כדורסל אירופי 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

הם מקבלים תבוסות על ימין ועל שמאל, קיבלו בראש גם בליגה בדרבי.
    נמאס לי מההצגות למצלמה של ז׳ליקו, התאהב בזה, אולי עושים לו סבוטז׳.

מבחינת סגל שחקנים,
    השחקנים הטורקים נמצאים כקישוט בסגל, רק עלי מוחמד הוא הבולט בניהם, יש להם כמה שחקני סגל נחמדים שם.
    מבחינת הזרים, אני יודע שתרימו גבה אבל סלוקס - קלינאיץ׳ - ווסטרמן הם אוברייטד קצת, הייתי זורק גם את הסנטר הסרבי, סלוקס יושב על חוזה של 2 מיליון דולר, הייתי מוותר ועליהם ומביאים זרים אחרים.
    דה קולו כרגיל נהדר, קולע 21 נק׳ למשחק, אחריו יש את וויליאמס שקולע כ-11 נק׳, שתי סקוררים מהרמה הגבוהה ביותר באירופה.
    דאוטמה סולידי, וסלי זה וסלי ויש להם את הסנטר הצרפתי שאני מאוד אוהב, שיחק בעבר באן בי איי, יש להם סייז ואיזון בעמדות.
    יש רק 4 קבוצות שסופגות יותר מהם נק׳, אין להם גבוהים חוסמים, אולי זאת הבעיה, לא רואה הרבה אותם אז קשה לגבש דעה נחרצת.
    הייתי עושה שם מהפכה בקיצור, רכז חובה במקום סלוקס ו-ווסטרמן.
    זאת החמישייה כרגע מבחינתי:
    מוחמד - דה קולו - דאטומה - וויליאמס - וסלי

2. Roma מנהלים

הבעיה המרכזית של צסק"א ופברחצ'ה שהעונה הם החליפו 30% ויותר מהקבוצה ולוקח זמן להתחבר, אסור לשכוח שמשך שנים היה שם יציבות בגזרת השחקנים למעט 2-3 חילופים בעונה. צסק"א עוד מערכת יותר יציבה אז המצב עדיין טוב.
    פנברחצ'ה איבדו 2 צירים מרכזיים בקבוצה: גודוריץ' הנהדר וניקולה מלי שזכור לטובה לאוהדי מכבי. כמובן שעוד שחקנים עזבו אבל לא משמעותיים כמו הצמד.
    בתחילת העונה סבלו מפציעות, כמעט 4-5 שחקני סגל משמעותיים היו פצועים.
    וסלי, דאטומה, קאלניץ' וסלוקאס בירידה חדה ביכולת.

סוף השנה הם יהיו בשמינייה, אל תדאג. הם יכולים לצאת לרצף של 10 ניצחונות בקלות.

דווקא יש להם שלושה טורקים שבכיף יכולים לשחק, עלי מוחמד, אחמט דובריגלו ומליח מחמוטוגלו הקפטן שלהם. מליח מחמוטוגלו חתיכת קלעי ופייטר ואני עדיין לא מבין למה הוא משחק כל כך מעט.

איבדו את סינאן גולאר שהיה משמעותי במשחקי הליגה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור, חוץ מהפציעות אולי יותר מדי שחקנים מעבר לשיא? בסה"כ הליגה עוד ארוכה, אבל הם לא יכולים לחכות יותר מדי זמן.

