כדורסל - הישראליות באירופה 2022/23

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י כינוי, ‏3/7/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

מכבי קבוצה בדיחה, עלאק אבי אבן.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

ראיתי מעט מאוד מהמשחק בגלל האלופות אבל דבר אחד בסיסי ראיתי,
    כל כך קשה לא לעשות שום חילוף בהגנה, סקוטי ווילבקין ואוונס פער אחר פעם קיבלו גבוה של ריאל לבד לגמרי בצבע.
    מילא ההגנה האישית, החילופים הורגים את מכבי ת״א ויש לזכור שאין יותר מידי שחקני הגנה בסגל.

קבוצה רעה ששיחקה את הניצחונות האחרונים שלה ביורוליג נגד קבוצות שסיימו את העונה.
    שמעון מזרחי טען שכולם טעו והם צדקו עם אבי אבן, הפסק זמן העצבני של אבי אבן, זאת הייתה כתבה בספורט 5, רקאנטי מדבר במסע״ת כאילו מי ישמע כמה הוא מעניין, בתקופה רעה הוא גם היה מדבר ?
    כל החרטאה שהייתה כאן עונה מוצלחת, כל המחמאות לאבי אבן, גניבת דעת עצומה.

אף אחד לא יזכור את זה אבל אבי אבן עם תבוסת הפלייאוף הגדולה ביותר, הכי קצת נק׳ במשחק יורוליג אם אני לא טועה ושיא שלשות של היריבה נגד מכבי ת״א.

מכאן יש 2 אופציות:
    1. מכבי ת״א תמשיך לקראת אליפות קלילה בליגה פח הזאת, אפילו חולון שהיא הקבוצה מספר 2 הייתה חזקה יותר בהרבה אשתקד.
    אבי אבן יוכתר כמלך, ההנהלה תחגוג בסיום העונה והכל ימשיך לקראת הכישלון הבא בנובמבר להערכתי.

2. מכבי ת״א תסיים את העונה הכי גרועה שלה מ-2008, אז צביקה שרף אימן והפסיד גמר גביע, גמר ליגה וגמר יורוליג, קטש זכה בתחילת העונה בגביע הליגה.
    כרגיל מכבי ת״א עם תואר אחד קטן העונה ואולי תפסיד אליפות בסדרה בסיום העונה.
    ואז... תהיה רעידת אדמה במועדון.

מקווה שנראה בעונה הבאה שחקני הגנה בסגל וכמה אירופאיים לא יזיקו,
    נמאס כבר משחקני התקפה אמריקאים שלא שומרים.

עוד עונת יורוליג כושלת הגיעה לסיומה.

מצטיין העונה: פוטין.

3. DRORIKO Member

30 שנה אני אוהד מכבי ביורוליג, זה משהו שגדלתי עליו בבית. היום זאת הפעם הראשונה שאני שמח שהיא הפסידה. מה שקורה בהנהלה פשוט מעורר אנטגוניזם מוחלט כלפי הקבוצה הזאת. זה הפדרמנים, זה אבי אבן, זה וייצ׳יץ׳. זה הכל ביחד. אחלה פבלו לאסו!

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, ראיתי כילד בן עשר שעלה ארצה את ג'מצ'י מחטיא את הזריקה משלוש בלוזאן. זה היה ב-1986. הרבה שנים עברו מאז, יפים ופחות נחמדים, אבל לא פעם ולא פעמיים כבר אמרתי שצריך לעשות ניקיון יסודי במועדון. כרגע נראה שהקבוצה שוב הלכה אחורה אחרי שבעונה הראשונה של הקורונה (זו שנפסקה לקראת סופה) ראינו אולי תקווה לעתיד יותר טוב. הסדרה הנוכחית מול ריאל לא הוסיפה כבוד לאף אחד. קיבלנו מתנה מפוטין, אבל בסופו של דבר לא עשינו דבר עם השי הנחמד.

מכבי צריכה לצאת לדרך חדשה וזה אומר שאלה שיושבים מאחורי ההגה צריכים לעשות חושבים אם אפשר ככה להמשיך. המערכת צריכה ריענון רציני ודם חדש עם רעיונות חדשים צריך לקבל מקום בראש הפירמידה. כל החיים זה עליות וירידות, זאת לא הבעיה, הקטע הוא שמסרבים ללמוד. אני אמשיך לאהוב את הקבוצה, בטח באירופה, אבל בצורה הזאת לא מתקדמים לשום מקום.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

העונה הראשונה של הקורונה היתה אנומליה. אגב גם עונת הטרבל ב-2014, טייריס רייס שבכלל רצו לזרוק אותו קיבל פתאום כוחות על ופירק כל דבר שזז, אגב גם מבחינתו זאת היתה אנומליה, מאז לא הצליח לשחזר את אותה יכולה. וחזרה לעניינינו, מכבי תל אביב זה מועדון שמנוהל פשוט רע, זה כבר מעבר להחלטות לא טובות, קורים שם דברים פשוט הזויים, המועדון הזה הלך לאיבוד בתוך הטרלול של עצמו. גם הזחיחות הזאת לפני ההצלבה, כאילו מי זה ריאל בכלל, זה גרם לי עוד יותר לשמוח שהם קיבלו בראש. אגב אבי אבן זה כזה דמות קלאסית של נוכל.

