לא לא לא! חס וחלילה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏16/8/02.

1. Julian Joachim Member

דיווחים בעיתונות, בעיקר הישראלית, שנייג'ל מרטין בדרך לסאות'המפטון בגלל שהוא איבד את מקומו לפול רובינסון. הדיווחים הם על העברה בסך 3 מיליון פאונד, ומשום מה, בווי נט למשל מתעקשים על כך שרידסדייל נתן לו אור ירוק לנהל מו"מ עם כל קבוצה, על אף שבאתר הרשמי... שהוא מאוד בסדר, אמרו שלא תהיה העברה כי ונבלס רוצה שני שוערים חזקים, כדי להמנע משימוש בשוער מילואים בעת צרה (דני מילוסביץ' או שאון אוליווי הבינוניים משהו) וגם מכיוון שהמחיר גבוה מדי לסאות'המפטון שבסה"כ רוצה עוד שוער בסגל, פול ג'ונס ימשיך להיות השוער הראשון שם בכל מקרה.

אם זה יקרה, וזה יהיה קשור או באשמתו של רידסדייל אני אקנה כרטיס טיסה ליורקשייר ואתלה אותו על עץ! (למי שמבין...). נייג'ל הוא שחקן מאוד חשוב לקבוצה, גם מבחינה חברתית וגם מבחינה מקצועית, ומכירה שלו לא תכניס הרבה למועדון. חוצמזה, בלי מלחמה על המקום בהרכב, רובינסון יתפתח פחות טוב.

אז עוד פעם, חס וחלילה חס ושלום, וכדאי מאוד לאדון רידסדייל לחשוב טוב מה הוא עושה...

:cry:

2. Ilan Member

חחחחח שקראתי את זה ישר חשבתי על איך תגיב!
    אמרתי לך אתמול מה אתה מוצא ממנו וכבר רידסדייל שם אותו ברשימת העברות...
    אני ממש אורי גלר של הפורום :?

3. RE-QL Member

טוב אבל זה לא כמו שרובי פאולר עזב את ליברפול בגלל שנייג'ל הוא לא הסמל של לידס ורק ע"י הוא השחקן האהוב בלידס שאר אוהדי לידס לא מטורפים עליו כמו שאתה
    ולא בנושא אני שמעתי שדומיניק מתאו וגונתן וודגייט פצועים ולא כשירים למשחק זה נכון?

4. Julian Joachim Member

ברור שלא כולם חולים עליו כמוני, אבל הוא בכל זאת דמות מאוד אהובה בלידס...

ורדליון, אתה רוצה להיות אורי גלר...?

קרעת אותי!!!

הבנאדם הכי אידיוט בעולם!

וקינג אואן, וודגייט ומתיאו לא היו כשירים במאת האחוזים, אבל לא ברור אם בסוף ישחקו או לא.

5. RE-QL Member

אז פולדש אם וודגייט לא משחק אז אני צריך להחלי את ההימור שלי נכון?
    אני מחליף ללוקס רדבה

6. Julian Joachim Member

חח...

8)

שמע, רדבה הבקיע במונדיאל גול... אז מי יודע?

7. אנונימי Guest

רק שתדע לך שאני איתך מאה אחוז גם כרגע הוא יותר טוב מרובינסון אני אוהד לידס בגללו מאז שהוא עבר מקריסטל פאלאס אני אוהד אותם וזה יהיה ממש חבל אם הם יוותרו עליו הם ייצאו ממש ממש מפגרים הוא היה צריך לעמוד כשוער ראשון במונדיאל והוא צריך לעמוד שוער ראשון בלידס(הבהרתי את הנקודה שלי..)