הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

לצ'ובה לא יגיע מחליף בכיר, חוזה כפול(קיים עדיין?) או שחקן נוער. זלמנסון מגיע במקום יהושפט, שוב יהושפט כרגע לא נותן תשובה ומחכה לראות אם יהיו אופציות אחרות ויכול להיות שעוד חודש הוא ירצה לחזור אבל אני מאמין שהפעם כבר יסרבו בנימוס.

C: זלמנסון.
    FF: תומאס ותומר לוינסון.
    SF: טימור(או אוחיון*)
    SG: פלדיין ויוגב אוחיון(או טימור*).
    PG: ג'קובן בראון ותמיר בלאט.
    *רק אחד מיוגב אוחיון או בר טימור ישארו. בעמדת הFF רצו להביא את נמרוד לוי שסירב כרגע.

יגיעו בוודאות SF וC בכירים. השאלה מי הישראלי שירוץ בתור השחקן החמישי ב"הרכב החזק", מקווה שלא בלאט והאמת גם זלמנסון לא בדיוק משמח אותי במאני טיים. דווקא שחקן עם שחקן כמו טימור אני מרגיש הרבה יותר בטוח, הגנה טובה וגם יכול לקלוע בניגוד לאוחיון.

2. yakov_y YNWA

מרגיש שלא הגבתי כאן יותר מידי זמן, חסר בי משהו, תקופה נוראית, יאללה שיגיעו ההחתמות המעניינות.

מאחל מאוד לעומרי כספי להשאר בליגה הטובה בעולם אבל אם יחזור למכבי ת״א... וואו איזה חיזוק.
    חולון שומרת כמעט על כל הישראלים שלה, הלוואי ועוד קבוצות יילמדו.

באינסטגרם אני עוקב אחרי הרבה עמודי אן בי אי, מגיע לסגל של מילווקי בליגת העל ופתאום רואה בנאדם מוכר ולא מזוהה, קולט את אליזייה ברייאנט בלי זקן ועם אפרו רציני, גדול :)
    מגלגל תמונה נוספת ומגלה שטי ג׳יי קליין שם, הלוואי ויצליח אבל אין לו שום סיכוי בניגוד לברייאנט, אין לקליין שום תכונה בולטת, מילא היה שחקן הגנה, מילא קלעי גדול, אין לו זה את לרמות האלה, שחקו ליגה טובה וזהו.

גלצ אוהב/ת את זה.
  3. גלצ Member

פלאסון האיסלנדי שהיה מועמד להפועל ירושלים חתם בקאזאן שתשחק ביורוקאפ. זלמנסון סיכם בקבוצה.
    סורי על השעה, כשישנים צהריים חושבים בלילה על כדורסל כנראה :)

4. yakov_y YNWA

עוד משחק רע ליובל זוסמן בליגת הקיץ.

כמו שאמרנו כאן, למעט הגנה לבחור אין מה להציע, נקווה שיישפר בקיץ את הקליעה ויגיע מוכן לתחילת העונה.
    מקווה שאת הבולדוג שהוא בהגנה הוא כן הראה שם.

אני רק אזכיר לכם ששון דוסון קלע במספרים יפים מאוד בליגת העל ולא נכנס בסוף לסגל של הקבוצות.
    בכלל קשה מאוד להכנס אם אתה לא בחירת דראפט, לפי מבט בסטטיסטיקות בעיקר שחקני הדראפט בעונה הקודמת מפציצים בליגה הזאת וגם הנוכחי כמובן.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

חיזוק נהדר לחולוניה. המגמה ברורה, ישראלי שלא רצויים במכבי עוברים לירושלים וממשיכים לחולון.
    צעד מצוין לכולם, אנחנו נשארים עם טימור וחולון מקבלת את הרכז הישראלי הכי טוב שיש בשוק ובנוסף שחקן שמידת ההתאמה של לחולון מובהקת.

---

ג'ורדן סווינג חותם בראשון לציון, שחקן טוב שיש לו הכל אבל אני עדיין בספק אם זה השחקן שיכול להוביל ביורוקאפ, לליגה הוא בינגו.

6. גלצ Member

בדרך לצפון? נהריה מנסה לצרף את איתי שגב

חשבתי לעצמי בראש שהדרך לגלות איזו קבוצה הכי טיפשה בליגה היא לבדוק איזו מהן תצרף את איתי שגב ראשונה.
    -------
    נמרוד לוי פנוי לא? איך אף קבוצה בארץ לא מנסה להביא. מהישראלים שהכי כיף לראות בליגה שלנו.
    -------
    אוחיון הגיע תמורת 100 אלף דולר נכון? משתלם מאוד עבור חולון מבחינת שחקן ישראלי טוב לליגה שיכול גם לתרום להם מניסיונו באירופה שכן שיחק כמעט בכל המפעלים (ליגת האלופות, יורוקאפ, יורוליג).

