לא פייר!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AFC, ‏20/10/02.

1. AFC Member

למה ארסנל, שכל העונה מפרקת קבוצות ומשחקת נהדר, ומגיע לה להיות במקום הראשון, במקום השני?
    למה הסקאוזרים מליברפול במקום הראשון בטבלה, אחרי שכל משחק הם נכנסים לבונקר בתוך הרחבה, נותנים כדור ארוך לאואן שמנצח את המשחק ומנצחים 1-0 באנפילד על קבוצה פצפונת?

שיהיה. ארסנל מעדה, מה לעשות, לצערי לא תהיה לנו עונה ללא הפסד. אבל בפריימר ליג קבוצה בונקריסטית ומגעילה לא תיקח אליפות, וגם אם חס וחלילה כן, זאת תהיה אחת האליפויות הבזויות ביותר.

סקאוזרים, כשניפגש איתכם נראה עם הבונקר הפחדני שלכם יעזור לכם. עוד נראה.

2. Rossoneri Member

לא היית צריך לפתוח דיון בשביל זה.

3. Julian Joachim Member

וידוקה?

קבוצה פצפונת...?

היזהר בלשונך, כי אני עצבני...

4. RVN Member

אל תדאג מנצסטר תיקח אליפות בסוף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ליברפול באמת משחקת מכוער וזה בגלל שאין לה קישור טוב ויצירתי כמו לארסנל ומנצסטר.

וידוקה אתה באמת חושב שליברפול יכולים לקחת אליפות?

5. the_secand Member

אל תדאג אח שלי
    ארסנל תחזור ובגדול הפסד אחד אחרי 30 משחקים לא נורא
    העיקר שהמשכנו לכבוש בכל משחק
    ובאמת ליברפול לא ניראת טוב

6. AFC Member

בושה וחרפה.
    הסקאוזרים המטונפים הללו פשוט משחקים בלי בושה בצורה מגעילה ומחפירה, אנטי-כדורגל טוטאלי, ביזיון לכדורגל האנגלי ובושה לקני דלגליש ושות', שבעבר לא חלמו שליברפול תשחק ככה.

קודם כל, אני מבין מדוע אתה עצבני. ברור שאם הקבוצה שלך מספיק אפסית להפסיד לקבוצה מגעילה שעברה את החצי רק פעם אחת במשחק (ובפעם הזאת אואן הבקיע כמובן), אז אני צודק. לידס באמת בכושר איום ונורא.

נגיד.

לא. ואם הם היו לוקחים, אסור לקרוא לזה אליפות. ליברפול, כשתגיע מול קבוצות כמו ארסנל, נראה את הבונקר שלהם עובד.

7. RVN Member

כמו שאמרת שליברפול תגיע מול ארסנל ומנצסטר (עם יפתרו הבעיות שלה בהתקפה) לא תוכל להישאר בבונקר כי ארסנל משחק מהיר ופעם אחת ליברפול תנסה לעבור את החצי ואז הם יחטפו.

8. RE-QL Member

דבר ראשון דיאו הבקיע ושדבר שני וידוקה אני רק רוצה להגיד שאתה הבנאדם הכי אפס שאני דיברתי איתו אי פעם!!! לא פייר... איזה לוזר אתה!!!! ליברפול השנה ניצחה כל משחק חוץ מ-3 תוצאות תיקו שגם בהן ליברפול קיבלה 2-2 בדקה ה-90 אז ליברפול רק בחוסר מזל גדול לא ניצחה את המשחקים האלה... וידוקה מה לעשות שאתה אוהד את בית"ר ירושלים ושהם מפסידים או שחיפה מנצחים אתה מתבכיין ואותו דבר כלפי ליברפול וארסנל אז בבקשה תשלים עם התוצאות- מכבי חיפה בליגת האלופות ובליגה עם מאזן מושלם כשבית"ר סופגת שתי שלישיות רצופות בבית מול בני יהודה ומכבי פ"ת (למען השם לפחות קבוצות ברמה שיהיו...) וליברפול מקום ראשון בפריימר ליג שארסנל מקום שני!!! וידוקה אתה לוזר!

9. Rossoneri Member

יש משהו במה שאתה אומר, ואתה צודק שאוהדי ארסנל צריכים לשתוק והכל, אבל יש הבדל בין לקחת אליפות של בונקר ומתפרצת אחת למשחק, במשחק סטטי ומשעמם, לבין לקחת אליפות בשחיטה עם רצח בעיניים, במהירות בכדורגל טכני מדהים. לסיכום: בסוף העונה נראה מה יש לך להגיד.

