לאחר שלא הגיע בקיץ...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏30/9/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סר בובי רובסון ככל הנראה יילך חזק על קלייברט בחלון ההעברות...

הסאן פירסם היום את הידיעה.
    לפי העיתון החלוץ ההולנדי יהיה תוספת נהדרת לשירר ולבלאמי. כרגע נראה שאם השחקן יעזוב את בארסה הסיכויים הכי גבוהים הם שהוא יעבור לניוקאסל.
    שתי הקבוצות לא במצב משהו, ובניוקאסל מאמינים שבגלל שבארסה גם בעונה הקרובה לא תגיע לצ'מפיונס, אין שום סיבה שההולנדי לא יעדיף את ניוקאסל שתציע לו 60,000 פאונד בשבוע ל3 שנים.

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003450265,00.Xxx[\img]
    מה שרוצים לראות בניוקאסל - קלייברט כובש בסט. ג'יימס פארק...

2. KirkH Member

נראה לי שאתה טיפל'ה נסחף. איך אתה כבר קובע שבארסה לא תגיע לצ'מפיונס ליג? כולה כמה מחזורים היו שישה? קצת סבלנות... וגם אם נניח לרגע שבארסה לא תגיע לצ'מפיונס, מה בדיוק הופך את ניוקאסל למועמדת המובילה? היא קבוצה פחות טובה ועם הרבה פחות חשיפה תקשורתית מבארסה, לפעמים זה עדיף על כסף.
    וגם אם בארסה אכן תחליט לשחרר אותו, יש מספיק קבוצות בעולם שמסוגלות לבוא עם הצעה כספית לא פחות טובה משל ניוקאסל.

בכל אופן, אם נניח לרגע שקלייברט אכן מגיע לסיינט ג'יימס פארק, אני לא רואה אותו בהרכב אחד עם שירר ובלאמי, בטח ובטח אם נזכר לרגע שזו עדיין ניוקאסל חסרת ההגנה. אין מצב.

3. Julian Joachim Member

אני מניח שאת ההגנה יחזקו בכל מקרה (אם רובסון יעזוב - וזו ההרגשה שלי), וקלייברט לא בא על חשבון חיזוק אפשרי בהגנה כי הוא נורא זול, אם אני זוכר נכון מהקיץ. זה די ברור שהוא ידחוק את בלאמי מחוץ להרכב, ואני בכלל לא בטוח שבכושרו הנוכחי לא עדיף לנסות את שולה לפניו.

4. KirkH Member

אני, מן הסתם, לא מסכים עם הזילזול כלפי קלייברט (נו מה, אוהד הולנד). לדעתי בפרמיירליג הוא יכול להיות להיט עצום.
    משחק הראש שלו מצויין ויכול להיות נשק קטלני במשחק האנגלי בו הגבהות לרחבה הן עדיין ברירת מחדל להתקפה תקועה. גם משחק הרחבה שלו לא רע בכלל. צריך לזכור שהוא כובש מספרים יפים מאוד גם בצ'מפיונס וגם בבארסה כבר כמה שנים ברציפות. כן, יש לו את התקופות ששום דבר לא הולך ושהוא מחטיא מול שוער באחד על אחד בדקה התשעים ושלוש - אבל עדיין, אני חושב שהמהירות שלו היום תספיק לו בהתמודדות מול ההגנות בפרנמיירליג, כוח ופיזיות אף פעם לא היה חסר לו.

ואגב זה שקלייברט מועמד מוביל לשחק בניוקאסל, אני הייתי מתעקב עוד שתי שניות על הדברים של דניס לאו (שחקן עבר מכובד מאוד בשורות היונייטד) היום בעיתונות האנגלית.
    לאו אמר, שלדעתו ואן ניסטלרוי הוא עדיין החלוץ הטוב בביזנס - אבל הוא חושב שהוא חייב לידו חלוץ מטרה נוסף. לאו מייצג את הדעה הרווחת כיום בבריטניה, לפיה אם יונייטד לא יפתחו פער בליגה עד הכריסמס, סר לוזר ישלוף את המזומנים ויביא חלוץ נוסף לאולד טראפורד.
    צריך לזכור שכבר בקיץ היו דיבורים על הגעה של ההולנדי למאן יו. הוא היה הרבה יותר קרוב למגעילים באדום מאשר לניוקאסל. רוד ואן ניסטלרוי פשוט התחנן באותם ימים בפני ההנהלה שיביאו לידו את קלייברט.

בקיצור, אני לא הייתי קונה עדיין חולצת זברה עם השם של קלייברט עליה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זילזול בקלייברט יש פה אני רואה....

קודם כל קלייברט הוא עדיין אחד הטובים שיש.

ואני ממש ממש מקווה בכל כולי שהוא לא ילך לשם. זה יהיה נקודת שפל לחלוץ הזה (שד"א הוא השחקן האהוב עליי בכל הזמנים יחד עם רונאלד קומאן) אם הוא יגיע למועדון כמו ניוקאסל, זו ירידה עצומה ברמה. פטריק אל תעשה את זה!!!

6. Julian Joachim Member

לירן, למה ללכת מקבוצה שאתה לא בטוח בהרכב שלה והולך לה רע, לקבוצה שאתה בטוח בהרכב והולך לה רע, רק תקבל שם יותר, זה מהלך רע?

מה גם שאנגליה הרבה יותר מתאימה לסגנון משחק שלו. אני מקווה שהוא לא יגיע, אבל אם כן, זה יוכיח שרובסון עדיין לא איבד את כל תאי המוח שלו, אלא רק את רובם.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכדורגל האנגלי מתאים לו? בסדר זה לא קשור כרגע.

אני אומר שחלוץ כזה בעל שם ורקורד כמו שלו לא יכול ללכת ולעזוב מועדון בארסה לטובת ניוקאסל.
    בברצלונה הוא משחק ופותח בינתיים, רייקארד מאמין לו. ואם הוא רוצה לעזוב שילך לקבוצה אחרת לו לקבוצת תחתית/מרכז טבלה כמו ניוקאסל. עדיף לו להילחם על המקום בהרכב הפותח של ברצלונה מאשר להיות בניוקאסל.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן הדגש הוא על בינתיים...
    הרי אם הוא ימשיך לזייף הוא יירד מתישהו לספסל. הרי לא פעם אוהדי ברצלונה התקוממו כנגדו ועל כך שהארנבון (הם) לא פותח. לעומת זאת הנקודה של פולדש נכונה לגבי הבטחת המקום בהרכב של ניוקאסל...

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דייר מצטער על הירידה על ניוקאסל זה לא אישי חס וחלילה... מצדי בכיף שיסיימו מקום 2 רק שאנחנו נסיים מקום 1...

עזוב אותך את זה שבניוקאסל יש לו מקום בטוח בהרכב כי כמעט בכל קבוצה בעולם יש לו מקום בטוח בהרכב, ניוקאסל זה ירידה משמעותית ברמה מבחינתו ואני בטוח שהרבה קבוצות אחרות וטובות יותר היו שמחות לראות את קלייברט אצלם.

10. Julian Joachim Member

נכון שמבחינת פרסום זו ירידה ברמה בשבילו, אבל אולי זה לטובותו. אני חושב שאת השנים הטובות הוא נתן עוד בהולנד, ובבארסה הוא אף פעם לא מיצה את עצמו, בעיקר בגלל בעיות אישיות שהתקשורת ניפחה.