יצחק שום- צריך להישאר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י barakoooda, ‏16/3/03.

1. barakoooda Member

אני חושב שצריך להעיף את שום לא מספיק הוא העיף את ראובן עטר הוא גם הכניס אתמול את רפי כהן שזה היה דקות לסיום למה הוא מכניס התקפה לסיום המשחק?
    מכבי חיפה צולעת לאליפות כמו שום
    נ.ב
    עם הוא כבר מכניס שחקנים אז שייתן לערן לוי לשחק אחלה שחקן הייתי אתמול במשחק ראיתי אותו בהפסקה איזה בעיטות יש לו

2. ferdinand Member

בקיצר שום חרא מאמן.

קלינגר לשלטון...

3. *ירוקה לנצח* Member

חחח הצחקת אותי. גם אני הייתי במשחק וגם אני ראיתי את ערן מתאמן והבנאדם לא הכניס אף גול! רוב הבעיטות שלו הלכו למעלה...

אבל בקשר לשום אתה צודק. מה עובר לו בראש במשחק עונה כשאנחנו מובילים 1:0 להכניס חלוץ במקום קשר??

"אברם אברם אברם אברם אוהבים אותך כולם...."

4. Ilan Member

ואני חושב שצריך להכניס לך מקבל בתחת ולסתום לך תפה, שונא אוהדים כאלה. שום מאמן מצויין , היחידי שצריך לסתום לו תפה זה אתה וכל האוהדים המגעילים האלה כמוך.

5. EladLR Member

צודק
    מה שום עשה לכם?
    אתם רוצים בונקר כמו הפועל?
    כל הכבוד לו שהכניס את כהן ולא עוד בלם......

אנחנו מקום 1 לא חמישי אז מה קורה לכם?

6. Alan Smith Member

לא רק על המשחק של אתמול..
    שום ממש מאמן דפוק מכבי חיפה משחקת בלי שום שיטת משחק ורואים את זה
    חוץ מזה כמה דקות לסיום הקבוצה שלך מובילה אז למה להוסיף עוד חלוץ זה דפוק??

מה הוא רצה בכח לנצח את הפועל 2-0?

אם היה עולה 4-3-3 על ההתחלה זה היה ברור שהוא רוצה התקפי אבל שהקבוצה מובילה בסיום צריך לדעת גם לגונן

7. juva Member

אוהדי מכבי חיפה, לך תבין, יענו הקבוצה שלכם עדין במקום הראשון, עדיף עם הפרש השערים הכי טוב בליגה ועדין משחקת מועלה, ואתם, מתלוננים...

תגידו, אם החילוף הזה של שום היה נותן 2-0 ולא 1-0, הייתם אומרים שהוא גאון כדורגל....

8. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר כשהוא הביא את חיפה לליגת האלופות אמרתם הוא מאמן מצוין, מאמן העונה וכו'

9. *ירוקה לנצח* Member

צר לי לאכזב אותך אבל שום לא הביא אותנו לליגת האלופות אלא אברם!
    בתחילת העונה ההשפעה של אברם עדיין הייתה ניכרת על השחקנים.
    וחוץ מזה בליגת האלופות לא משנה מה תגידי לשחקנים בחדר הלבשה זה ישכח ברגע שהם יעלו על כר הדשא. כמו שאת יכולה לשים לב במשך העונה היכולת שלנו התדרדרה והתדרדרה כאשר צורת האימון של שום החלה להשפיע. אז אני לא צועקת להחליף מאמן או לפטר את שום אני אומרת ששנה הבאה אסור לתת לו להישאר.

10. Alan Smith Member

אני לא אוהד את חיפה..

וכל העונה אני שנאתי את שום למכבי חיפה אין משחק טוב העונה אחרי כל הרבה משחקים הוא לא מצא תשיטת משחק המתאימה..

מה שטוב במכבי חיפה זה רק השחקנים שרובם הביא אברהם גרנט!!! גרהנט דאג למכבי חיפה והביא אותם לשיא כושר להיות הקבוצה הכי טובה בליגה ללא עוררין.. אז השנה שום הורס תקבוצה אבל עדיין היא במקום איכשהו. גם גוטמן היה מסיים איתה מקום ראשון גם שרף ואפילו אני...

