לומנה לואה-לואה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י burning soil, ‏9/12/02.

1. burning soil Member

שחקן כשרוני ביותר בן 22 ששיך לניוקאסל
    שיחק מספר משחקים העונה והותיר רושם טוב,אפילו כבש מספר שערים.
    מה דעתכם עליו?
    ועוד משהו לא ברור לי,השחקן קונגולזי או אנגלי? ואם הוא שניהם,לאיזה נבחרת הוא יכול להשתייך?

2. ofer16 Member

הוא גם זה וגם זה. אם אני לא טועה, הוא כבר שיחק בנבחרת הצעירה של אנגליה. יש סיפור מצחיק, שהמאמן של אנגליה הצעירה (שלא ידע לבטא את שמו) שאל אותו איך בובי רובסון (זקן וסנילי) קורא לו, ולומנה ענה: קארל קורט...
    בכל מקרה, שחקן מאוד מוכשר, אתלט בצורה מדהימה, בגלל שהוא התחיל לשחק בגיל 16 ולפני כן עסק בהתעמלות אומנותית (או משהו כזה). ידוע בשל הסלטות שהוא עושה אחרי כל שער.

3. Julian Joachim Member

אני מניח שדאייר ישמח להביא פה פירוט, אבל לומאנה טרזור לואה לואה הוא שחקן כשרוני, מהיר ומאוד אתלטי, אבל חסר לו משהו כדי להיות חלוץ ברמה הגבוהה ביותר. לא יודע, אולי הוא צריך לשחק כקשר פשוט.

4. ofer16 Member

אני חושב שלדבר הזה קוראים ניסיון...

5. Julian Joachim Member

אני לא מסכים.

נסיון חסר אולי לשולה אמואבי, לא ללואה לואה, שמשחק לא מעט בשנתיים האחרונות.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לומאנה טרזור לואה-לואה, איזה שחקן...

השחקן התגלה לליגה בסוף עונה שעברה, כאשר שיחק במקום בלאמי הפצוע וכבש בצרורות בסיום העונה, כאשר אחרי כל שער מתבצע הדבר הבא X20:
    http://www.users.globalnet.co.uk/~algordon/tweb/spg/lualuaani.Xxx

השחקן באופן טבעי הפך להיות החלוץ מספר 3 של הקבוצה, אחרי בלאמי ושירר. מכיוון שבלאמי נפצע המון הוא מצא את עצמו המון בהרכב.
    לומאנה ניחן בטכניקה מדהימה. הוא יכול לסבסב הגנות באופן מדהים, ויכולת הסיום שלו משובחת. הוא שחקן שיוצר לעצמו מצבים בזכות הטכניקה הגבוהה שלו.

את העונה הוא פתח בחלומיות. צמד מול ווסט-האם, ועוד אחד מול זלז'ניצאר. אבל אז חזר בלאמי ולואה-לואה ירד לספסל. בספבל התבצע מהפך, כאשר שולה אמאובי תפס את מקום החלוץ השלישי ולומאנה נדחק לחלוץ הרביעי. כעת לומאנה לא רואה הרבה דשא, למרות שמדובר בחלוץ איכותי.

אגב, החלוץ קונגולזי, נולד בקונגו והתגלה ע"י קולצ'סטר, ומשמה לניוקאסל. הוא לא משחק בנבחרת האנגלית, אלא בקונגו. ברשותו 6 הופעות במדי נבחרת קונגו ושער אחד. לאחרונה חתם השחקן על חוזה ארוך טווח, אם אני לא טועה עד 2006.
    http://www.nufc.premiumtv.co.uk/content/nufc/media/db/S25/129065.Xxx