כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. גלץ Member

כשרואים את גיא פניני ויוגב אוחיון אתמול מבינים לגמרי למה מכבי שיחררה אותם. שחקנים פשוט חלשים ברמות האלה. יותר נכון, מביכים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע אכן נראה שמכבי עשתה את הדבר הטוב. יותר מזה, אני חושב שבגזרת הישראלים מכבי תמיד עשתה נכון. אליהו והלפרין לקחו פעמיים עם ירושלים אליפות, אבל ברור לכולם שהצמד לא היה מונע את זה אם הם היו משחקים אצלנו.

מוקדם מדי להגיד אם הניתוח המקיף שהנהלת מכבי עשו הצליח, אבל בלי צל של ספק שפתיחת העונה הרבה יותר מעודדת מאשר מה שקרה בשנה האחרונה.

בנתיים אין שקט בירושלים. ג'רלס מעביר בפומבי ביקורת על מאמנו ובאירופה הקבוצה מפסידה נגד קבוצות שעל הנייר היא היתה צריכה לנצח. בטח אתמול. מחר נראה אם השקט היחסי במכבי יכול להמשיך?

3. Roma מנהלים

פתיחת עונת קטסטרופליות במסגרת החשובה באמת, אם אנחנו מודחים עכשיו אז באמת אפשר לישון עד הפלייאוף בליגה.
    המאמן היווני מתחיל ברע, רע מאוד. קינזי מתחנן שתבריא כבר כי מהחמורים כרגע לא רואה תקווה.
    לא חשבתי שיוגב עד כדי כך רע, באמת שבמכבי הוא היה יותר טוב באופן יחסי, אליהו והלפרין הידרדרו ב-3 השנים האחרונות בצורה קטסטרופלית ואין טעם להחזיק אותם.

לגבי מכבי, עשתה בשכל אין ישראלי אחד בסגל שיהיה משמעותי, כולם מתאזרחים וזה זן אחר לגמרי. רמה אחרת.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פיספסתי את ההודעה שלך. בכל מקרה, 3 קבוצות שירדו מליגת האלופות ליורפקאקפ פרשו (מי שהפסיד במוקדמות של האלופות ירד ליורופקאפ) והשאירו חור של 3 מקומות. פיב"א החליטו ש3 הקבוצות שהפסידו בהפרש הכי קטן במוקדמות יורופקאפ יעפילו לבתים גם. הרצליה הפסידה בבית לפורטו ב3 וניצחו בחוץ ב2 - כלומר הפסידה בהפרש של נקודה בסה"כ ומין הסתם הייתה בין ה-3 שהפסידו בפער המינמלי ביותר.

ולכן היא בבתים.

Telkiyski ו-shlomydavid אוהבים את זה.
  5. Telkiyski Member

חחח גדול.
    תכלס גם אני אעדיף שהפועל תפרוש מהמפעל הזה אם תודח בצוק' הצ'מפיונס של פיבא.

6. גלץ Member

ניצחון חוץ גדול של בני הרצליה בפתיחת היורופקאפ על פרהבר אלופת הונגריה 93:74.
    בני הרצליה מנצחת ברבע האחרון 29:13(!)
    באותו בית שרלרואה גם מנצחת בחוץ את מינסק מבלארוס , מה שהופך את ניצחון החוץ של הקבוצה הישראלית לחשוב מאוד.
    שבוע הבא בני הרצליה במשחק חובה בבית נגד מינסק. בהצלחה להם

shlomydavid אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

כמה נקודות לג'ון הדסון?

8. גלץ Member

דאוסון דווקא היה חלש, קלע 5 נקודות.
    ג'ף אדריאן היה נהדר עם 26 נקודות ו15 ריבאונדים. גם תיימס הזר החדש שהגיע מסקופיה מצוין עם 17 נקודות.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    ג'ון הדסון? וואו, דרור, אתה חוזר עשרים שנה אחורה */aaarofl

טוב לראות שהרצליה ניצחה. באמת מקווה שהיא תמשיך להצליח באירופה.

10. גלץ Member

איזה סטלן אני. חשבתי שהוא התכוון לשון דאוסון.

11. shlomydavid מנהלים

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קבוצה ששיתפה את הלפרין, טימור, אליהו ואוחיון : 2-0 באירופה.
    קבוצה ששוב לא שיתפה צברים: 0-2 באירופה

גלץ ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה, הדבר לא מוסיף לנו כבוד, אבל בוא תראו מה קורה בקבוצות אחרות:
    באסקוניה (ספרד) יריבת מכבי גם לא שיתפה שום מקומי!!!

מילאנו ( איטליה ) שיתפה אתמול רק איטלקי אחד למשך ארבע דקות...פנרבחצ'ה (טורקיה) שיתפה רק מקומי אחד למשך עשר דקות. היא כאמור גם האלופה.

אין מה לעשות זאת המציאות הלא נעימה. במקרה הכי טוב משחקים בקבוצה 2-3 מקומיים וגם זה לא ביותר מדי דקות. זו התוצאה של חוק בוסמן בכדורסל האירופאי.

idans10 אוהב/ת את זה.
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נכון והאמת זה מעולם לא הזיז לי, סתם מצחיק אותי שאנחנו המדינה היחידה שמרובה השנאה לקבוצה המצליחה בהיסטוריה של ישראל בכל ענף ספורט כלשהו, עדיין מציגים את זה כדבר רע או חיסרון, כאילו שמכבי אשמה שהדור הנוכחי של הישראלים אפילו לא מתאים ללאומית ב'. חותם איתך שבשאר המדינות אף אחד לא שואל את בסקוניה למה אין לה ספרדים בסגל.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם בחבל הבסקים התקשורת מדברת על העניין הזה, אבל מספיק לראות את הצביעות בתקשורת הישראלית. לא קשה למצוא את שונאינו בקלות. הם מצאו מקל חדש להכות בנו. אני מוכן לקבל ביקורת, אבל כנראה מאד קשה לעשות עבודה עיתונאית רצינית. יותר מזה, יש עכשיו תאקל חדש בין יול"ב ופיב"א על שחרור שחקנים לנבחרות הלאומיות. מה אני קורא למשל וואן? "מכבי ת"א לא רוצה לשחרר שחקנים לנבחרת בנובמבר ופברואר". בטוקבק רואים תוך שניות את התגובות הילדותיות על "דון שימון" ו"גרמנים". רק שוכחים להדגיש שזו לא רק מכבי אלא כל קבוצות היורוליג...

עיתונאות זולה וחובבנית. אגב אני מעריך שבחבל הבסקים כן מדברים על זה שאין שום שחקן מקומי שמקבל דקות. אל מעריך שם שיש לא מעט אנשים שרוצים לראות רק בסקים בסגל כמו עם אתלטיק בילבאו.