כדורסל - הישראליות באירופה 2022/23

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י כינוי, ‏3/7/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיפטרו את יאניס, לא אכפת לי, רק שמי שיחשוב שאז האיי קיו של השחקנים יעלה הוא מאד נאיבי. היום היו אלה השחקנים שהראו תבוסתנות. אפשרות לעלות בסוף המשחק ליתרון קריטי ואפילו מתפרצת נורמלית אי אפשר לסיים. תוך איזה חצי דקה כבר מינוס שבע. די, רב הסגל הזה בכלל לא קשור לרמה הזאת. הישראלים בכלל לא צריכים לשחק ביורוליג, בטח לא בקבוצה שבורה מנטלית ומקצועית.

הגיע הזמן לעשות ניקיון בראש הפירמידה. אמרתי את זה לאחרונה ואגיד זאת שוב. הגיע הזמן לתקופה חדשה במכבי. כן, הגיע הזמן שגם שמעון ודיוויד יבינו שהספינה כבר שנים שוקעת והגיע הזמן שיפרשו. אף בן אדם לא יקח מהם את התרומה הענקית בהצלחות הקבוצה, אבל צריך דם חדש.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/21
    הרצליה עד המוות ו-Roma אוהבים את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה פשוט עצוב גם לראות את היחס והפיספוס הגדול גם של האוהדים. יאניס אשם, או טיילור, או זיזיץ, או סקוטי. אתמול זה היה ווימס ופארמר, מחר זה יהיה מישהו אחר.

הדרך היחידה להציל את מכבי ת"א היא מרד אוהדים ואי קניית מנויים שתגרום להנהלה לזוז הצידה. זה לא יקרה, ולכן נגיד את אותם דברים גם שנה הבאה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Roma אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

מכבי ת״א המועדון שמביא הכי הרבה אוהדים למשחקי יורוליג וכנראה בכל אירופה בממוצע, יותר מ-10 אלף אוהדים ואנחנו יודעים שמחירי המנויים יקרים מאוד.
    השנייה בטבלה היא זלג׳ריס עם 8k בממוצע.

מרד אוהדים לא יקרה.

האשמים הראשים הם ההנהלה, הם צריכים לעשות 2 דברים:
    להבין שהם גרועים בכדורסל, ראייה לכך: החתמת שחקני התקפה בלבד לאורך כל השנים, היחס לאלדלשטיין ומצד שני היחס ליאניס, לא מביאים מאמן סרבי כי הוא קשוח עם האמריקאים, האמונה באמריקאים, היחס לנאנלי וסוני ווימס לדוגמא ועוד ועוד ועוד.
    הם צריכים לבחור מנהל מקצועי טוב, הכי טוב וזהו, כמובן להעיף את כולם ולתת אשראי למנהל המקצועי.

המנהל המקצועי צריך אולי ללכת לשוק האירופאי, להעיף את יאניס שנכשל, בשוק הישראלי אין לי מושג מה לעשות, רק סורקין כרגע ברמה והיחיד שאפשר להביא.

שימו לב:
    העונה יש קו קדמי טוב.
    בעונה שעברה היה קו אחורי טוב שסורס, ברייאנט - ווילבקין - דורסי שחקנים ברמה גבוהה + כריס ג׳ונס ויובל זוסמן אחלה שחקני יורוליג.

לפני שנתיים היה לך בהגנה את קיין, אייסי, זוסמן, ברייאנט, בלאק ואני בטוח ששכחתי מישהו, מה הפלא שהצליחו ?! איזה שחקני חמישייה חזקה, בטח הגנתית מפחידה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שמכבי על הקרשים, ווילבקין קולע רק 5 נק' וירושלים יכולה לדחוף את היריבה השנואה שלה לתהום היא מפסידה בבית. ראיתי מעט מהחצי השני, אבל לדעתי הערב שתי הקבוצות הפסידו. הרבע השלישי היה נורא, כדורסל איום. בפתיחת הרבע האחרון חששתי מהתרסקות של הקבוצה שאני אוהד, סגרתי את המחשב, והסוף היסטוריה. ניצחנו, אבל אם אני מסתכל על הכוס המלאה אני באמת לא יודע אם יש לי סיבה לחייך.

אם מישהו ראה את כל המשחק הוא יכול לנתח את המושג "קלסיקו" כי לפחות בדקות שאני ראיתי ההייפ מהיריבות הזאת, לפחות כרגע, הוא יותר מדי מוגזם. יותר מדי שחקנים בינוניים ראיתי, אבל זו רק דעתי. הרגע הזה כנראה רק מדגיש את מה שאני רוצה להגיד:
    ''שאקטין א'בלייזר'': צפו בפספוס של הפורוורד - ספורט 5

פשוט מביך...

