לא רק נקניקיות עם חרדל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Riki, ‏24/1/06.

1. vladi23 Member

תודה רבה לכולם על המידע והידע הרב.
    אני יודע בערך את מחירי המחייה בגרמניה ובאמת מינכן ובכלל האזור שם יקר מאוד אז לצערי כנראה זה לא בא כאופציה, למרות שיש לי אופציה להתגורר תקופה של כ3 חודשים בעיירה freising ליד שדה התעופה של מינכן מקום נחמד מאוד אבל לא יודע כרגע.

ראלף לורן אתה נראה לי יכול להיות שגריר של גרמניה בישראל , קראתי הרבה מאוד תגובות שלך ..מאיפה כל הידע הזה על גרמניה?:huh:

בנוסף יש לי שאלה חשובה , איפה למדתם גרמנית , אם למדתם את השפה בגרמניה?
    למישהו יש ניסיון או איזה מידע לגבי הלימודים במוסדות של VHS?
    מחיפושים ברשת הדעות חלוקות, מצד אחד זול משמעותית מבתי ספר פרטיים ומצד שני איכות הלימודים תלויה בכיתה שאתה נופל בה.
    אם למישהו יש ניסיון או סוג של מידע אשמח מאוד.:)

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אם אתה מסדר לי להיות שגריר בגרמניה עכשיו אני זז לשם. נולדתי בגרמניה, גדלתי שם עד גיל 6 ואבא שלי נולד וחי שם כל החיים וכמובן גם המשפחה שלו. אני אגיד לך, אמא שלי למדה גרמנית בפרנקפורט שהיא התחתנה עם אבא שלי בבית ספר שהוא לא פרטי והיא מדברת גרמנית פרפקט. אז ככה שאני מניח שהכל תלוי בך !

3. vladi23 Member

אוקיי הבנתי תודה רבה.

יש לי עוד שאלה אלייך אולי אתה יודע לגבי התחבורה.

בכל מקום שאני בודק את כל העניינים אני גם בודק את התחבורה רק דבר אחד אני לא מבין באתר של הרכבת
    אפשר לקנות מנוי חודשי כמו חופשי חודשי לs-bahn אבל משום מה באתר זה רק בשפה בגרמנית, למה זה? כרטיס חודשי
    לאזרח גרמני ולבנאדם שלא אזרח יעלה מחיר שונה? תודה.

אה ועוד שאלה אם אתה כל כך אוהב את גרמניה ויש לך משפחה שם והכל , למה אתה לא עושה מעבר אם אפשר לשאול כמובן.:)

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני אישית שאני נמצא בתוך העיר אני קונה חופשי יומי Gruppentageskarte ב5 יורו שזה נותן לך נסיעות חופשיות בכל היום בכל העיר עם עוד שני אנשים. יש כמובן חופשי חודשי, המחיר הוא אחיד לכולם אין הבדל בין תיירים למקומיים. בעתיד אני אחזור לשם בוודאות כרגע לימודים וכו.

5. cheddar Member

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

בעקבות מה ש @קווווווון פרסם בפורום האיטלקי, תהיתי מה המצב בגרמניה. אז אחרי חקירה (לא ארוכה מדי) שכללה את הקבוצות הגדולות, הלגיונרים הבכירים, הנבחרת הבוגרת והצעירה ועוד כל מיני שחקנים אחרים שחשבתי עליהם (או כשנתקעתי, שחקנים שמצאתי במאגר של הפוטבול מנג'ר) - הנה נבחרות שמורכבות מילידי המחוזות השונים בגרמניה:

* איחדתי חלק מהמחוזות מפאת מחסור בשחקנים. סביר להניח שאם הייתי חוקר יותר, היו נבחרות מלאות, אבל נסתפק בזה :)

נורדריין וסטפליה:

http://oi63.tinypic.com/34gohsp.Xxx

מועמדת רצינית לאליפות אירופה. על הספסל: טר שטגן, הורן, צילר, קראמר, שהאין, קסטרו, מקס מאייר, גורצקה, וייזר, גרוסקרויץ', קורב, דניאל באייר, גוהקאן טורה הטורקי ועוד.

