כדורסל אירופי 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלץ Member

מישהו מוכן להסביר לי את ההפסד של תורכיה במוקדמות אליפות העולם 14 הפרש לבלרוס?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

2. Roma מנהלים

שהשחקן הכי בכיר במשחק מגיע מבאלרוס, פרחובסקי מיודענו, אז אפשר להבין את התוצאה. טורקיה הורכבה משחקני משנה של אנדולו ופנר. הכוכבים הטורקים שחקנים משמעותיים ביורוליג\קאפ וב-NBA והם כאמור לא שוחררו למשחק.

לאבד את לארקין, מחמוטגלו, סאנלי ושאר השחקנים מהNBA זה יותר מדי.
    בטורניר כאלה בזמן יורוליג ועם הריב המתוקשר לנבחרות בינוניות בלי נציגות ביורוליג וNBA יש יתרון יחסי שהן בסגל הכי חזק שלהן.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/21
  3. yakov_y YNWA

1:25, תודו לי אח״כ.

4. DRORIKO Member

למחוק

5. DRORIKO Member

הפאל הזה מאולימפיאקוס הוא חתיכת שחקן. זה לא רק שהוא 2.18 ומפלצת בצבע, הוא גם שחקן מאד נייד שיודע להתגלגל לצבע, גם במהלכים שהוא מתחיל בתור החוסם. גם בבלואו-אאוט על מכבי הוא תרם את שלו.

Roma אוהב/ת את זה.
  6. yakov_y YNWA

מחזור אחרון ביורוליג:
    בסקוניה וזל׳גריס החלשות קולעות 53 נק׳.
    ליון קולעת 54 ומפסידה ב-35 לאולימפקוס.

מחזור קודם:
    צסק״א מפסידה לקאזאן 67-88.
    ליון קולעת 61, פנתייאקוס מובסת וקולעת 54, באיירן מובסת וקולעת 60.

מחזור לפני:
    זלגריס קולעת 51.
    בסקוניה החלשה מפגרת 91-66 את ליון.

מחזור לפני:
    אנדולו עם עוד הפסד צמוד.
    זניט קולעת 58.

כל מחזור תוצאות משוגעות.
    אין לי הסבר ואני מניח שאין לאף אחד הסבר, יש פערים עצומים בין הקבוצות ביורוליג, תוצאות הזויות, כדורסל ברמה מאוד נמוכה השנה לדעתי.

שמתי לב:
    באן בי אי על כלום מחלקים אס׳ בסטט׳ לשחקנים, ביורוליג הסטט׳ לא זזה, ריינולדס חוסם פעמים בהתקפה אחת וזה נחשב לו לחסימה אחת, זה קורה המון פעמים, ביורוליג לא סופרים חסימות, זה כבר שנים ככה.
    מרגיש לי שטיפשים מנהלים את הסטט׳ שם, נכון ?

7. Roma מנהלים

השבוע היה שבוע כפול, תמיד מביא אתו תוצאות הזויות לא הייתי מתרגש יותר מדי ומשליך לעתיד.

בנוגע לסטט', אני משחק בפאנטזי ודווקא היורוליג מעולים ומדייקים. יכול להיות שבזמן אמת הנתונים לא מדויקים אבל בסוף המשחקים כמעט ולא ראיתי טעויות. אם תוכל להראות את המהלך או דקות מסוימת ואז נוכל לבחון את זה.

8. yakov_y YNWA

זאת לא עונה ראשונה שיש שבועות כפולים.
    תוצאות קיצוניות כאלה אני לא זוכר הרבה שנים, יש פערים עצומים בין היתר.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק מהגדולים בשנים האחרונות אתמול בברצלונה. קאזאן קבוצה נפלאה אבל קאנאן הדליק את ברצלונה סתם שהיא כבר בקרשים. בסוף רבע רביעי מטורף של 20-37 נתן לה הארכה ושם היא ניצחה 109-111.

רמה מהגבוהות שראיתי.

10. Roma מנהלים

הכל נחמד אבל המציאות היא שהשופטים עזרו לברצלונה ולא בפעם הראשונה העונה.

11. Roma מנהלים

התקווה של מכבי? פנר מאבדת את וסלי ודה קולו לתקופה לא קצרה.

המשחקים הבאים של מכבי: מונאקו(ח), באסקוניה(ב), פנא(ח), אוליפיאקוס(ב) ופנרבחצ'ה(ב).

