"לא שמחתי שישראל הבקיעה נגד אירלנד"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏6/6/05.

1. בית"רי מלידה Member

שתיחנק ! ייצור קטנוני עם פה ענקי !

"לא שמחתי שישראל הבקיעה נגד אירלנד"

למרות הציטוט בכותרת איל ברקוביץ' מתגעגע למדי הנבחרת ומוכן לשכוח מהסכסוך עם המאמן הלאומי: "אם גרנט קורא לי לחזור, אני בא מחר". ברקו יתראיין הערב לספיישל התוכנית 'אחד על אחד' (22:30, ספורט 5+)
    מערכת אתר ספורט 5 06/06/05 17:36

אייל ברקוביץ', שחקנה החדש של מכבי ת"א, יתארח הערב בספיישל סיום העונה של 'אחד על אחד' עם דני ענבר וכהרגלו, שחרר חרצובות לשונו. ברקו סוגר חשבון עם המאמן הלאומי, עם מכבי חיפה, עם חבריו לנבחרת ועם כל העולם.

ברקו, שכזכור הסתכסך עם גרנט לא מעט בתקופה האחרונה, מוכן לשכוח מהכל בכדי לחזור לכחול לבן כשאמר: "למרות כל מה שהיה בינינו, אם אברהם גרנט קורא לי לנבחרת, אני בא מחר".

השחקן הוסיף גם על מכבי חיפה, שכזכור הזמינה את השחקן לטקס לציון 90 שנה למועדון והוא סירב להגיע: "הם לא כיבדו אותי אז אני לא כיבדתי אותם. המסיבה של חיפה הייתה פשוט ליקוק ליענקל'ה. זה היה יום הולדת לשחר ולפמליה שלו, לא לחיפה".

על הנבחרת: "אני תמיד מרגיש רע שאני לא משחק, הנבחרת זו האהבה הגדולה שלי, זה עצוב וזה צובט לראות אותה מבחוץ. לא שמחתי כשהם הבקיעו שער מול אירלנד".

על העונה הבאה במכבי הרחיב ברקוביץ': "עם שחקנים כמו נמני, דוארטה ורוסו אנחנו צריכים לקחת דאבל. ידעתי שהם יהיו איתי בקבוצה כבר כאשר חתמתי. אנחנו אנשים מבוגרים שרוצים בהצלחת הקבוצה ולכן אני מאמין שנסתדר. אני לא מסתכל על מה שקרה בין קלינגר לנמני אלא על מערכת היחסים שהיתה ביני לבין קלינגר. הוא היה קפטן שלי בנבחרת ואין שום סיבה שתהיה בעיה. הוא יודע בדיוק מה אני יודע".

בספיישל סיום העונה, חמש דקות הוקצבו לכל מרואיין בכדי לתת את התשובה הכי נכונה מבחינתו, והתשובות מפתיעות בהתאם. 'אחד על אחד' - היום, 22:30 ספורט 5+. התארחו בתוכנית: עבאס סואן, שאול אייזנברג, עודד קטש, שאראס יאסיקביצ'וס ועוד.

http://www.sport5.co.il/Articles/Article.a...ArticleID=20735

2. ozi Member

דווקא ממנו לא הייתי מצפה לציטוט כזה.
    הוא תמיד היה שחצן, לפעמים זה היה נחמד ומצחיק, הפעם לדעתי הוא עבר את הגבול.
    כבר מזמן התחלתי לאבד את כל הסימפטיה שלי אליו, אבל אחרי שהוא אומר דברים כאלו זה מראה כמה באמת אכפת לו מהניבחרת. לאייל ברקוביץ' אכפת רק מאייל מברקוביץ'. הבנאדם מעורר בי סלידה

3. TariboWest Member

"הוא אומר כל מה שיש לו על הלב", "הוא בנאדם אמיתי".
    לא הוא לא, הוא סתם זבל שחצן שכל עניינו הוא בהצלחתו האישית.
    שיילך קיבינמט.

4. Igi Member

זה מה שקורה כשמישהו מגיע לצד הצהוב של ת"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

חבל עליו, כ"כ אהבתי אותו...

5. Zizou10 Member

אני כל כך שונא את הברקוביץ' הזה הוא יכול להחליף את אבי רצון בטריבונה ועוד יהיה לו מה לדבר, זה שחקן כדורגל זה? לא פלא שכל מקום שהוא היה קיבל מכות/ היה בלאגן.
    שחקן גדול (באמות מידה ישראליות, למרות שרביבו למשל לוקח אותו בסיבוב לדעתי) אבל בנאדם מגעיל.

6. avmc Member

מה קשור?,היה לו עוד פה גדול מלפני שנחת במכבי אל סתם תדבר שטויות,אני לא אהבתי אותו אף פעם ולא יאהב,וחבל שהוא נמצא אצלי בקבוצה.

7. burning soil Member

נכון,ופה גדול לא היה לו לפני.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

כמובן שנוח לדבר בגנות ברקוביץ',הרי הוא במכבי ת"א עכשיו.
    למרות זאת,גם אני לא אוהב לשמוע את האמירה הזאת.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא סתם מחפש צומת לב..ראה שדוארטה נימני ורוסו לקחו לו קצת את הצומת לב...אז זרק משפט מפגר..

9. קינג לדלי Member

אייל הוא כזה. הייתם צריכים לשמוע אותו מלכלך על עלי בנרבייה שהוא ישב בספסל של הסיטי...אם הוא לא משחק אז מבחינתו הוא שונא את כולם.
    שחקן ענק...

10. ozi Member

והכי בדיחה זה שהוא אומר שהוא מוכן לחזור לנבחרת אם גרנט יזמן אותו...
    הוא צריך להתבייש בעצמו שהחברים שלו, שנילחמו שלשום במשחק והיו כ"כ שמחים מהתוצאה, יודעים עכשיו מה באמת סדר העדיפויות שלו. חלק מהם החברים שלו בקבוצה החדשה שלו.
    פשוט לא מגיע לו כל מה שהוא השיג בקריירה, והרבה גם ישמחו לאידו כשקלינגר ייבש אותו על הספסל של מכבי- ויפרוש בצורה שתבזה את כל הקריירה המפוארת שלו.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לרצות בהצלחה של שחקנים עם דיבור כזה והתנהגות כמו שלו, מבחיל.

12. city Member

אחת הסיבות שהנבחרת מצליחה עכשיו זה בגלל שהוא לא שם. שחקנים פשוט מתקשים לשחק איתו כי הוא טיפוס מגעיל.

13. M_T_A Member

גועל נפש. הייתי אופטימי בקשר להשתלבות לו במכבי, עכשיו כבר לא כל כך

14. Apu Member

אצלי זה בדיוק ההפך, אני כל כך שמח שהתוצאות של הנבחרת טובות וברקוביץ' מקבל זין.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח, כל שחקן שלא רצה לבוא להפועל צריך למות אה?

איבדתי הרבה כבוד לאייל אחרי הציטוט הזה, ולמרות שהוא אמר את זה, אני לא מאמין לו

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/05