5. DRORIKO Member

ירושלים-מכבי זה הקלאסיקו עוד מהסל ההוא של עדי ב-96. אבל כשמכבי בקרשים וירושלים כבר 5 שנים מעניינת רק את גיל ברק טבעי שזה יהיה פחות נוצץ.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Roma מנהלים

לא הבנתי מה הבעיה? הכדורסל תמיד עניין רק את אוהדי הכדורסל בארץ זה לא חדש.
    מכבי לא כזאת חלשה למרות ההפסדים וירושלים היום נתנו למכבי את המשחק עוד ברישום הזרים. קילפטריק חולה וג'ון אגבונו הסנטר החדש לא נרשם והחליטו לרשום את בנט. לתת לו דקות משמעותיות? זה לא החליטו.

אתה רוצה להרגיש את היריבות? תבוא לאולם.

חייבים למנות מאמן, הלפרין זה נחמד אבל היום ראינו למה זה לא יעבוד מול מאמנים טובים עם כלים. קייזר גייטס לא היה צריך לראות פרקט בדקות האחרונות שהפסדנו את המשחק ועוד החלטות תמוהות שעולות ביוקר מול קבוצות איכותיות.

אני מקווה שמכבי ויאניס הבינו שאפילו עוז בלייזר שחקן טוב יותר מקמרון טיילור שמקבל קרדיט באירופה מי ישמע מדובר בקוואי לנארד.

נקודה חיובית - אחרי 300 משחקים הצלחנו לעצור את סקוטי. קבוצות עושות את זה על בסיס שבועי ביורוליג ואנחנו רק עכשיו הבנו את זה. דאבל טיים אגרסיבי זה כל כך פשוט שייתנו לשאר השחקנים לנצח.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/22
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    אחלה שיש יריבות שמרגישים במגרש, אבל בשביל יריבות אמיתית אני גם רוצה לראות רמה נורמלית. היום לא ראיתי כדורסל משתי הקבוצות. שום כדורסל שמתקרב למילה "קלסיקו". אז בוא נקווה ששתי הקבוצות ייפגשו בפעם הבאה עם הרכבים מלאים ובמומנטום טוב.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הקבוצות יראו אחרת עם הסנטר של ירושלים ושני שחקנים חדשים שיגיעו בצהוב ככה שיש עוד זמן למפגשים הקובעים.

לא מבין מה עשה אדם אריאל. גם אם יש לך 4 עבירות זה דקה אחרונה, תשמור כמו בן אדם.

מזל שהפציעה של זיזיץ לא חמורה.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

הנה סיפור הבעיה של המועדון הזה.
    טיירוס מגי מועמד למכבי תל אביב.

מגי שחקן התקפה גדול, אני מת עליו, נתן עונה גדולה, אנדרטייד, שיחוק אבל....
    1. חסר שחקן הגנה בקו האחורי, איך הוא, אוונס ו-ווילבקין ביחד יישחקו ???

2. חסר רכז, יש ברוטצייה רק 2 רכזים ליורוליג, ווילבקין ואוונס שפותחים בחמישייה.
    סקוטי בעייתי ב-1, למה להביא שוטינג גארד כשחסר רכז ועוד ווילבקין יידפק מזה.

מכבי תל אביב סקואטינג,
    מביאים שחקני התקפה בלבד, הגנה, תיאום, גיוון, אין קשר, מעלין לספינה השוקעת כל אמריקאי.
    סקאוטינג לתפארת.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

שישרפו ערוץ הספורט, כרגע המשחק משודר באחד מערוצי הפרימיום. מה משודר מנגד? שידור חוזר של NBA.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לחלוטין מסכים איתך, אבל יש לי הרגשה שמגי מועמד להחליף את נאנלי. בכל מקרה כבר שנים אין לנו רכז ברמה הנחוצה. ווילבקין כמספר אחד זה אסון. אוואנס שחקן לא רע, אבל הקבוצה צריכה מישהו יותר טוב ממנו.

12. yakov_y YNWA

אוונס בסדר גמור, לא הראה כלום ממה שמסוגל.
    ווילבקין כ-1 זה בסדר, פשוט לא רכז ראשון ברוטצייה, הבעיה שקבוצת כדורסל צריכה 3 רכזים בסגל, זיו/דיבר׳ לא משחקים ויש יגידו בצדק, אוונס וסקוטי ביחד בחמישייה מה שאומר שיש המון המון דקות לווילבקין בעמדה שפחות מתאימה לו.

נ.ב: אני חושב שווילבקין הוא שחקן בעייתי מאוד בכללי, אז שחקן שמרוויח סכומים כאלה בכלל בעייתי.

