כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. גלץ Member

כן התכוונתי ג'רלס. התבלבלתי בינהם.
    את ג'נטילה תמיד אזכור כקשישה שהגיע ליומיים לארץ.

2. DRORIKO Member

יסלח לי ספאחיה, אבל זה הרבה יותר ניצחון של השחקנים מאשר שלו.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי באירוע משפחתי ולצערי לא יכולתי לצפות במשחק. התעדכנתי מדי פעם בתוצאה. ניצחון 111-102 בסיום. הרבה הגנה לא ראינו, הא? נדמה לי שש שחקנים בדאבל פיגרס. הקבוצה עברה מבחן ואני שמח. דווקא במגרשים כאלה אפשר רק להפסיד.

שבוע הבא ביום חמישי בליטא....

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/18
  4. גלץ Member

אף אחד לא נותן לי קרדיט על הניצחון?

5. Telkiyski Member

כמה קלעו שגב, זוסמן ומשעור מתוך ה-111?

6. Roma מנהלים

כמה קלעו לימונד, מנקו וגינת מול צסק"א אתמול? כל שבוע אחרי ניצחון של מכבי אתה משחרר איזה שורת מיותרת מהמקלדת. אין ישראלי צבר זמין שמתאים לשחק ברמות הגבוהות באירופה כרגע, תתמודד.

---

ניצחון חשוב לצהובים שלמרות 30 שניות ברבע האחרון לקראת הסוף שלטו ללא עוררין במשחק, ארמני מילאנו הקבוצה הכי גרועה הגנתית שאני זוכר שנים במפעל.

גאודלוק, בלי 4 סטופרים בקבוצה הוא שחקן שהורס הרבה יותר מתורם. לא סובל אותו.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

אל תתעצבן רומא, אתם תהיו בהצלבה. הכל בסדר (אני כותב פה גם אחרי שאתם אוכלים 30 ביוון או ברוסיה).

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מילאנו במקרה הטוב היא קבוצת מצרת ביורוקאפ במקרה הרע היא קבוצה לליגת העל. עזוב את זה שהגנתית זו קבוצה מביכה (111 נקודות בבית? ועוד ממכבי? לא תגידו ריאל או צסק"א), לא ראיתי מהם כלום. רק יידוי שלשות שעבד טוב וכמובן החוסר יכולת שלנו להרוג משחק ולנצח בדרמטיות במקום להמטיר 30 על הראש. אין לה מה לחפש ביורוליג. ממכבי כמובן שלא אהבתי את ההגנה, שוב את היכולת ליצור משחק מותח מול יריבה חלשה ללא צורך אבל כן אהבתי לראות את האופי של השחקנים, שפעם אחר פעם כשמילאנו התקרבה, היה את השחקן התורן (רול, קול, ג'קסון, תומאס) לדפוק את הצ'אקה שתרחיק אותנו מהם. ניצחון מאוד חשוב בדרך לטופ 8, שבוע הבא מפסידים לשאראס (ז'לגיריס קבוצה מעולה, בנס לא ניצחה באתונה אתמול).

9. Telkiyski Member

מילאנו האלה נראה לי מקבלים 90 נקודות גם באולם בגין באילת.
    עוד קבוצה סתמית של המפעל הפרטי הזה. העיקר שיש להם את השריון המהולל.

10. Roma מנהלים

היום עודדתי בכל כוחי את מילאנו, בכל זאת יש מספר שחקנים שאני אוהב שם ומאמן אחד שהביא אליפות אבל הקבוצה הזאת מזכירה לי מאוד את מכבי של אשתקד. בכל מקרה כפי שכבר הצהרתי אני בעד אולמפיאקוס.

