש עליו סכומים כאילו הוא אסנסיו, ודיא סבע לדעתי הוא אופצייה טובה, אבל אולי צריך לחשוב אחרת. אולי שחקנים שכבר ישנם יעשו פריצה כמו מיכאל אוחנה שיש לו כישרון למשל, אולי לשנות מערך, למשל שני חלוצים וממן מתחתיהם, לשים את כל הביצים בסל של השחקן החם. אפשר גם לנסות את עזרא כחלוץ שני. הנה מגיע אתגר גדול לברק בכר, להמציא את באר-שבע שוב וכרגע כשמליקסון פצוע בפתיחת העונה..

מצב נושא:
הנושא נעול.