במידה ומגי מגיע על חשבון נאנלי זה נורא ואיום.
    החשיבות של נאנלי עצומה מעבר לשחקן התקפה טוב (עובדתית אחד מה-4 המובילים בקבוצה וגם מי שרואה בעיניים), הגנתית הוא עצום, שומר טוב בקבוצה ללא שחקני הגנה.
    מגי הוא 2, גארד קטן שיכול להוביל כדור, נאנלי הוא שחקן שלם בעמדה 3 עם סייז.
    מי יהיה במקום נאנלי ? קלויארו ובלייזר 4, לא מסוגלים לייצר, מגי בטח לא 3, נשארנו אך ורק עם טיילור הנגר.

13. yakov_y YNWA

ביטלתי לאחרונה את הערוצים שלהם, אין קשר לעליית המחירים, העדפתי להשאר עם ספורט 1 וזהו.
    מה יש ב-57, 58, 555 ? פעם ב... שידור חי של משחק שאני רוצה, פה ושם נוסטלגיה שזה נחמד וזהו.
    הייתי מנוי רק בגלל האן בי איי אבל בשביל משחק או שתיים בלבד בלילה זה מיותר, רוכשים מעט משחקים.

ביטלתי, נראה רק את וושינגטון בערוץ הפתוח ופעם ב... קבוצות אחרות.
    ערוץ שמשדר את מכבי ת״א ודני אבדיה בפתוח אבל שאר הקבוצות בחיים לא, חוסר איזון משווע, מחזיקים בזכויות שידור ובקושי משדרים משחקי כדורסל בליגת העל ואן בי איי, ערוץ פח.
    אני רואה יותר משחקים בליגה הספרדתית בספורט 1 מאשר אצלם, הגיוני ?
    חבל גם שאין ליגה איטלקית ועוד כאלה.

אפילו את חבילת הכדורסל הנהדרת הם הורסים, פעם הייתה גם תוכנית אן בי איי נהדרת שהורידו משום מה וחמישיות משודרת פעם ב... ויש שם מלא תוכן לדבר עליו.
    עוד דוחפים לך את גור שלף... פי, מזל שעופר שלח חזר למרות שאני לא תמיד מסכים איתו ולא לשכוח את מה שעשו לפיני גרשון.

@Roma
    מה דעתך ודעת הקהל על דני קליין והאם הוא מגיע למשחקים/בקשר עם ההנהלה ?
    סתם עניין אותי לדעת האם יש לכם אוהדים מפורסמים שמגיעים בקביעות כמו חנוך דאום וניר ברקת ?
    למה ברקת לא רכש את הקבוצה או שהוא לא אוהד ?

* אני רואה שהיה משחק בשעות הצהריים, מוזר.
    ירושלים מנצחת את מנרסה בחוץ, חשוב לזכור שלפני 36-40 שעות בערך מנרסה שיחקה נגד ריאל מדריד ונתנה תצוגת ענק אבל בסוף הפסידו.

* בוסקאליה פוטר מחולון.
    אפשר לדבר מקצועית על הקדנציה הקצרה שלו, שורה תחתונה, נעשה לו עוול בדיוק כמו לדן שמיר, הפועל חולון מועדון קשוח עם ציפיות בשמיים ולדעתי לא ריאליות, הייתי חושב פעמיים במקום המאמנים שחותמים שם.

הם חייבים לוותר על רגלנד וסטיב ז׳אק החביבים וזה בלי לדבר על שנפלו ברוב הזרים כנראה למרות שאני נותן להם זמן חסד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/22
  14. DRORIKO Member

@yakov_y @Roma
    אני חייב שתסבירו לי משהו. אני לא כל כך מכיר את ננו גינצבורג, רק שומע כמו כולם על הדברים שהוא עושה בתפוצות. שמעתי שהוא עשה דברים יפים עם נימברוק, שמעתי שהוא עשה הצלחה גדולה עם צ'כיה במונדובסקט. אז איך זה שאחרי כל זה הוא מאמן באיזה חור באוקראינה? מה אנחנו מפספסים פה?

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי מצאה את הגארד שלה. קוראים לו קיירי תומאס.

האמת שחקן שהפציץ ביוסטון ונופה. על פניו סקורר אכזרי עם קליעה מכל טווח ויכולת חטיפה טובה בהגנה .

מצד שני - בוסר, ובילבאו ההתנסות האירופית הראשונה שלו (הפציץ בשני משחקיםה הראשונים כולל נגד באסקוניה ונפצע) ואלוהים יודע איך זה יעבוד עם סקוטי.

רכז הוא לא.

מצב נושא:
הנושא נעול.