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/19
  7. כינוי כי הכח זהו כח

אני חושב שנמרוד לוי רוצה אירופה ואני די בטוח שהוא דחה את ירושלים

Roma אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

אליצור נתניה מתחילה מחדש, הנהלה חדשה, יו״ר, צוות מקצועי וכנראה גם שחקנים.
    מי המנהל המקצועי החדש של נתניה ? ליאור ליובין, המאמן של גלבוע/גליל, איזה שכונה חחחח... אשכרה מאמן בליגת העל בונה 2 סגלים ל-2 ליגות.
    אני מבסוט רק בגלל שאשתו תגיע איתו למשחקים, הלוואי יחתימו את מוטי מוסקוביץ׳ ויהיה מה לראות ביציע :)
    רובן נייברגר המאמן, לא מחזיק ממנו בכלל אבל נשפוט אותו על תוצאות.
    גם נתניה תהיה בשיתוף פעולה עם אירגון שחקן אמיתי.
    חבר שלי היה בסגל העונה וקיבל פירורי דקות ועכשיו מסתבר שעוד חבר בדרך לבוגרת, נחמד :)

אליזייה ברייאנט וטיי ג׳יי קליין מאוד מאכזבים עד עכשיו, גם הם ייחזרו לאירופה כנראה, אפילו לדי ליג לא יגיעו לדעתי גם אם יירצו.

חולון שמרה על הסגל הישראלי שלה, נהדר.
    נס ציונה שמרה ושידרגה ב-2 שחקנים (לימונד וקררה), סגל ישראלי טוב מחולון לדעתי.

בוואן אוחיון ייקבל 115 אלף דולר, בספורט 5 הוא ייקבל 150 אלף דולר, בוואלה 195 אלף דולר, איזה פערים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/19
  9. כינוי כי הכח זהו כח

ליאור ליובין ורובן נייברגר זה שחקן אמיתי, זה לא כיף...

10. גלצ Member

@Roma בריימו סגר את התנאים אצלכם ונשארה רק חתימה. זרים מעולים. לדעתי עוד זר אחד וגם עוד שחקן ישראלי ברמה (הייתי שמח שזה יהיה לימונד) ואתם מוכנים

11. yakov_y YNWA

ברכות להפועל י-ם, בעקבות חתימת בריימו יש לכם אוהד חדש :)

Roma ו-גלצ אוהבים את זה.
  12. גלצ Member

טי ג'יי ווילימס חתם בבאר שבע.
    השחקן שיחק בעונה שעברה באוסטנד ואני לא יודע בדיוק מה אני חושב עליו. מצד אחד הוא כן קולע נקודות ומשפיע על המשחק ומצד שני האחוזי קליעה שלו לא מרשימים (מ2 נקודות זה בערך 40 אחוז, מ3 נקודות זה בערך 30 אחוז במקרה הטוב). בליגות הקיץ בארצות הברית ב2017 הוא קלע בין 0-4 נקודות בממוצע למשחק.
    בליגה הבלגית הוא קלע 12 נקודות בממוצע ובאירופה 13. האחוזים שלו במפעל היורופקאפ למשל (אחרי שאוסטנד ירדה מליגת האלופות למפעל המשני) הם 1/8 לשלוש, ו-11/24 ל2.
    הוא דווקא לא רע מבחינת ריבאונדים ואסיסטים.

מאחל לבאר שבע בהצלחה עם ההחתמה הזו.

13. yakov_y YNWA

שימו לב לשכר של השחקן הישראלי שיורד דרמטית ולהפועל י-ם:
    יוגב אוחיון נפגע משמעותית, רביב לימונד מקבל שכר נמוך יותר בנס ציונה, בר טימור כרגע יש קשיים במו״מ אבל יש דיבורים עלו חוזה עם 30 אחוז פחות ואין קופצים על המציאה, ליאור אליהו כמובן יהיה הירידה הכי גדולה.
    תענוג, אין לישראלים האלה הצעות מחו״ל ? אי אפשר לחלוב את הבעלים יותר ?
    החוקים החדשים טובים לכולם לדעתי, נקווה שיישאר כך.

הפועל י-ם חוסכת בחוזים של אליהו, אוחיון וטימור כמיליון דולר, תוסיפו את אוונס וצ׳וברביץ׳ שזה 400 אלף דולר, חיסכון מטורף, 250 אלף דולר על ג׳ונסון וראיתי דיווח שאמארה הרוויח 450 אלף דולר וכנראה יעזוב.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. כינוי כי הכח זהו כח

עידו פליישר חתם בגלבוע.
    אלוהים יודע איך הוא בליגת העל...

15. yakov_y YNWA

איך ביר כץ, פיטשון ועוד גבוהים ישראלים ונגרים בליגה ? אלישי כדיר עד לפני שנתיים נחשב כאן ישראלי בכיר.
    שחקן ישראלי, זול, דגש על צעיר, סייז בעמדה שאין אותה כמעט וקיבלת שחקן שיהיה גבוה 3-4 ברוטצייה של גלבוע/גליל.

בריימו בי-ם, השכר שלו באיזור ה-200 אלף דולר וניקולה וויציץ׳ לא מסתכל על שחקנים בשכר הזה, בקושי על ישראלים הוא מסתכל.
    במידה ובריימו היה מגיע מחוץ לליגה ודורש מיליון דולר היה מגיע לשם, שיחוק ענק של י-ם, ההחתמה הכי חשובה, יאללה !!

איך אפשר לתאר את הסגל הישראלי של נס ציונה בסמיילי ? משהו כזה :sm_5shocking:

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/19
מצב נושא:
הנושא נעול.