כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. ייא Member

אלבה פה שמה לנ''צ 30, הזוי ומכור איך הם דרסו שם ככה. מה זה?

אנחנו כםי שחזיתי, מנצחים כשלא חשוב ,ע''ע מכבי יום א.
    ננסה להתקדם ביורוקאפ. ב11.2 זה כבר יהיה מגדל בדו ספרתי.

2. גלץ Member

בשלב הקודם הם פיגרו 26 הפרש נגד דן בוס.
    אצל נס ציונה זה יום אסל יום בסל, אבל כשהולך להם הם נפלאים.

3. ייא Member

מה הדיל ביורוקאפ? בית חוץ? איך ההגרלה? איפה הפינלפור? תאריכים,?

4. גלץ Member

משחקי נוקאאוט בית חוץ עד הסוף (כולל הגמר), אין אירוח של פיינל פור כמו ביורוליג וביורוקאפ.
    אתם תשחקו בשמינית גמר המפעל ויכולים לקבל כל אחת מהשמונה שעלו משלב הבתים (לא תשחקו בשלב זה נגד קבוצה אחרת שנשרה מליגת האלופות). לדעתי אין הגבלה של משחקים נגד אותן מדינות ולכן תוכלו לקבל את נס ציונה (אני לא בטוח לגבי זה אבל מעריך שאין הגבלה כזאת).
    עדיף לכם להימנע מלשחק נגד קרשיקאה/סראטוב/וארזה/ססארי.

שלב הפלייאוף מתחיל ב6/7 למרץ.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/19
    ייא אוהב/ת את זה.
  5. גלץ Member

@Roma
    נפטונאס/ניז'ני נובגורד/נאנטר. מה אתה מעדיף?

לדעתי, הכי קשה (1) עד הכי סביר (3):
    1. נאנטר
    2. נפטונאס
    3. נובגורד

@ייא
    ההגרלה שלכם ושל נס ציונה היום.
    ויש פה הסבר בקשר לשלבים הבאים ביורופקאפ:

MUNICH (Germany) - The teams for the FIBA Europe Cup Round of 16 have been confirmed, following the conclusion of the FIBA Europe Cup Second Round and Basketball Champions League Regular Season.

The first and second-placed teams from each of the four FIBA Europe Cup Second Round groups earned direct qualification to the Play-Offs.

Out of the nine Basketball Champions League clubs to have signed opt-ins for the FIBA Europe Cup, four finished in fifth or sixth place of their respective group and will continue their international campaign in the FIBA Europe Cup Round of 16.

The four vacant spots were filled by the third-placed teams from the FIBA Europe Cup Second Round, with Alba Fehervar, Donar Groningen, Z Mobile Prishtina and ZZ Leiden advancing as lucky losers.

The Round of 16 will see a total of 12 countries represented, with Prishtina the first team from Kosovo to reach the Play-Offs of a European competition.

The 12 teams advancing from the FIBA Europe Cup, ranked based on their Second Round results, are:

1. s.Oliver Wurzburg (GER)
    2. Avtodor Saratov (RUS)
    3. Dinamo Sassari (ITA)
    4. Pallacanestro Varese (ITA)
    5. Ironi Ness Ziona (ISR)
    6. Bakken Bears (DEN)
    7. Alba Fehervar (HUN)
    8. Pinar Karsiyaka (TUR)
    9. Balkan BC (BUL)
    10. Donar Groningen (NED)
    11. Z Mobile Prishtina (KOS)
    12. ZZ Leiden (NED)

The four teams joining from the Basketball Champions League, ranked according to their Regular Season results, are:

1. UNET Holon (ISR)
    2. Filou Oostende (BEL)
    3. Ventspils (LAT)
    4. Telekom Baskets Bonn (GER)

The Round of 16 will be played in a home-and-away format, with the two legs scheduled for March 6 and 13. The pairings will be drawn in the FIBA Europe offices in Munich on Thursday, February 7 at 11:00 CET.

The draw will be made with the only restriction that the lucky losers cannot be drawn against each other.

Should two FIBA Europe Cup teams be paired against each other, the higher-ranked team, based on the Second Round results, will have home-court advantage in the return leg.

In the case of two Basketball Champions League teams being drawn to play each other, the teams will be classified according to their results in the Regular Season, with the higher-ranked club playing the return leg at home.

Should a FIBA Europe Cup team be drawn against a Basketball Champions League team, the FIBA Europe Cup side will automatically enjoy home-court advantage in the return leg.

This principle applies for all subsequent rounds of the FIBA Europe Cup
    Google Translate
    https://translate.google.co.il › ...