4. גלצ Member

פנרבחצ'ה לא צריכה להיראות ככה ולא יכולה לחפש תירוצים בזמן שאפילו קבוצות מוגבלות כמו זניט ובאיירן מצליחות לתת פייט או אפילו לנצח את הקבוצות מהחלק העליון של הטבלה

5. yakov_y YNWA

פנר׳ הפסידה גם את האליפות, זה אומר משהו, אי אפשר תמיד לתרץ פציעות, זה חלק מהמשחק.
    אני גם לא חושב שהם סבלו ממכת פציעות רצינית השנה ורק 2 שחקנים עזבו אותם בקיץ (משמעותיים אומנם), גרין ואניס אומנם שחקנים זרים אבל כמעט ולא שיחקו שם.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שרומא כתב דברים שלא ידעתי הגעתי למסקנות שלי. אני לא עוקב אחריהם בצורה רצינית לכן שאלתי. בסה"כ יש להם מאזן כמו לאחרונה בטבלה. כנראה זה משהו יותר רציני, אבל מבחינת סגל פנר בהחלט עוד יכולה לעשות רצף ניצחונות ולבסוף לשחק בפלייאוף. נראה מה יהיה.

7. גלצ Member

אוברדוביץ בפסק הזמן מתחרפן ומקלל את השחקנים שלו במשחק הנפל של פנרבחצ'ה נגד צסקא. הוא אומר "לך ת.. דאטומה, תתבייש לך" (0:12), אני טועה? גם במשחק נגד מכבי נאמר שהוא גער בו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/19
  8. Roma מנהלים

כיף לראות שבאירופה עדיין יש מאמן למאמן ולא קידוש הכוכבים. מגיע להם לחטוף, אולי לא קללות אבל כן השחקנים צריכים ניעור רציני.

דאטומה כבר יותר מחצי עונה מסריח את הפרקט, או שיתחיל להזכיר נשכחות או שימצא את עצמו מחוץ לקבוצה עם כל האהבה אליו.

9. Roma מנהלים

10. zivmay Member

עם השופטים האלה, המשחק יגמר מחר. כלכך מביכים.

11. גלצ Member

תגידו זה לא טיפשי?
    במשחק בין מנרסה לאוסטנד, שחקן בשם סילה (מאוסטנד) קלע קליעות עונשין וסימן עם האצבע להשתיק את הקהל ששרק בוז חזק ביותר בכל פעם שהוא עמד על הקו (ובאופן כללי התייחס אליו די מגעיל משום מה), קיבל עבירה טכנית שזיכתה את מנרסה בזריקות עונשין.
    שחקן כדורגל שמבקיע גול ומשתיק את קהל היריבה לא מקבל כרטיס צהוב אז למה בכדורסל זה אחרת? אפשר לחשוב איזה ענף מנומס זה /:

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/19
  12. Roma מנהלים

למה אתה לא חושב שלא מקבלים כרטיס צהוב? ראיתי מספיק פעמים בכדורגל שמקבלים על התגרות בקהל צהובים. הכל תלוי בשופט.

13. Roma מנהלים

מאז שאוברדוביץ' קילל אותם מליח וג'יגי התחילו לשחק. היום 19 ו-20 נקודות בהתאמה מול חימקי בניצחון יפה של הטורקים.
    יאניס טימה קלע 26 למפסידה אבל חושב שהוא הארדן וזרק לא פחות מ-14 זריקות לשלוש ודייק ב-5. שבד לא שיחק עקב פציעה אז נשארו הרבה זריקות לקחת.

פנברחצ'ה עדיין פצוע: קאליניץ', דה קולו, ווסטרמן ו-וסלי לא התלבשו היום. פאקינג מדובר בשלושה שחקני הרכב ומפתח.

14. גלצ Member

בלי ארבעה שחקנים כאלו פנרבחצה ניצחה 13 הפרש? בלי להמעיט מהם זה פשוט בושה בשביל חימקי, כנראה שתפסתי מהרוסים יותר ממה שצריך.

15. yakov_y YNWA

וסלי כל הזמן פצוע, אין טעם להתייחס לפציעות שלו.
    קאליניץ׳ אוברטייד, דאטומה טוב ממנו.

מכבי ת״א בלי שתי השחקנים הכי טובים שלה, הצרפתים בלי השחקן הכי טוב שלהם, ריאל מדריד תמיד עם פצועים, לגיטימי לגמרי.

מצב נושא:
הנושא נעול.