כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מכבי תסיים בשמינייה הראשונה היא התקדמה העונה. בכלל לא היה צריך לדבר על פיינל פור, בטח לא באמצע העונה. אם מכבי תוכל לתפוס מומנטום לקראת סוף הליגה הסדירה אז אולי. במשך מספר שבועות לא קטן חשבתי שברצלונה "תטייל" לארבע האחרונות. תראו אותה עכשיו. עדיין קבוצה מאד חזקה, אבל לא כזאת שאי אפשר לנצח. עכשיו זו אנדולו שהיא "הכי טובה", אבל מה זה שווה אם את הכסף מחלקים בעוד מספר חודשים?

אני כן מודה שלראשונה העונה אני מאוכזב כי הגענו למשחק עם סגל נורמלי. בוילנה זה לא היה ככה. לצערי הקבוצה נפגעה כזאת מיכולת נוראית של הסקוררים שלה. 3-18 לשלוש משני האסים ההתקפיים שלנו. עם זה כמובן לא מנצחים, גם לא את האחרונה בביתה. הפסד מרגיז, אבל עכשיו נראה אם הקבוצה מסוגלת להתאושש.

2. DRORIKO Member

בוא רק נזכיר שמכבי מרחק משחק אחד בסך הכל מצסקא ובארסה. בגלל זה אני אומר שרק אחרי סיום המשחקים נהיה חכמים יותר.

3. כינוי כי הכח זהו כח

קרטיס ג'רלס
    ככל שיש פחות זמן על השעון כך גובר הסיכוי שהוא יקלע...

4. גלצ Member

צריך בשבוע הבא ניצחון של חולון על לייטקבליס, ניצחון של ססארי במנרסה, ניצחון של אוסטנד בטורון.

אני הכי פחות סומך על ניצחון של חולון למען האמת. אם כל התוצאות יהיו לטובתה אז חולון לא תעמוד בלחץ, תוביל 6 הפרש דקה וחצי לסוף ותפסיד.

5. ייא Member

אוסטנד לא רלבנטית לנו בכלל. בשבילעלות צריך לנצח פה ושססארי ינצחו במנרסה. סיכויים: 23%.
    עם כל הניתוחים , בסוף אנחנו נפסיד פה לליטא...
    תומפסון וקופיין זרים ברמה של קבוצתחתית פה כמו אילת-אשדוד. ההדחה אולי מתקרבת אבל זה שהגענו בכלל לתסריט עליה במח' סיום זה הישגדול.
    הסגל הזה מוציא הרבה יותר מהכלים שיש לו.

6. גלצ Member

כן אתה צודק. גם אם אוסטנד איכשהו תפסיד ייווצר בית משולש בו חולון תסיים שנייה (ובמקום הרביעי הכללי). אני מנחש שחולון תמצא דרך להפסיד לליטאים.

7. גלצ Member

קטש כמעט לבד הפסיד את המשחק הזה. להוציא את בראון ופלדין בדקות ההכרעה נגד קבוצה כזו זה לא חכם.

8. Roma מנהלים

#יש ביתיות.
    #בהתאם לסעיף הקודם, חייבים להביא את הפיינל פור לארנה.
    #אני חוזר ואומר, טיישון תומאס שחקן יורוליג.
    #מעניין מה קטש רוצה מבר טימור שהוא לא עומד בציפיות שלו, אין סיבה שהוא לא יקבל דקות באירופה שבלאט מקבל דו ספרתי.
    #אם זה בין בראון ושלווין מאק(כמו שרואים עד כה בליגה) שולח את מאק חזרה למילאנו, אסור לגעת בבראון השחקן הכי טוב בקבוצה. ראיתי את התקציר שוב של רבע גמר הגביע בשביל להזכיר לעצמי כמה הוא שחקן מאני טיים.

---
    חולון נבנתה רע, ישראלים מעל הממוצע(פניני, אלכסנדר, יוגב והוואל) וזרים ממוצעים. את הכסף הגדול צריך להשקיע בזרים מצוינים.

מקווה לראות את חולון ונס ציונה מצטרפות לשלבים הבאים באירופה.

9. גלצ Member

נס ציונה צריכה לנצח בקלוז מעל 3 הפרש. ראיתי אתמול את הקהל של קלוז במשחק נגד מינסק שהרעידו להם את הידיים, מניח שנגד נס ציונה זה יהיה אפילו יותר רועש. לא נותן להם יותר מדי סיכויים.

10. גלצ Member

עם כל הכבוד למכבי, ניצחון הערב יכול להוציא ממני צרחה. זה בכלל לא נראה כמו משחק שלוקחים, גם אם מכבי יכולה לעשות את זה-התחושה היא שזה לא יקרה-ריאל עם כמה הפסדים רצופים, 4 שחקנים שחוזרים מפציעות, הפסד עלול לגרום לריאל לרדת למקום החמישי, מכבי תנצח כמעט את כל הקבוצות הגדולות בהיכל בעונה אחת.
    תחזית שלי: קארול יחגוג מהשלוש הערב, ווילבקין יחטיא במאני טיים ומכבי מפסידים בין 4 ל8 הפרש.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים הפסקה ביד ומכבי מוליכה 38-36. על הנייר זה לדעתי לא כוחות. אין לנו שחקן כמו רנדולף או מישהו עם רקורד כמו יול. אפילו לא שחקן כמו רודי פרננדז שתמיד אני מקווה שיקבל פיצוץ רציני. כרגע ההגנה משאירה אותנו במשחק וזה המפתח לחצי השני. ריאל כבר איבדה 10 כדורים (גם אנחנו). מבחינתי זה מרשים. יש אווירה בהיכל של קרב פלייאוף ואני מקווה שהשחקנים יצליחו בסוף לקחת את המשחק.

12. DRORIKO Member

הטבארס הזה זה כיפת ברזל

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. גלצ Member

חבל שאין עוד 2 ווילבקין למכבי

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להתבייש, ריאל פשוט יותר טובה. ההפסד במינכן הרבה יותר מעצבן אותי מאשר ההפסד היום. המטרה היתה מקומות 5-8, אותם אפשר להשיג. השאר יהיה בונוס.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/20
  15. yakov_y YNWA

מצד אחד, אני רוצה להחמיא לאבדיה על ההתקפה.
    מצד שני, איזה שחקן הגנה גרוע, ישפילו אותו בשנים הקרובות שם.

ג׳קסון אכזבה קשה, אמארה לא מקבל מספיק דק׳, ג׳ייק כהן הקלעי הכי טוב בסגל.
    השינויים בסגל פוגעים למרבה הצער.

44 נק׳ לגבוהים של ריאל, 5 חסימות לטאברסט, 8-0 בחסימות לריאל, סיפור המשחק, קו קדמי איכותי של מכבי ת״א מול קו קדמי מושלם, מ-ו-ש-ל-ם !
    למה קארול לא שיחק כמעט ?
    5/20 לריאל מהשלוש, הכל בזכות הקו הקדמי.
    19 נק׳ ב-21 דק׳ לרנדלוף, תודה ללאסו.