לה סקוואדרה אזורה 2022-2023:: מפח נפש נוסף, מונדיאל נוסף ללא איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/5/18.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? הדבר היחיד שאני חושב שבעייתי בהרכב של היום מול נבחרות גדולות הוא שאני לא בטוח איך מרכז הקישור יחזיק מבחינה הגנתית ופיזית. אבל אם אתה מתכוון למחסור בחלוץ - עם אימובילה הייתי פותח רק מול נבחרות שהן בבירור יותר טובות מאיטליה, במשחקים שבהם ברור שאיטליה לא תשלוט במשחק, ושיהיו לו שטחים. במשחקים כמו היום הוא לא ימצא את עצמו, אין אף פליימייקר שיזין אותו כמו שיש לו בלאציו.

הכי חשוב שתהיה כמה שיותר איכות על המגרש, ושלא נראה יותר את המערכים המופקרים עם 2 קשרים באמצע. עד היום, לא זוכר מתי פעם אחרונה מאמן איטליה לקח 11 שחקנים שנמצאים בכושר טוב(באמת טוב), ונתן להם לשחק. גם לא תמיד היו 11 כאלה, להגנת המאמנים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. cazzo Il Capocuoco

התכוונתי מבחינה הגנתית. מכיוון שאיטליה מתקשה כבר הרבה זמן להבקיע יותר משער אחד במשחק אחד, אז אנחנו זקוקים גם להגנה חזקה כדי לנצח ולא רק את ערב הסעודית. במחצית השניה ראינו את אוקראינה מסוכנת בכמה מתפרצות (בכל זאת ספגנו שער יפהפה) מעטות אחרי ששחקני הקישור התקשו לחזור אחורה, בעיקר בארלה. לראות את אינסיניה, ברנארדסקי וקייזה מחליפים אגפים וצדדים היה מרענן - מקווה שמנצ'יני ימשיך עם השחקנים שפתחו ושננצח סוף סוף.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי אותך.
    כן, בחוליית הקישור הזו חסר "גרזן" קלאסי. יש לך את וראטי שבקישור של פריז הוא השחקן עם האוריינטציה ההגנתית בקישור עד כמה שידוע לי, ובאמת יש לו הרבה תכונות של שחקן הגנה מצוין, אבל לא יודע כמה הוא מסוגל לגבות הגנתית עבור 2 קשרים אחרים. נראה לי שזו גם אחת הסיבות שפריז תמיד נופלת בשלבי הנוקאאוט בצ'מפיונס.

בכל אופן, מעדיף את חוליית הקישור הזאת עם כל המגרעות שלה, מאשר ששחקנים כמו גליארדיני יקבלו את החולצה. כמו שכתבתי - קודם שיהיו 11 איכותיים על המגרש, אחרי זה שמאנצ'יני יהנדס אותם כדי שזה ייראה נורמאלי. שחקני ספסל שלא מרשימים בקבוצות שלהם לא יגיעו לנבחרת ויתחילו לככב.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הראשון שחשבתי לעצמי שראיתי את ההרכב,שאלתי את עצמי מי יעשה הגנה? כולם קשרים יצירתיים.
    כמו שאמרתם יש את ג'ילארדיני,מדגורה (איך הוא העונה באודינה?) ובטוח עוד כמה שלא חשבתי עליהם.

מצד אחד טוב שמאציני פתוח,ומזמן הרבה שחקנים כדי לבחון. אבל מצב שני הרבה מהם לא באמת מתאימים ולא ישדרגו את הנבחרת.

5. תומר1989 Member

מתוך 22 שחקנים על המגרש 14 שחקני סריה א'.

שיהיה בהצלחה אולי נראה ניצחון סוף סוף

6. DRORIKO Member

זה איטליה או נאפולי של סארי? תן לי שם גולר כמו מרטנס ואנחנו כבר עם 3. ברמה האישית, מאד מבסוט על משחק הלחץ של ברנה. וגם משצ'נסני :)

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית הכי טובה שלנו מזה שנתיים.

8. DRORIKO Member

הנבחרת הזאת ממש מתסכלת, זה לא משנה בכלל איך נשחק, כל עוד אין לנו מישהו שיודע לשים את הכדור ברשת אין לנו מה למכור. אפילו לישראל יש את תומר חמד.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף כל סוף! לא רק שניצחנו, גם שיחקנו מצויין. מהמשחק הזה צריך לצאת אופטימיים.

10. DRORIKO Member

דבר ראשון צריך להסיר את הכובע בפני מנצ'יני. עם כל הירידות עליו הכדורגל שאיטליה שיחקה בשני המשחקים האחרונים ממש לא היה "כדורגל של מנצ'יני". זה נראה שבמשך לא מעט משחקים הוא חיפש את הסיסטמה שתתאים לנבחרת ובסוף מצא אותה. דבר שני, אני חוזר ואומר, יש לנו בעיה של גולרים. בשני המשחקים האחרונים היינו 4 רמות מעל היריבה ועדיין סיימנו בתיקו וניצחון בדקה האלף מגול בקרן. אז נכון שביורו פירקנו את ספרד ובלגיה עם ג'קריני וגרציאנו פלה(הוא עוד משחק כדורגל?) ונכון שהיום ניצחנו מגול של ביראגי אבל זה לא משהו שאפשר לבנות עליו לאורך זמן.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולאיטליה יש את קווין לזניה.

דונארומה שומר על רשת נקייה בפעם הראשונה מאז אפריל - 20 משחקים רצופים שבהם ספג לפחות שער אחד.

12. DRORIKO Member

משחק מעולה שלו

13. תומר1989 Member

יש חסרונות לשחק עם 9 מדומה. כמובן שההיתרון זה משחק יותר שוטף ואלגנטי מרגל לרגל כי אין איזה נגר בהתקפה שתוקע לך תמשחק אבל מצד שני גם חוסר חדות מול השער ואני לא חושב שזו שיטה שאיטליה יכולה להסתמך עליה לאורך זמן.

וראטי וג'ורג'יניו החזיקו מעולה את הקישור

14. DRORIKO Member

תומר הבעיה שאימובילה מסריח את הדשא כל פעם שהוא משחק. זאזא זה אפילו לא בצחוק.

15. תומר1989 Member

מסכים איתך. גם אני כבר הלבנתי כולי מההופעות בנבחרת של אימובילה או בלוטי (שלא לדבר על באלוטלי).
    עד שלא יצמח חלוץ איטלקי ברמה עולמית נהיה בבעיה