מדינות דרום-מערב גרמניה - הסן, הזאארלנד וריינלנד-פלאץ:

http://i67.tinypic.com/2wbw7f7.Xxx

נבחרת טובה , אבל בלי כוכבי על כמו נורדריין וסטפליה. סוריאנו זה רוברטו סוריאני האיטלקי. על הספסל: וויידנפלר, וולשייד, היינץ, יונג, ג'רמיין ג'ונס, יונאס הוופמן, שטנדרה, מריו פסאליץ' הקרואטי ועוד.

באדן וירטמברג:

http://i65.tinypic.com/35jjnvc.Xxx

נבחרת לא רעה שמבוססת בעיקר על יוצאי שטוטגרט. סדריק סוארס משחק בנבחרת פורטוגל וסאות'המפטון, על הספסל: קאריוס, באומן, גנטנר, טימו ורנר, טאצ'י, קולשינאץ', זלקה ועוד.

מדינות מזרח גרמניה לשעבר - סקסוניה, תורינגיה, ברלין, בראדנבורג, סקסוניה אנהלט ומקלנבורג-וורפומרן:

http://i67.tinypic.com/2uynbih.Xxx

יותר טובה משחשבתי לפני שהתחלתי לבדוק. הגנה מצוינת. על הספסל: שמידבאך, קלמנס פריץ, טוביאס ורנר, בן חטירה, סולימאן קוץ', יאנטשקה, מוחמד בשיץ' הבוסני ועוד.

מדינות צפון-מערב גרמניה - המבורג, ברמן, שלזווייג-הולשטיין וסקוניה תחתית:

http://i63.tinypic.com/33kehza.Xxx

נבחרת די בינונית עם יותר מדי קשרים התקפיים ובלי קשרים הגנתיים. על הספסל: קנוכה, בראנט, אוזטונלי, סידני סאם, פין בראטלס ועוד.

בוואריה:

http://i68.tinypic.com/5ff1qr.Xxx

נבחרת טובה בסך הכל עם כמה סטארים, אבל שוער די גרוע (מקס גרין). סאנסונה זה ניקולה סאנסונה האיטלקי. על הספסל: קיסלינג, וייגל, שפר, טראש, הולבאס היווני, אקיצ'י הטורקי, הילברט, גייס, ניקולאי מולר ועוד.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/16
  7. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אגב, אני יודע שזה לא בדיוק הדיון לזה, העדפתי לפרסם פה מאשר להקפיץ דיון מ-2011 ;)

8. golding מנהלים

אני לא רואה את התמונה של נבחרת מזרח גרמניה, אבל אני מניח שגם היא לא מתקרבת לרמה המפלצתית של נורדריין וסטפליה.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

תודה, תיקנתי.
    קשה לי להאמין שיש הרבה באירופה שיתקרבו לרמה של נורדריין וסטפליה. אחרי הכל, זה אזור מאוכלס מאוד עם המון קבוצות כדורגל בעלות אקדמיות מצוינות.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נורדריין-ושטפליה זה אחד הדברים המפחידים. צפוי אבל. יש שם אוכלוסיה עצומה (האיזור הצפוץ באיחוד אני חושב) שמפוצץ באקדמיות ברמה הכי גבוהה. אי אפשר להתחרות בזה.

עריכה: גנבו לי את המילים!

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שנוותר על הטרנד המגניב להחריד הזה בפורום האנגלי. עדיף לכולם.

VAR, golding ו-gilad16 אוהבים את זה.
  12. Roma מנהלים

בכל נורדריין וסטפליה לא הצליחו למצוא חלוץ ראוי אחד?

אני מאוד אהבתי את באדן וירטמברג, יציבות זה שם המשחק.

ההגנה הכי איטית בעולם שייכת לצפון-מערב גרמניה, פר וטה זה אופניים בכביש מהיר.

13. VAR Member

האמת שאם לא הפער הפסיכי בעמדת השוער בין בוואריה לנורדריין (קטע שבעולם האמיתי הפער הפסיכי הזה הוא הפוך), הבווארים לגמרי מועמדים לאליפות.

14. Roma מנהלים

רק בספסל יש להם שלושה שוערים יותר טובים.

15. VAR Member

מה שכן, ההגנה של הוסטפאלן מאוד אוברייטד. כולה.

הייתי משנה את ההרכב שלהם למשהו קצת יותר מסורתי:
    -----------------נוייר-----------------
    הוודס---מאטיפ----הומלס---קסטרו
    ----------קראמר---גונדואן----------
    רויס---------דראקסלר--------סאנה
    ----------------גינצ'ק---------------

Besser!