לאאאאאאאאאאא נגמר משחק החיים לאאאאאאאאאאאאאא

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י לילך, ‏12/8/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאאאאאא איך דבר כזה קורה לי, איך הם מפסיקים את הסדרה?
    למה? למה? למה? למה? למה? למה?
    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
    אני רק חייבת לציין שהפרק האחון פשוט קורע, כל התמתום והאי היגיון שהולך שם, ואיך לעזאזל ליה החליפה בגדים עם רותם תוך 5 שניות? ומה היא הפשיטה אותה והשאירה אותה ככה?

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה על הבורות אבל מה זה משחק החיים...?

3. ofer16 Member

הללויה! היום המאושר בחיי...

כל יום בשעה שמונה כל עמישראל היה מרותק לטלוויזיה, ואי אפשר היה לדבר עם אף אחד! באייסיקיו בשעה שמונה פתאום כולם הופכים לאוואי...

היה רע, וטוב שנגמר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

4. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

די איזו סדרה מטומטמת בא לי לבכות. מי שרואה אותה אמור להיות באמת מפגר, וסליחה על הביטוי, שלא מכליל את פיימן ולילך שהם מיוחדים. אבל בעיקרון - טמטום לשמו.

יונתן,יש לך יס? כי אם יש לך יס אז גם אתה התחמקת מההתעללות הזו באומנות שנקראת משחק.

5. Don p1 Member

או שאתם מנוים ביס(ליהי) או שסתם בני אדם לא נורמלים..
    תאמינו לי שניסיתי לא לראות, כי ידעתי שאני יתמכר, אבל פרק אחד וזהו שעות 8-9 הטלפון סגור, המחשב בהמתנה ואני יושב על הטלוויזיה..

ריקי הכי גדולה ללא ספק
    "החיים כמו אופניים, אם קל לך כנראה שאת בירידה"
    זה פשוט ענקקקקקקקקק!!

וחוץ מזה היה חרא של סיום, אבל ניחא זה עדיין אופרת סבון, יחי יימי חיינו..

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אני ביס... נהנה מכל רגע.....

באיזה ערוץ זה היה אמור להיות ברגיל...?

7. official Member

חדשות טובות..מחר מתחיל הפרק הראשון של צעירים חסרי מנוח..

8. AFC Member

אני הפסקתי בערך בשבועיים האחרונים לראות... כי כבר נשבר לי מהסדרה הזאת... אם תסתכלו על סדרה אחרת, "שבתות וחגים" למשל, סדרה פשוט מעולה, תראו שלא הכל שם מדובר על אהבות, אלא גם על צרות אחרות. במשחק החיים כל אחד מתאהב בשני, נשבר כבר הזין מזה!! את מי כל האהבה הזאת מעניינת?

מה עוד שאני כל כך סבלתי מהסדרה הזאת... ליה לא הפסיקה לבכות בכל 120 הפרקים, וכשהיא בוכה גם אני בוכה... היא כל כך מכוערת שזה לא יאומן, פשוט זוועה, פשוט שובר שיאים (חוץ משיא אחד שתמיד יישאר לחיידקליין). כשהיא היתה בבית חולים... רציתי ממש להתאבד... אוי הזוועה!!!! אלוהים, מה עשינו!!! רחם עלינו!!!!!!!!!!!!!

מה עוד שהבמאי מטומטם - נמאס כבר מכל הבדיחות היבשות בסדרה הזאת. זיו פשוט הבנאדם הכי יבש שראיתי בחיים שלי! גם רותם, יעל, ליה (במקרה שלה מתווסף אלמנט הזוועה), ירון ועוד הרבה אחרים... לשמחתי הרבה המאפרת, שהבינה כמה מכוערת ליה (למה העדיפו אותה על בקי גריפין?!), לא גרמה לנו עוגמת נפש נוספת בכך שתלביש אותה בבגדים נשיים - היא פשוט נתנה לה עניבות וכל מני בגדים של גברים.

אל תתאבלו כל כך שהסדרה נגמרה. סיגל אבין (או איך שקוראים לה) כבר הוציאה שלוש סדרות דומות - לגעת באושר, לחיי האהבה ומשחק החיים. היא תוציא עוד אחת, אותה עלילה, אותה אהבה שיצאה לכולם מהתחת, אותו חוש הומור מעצבן... אני ממליץ לכם לא לראות את זה!! למרות שזה חרא, זה ממכר!! אני הצלחתי להיגמל (למרות שאני עדיין חולה על ריקי), אבל זה היה קשה. אל תתנו למפלצת הזאת לעשות כסף עליכם עם אותו חרא כל שנה!!!

נ.ב מי היה מאמין שחברה של גיא אריאלי כזאת מכוערת, הא? שלא לדבר על השחקנית שהתחילה עם קובי בפרק הסיום...

9. ליהי Member

כן
    בראסמי, כל פעם שיצא לי לבוא לחברה שלי שיש לה דיגיטאל, כל פעם שפתחנו על ערוץ שלוש ליה המזד*ינת הזאת בכתה. מה הקטע שלה כוסאמ אמק?
    וחברה של יהודה לוי...טוב, היא בכלל נתנה לכל המכוערות בפלאנטה סיכוי עם בחורים חתיכים שהיא הראתה לנו שלא צריך להיות נסבלת בפנים בשביל לצאת עם כוסון על.

הא ועוד משהו, המשפט הזה עם האופניים והירידה... אני המשפט הזה.

10. Fernando Cavenaghi Member

11. AVIHAYHALAK Member

תנו לי לילה עם ליה ולמות

12. ofer16 Member

אני בטוח שאם תבלה לילה עם ליה - תמות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

13. AFC Member

אתה רומז שליה מושכת באופן כלשהו...?

מה יש לאנשים במדינה הזאת! איך אפשר לחשוב שליה אפילו סבירה?! פשוט מכוערת, הגוף שלה מדהים בעיוותו (תסתכלו על האגף והרגליים שלה... זה פשוט מעלים את החשק המיני ל-24 שעות הקרובות במקרה הטוב) ורק המחשבה לדמיין את עצמך איתה באותו חדר כשהיא מתחילה בלי סיבה שוב להתחיל לבכות ולילל כמו תמיד גורמת לרצון עז להתאבד.

או במילים אחרות, שלחו אותה לקריית אליעזר.

14. ליהי Member

חחחחחחחחחחחחחחחחח עופר אני ההודעה האחרונה שלך!

די,אין בליה כלום
    היא פשוט מכוערת תחת, יש לה פרצוף עקום ויש לה שפתיים בעובי של קיסם. מילא אם היה לה ציצים, אבל לי היא לא עושה את זה.

סורי.

15. ג'רי בית הלוי Member

ליהי, יש כאלה שכן עושות לך את זה?