הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

2. hbs7 Member

עד שפקהארט לא ישוחרר לא יגיע זר נוסף.
    אין לי מידע מבפנים אבל אני מהמר שאם נצליח להעזיב את פקהארט, הזר הנוסף יהיה קשר התקפי או לאמצע. אין שם מספיק איכות עדיין.
    בזמן הקרוב נראה גם לאן הולכים וואקמה ואוגו - הארכת חוזה או הצטרפות לרשימה הארוכה שממתינים שתתקבל הצעה עבורם והם יעזבו. אלונה לא תתן להם לעזוב בקיץ הבא בחינם, זה ייחתך כבר בקרוב.
    תחושת בטן - אוגו נשאר, וואקמה עוזב ויגיעו עוד 2 זרים.

3. סמואל אטו Member

אז בן שהר החלוץ הבכיר לעונה הקרובה?

4. סיונרה Member

פקהארט עדיין בב"ש?!?

5. hbs7 Member

שהר יהיה החלוץ הבכיר עונה רביעית ברציפות. זה די כישלון ברכש שהוא עדיין בסטאטוס הזה.
    וכן, פקהארט עדיין פה. בדיוק כמו קורהוט, חיימוב, גאדיר, וובה בראון שגם ממנו אני מאמין שיחליטו להיפרד.
    אלונה כרגע לא מוכנה להשלים שכר ואף דורשת דמי העברה עבור השחקנים הללו.
    נראה מי ימצמץ ראשון.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאבדים את השכל? עושים הכל על מנת לקיים את הקלישאה? מאיפה אתה יכול לדעת כשעוד לא שיחקנו אפילו משחק אחד מול יריבה ראויה העונה (ויסלחו לי האסטונים)?
    ההבדל בין בינגו בעמדת השוער לשוער בינוני או חס ושלום שוער חלש הוא עצום.
    ההבדל בין בינגו בצרפתי מבחינת תוספת של פיזיות אתלטיות ויכולת לסגור מספר עמדות לבין שחקן סתמי או נגר הוא עצום.
    ההבדל בין בן בסט של הפועל חיפה שיהיה שדרוג עצום לגאדיר/מלמד לבין בן בסט של מכבי תל אביב שפגע בהם מקצועית ועוד הוסיף מרמור בחדר ההלבשה הוא עצום.
    ההבדל בין חן עזרא שהוא סופר סאב לבין חן עזרא שמחריב התקפות הוא עצום.
    ההבדל בין שמואל שיימן של הפועל חיפה שעשה התקדמות גם הגנתית לשמואל שיימן של מכבי חיפה שהיה בינוני הגנתי הוא עצום במיוחד למשחקים באירופה ששם אורן ביטון אולי יתקשה הגנתית.
    ההבדל בין קיץ שיגמר עם תוספת של סבע/האסלביינק (לא לדבר על שניהם) לקיץ שיגמר בלי טוני/אוגו הוא עצום.

כל הקיץ אני מבקש דבר אחד, תחכו בסבלנות לפני שאתם מעבירים ביקורת על צוות מקצועי שהביא אותנו להצלחות אדירות בשלוש השנים האחרונות.
    תנסו בשלב הנוכחי להסתכל גם על הצד החיובי בכל שחקן שמגיע, ועל כך שכמו שיש סיכוי שהוא לא יצליח יש גם סיכוי שהוא יצליח.
    להעביר ביקורת לפני שהסגל גובש, לפני שאנחנו יודעים מה תוכנית המשחק וסגנון המשחק של בכר, מה תהיה ההיררכיה בקבוצה, האם הניגרים ישארו או יעזבו, זה מוקדם מידי, בטח אצל חלק מהכותבים שכותבים את הדברים כאילו הכישלון ברור כשמש.