EuropeGuy, zivmay ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  6. yakov_y YNWA

7. DRORIKO Member

אבי אבן ״אני מקווה שניקח את ה-7 מ-8, את האגרסיביות, את המשחק המהיר, ולא את המשחקים הפחות טובים נגד ריאל מדריד״ איזה גנב דעת אלוהים שישמור.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

זה מה שהפריע לך? בראיון הזה הבנתי כמה הוא איש מכבי בכיין ולא מה שחשבתי בהתחלה.
    בוכה בלי סוף על הפערים הכלכלים בין מכבי לריאל מדריד אבל מתגאה שהם מכבי, לפי השיטה הזאת כל התארים המקומיים שלהם לא שווים כלום כי הפערים בינם לשאר הליגה הרבה יותר גדולים מהפערים בין מכבי לצמרת האירופאית. דרך אגב, מי מנע מהם להשקיע יותר? כרגיל לבכות על מה שבארץ הם גאים.
    רומז שהיה להם סיכוי מול מילאנו אבל זאת לא הדרך שלהם, רצוי להכיר את ההיסטוריה קצת כי מכבי די המציאה את השיטה של ההפסדים בכוונה. דרך אגב 2, מסינה היה מתעלל בו פי 2 ממה שלאסו עשה.
    אוהדי מכבי חושבים שמילאנו זאת אותו קבוצה מ-2014, רק חבל שמילאנו הלכה ארבע צעדים קדימה ומכבי אחורה ונעזוב את הכוכבית שג'נטילה הכוכב שלהם דאז לא שיחק. והדוגמה הכי טובה זאת אנדולו, לפני 5 שנים הייתה הלוזרית הנצחית של המפעל והיום...

בסוף שמח שנעשה צדק, למכבי לא מגיע להיות בפלייאוף ושמח שריאל בעטו אותם ועוד בסוויפ מהדהד.

EuropeGuy ו-yakov_y אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

בהחלט הפריע לי, לא סובל גנבי דעת שחושבים שכולם מטומטמים. אם לא רקנאטי זילברשטיין היה קורע אותו לחתיכות, אבל הוא נאלץ לזרום עם גניבת הדעת.

10. Roma מנהלים

"אם לא" אז מדובר בעוד סמרטוט. בדיוק כמו כל הקופמנים ושותפיהם שחושבים שהם פיטבולים אבל בסוף פינצ'רים שחכמים על מי שאין לו כוח מולם.
    אוהבים לטנף ולבקר את כל מי שמדליף ועולה לשידור אצלם אבל האחרים שמסרבים אוכלים חרא מ"תקשורת הספורט של ישראל".

דרך אגב, אני גם לא אוהב שהקבוצה שלי מלוטפת יותר מדי בגלל הקשרים של חומסקי וההיסטוריה של יותם הלפרין שמונעים ביקורת עניינית וחריפה על מצב הקבוצה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אני מחבב את זילברשטיין, אני חושב שהוא מראיין מצויין, ולהבדיל מהקופמנים הוא גם איש הגון ולא מתלהם. אגב הוא גם היחיד בערוץ שהגן על רוטנשטיינר מול כל שונאי הזרים הנבחנים. אבל במקרה של מכבי הוא נקלע לסיטואציה בעייתית, הרי מי יעיז ללכת נגד הבוס שלו. וזה לא שזילברשטיין חוסך ביקורת על מכבי, הוא השמיע לא מעט כזאת, אבל גם הוא מבין את גבולות הגזרה.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז יש לפורום נציג בבילבאו היום? @c_web

בהצלחה היום לחולוניה.

13. yakov_y YNWA

1. לא אהבתי את החמישייה של חולון, רגלנד ופניני לא היו צריכים לפתוח.

2. אין חילופים בהגנה של חולון, פעם אחר פעם הגארדים עושים פיק אנד רול ואז מענישים את חולון, יש להם מרווח כי חולון לא עושה חילופים.
    כן, אני מודע לבעיות בחילופים ובגלל זה צריך לשחק עם החמישייה הנכונה, בנוסף זה לא עובד אז למה לא לנסות ?

3. בלתי נסבל לראות את רגלנד מכדרדר בלי סוף.

4. פניני הקפטן הצעיר ביותר בפיינל פור.

14. Roma מנהלים

ראית את המשחק אתמול? השחקנים שאתה מחבב כמו מגי ואדם סמית' חירבנו במכנס בזמן שרגלנד היה הטוב בקבוצה והחזיק אותם לבד במשחק.

יופי של קמפיין לחולניים, אין מה לעשות הספרדים פשוט יותר טובים.

15. yakov_y YNWA

ייאמר לזכותי דיברתי במחצית כשרגלנד קלע 11 נק׳ והוביל את 2 הקבוצות.
    אז מה ?
    אני צריך לדבר איתך על רכז שמצטיין סטט׳ אבל פוגע בקבוצה שלו ?
    דשא לא ייצמח עם רגלנד, מזכיר את ווילבקין רק שלסקוטי יש איכות יוצאת דופן.

אדם סמית׳ כמו שאמרתי בעבר אחד השחקנים הכי לא יציבים ומוזרים שיצא לי לראות.
    מגי תפס יום רע, מתי היה היום הרע האחרון שלו ? אני לא זוכר.

חולון עפה לאילת בחצי גמר גביע הליגה, להרצליה בחצי הגביע, עכשיו בחצי באירופה, בקיצור מכבי ת״א תעלה לגמר אחרי שתעבור את חולון בחצי.

מתי הייתה בארץ קבוצה שהביאה 3 גבוהים זרים כ״כ בינוניים כמו חולון ?
    ז׳אק הייתי מעיף, קייזר משאיר כי הוא קפיצי מטורף, השלישי אתלט נחמד, אגריסיבי אבל בלי יכולת יוצאת דופן, בעונה הבאה הייתי מוותר עליו.

מצב נושא:
הנושא נעול.