10. the_secand Member

תסביר לי בדיוק למה אנחנו צריכים לשתוק?
    מה אסור לנו להפסיד אחרי 33 משחקים שלא הפסדנו ובערך איזה 20 ומשהו מהם בחוץ
    ושלא נדבר על זה שאנחנו עדין כובשים בכל משחק
    אז תסביר לי למה בדיוק אנחנו צריכים לשתוק?
    אז מה אם ליברפול מקום 1 עכשיו זה אומר משהו?
    אנחנו רואים איך הם מנצחים את המשחקים שלהם ואיך אנחנו מנצחים
    תתסתכל על המשחק של אתמול
    ליברפול בלחץ ניצחו את לידס 1 -0
    בעוד אנחנו שחטנו את לידס 4-1!!!!!!!!!!!!!!!!
    אז לא אנחנו לא נשתוק

11. arsenal the champions Member

לא יודע מה איתכם אבל אותי מפחיד שקבוצה שמשחקת כל כך גרועה ומכוער בחוץ נגד לידס לא קבוצת תחתית
    יכולה לנצח מה יהיה מתי שהם ישחקו טוב ויש להם עוד הרבה משחקים נגד קבוצות תחתית.
    ובכלל אני לא בטוח שאם ליברפול יעשו בונקר לנגד ארסנל ומנצ'סטר זה לא יעבוד להם.
    אם זה עובד ככה נגד לידס בחוץ אז למה לא נגד ארסנל ומנצ'סטר לפחות בבית.

12. RE-QL Member

להזכירך ליברפול שנה שעברה הביסה את לידס 4-0 באלנד רואד ולידס אז הייתה הרבה יותר טובה עם פרדיננד וקין עדיין בסגל אז באמת סתמו תפה...
    ואם מסתכלים על תוצאות של שנה שעברה לליברפול יש את התוצאות הכי מרשימות בליגה!!! 6-0 ו5-0 על איפסוויץ 4-0 על לידס 3-0 על ניוקאסל... ועוד אני לא זוכר עוד כרגע... 4-0 על לסטר והיו עוד...
    אז בבקשה תחסכו ממכם את הבושה כי בתוצאות מרשימות לליברפול יש הרבה השגים גדולים!
    והשני (תרגום חופשי) באמת תשתוק! אתה רוצה לבכות תבכה אבל ליברפול ראשונה ואתה תצטרך להשלים עם זה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. owen007 Member

די כבר לבכות!
    חלאס כמה אפשר לבכות "ארסנל הכי טובים" "ליברפול בונקריסטים" "בוא נראה מה הם יעשו נגדינו" "אנחנו משחקים יפה ולא מפסיקים להבקיע"
    חלאס יא בכיינים! תודו לפחות פעם אחת שארסנל לא משחקת יפה ולא מקסימה נפלאה מותק מאמי... אז נכון ליברפול לא משחקים יפה כמו ארסנל אבל ליברפול הבקיעו כולה 5 שערים פחות מארסנל. 9 שערים הבקעתם ב-2 משחקים מתוך ה-10 שהיו. זה אומר שארסנל הבקיעו 16 שערים בשמונה משחקים. עם התשע האלה זה 2.5 שערים למשחק לעומת 2 של ליברפול.
    אז נכון שני המשחקים האחרונים ליברפול שיחקו חלש ויותר מידי הגנתי
    אבל ראיתם בכלל את המשחקים שלה בלקבורן,ניוקסאל,ברמינגהאם, סאות'המפטון שאתם מדברים? הקבוצות האלה לא עברו את החצי וליברפול שיחקו כדורגל טוב ויפה.
    אז פעם הבאה לפני שאתם בוכים כמה זה לא הוגן שליברפול מקום ראשון תבדקו טוב טוב מה שאתם אומרים
    לוזרים!

14. Rossoneri Member

ליברפול, טוב ויפה? חה חה חה, גם נגד ולנסיה הם שיחקו טוב ויפה הא? מה אתה בכלל מנסה להשוות פה? עזוב מספר שערים, תראה את הדרך משחק, ארסנל משחקים על 3 נגיעות ובום בעיטה, תסתכל על הסטטיסטיקות על מספר בעיטות לשער/למסגרת ותשווה איפה ארסנל ואיפה ליברפול. אתה מוזמן לנסות לשכנע אותי, אבל לא תצליח, ארסנל מספר אחד.

15. RE-QL Member

לא אמרתי שארסנל משחקת פחות יפה מליברפול שמע אני יודע שליברפול פחות טובה מארסנל אבל ההבדל הוא לא כזה גדול (הרבה יותר קטן מההבדל בין מכבי חיפה למכבי ת"א) אבל כמו שליברפול נותנת משחקים חלשים ככה היא יודעת גם לתת משחקים גדולים! ואני רק אומר לא לפתוח דיון על זה ולהתחיל לבכות על פעם אחת שארסנל מפסידים וליברפול מנצחים... זה כמו שאם חיפה תפסיד ומכבי תנצח מחזור הבא אני אפתח דיון בליגת העל שזה לא פייר... אבל מה זה פייר? כדורגל זה לא משחק של פריות... אם אתה כמו ונגר שציפה לעונה שלמה בלי הפסד בכל המסגרות אז אתה טמבל ואתה צריך להשלים עם התוצאות שארסנל הפסידה לליברפול (קבוצה מליברפול אבל עדיין) ושליברפול ראשונה