לסיום, מזכיר לכולם שלמרות האליפות ושלב הבתים בשנה שעברה, רוב העונה היינו מאוד בינונים, לא מבריקים כמו עונה לפני כן, והייתה ביקורת מאוד גדולה על הרבה מאוד שחקנים בסגל (וזה אחרי קיץ שקיבלנו בו הרבה מחמאות אחרי שהחתמנו שני זרים עם רזומה אירופאי כמו פקהארט וקוואנקה במשכורת שהייתה שיא של כל הזמנים במועדון ואחרי שחיזקנו את הסגל במגינים כמו אלו ואורן ביטון שהחליפו בהירככיה את מתן אוחיון ובן תורג'מן הבינונים).
    אז הקיץ במועדון מחפשים לשנות את הדברים, כי גם ברק הבין שצריך שינוי מסוים, לא מגיע לברק, אלונה ושאר החברה שלקחו אותנו לכל כך הרבה הישגים לפחות להנות מהספק? בטח לגבי שחקנים זרים שמעולם לא ראינו אותם או לגבי ישראלים שלא שיחקו דקה אצלנו?

gilad16 אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

התקרה של השחקנים שהבאתם היא ברורה. אחרי 3 אליפויות רצופות ציפו שתשתדרגו ותגיעו מוכנים למוקדמות ליגת האלופות

yakar ו-גלץ אוהבים את זה.
  8. סיונרה Member

ב"ש ומכבי ישלמו את המחיר על זה שהן מחלישות את שאר הקבוצות בליגה. ההבדל בין גיא מלמד שיושב ביציע ומפצח גרעינים עם דודו דהאן ובין גיא מלמד שמאתגר את הבלמים של ב"ש מתבטא ביכולת שלהם להתמודד גם מול קבוצות אירופאיות.

9. וסרמיליה Member

אני לא חושב שאנחנו יכולים להעיד על מי חלוץ ראשון מי חלוץ שני ומי חלוץ שלישי .
    צריכה להיות מלחמה בריאה על ההרכב גם אם ישחררו את פקהארט ויביאו במקומו חלוץ איכותי,מלחמה על ההרכב זה הדבר הכי טוב שיכול להיות לקבוצה, וכמה שיותר .
    אני לא מבין מאיפה הביקורת על שחקן שהבקיע יותר שערים בעונה שעברה יותר ממה שהבקיע מלך השערים שלנו, לא יודע זה לא מסתדר לי .
    אומרים שלא התחתזקנו מספיק כדי להגיע לליגת האלופות - אני חושב שהסגל מהעונה הקודמת דווקא כן התחזק.
    מספיק לליגת האלופות אני לא יודע אבל אני גם הולך אחורה לקמפיינים קודמים ורואה שלגמרי היינו שם - במפגש מול סלטיק היה חסר לנו שער בודד ופנדל שהוחמץ על ידי ראדי גם במפגש במאריבור היה חסר לנו שער אחד והצלה הרואית של השוער שלהם בתוספת הזמן .
    לפעמים בכדורגל חסר את הגרוש ללירה ואני מקווה שזה יקרה השנה אבל מפה ללהגיד שאנחנו לא מוכנים ושלא התחזקנו מספיק ועוד דיבורי סרק .
    על סמך מה אנחנו לא מוכנים?על סמך קמפיינים קודמים?על סמך הרכש שעוד לא ראינו משחק?על סמך שאר היריבות ?
    יהיה קשה מאוד אבל גם בסגל הזה אנחנו מסוגלים לעלות לליגת האלופות ואני מאמין שעובדים על עוד רכש .

10. סמואל אטו Member

מלחמה בריאה זה כשאתה יודע להעיד מי חלוץ ראשון, שני ושלישי. לא ההיפך.

11. קשר שמאלי Member

עם כמה זרים אתה מעריך תשחקו בשבוע הבא מול זאגרב?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני כבר לא יודע אם עדיף לשחק עם הזרים החדשים או לא. בנוגע ליווני... אף אחד לא מכיר אותו ונקווה לטוב. אם סטו ישחק אני רואה נכנס רק במקום אוגו שמצד שני כן אמור לשחק. אחרת לא רואה איפה הוא נכנס.
    לגבי וואקמה, לפי הדברים כרגע לא נראה שישחק.

13. וסרמיליה Member

מה שתגיד .
    לא יודע איך זה עובד אצלך בקבוצה - אצלנו מי שיהיה יותר טוב באימונים ישחק, לא להפך .

14. סמואל אטו Member

מעניין.
    אני זוכר שברק בכר פעם אמר שהוא ניסה את השיטה הזו וזה לא עבד.
    לא מכיר קבוצה בריאה שאין בה היררכיה ברורה.

15. קשר שמאלי Member

אפשר לסגור את הליגה אם סולומון מגיע אליכם

מצב נושא:
הנושא נעול.