מאזן חיובי זה מאסט ואני מצפה לכיוון ה4-1 אם לא מאזן מושלם. כמובן שבפועל ברביעי ג'יימס מתפוצץ למכבי על הפרצוף סטייל וויליבקין במשחק הקודם.
    פנא ובאסקוניה זה בשר תותחים, פנר עלולים להגיע עם חצי קבוצה להיכל ואולימפיאקוס בחוץ זאת לא המפלצת של הבית.

12. yakov_y YNWA

העונה גמורה, צריך לפחות 11 ניצחונות ב-17 משחקים לסיים בפלייאוף בכללי, לא יקרה.
    מסתכל על הטבלה, היא לא תשתנה, ה-8 הנוכחיות יישארו שם ותירשמו אותי !

זניט ואולימפקוס המפתיעות שם והכי חלשות אבל הם במאזנים אדירים וקבוצות טובות, הסיפור נגמר.
    מכבי ת״א ופנר׳ בחוץ, פנר׳ עוד קבוצה טובה וזה כישלון עצום, ליון נחמדים אבל לא מפתיע שהם בחוץ, זהו.

13. Roma מנהלים

לא פוסל התפרקות של קאזאן, פציעה אחת והם גמורים במיוחד אצל בראון הפווארד או ג'קירי. גם זניט נמצאת בבעיה, פציעות תוקפות ושבאז נאפייר הרכש שלהם עדיין לא החלים, עלולים להידרדר.
    הכל תלוי בחזרה של וסלי-דה קולו, אם הם חוזרים עוד 2-3 מחזורים בטעות הם יכולים לעשות חלק שני כמעט מושלם.

אולימפיאקוס היה במצב של מכבי לפני כמה שנים, קבוצה עם פוטנציאל עם מלא עליות וירידות. פגעו חזק ברכש העונה בדמות וולקאפ, דורסי ומוסטאפה פל שהפכו אותם למועמדת לתואר.

כמו שאמרתי, זניט וקאזאן החשודות שלי לאבד את הטופ 8, אנדולו וצסק"א יצאו לריצה שלהם ויתמקמו היטב. עדיין לא פוסל את פנרבחצ'ה למרות שהם ממשיכים עם המאמן שהורס להם את הקבוצה.
    מילאנו בצניחה בעיקר בגלל פציעות וקורונה אבל אני סומך על מסינה שידע לייצב את הספינה.

14. yakov_y YNWA

עונה שעברה היה צריך 20 ניצחונות, העונה 18 לא יספיקו לפלייאוף כי אנדולו השמינית תשפר בוודאות את המאזן.
    18 אתה נכנס בנס, 19 כמעט בטוח, 20 בוודאות.
    מכבי ת״א תסיים כאן במאזן 12-5 ? בחיים לא, אף קבוצה לא מסוגלת, רק פנר׳בחצה בסגל מלא וכשהכל עובד.

זניט, קאזאן ואולימפקוס צריכות 8-9 ניצחונות בסיבוב של 17 מחזורים סה״כ, קבוצות טובות ולא התגנבו לשם.
    אמרתי את דעתי על מריו הזוניה וטיילור דורסי, הם חלק מרכזי בהצלחת הקבוצות.

אנדולו ומילאנו סופר חזקות, לא רואה את צסק״א גוברת או אפילו מתקרבת אליהם.
    רק קאזאן יכולה לאיים על 4 המובילות בפיינל פור, זהו... ופנר׳בחצה כמובן שנמצאת מחוץ לעניינים.

סוף סוף אתה מחמיא לדה קולו :)

15. Roma מנהלים

דה קולו לג'נד, מה יש להחמיא לו? קשה להתעלם שהוא תמיד שיחק בקבוצות הכי טובות ועם השחקנים הטובים ביותר ביבשת. עדיין מספיק דה קולו וסנטר טוב (אהמ אהמ וסלי) בשביל לסחוב קבוצות נגרים לפלייאוף כמו אשתקד.

הזוניה כוכב על, הגזמת שהוא הכי טוב במפעל שטאבראז, מירוטיץ', מיציץ' ולארקין משחקים בו. הוא כן באזור שם.

דורסי שחקן טוב, לצד משחקי על יש לא מעט משחקי נפל למזלם הוא הצלע הרביעית בקבוצה ואפשר להסתדר עם ימי הנפל שלו.

---

אני לא מאמין במכבי כקבוצה, אין שם שחקן אחד יציב שאתה יודע כל ערב מה תקבל ממנו. יאניס לא אשם בכלל שוב בונים עקום ומתפלאים שזה עקום.
    את האמת גם ברמת הסגלים מכבי שווה 9-12 ששם היא תסיים להערכתי.

מצב נושא:
הנושא נעול.