כל המשחקים.. אותו יום אותה שעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏17/10/02.

1. יוגב אסולין Guest

השבוע זה כמעט קורא כאשר חוץ מב"ש נתניה כל המשחקים מתקיימים בשבת בין השעה 5 וחצתי ל6 וחצי..

לפי דעתי האווירה הזאת שהיתה פעם של שבת עם שעתיים של כדורגל וזה כל המחזור היהי הדבר הכי כיף.. יכלנו לשבת מול הרדיו וכל שניה לשמוע איתות לכל במקום אחר.. לא כמו היום שכל המחזור מתפרס על שבוע ולפעמיים גם יותר..

אז נכון חייב משחק אחד יום שני בגלל השידור שלו וזה כסף.. וזה לא פחות חשוב מההנאה

אבל את כל יתר המשחקים האחרים לפי דעתי צריך לעשות באותה שעה ובאותו יום.. מלבד המשחק המרכזי שיהיה קצת יותר מאוחר כדי שאנשים יספיקו לחזור ליראות אותו..

זה יכול לתרום הרבה מאוד לכדורגל..

2. קופירוק Member

אתה צודק במאה אחוז... זה היה כל כך כיף שפעם היינו המתח כששידרו את המשחקים האחרים ובכל שניה קיווינו לשמוע את ה-"פוווווווף גולללללללל!!!" של שירים ושערים וגם כשהיה חדשות ברדיו אז ציפינו לסיום כדי לשמוע את ה-"פוווווווווף גולללללללללל!!!" (למה לא עוד פעם?) וזה היה כזה כיף!!!

3. Ariel Member

לדעתי ככה צריך להיות כל שבוע
    כל המשחקים שלא משודרים ישוחקו בשעה 17:00

והמשחק המשודר ביום שבת יהיה מאוחר יותר

וגם המשחק של יום שני...

4. Roy Member

יוגב, בגלל שאני לא ממש עוקב השבוע אחרי הפרטים הקטנים בגלל לחץ ועומס, הייתי בטוח מהודעתך שיש לפחות 5 משחקים באותה שעה...
    אבל יש במחזור 6 משחקים, אחד ביום שני, המשחק של הפועל משודר בשעה של המשחק המרכזי, ואני מבין שגם ב"ש ונתניה לא משחקות בשעה שכתבת....
    אז מה נשאר, 3 משחקים שמתפרסים על בין 5 וחצי לשש וחצי...
    אז מה יוצא? 2 משחקים באותה שעה?...

אני מקווה שתסביר לי את הביג דיל....
    אפילו שאני כמוך מתגעגע למתח של לדעת מאיפה בא כל איתות של שער, וכשמשאירים בדקות האחרונות מיקרופונים פתוחים זה הכי כיף ומותח כשכל רגע מישהו מדבר...

5. שגיא Guest

נו ברור, גם אם יהיו משחקים באותה שעה זה לא יהיה אותו דבר, כי הליגה קטנה...

אני כבר מזמן אמרתי שצריך להחזיק את הליגה ל16 קבוצות.
    כי ככה גם אם יש משחק ביום שישי, אחד ביום שני, עוד אחד בשידור, עדיין נשארים 5 משחקים שאפשר לשים אותם בשעה דומה....

אבל איפה, לא נראה לי שזה יחזור לקדמותו בקרוב.....

6. Roy Member

קלייברט, עם כל הכבוד, ויש לי אליך הרבה כבוד, אני חושב שזה סיבה מאוד טיפשית להגדיל את הליגה כדי שיהיו הרבה משחקים באותה שעה...

7. RVN Member

גם אני חושב שצריך להגדיל את הליגה ל 16 קבוצות אב לא בגלל השידורים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .
    אני חושב שזה די פתטי שיש 12 קבוצות (6 משחקים בשבוע) והגדלה של הליגה רק תעזור אבל זה כבר שייך לדיון אחר.

8. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה פרוסה על שלושה ימים(שישי שבת שני) רק בגלל השידורים.
    וזה באמת כיף כשיש כמה משחקים אלא שאז כל פעם שיש פוף גול אתה לא יודע אם זה במגרש של הקבוצה שלך או לא.