כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. Roma מנהלים

חושבים שאפשר להביא לכאן סרבים\ספרדים\צרפתים\שאר מדינות הכדורסל באירופה. זה לא אפשרי, הטובים ל-NBA והשאר יתחלקו בין עשירות היבשת. אמריקאים יש בשפע - סקאוטינג טוב ופגעת.

כמובן לא הזכרנו את המנטליות השונה.
    מכבי הצליחה יפה מאוד עם אמריקאים והם לא הסיבה לכישלון גם היום.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

Boss

3. גלץ Member

עם פארגו זה היה נראה אחרת אבל הוא נפצע. ווילבקין שחקן אדיר אבל לא מספיק מוכן להוביל קבוצת יורוליג למרות שחשבתי שכן, אבל הוא לא הבעיה. אולי אפילו מנקודות האור היחידות.

@de Middenweg אל תכעס עליי על האמירה האחרונה, היא הייתה בחצי הומור. ידוע לי שיורוליג זה סרט אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/18
  4. Roma מנהלים

דרך אגב, תאודוסיץ' הצהיר שיחזור לאירופה בקרוב כי "הוא לא נהנה ב-NBA".

צריכים לחסוך כל שקל. יכול להיות אחלה מחליף לתמיר בלאט :)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

פתאום כולם נורא מעודדים מהיכולת הטובה ומזה ש"היינו שם כל המשחק". רק לי זה עושה דז'ה וו לצסקא?

6. גלץ Member

פנרבחצ'ה כבר קיבלה פה מנות בשנתיים האחרונות ככה שההפסד הזה בהחלט מאכזב ולא משנה איך מכבי נראתה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

לא.
    יש אפקט המאמן החדש שנותן לך ניצחון בלי סגנון, ויש מאמן חדש עם סגנון משחק חדש שכולל משחק הגנה חזק ולחץ גבוה כמו שהיה היום.
    עוד לא דיברתי על הרוטצייה החדשה וקידום שחקנים.

לא ממליץ ליריבות לזלזל במכבי ת״א, הם יופתעו.

8. zivmay Member

כשדיאנדרה קיין משחק כלכך הרבה, ניצחון כבר לא יהיה. נגר קליעה כזה בעמדת הגארד זה פשוט עונש בכדורסל כיום.

idans10 ו-yakov_y אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

אפשר להנחיל סגנון בכמה אימונים? באנה אתה ממש מזלזל בענף שלך.

10. yakov_y YNWA

ענף שלי ?
    היה גם רק אימון אחד.

בכל מקרה כשאתה לוחץ לחץ גבוה, משחק הגנתי וגבוה, עושה חילופי הגנה והתקפה זה סגנון ו״אני מאמין״ של מאמן.

11. DRORIKO Member

בגלל שלי כן יש כבוד לכדורסל, למרות שאני לא מבין בזה יותר מדי, אני חושב שצריך "קצת" יותר מאימון אחד בשביל להנחיל את הפילוסופיה שלך.
    לדעתי מה שראינו הערב זה אפקט המאמן החדש. לזה תוסיף את זה שפנר, ואוברדוביץ' בפרט, מתקשים מסורתית בהיכל, בלי קשר לכושר של מכבי באותה תקופה. ועדיין כמו שגלץ אומר הצלחנו לפקשש גם את זה.

12. Roma מנהלים

מסכים שהוא לא היה צריך לשחק כל כך הרבה אבל בגלל שאתה זוכר שהוא החטיא שלשה מכרעת לא הופכת אותו לאשם בהפסדים ושחקן שאי אפשר לנצח איתו. הזוי בכלל שהוא צריך להגיע למצב הזה(זריקה ל-3 שיש קלעים אחרים בקבוצה).
    גם אתמול מול פנר, 9 נקודות באחוזים סבירים, 3 ריבאונד, 3 אסיסטים ו2 חטיפות. זה רע?

דיאנדרה קיין שחקן טוב, הוא לא צריך לקבל 35 דקות בערב ולהוביל את הקבוצה ולרכז את המשחק אבל כן הוא פיטבול שיש לו מה לתרום לקבוצה שמאוד חלשה הגנתית וגם אינדוידואלית. אני בקושי סופר 3 שחקנים שהם נחשבים לשומרים טובים במכבי.
    המספרים של קיין בסדר גמור, 36% מה-3. חוץ מהזריקות עונשין שזה סיפור הזוי בפני עצמו.

מרכוס סמארט עושה אחלה עבודה בתור גארד נגר בבוסטון סלטיק, בן סימונס מומחה בזריקת סלעים בפילי וגם אפשר להוסיף את אריק בלדסו במילוויקי. בגזרה האירופאית יש את דניאל האקט ומאנזריס שאני בטוח שכל קבוצה תיקח אותם. כמובן שאני לא משווה אבל אי אפשר לשלול שחקן בעמדת גארד למרות שהוא לא קלעי מחונן.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. zivmay Member

אמרנו דברים דומים. הוא צריך להיות שחקן 10-11, מאשר שחקן חמישייה. דרך אגב גם בהגנה הוא אוברייטד, נתקע בכל חסימה או עושה עבירות מטומטמות.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הפסד שאני לחלוטין חי טוב בשלום. מה שעיצבן אותי היה בעיקר הרבע האחרון שחירבן משחק טוב מאוד (יחסית) של שלושה רבעים ו-וילבקין אחד שממשיך להסריח את הפרקט. היו לי ציפיות ממנו והוא לא ממלא אפילו 50%. קבלת החלטות נוראית שלו במהלכים המכריעים. מסכים עם שי לגבי בלאק וטיוס, משחק טוב מאוד וגם ראלויארו שמתברר כבינגו. עם קיין אני חצוי: מצד אחד זה באמת נגר שלא רואים כל יום, לא יודע לשים קרש-סל וזה וואחד חיסרון. הוא לא צריך לשחק כמות כזו נכבדה של דקות. אני מניח שאם היה פארגו, הוא היה נוגס לו בזמן המשחק. מצד שני, השומר הכי טוב בקבוצה וגם ריבאונדר לא רע, אי אפשר להתעלם מכך. פשוט צריך שהכדורים המכריעים לא יגיעו אליו. מקווה שתהיה המשכיות לסגנון של ספארופולוס כי אם המשחק מול פילזן לא היה אינדיקציה, היום כבר ראינו שינוי הרבה יותר חיובי, בעיקר בקטע ההגנתי. עד היום ספגנו כל משחק באיזו 80-90 נקודות, היו הורדנו את אחת הקבוצות הטובות במפעל ל-74. וזה בערב לא טוב שלנו מבחוץ. אנחנו לא נעפיל לשמינייה, אבל זה הזמן עכשיו להחזיר את הכבוד עם מאמן חדש שאמור גם להשיך כאן בשנה הבאה וזה הזמן של השחקנים האלו לנסות להשיג חוזה לשנה הבאה. גם לוח המשחקים שאמור קצת להתאזן עכשיו יכול לשחק לטובתנו, למרות שאני האחרון שאזלזל ביריבות האחרות עם איך שמכבי נראית.

15. Telkiyski Member

משעשעת כרגיל התעמולה הצהובה, בעיקר ברקנטי כמובן, על היכולת ואיך במכבי אופטימים ומעודדים.

כאילו לכולם פנרבחצ'ה נותנים בחוץ 20 הפרש ורק אצל גלדסטון במנורה היו צריכים להתאמץ.

בקיצור, מומלץ לראות את רקורד משחקי החוץ של פנרבחצ'ה השנה ב"יורוליג".