להפסיד לחזקות או לנצח חלשות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏5/3/03.

1. Kgt1 Member

הביאו את דעתכם בשאלה שאני אישית לא מצליח למצוא לה תשובה ברורה: מה עדיף לקבוצה/נבחרת, לקבל יריבות חלשות ממך ולנצח אותן ובכך לקבל הרבה ביטחון אבל כמובן לא לקבל מבחן אמיתי ליכולת שלך לקראת משחקים רשמיים או לקבל יריבות חזקות ממך, לקבל מהן בראש אבל מצד שני להרגיש שעברתם בוחן אמיתי לקראת המבחן האמיתי?
    השאלה הזו עלתה בראשי אחרי רצף הנצחונות של ישראל עד עתה בתקופת גרנט, כאשר כל הנצחונות הושגו מול נמושות.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאלה מצויינת ואין עליה תשובה ברורה.

מה שצריך לעשות זה פשוט מאוד- גם וגם.

גם לשחק מול קבוצות כמו ארמניה ומולדובה אבל מצד שני לשחק גם נגד קבוצות כמו בא נגיד- שבדיה, טורקיה, דנמרק וכו'

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שקרה לבאר-שבע בשנתיים האחרונות...
    בשנה שעברה שום ניצחון על קבוצה גדולה,והשנה הפסד אחד לחיפה ושתיים מול הפועל ת"א,לעומת הפסדים לבני-יהודה,כפ"ס...

ולגבי הנבחרת,כולם שאלו את גרנט למה לא משחקים מול הגדולות,והתשובה שלו הייתה עצובה,אף נבחרת (חוץ משתיים)לא רוצה לבוא לפה או לארח אותנו,גברי לוי אמר שנעשתה פנייה כבר לכל העולם ברזיל,איטליה,אנגליה,פורטוגל,ארגנטינה,אורגוואי וכו'.. ורק מולדובה וארמניה הסכימו לבוא לפה בתנאי שיממנו להם פה הכל..

4. אבי נימני Member

אני חושב שעדיף לשחק מול נבחרות או קבוצות חזקות כי רק ככה אפשר לדעת עד לאיזה רמה אתה שייך וגם אם חוטפים בראש זה עדיין מוסיף לשחקנים ניסיון לקראת המפגשים הרישמים.

5. Fernando Cavenaghi Member

למרות שתץמכתי בהעפת נילסן, אי אפשר היה לכעוס עליו על זה שהוא הפסיד לגרמניה (גמר מונדיאל למי שלא זוכר) או לדנמרק שנעצרו רק אצל אנגליה החזקים, את אליפות משחקי הידידות כבר לקחנו אבל לא נראה לי שזה התואר שאנחנו רוצים.

6. שגיא Guest

ואם כבר נבחרתנו, אתמול הגיע שפל חדש....
    תיקו עם מולדובה...

ככה שאני חושב שמצב כזה עדיף להפסיד לקבוצה גדולה מאשר תוצאה מסריחה עם קבוצה עוד יותר מסריחה...
    אבל משחקי הנבחרת שלנו זה לא פונקציה מכיוון שאין לנו אפשרויות לשחק מול כולם...

הכי טוב להתקדם לאט, להתחיל במשחקים מול קטנות, ניצחת? לשחק מול קבוצה ברמה שלך פחות או יותר, וכך לאמוד את היכולת שלך, ולפיכך להקבוע את המשחקים הבאים.
    כמובן שצריך, מידי פעם, משחקים מול נבחרות גדולות, זה תורם יותר, נותן יותר מוטיבציה לשחקנים, ואם מוציאים תוצאה טוב אז בכלל המוראל גבוה. אבל לא לעשות רצף כזה או אחר, כמו שנאמר, צריך לגוון, לדעת איפה אתה עומד, באיזה דרגה.