כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. DRORIKO Member

מתי קול אמור לחזור?

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נגד הרצליה מחר זה בטוח. יש מאמצים להכשיר אותו ליוון ביום חמישי למשחק נגד אולימפיאקוס. גם אם ישחק יהיה מוגבל בדקות כנראה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, צריך גם שהכדור יכנס לסל ברגעים קריטיים, אבל אתה צודק :D
    דווקא אלה שניצחו בסוף את המשחק היו ג'קסון ותומאס. הראשון התרכז במשחק בעיקר בלתת אסיסטים דבר שהשפיע כנראה על הקליעה שלו. עד לרבע האחרון היה לו סל שדה אחד באחוזים לא טובים. את השלשה שהוא קלע ברגע מאד קריטי אני עוד זוכר היטב. בעיניי זריקה לא טובה, אבל היא נכנסה...

תומאס הוא אולי הגניבה הכי גדולה ביורוליג. הבחור התאמן רק אימון מלא יום לפני המשחק והוא דפק בדקות האחרונות שני סלים מצוינים. זה שחקן שבקלות יכול להשתלב בכל צמרת היורוליג וברור לי שבקיץ יהיה מאד קשה להחזיק בו. בטח אם ימשיך ככה. הוא יקבל הצעות מפתות, בעיניי זה בטוח.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשה לי שוב לחלוק על דבריך :D
    דיאנדרה קיין קילר הגנתי (תראה מה שהוא עשה להיקמן במאני טיים), אבל ג'קסון ודיבר מתקשים לדעתי כי הם נמוכי קומה. אין לנו הגנה אימתנית, ראייה כמות השלשות שאנחנו סופגות באירופה. אתמול שוב זה היה מספר גדול מדי (כמדומני 13).

בולדן הוא אכן שחקן מצוין שעוד יתפתח בשנים הבאות. הוא יעשה את זה כבר במולדתו. ביחד עם טיוס יש לנו אולי את שני החוסמים הטובים באירופה. גם אתמול הם היו הגנתית במיטבם.

5. גלץ Member

חבר'ה אתם מדברים על הגנה טובה אבל 90 אחוז מהמשחקים ביורוליג מכבי חוטפת מספר ענק של שלשות או ליי אפים קלים. לא מסתדר לי.
    אתמול למשל ב5 דקות וחצי מכבי ספגה 21 נקודות.. אם מבסוטים מההגנה וסופגים 88 נקודות(ב38 וחצי דקות) אני די מודאג.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי אפשר כבר לתת את הניצחון לאולימפיאקוס. לא כוחות. מקלין לבד משפיל אותנו. הוא נפצע וכבר מישהו אחר יטחן אותנו. היוונים קבוצת פינל פור אמיתית. אנחנו ממש לא. המשחק מול הכוכב האדום הרבה יותר חשוב. הערב זה יגמר בתבוסה.

7. גלץ Member

כמו שאמרתי לחבר , פחות מ10 ליוונים מכובד.

לדעתי זה טוב שחימקי מנצחת בכוכב האדום(כנראה) למרות שעקפו את מכבי בטבלה, כי הרי יש למכבי משחק נגד חימקי בבית שאפשרי בהחלט לנצח ועדיף שהכוכב יישארו בהפרש של 2 ניצחונות ממכבי כי מספיק באסקוניה נושפת בעורף ויש למכבי עוד משחק בספרד.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מביך. אין לי מילה אחרת. שום הסבר לא מצדיק יכולת הגנתית כזו ושום הסבר לא מצדיק שמכבי עדיין לא בעטו לשגב בתחת המזויין שלו לאלף עזאזל.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשגב יש עוד דרישות לקבל יותר דקות. בחיי, על מי הבחור הזה עובד. לידו עופר פליישר עוד היה כוכב על...
    לגבי המשחק, לקבל 53 נק' בהפסקה זה מביך. ברור שסוף היוונים יצליחו להגדיל את הפער ליותר מעשרים נק'. שוב, המבחן הבא יהיה נגד הכוכב האדום.

10. DRORIKO Member

מכבי קבוצה סתמית לחלוטין. אפילו מכבי של גודס ופיני היתה טובה ממנה. העניין הוא שהיא מגיעה אחרי שנתיים של שלולית אז היא נראית לנו בסדר גמור, אבל היא ממש לא בסדר גמור.

11. zivmay Member

למכבי יש כלכך הרבה שחקנים אתלטים. איך הם שומרים כלכך גרוע?

12. yakov_y YNWA

אין לי תשובות למה ההגנה נראת ככה, ההגנה הזאת הוכיחה את עצמה ויש בה שחקני הגנה טובים בסגל, אין ספק שבולדן זה חיסרון גדול אבל מאז ה-7:4 זה נראה רע הגנתית.

משחק משפיל, אשכרה 5 הפסדים ב-7 משחקים ועוד ניצחון אחד שהוא גניבה.
    מצד שני, לוח משחקים מאוד מאוד מאוד קשה.

קול גקסון תומאס בולדן טיוס
    החמישייה הכי חזקה, כמה פעמיים הם שיחקו ביחד העונה ?
    כמעט ולא.

13. zivmay Member

כמו שאמרתי אז, לאט לאט הפלופ מתגלה.

גלץ ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

אם אמרת את זה אז אתה מבין עניין. אגב אתה לא היחיד, גם האוזמן אמר את זה וכל הזמן האשימו אותו שהוא "שונא מכבי".
    הולך להיות מעניין היום בחמישיות :)

15. DRORIKO Member

הפועל חולון הפסידה לקבוצה שגיל ברק הרגע המציא. כשאתה מחבר את זה לבושות של מכבי בפיראוס אתה מבין כמה הליגה שלנו היא בלוף.