אם עסקנו בעתידות, אתם תפסידו לנו בסדרה כמו שאתם אוהבים 3-2 ותמשיכו לבכות כרגיל. ממליץ לך להצטייד כבר בתירוצים הקבועים נגד מכבי ומכבי גירסא 2.0. יש לך זמן מעכשיו לחדש את המאגר.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1307018.Xxx
    ואל תשכח מי האלופים ומי עדיין בוחרים לקטר ולבכות.

ונ.ב. : תארים לוקחים עם זרים. אם הקבוצה שלך רוצה תארים בשנים הקרובות כדאי שתפנימו את זה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@רומא
    גאודלוק עבר את שיאו. לדעתי זו הבעיה הכי גדולה שלו. אחרי שעזב את פנר הוא עוד ניסה את מזלו בנ.ב.א אבל גם שם נפלט די מהר החוצה. לזכותו יאמר שהוא שיחק במכבי בקבוצה נוראית, אבל כנראה ההנהלה לא סתם ותרה עליו.

מה שקורה במילאנו די מדהים. זורקים שם כסף, אבל לא מצליחים לחזור לימים יותר יפים. מה שנשאר היא ההיסטוריה עם מקאדו, דאנטוני ומנגין.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. Roma מנהלים

יש לה מה לחפש ביורוליג, יש שם כסף וסגל שחקנים טוב בפרסונל אבל לא בשביל קבוצה.
    לעצרי פיאנגיאני לא מתאים לסגל השחקנים הזה, בירושלים היה לו את קינזי בשיאו ואמארה שפשוט עשו הגנה בשביל קבוצה שלמה, במילאנו אין לו סטופר אחד ראוי והוא לא מאמן שידוע בתור מאמן הגנתי.
    אם אתם שם בקבוצה הזאת סנטר הגנתי סטייל טיוס\דאנסטון וגארד עם יכולת הגנתית טובה כמו קאלטיס\ג'רינג'ר הם משיגים בכיף עוד 3-4 ניצחונות לדעתי. יותר מדי נאיביות בהגנה שלהם.

בדיוק כמו ברצלונה, סגל נהדר על הנייר אבל מאמן שלא מצליח לחבר את הפאזל.

de Middenweg,

תשמע הוא יכול להפוך להיות שחקן שישי כמו שאוהבים ב-NBA בקלות. אני אישית פחות מתחבר גם לאישיות שלו אבל מאמין שתחת מאמן עם נוכחות סטייל אוברדוביץ' הוא יכול להיות נשק קטלני. ראינו מה הוא שווה בפנר.

בקשר למילאנו, אסור לשכוח שאם לא נס מילאנו, מילאנו יכלו לעשות פיינל פור בכיף ובטח אם ג'נטילה היה כשיר. היה להם קבוצה נפלאה עם שחקנים מגניבים כמו האקט בשיאו, מוס הגבר מסיינה ההיסטורית וג'נטילה בשיאו הקצר.

13. גלץ Member

היו קבוצה אדירה לפני שלוש שנים שמכבי זכתה באליפות אירופה, אבל צריך להגיד תודה לניקולה מלי על העבירה הבלתי ספורטיבית חצי דקה לסוף על רייס בחמש הפרש.
    ב40 הפרש הקהל של מילאנו כבר מחא כפיים על הניצחון, נראלי כבר ראיתי את הקאמבק הזה איזה 200 פעם.
    לראות איטלקים מבואסים זה כיף (סליחה @Roma). את האמת שמחתי לראות יותר את העצבים של האקט.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

גם כשמכבי זכתה היא הייתה במקרה הטוב הקבוצה ה-5 בטיבה באותה עונה.
    הם זכו בזכות שיטת הפיינל פור שטובה ביורוליג אבל רעה בישראל.

15. גלץ Member

ואיתי, אני לא מסכים שמילאנו זאת לא קבוצת יורוליג. זו קבוצה שאם היא תופסת יום קשה מאוד מולה. הם כבר ניצחו את ברצלונה, את באסקוניה פעמיים, את מלאגה ואת ולנסיה בחוץ.