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/19
  6. גלץ Member

חולון נגד בלקן ונס ציונה נגד בקן בירס הדנית בשמינית גמר היורופקאפ.
    יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. בהצלחה לשתי הקבוצות.

7. Jefecito Member

26-29 ליוונים במחצית. משחק קשה לצפייה, ווילבקין כל כך לא שומר בהגנה שזה מפחיד.

8. גלץ Member

ביזבזו את מכסת הקליעות שלהם העונה במשחק נגד ברצלונה. ייגמר בין 3-6 הפרש לאולימפיאקוס.
    (מצידי היה להפסיד את ההימור בווינר בשביל ניצחון מפתיע של מכבי אבל לא מאמין).

9. cheddar Member

משחק שלם הם הולכים לעשות סקור של מחצית

גלץ אוהב/ת את זה.
  10. Jefecito Member

אחלה דרמה בסוף, אחלה אווירה של הקהל. לא יודע איך אולימפיאקוס במקום השישי ביורוליג בסגל כזה.

yakov_y ו-גלץ אוהבים את זה.
  11. גלץ Member

אני לא מאמיןן.
    הפסדתי בווינר אבל אם זה אומר שמכבי מנצחת את אולמפיאקוס אז נו טוב.
    כל הכבוד!!
    איזה ווינר ווילבקין הזה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא ראיתי שנייה מהמשחק, אבל ניצחנו. מתוק, מתוק. ווילבקין עם סל ניצחון.
    @גלץ
    אני ממשיך להגיד, אל תסתכל יותר ממשחק אחד קדימה. הכל עוד אפשרי.

גלץ אוהב/ת את זה.
  13. רוברטו באגיו31 Member

משחק ברמת ביצוע נמוכה של כל השחקנים כמעט, אבל נהניתי מהמתח והאווירה .

אני ממשיך לטעון שטאריק בלאק צריך להיות האופציה ההתקפית הראשונה של מכבי...מדובר בשחקן סופר אינטיליגנט שחייב לקבל יותר כדורים בהתקפה .

אני לא מבין את ההתעקשות הזאת של מכבי לזרוק כל כך הרבה שלשות...רובן מעמדות קשות ועם שמירה של שחקן . המאמן היווני היה חייב לפתור את ההרגל המגונה הזה, ובינתיים זה לא קורה .

פארגו הוא ממש לא הפתרון, למעשה הוא גרוע ומפוזר מאז שחזר .
    קודם כול, בדומה לווילביקין, הוא סולסיט ומחזיק יותר מדיי בכדור ותוקע את ההתקפות .
    בנוסף, הוא כבר לא טכני וזריז כבעבר, אז מכבי קיבלה שחקן שהוא חסרון מובהק וגם כרכז עושה החלטות לא טובות .

אני שמח שזוסמן היה על הפרקט בדקות האחרונות והמאני טיים של המשחק . זה מראה שהמאמן היווני מאמין בו, אבל זה נראה שהוא ממש מפחד לעשות טעויות ולכן לא מעיז ומסתפק במסירות פשוטות .
    מהבחינה הזאת המאמן היווני חייב לתת לו קרדיט ואמונה בכל סיטואציה, גם כשזוסמן עושה טעויות .

גלץ אוהב/ת את זה.
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקוטי ווילבקין אחרי שלקח העונה שני כדורים אחרונים והחטיא, לוקח על עצמו בכל זאת את הכדור האחרון במשחק כל כך מוזר ומתסכל, ויש לו ווינר שוט.
    נכון שזה שכיח יותר בכדורסל, ואני גם יודע שיש עליו לא מעט ביקורת, ומכיוון שאני לא מבין גדול אז אני גם לא מתווכח. אבל זה לדעתי מראה על אופי של ספורטאי אמיתי. ספורטאי עם ביצים.

de Middenweg ו-גלץ אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את התקציר. כמה קרוב היה ספנוליס לקחת את כל הקופה. אחד הווינרים הכי גדולים בתולדות הכדורסל האירופאי לא הצליח הפעם להיות האיש המנצח. סל גדול של סקוטי למרות שבחצי הראשון הבחור היה חור בהגנה.

בסוף הערב ניצחון מאד חשוב, אבל הדרך עוד ארוכה. נחמד לנצח את דיוויד עם עניבה אדומה, אבל מילאנו בחוץ כבר אוטוטו מחכה לנו. שם אני מעריך שנפסיד.

ראיתי לכמה שניות את רפי גינת וחבל לי שלא עשה גם את המשחק בעצמו. שי סידי לא מתקרב בשום דבר ליכולת הכריזה של האיש עם קול הזהב. הוא יותר מעצבן מאשר כל דבר אחר.