מה שרואים אבל זה נסיגה הדרגתית של מכבי חיפה מתחילת העונה אף משחק היא לא מציגה כדורגל גדול אין לה מערך מסודר והשחקנים עומדים איפה שבא להם על המגרש.

עם כזאת קבוצה אפשר להשיג הרבה יותר ממה ששום משיג..

זה כמו במכבי ת"א בכדורסל שגם אם מכבי לוקחת אליפות אז לא בטוח שהמאמן טוב.

11. AFC Member

שום די אשם במצב של מכבי חיפה. על מה הוא חשב כשהוא מכר את יעקובו? שרפי כהן או אליניב ברדה יסחבו את הקבוצה שלו לאליפות?

עם כל הבוחטות של מכבי חיפה, היא היתה יכולה להביא עכשיו חלוץ אמיתי.

עוד טעות של שום היא ההמשך בהצבת אוואט בהרכב. מה הוא חושב לעצמו? שה"ביטחון" של המקום הבטוח בהרכב יעזור לו? השוער הזה רק נופל מאז שמאמן השוערים שלו נפצע, פשוט שוער גרוע, ולפי מה ששמעתי תום אלמדון הוא שוער לא רע.

12. Alan Smith Member

דווקא המכירה של יעקובו הייתה מתבקשת אי אפשר להחזיק את השחקן בכח וגם מכבי חיפה הייתה צריכה את הכסף

אליניב ברדה שחקן לא רע והוא מגלה יכולת לא רעה דווקא וגם רפי כהן חלוץ בכלל לא רע למתפרצות..

זה לא ששום בנה תעונה על רפי כהן, רפי כהן פשוט היה אצלו בקבוצה וגם הוא בקושי משחק..

הבעיה היא לא בסגל אלא בשיטת אימון.. וגם אוואט ביסודו שוער טוב פשוט הוא לא זוכה לאימון טוב ולהענקת ביטחון..

יניב קטן חלוץ עם כמות שערים שאפילו בלם היה מתבייש בה

13. yako Member

כנראה שלא ממש אכפת לך מיענקל'ה שחר.... מה נראה לך שאחרי שהוא שופך כח שנה מיליונים הוא לא רוצה להכניס קצת כסף

ובקשר לשום...ככה זה כשיש אוהדי הצלחות...חוץ מאליפות הם לא מכירים כלום

14. AFC Member

כן...

כנראה שאני לא אוהד את מכבי חיפה...

כנראה שאני בכלל אוהד בית"ר, וההשוואה שלך לאוהד חיפה היא מעליבה...

15. Ilan Member

כמה דברים,
    א. אל תכלילו, אם יש אוהדים של חיפה שאומרים ששום חרא מאמן וכל זה, אז אל תגידו שכל אוהדי חיפה כפויי טובה, כי זה ממש לא נכון.

ב. וידוקה, תבין, מכרו את יעקובו בזמן הכי טוב, מצד אחד הוא כבר רצה לעזוב וראו את זה בזמן האחרון שהוא שיחק בליגה, שהוא בא לשחק בלי חשק, הוא כבר רצה להיתקדם, ואי- אפשר היה להכריח אותו לשחק בחיפה, בנוסף מכרו אותו בזמן הכי טוב, בזמן שהוא עוד היה לוהט ואחריי קמפיין ליגת אלופות מעולה, בזמן הזה הוא היה שווה הכי הרבה כסף וזה היה הזמן הכי טוב למכור אותו, מי יודע- אולי אם היו מחכים עד סוף העונה הוא היה נפצע או שהוא היה משחק לא טוב והערך שלו היה יורד וחיפה הייתה מקבלת עליו פחות?!

ג. בקשר לזה שלא חשבו על מחליף ליעקובו, אז זה נכון היו צריכים להביא מישהו יותר טוב מברדה, אבל ניסו להביא את ברקה והוא לא בא, לא נורא- חיפה יכולה לקחת אליפות גם בלי חוד, ככה שזה לא כ"כ נורא.