כדורגל עולמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏26/11/16.

1. DRORIKO Member

שנבחרות איכותיות מאירופה ישארו בחוץ בזמן שנבחרות נחותות בהרבה יעלו. שמאסיה עולות יותר נבחרות מאשר מדרום אמריקה. זה הכל פוליטיקה מסריחה.

2. k_700 Member

הרבה יותר מהיר מקאבאני(גם הצעיר).
    מזכיר אותו כי הוא גבוה, שיער ארוך, יכול לסיים בכל צורה.
    אבל יש פה פוטנציאל למפלצת אמיתית שמעבר למספרים מפלצתיים יתן סוג של אימפקט קייני כזה של אחד שגם רואה את המשחק, של אחד שמסוגל לשחק ב433 של קבוצות שמחפשות לצאת מהר ולא רק כפואצ׳ר/טארג מן.
    הוא לייט בלומר כי מי חשב לפני איזה שנה וחצי באלמריה שמתפתח פה מפלצת, לגמרי הפתעת העונה באירופה.
    יכול להצליח בכל ליגה, אחרי שלואיס דיאז עזב זה השחקן התקפה הכי טוב בפורטוגל.
    לאן שלא יגיע בקיץ הוא יהיה הסליפר של החלון הזה. כלומר כזה שיהפוך למפלצת אבל לא יקבל את הכותרות.

בינואר יכול היה לעבור במחיר הרבה יותר נמוך, עכשיו זה יהיה באיזור ה75 מליון אירו וצפונה.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

יכול להיות החלק שחסר בפאזל ההתקפי בארסנל ומצד שני ארסנל גם יכולים ליפול למלכודת של יוביץ' או ג'ונתן דייוויד החשוד.

4. k_700 Member

אני אהיה מופתע מאוד אם הוא יבחר בארסנל, אחרי העונה שלו הוא צריך להיות אופציה מובילה לכל קבוצה גדולה אחרי שמתבהרים היעדים של אמבמפה והאלאנד.

פוטנציאלים לארסנל-
    דיוויס, אייזק, יוביץ׳, דמבלה, יהיה מפתיע מאוד אם יכוונו לשחקן כזה והוא יסכים להגיע.

5. Roma מנהלים

אם הכרטיס לליגת האלופות יגיע גם ההסכמה של נונייז תגיע. חצי מהקבוצות סגורות ולרבע אין איך לשלם.

איך אני אוהב את הזלזול הקבוע שלך בארסנל. בוא נחכה לראות איזה הצעות יקבל נונייז לפני שהוא מסרב למועדון כמו ארסנל.
    נ.ב. אמיליאנו בואדינה מתחרט כל יום על הבחירה הטיפשית בוילה שבארסנל היה מקבל אשראי בלתי מוגבל מהאיש והג'ל.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/22
    itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

אתה לוקח יותר מדי ללב.
    כתבתי שזה יהיה מפתיע מבחינתי אם הוא יבחר בכם על פני הצעות מ- פסז, אולי צ׳לסי, אולי אינטר, אולי הכסף של יונייטד, אולי אפילו באיירן ואולי סיטי וברצלונה.
    בלתי אפשרי שזה יקרה? לא.
    אתם מועדון עשיר בצמרת הליגה האנגלית.
    אני מתייחס לאופציות שעולות בהקשר שלכם ולמה שהמאמן שלך מכוון, אתה רואה משהו שמזכיר מסע התאבדות על נונייז? אני לא.
    נ.ב.
    אתה שולף לי את בונדייה? תראה מה זה, בחר מועדון קטן יותר עם סיכוי לא קטן לכשלון שממנו יהיה קשה להמריא על פני מעבר אליכם.
    וזה אחרי שארטטה התקשר לשכנע. אם כבר תעודת עניות לכם.
    אצלכם היה מקבל דקות(כנראה), גם פפה קיבל המון דקות וסמית רואו קצת פחות ממה שצריך היה לקבל.
    אתה לא מאשים שחקן בעלייה שראה איך שנראתם עם הוויליאנס של הליגה וסירב לקפוץ ראש לקרקס, נכון?

Roma אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

עוד סימן להתקדמות הכדורגל הלוקסמברגי. נבחרת עד גיל 17 ניצחה 2:0 את מקבילתה האנגלית במוקדמות היורו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. alexshw Member

עדכון: בעקבות הניצחון ותוצאות אחרות היום, לוקסמבורג עולה ליורו שיתקיים בארץ.

9. alexshw Member

הסנסציה הבלגית אוניון רויאל סיינט ז'ילואה חוזרת למפעלים האירופיים לראשונה מאז עונת 1964/65.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. alexshw Member

וב - 17 בחודש נשיאה של פורטו ז'ורז'י פינטו דה קושטה יציין 40 שנה בתפקיד.

11. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/9/92bf197af52d28c912e738c7e2e72962ca87cf64.Xxx

בסוף השנה הזו גונסאלו היגואין יפרוש. כך לפחות משוכנע אביו חורחה וכך אמר בריאיון ל-TNT: “הוא הבהיר לי שלא יחזור לארגנטינה”. “אני אשמח מאוד אם היגואין ימשיך להיות חלק מהכדורגל אחרי ששיחק. הוא עבר בהרבה מקומות ומבין כדורגל. בשבילי זה יהיה חבל אם הוא יעסוק במשהו אחר. מכבדים אותו באירופה. המציאות היא לא הרשתות החברתיות והסברתי לו את זה. אמרתי לו שאסור לו להתעצבן מביקורת ברשתות החברתיות”. פיפיטה, שנולד באותו חודש ובאותה השנה של קארים בנזמה, כמה זה מצחיק (דצמבר 1987) - כבר בן 34. מאז 19/20 למעשה הוא נעלם מהראדר אחרי העונה האחרונה ביובנטוס (קודם לכן היה פרק קצר ולא מוצלח הן בצ’לסי והן במילאן). לאחר מכן הוא עבר ל-MLS לאינטר מיאמי קבוצתו הנוכחית.

12. alexshw Member

13. alexshw Member

14. Civil Anti Madridista

עזוב שאין סרט בעולם ששריקה כזאת עוברת בצד השני, once נגיעת יד ברחבה ורק אלאבה ראה מתוך כל הערבוביה? ראיתי ריפליי אחרי ריפליי ומסלול הכדור נראה כמו עצירה מהמותן אל הרגל. תנועת היד מטעה והמינימום באירוע כל כך לא חד משמעי זה ללכת למוניטור. אממה, בגלל שידוע כבר עם מי יש לנו עסק אני לא מופתע אם סגרו את האירוע על צילום סטטי.

15. alexshw Member