לורן בלאן,גמר את הסוס?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י the_secand, ‏30/12/02.

1. the_secand Member

אם הבלם הדי מזדקן של מנצסטר הגיע לסוף הקרייה לפחות מבחינת מקצועית?
    ככה לפחות טוען הבלם לשעבר של ארסנל טוני אדמס והוסיף שהשנה בלאן הציג את המשחקים הכי גרועים שלו. ושהוא מרחם על שאר מנצסטר שצריכה לסבול בגללו ובמיוחד על גון אושה.
    מה אתם חושבים? האם באמת הגיע הזמן לתלות את הנעליים?
    אני אומר שלא!
    נכון בלאן זה בלאן של פעם אבל עדין למנצסטר יש בלמים צעירים שצריכים את המנהיגות שלו על המגרש! ויש לו מלא מה לתת ואני עדדן חושב שהוא לא כזה גרוע! ובטח לא הוא הבעיה של מנצסטר

2. gilb Member

לדעתי הוא לא תורם מאומה לקבוצה במגרש, הוא איטי מאוד וצריכים לחפות עליו שחקנים שבקושי מסתדרים עם העבודה של עצמם.
    את הנסיון שלו הוא יכול לתת במשחקי האימון וחדר ההדרכה.

3. ofer16 Member

אני מסכים עם gilb.
    זה טוב שיש שחקן מנוסה שיכול לעזור לצעירים כמו אושיי ובראון (אנחנו גם לא רוצים שהם ילמדו מהאחים נוויל...), אבל כשהוא בעצמו לא תורם ואף גורע מהקבוצה, אין טעם שהוא ישאר בתור שחקן פעיל. שחקנים כמו אדאמס (לשעבר) וקיאון, שגם בגיל מתקדם תורמים לקבוצה ומשחקים טוב עדיפים על בלאן.

4. gilb Member

באמת אסור ששחקנים צערים ילמדו מהאחים נוויל... (-:

5. the_secand Member

אני בתוך אוהד ארסנל חייב להגיד שקיאון לא ממש עוזר לנו השנה! ואני לא מרוצה ממנו אבל בקשר לבלאן צריך לתת לו עוד צאנס יכול להיות שהוא במשבר!
    אבל עדין אני מאמין שהוא יכול לתרום למרות שאני מקווה שלא! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Rossoneri Member

מבחינה מוראלית אני מאמין שבלאן מוסיף המון למנצסטר, אישית, אני חושב שהבעיה שלהם היא בעמדת הקשר הדיפנסיבי, ולא צריך לפרט יותר מדי. רוי קין כבר לא זוכר איך משחקים כדורגל.

7. RE-QL Member

מה פתאום! רוי קין עושה עבודה טובה מאוד בקישור של מנצ'סטר... זאת לא הבעיה של מנצ'סטר בטוח.

8. ofer16 Member

הבעיה של מנצ'סטר נמצאת בכותרת (ורמז, זה לא הסוס...).

9. Rossoneri Member

הבנאדם כבר לא כמו פעם ובטח ובטח שהוא לא קשר דיפנסיבי מהעשר הטובים בעולם, בעיות בהגנה מתחילות רק שכדורים מצליחים להגיע לשם וזה קורה רק כשיש לך סגל פשוט ממש ממש ממש חלש שאפילו הקיצוניים שלך לא שומרים על הכנפיים של היריב או שפשוט יש לך קשר דיפנסיבי עצלן אידיוט.

10. Fernando Cavenaghi Member

אם הוא לא פותח בהגנה של מנצסטר ופרגוסון מכניס אותו כשהוא צריך עזרה בהתקפה (שחקן גבוהה, אבל לא יודע לנגוח), לדעתי זה אומר משהו על היכולת של הבן אדם.

11. TsIgAlKo Member

לדעתי הבעיה של מנצ'סטר יונייטד היא גם בהתקפה וגם בהגנה.

בהגנה פשוט אין להם שחקנים מספיק טובים. לכל הקבוצות הגדולות באירופה יש הגנה יותר טובה. חוץ מריו פרדיננד אין להם אף אחד..... על האחים נוויל לא צריך להרחיב, לורן בלאן באמת גמר את הסוס, ואושי סתם גרוע.
    בהתקפה אין להם חלוץ מספיק טוב שישחק ליד ואן ניסטלרוי. סולשיאר כנראה יודע לשחק רק מתי שהוא מחליף ודייגו פורלאן השחקן הכי גרוע שהגיע לקבוצה בשנים האחרונות....אולי הוא שם קצת גולים פה ושם אבל זה בכלל לא מספיק.... הם צריכים חלוץ הרבה יותר טוב מאחד שמגיע אליהם ואחרי כמעט שנה מוצא את הגול הראשון שלו בפנדל מול מכבי חיפה.....
    חוץ מזה הם עשו טעות קשה בזה שהם מכרו את דוויט יורק ואנדי קול שהיו החלוצים הגדולים שלהם מעונת הטריפל

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

TsIgAlKo על הרבה דברים אני חולק איתך:
    בהתקפה יש את ואן גול הנפלא,סולשיאר אחד מהחלוצים הטובים בעולם והמחליף הטוב בעולם, גם פורלאן מראה ממשחק למשחק מה שהוא יודע,בגלל עונה שעברה הרבה לא תופסים ממנו אבל השנה כשהוא משחק הוא מראה מה הוא יודע,כמובן שפרגי מעדיף את סולשיאר וואן גול עליו אבל עדיין הוא נחשב חלוץ טוב.
    עוד דבר שנופץ השנה ע"י יוניטד זה עניין ההגנה,אושיי עושה עבודה טובה בהגנה,שינוי התפקידים של בראון וסילבסטר הצליח וסוף סוף גם מהם רואים נחת. פרדינד סבל השנה מהרבה פציעות ולכן הוא עדיין לא הוכיח מה שהוא יודע, בארטז כמעט לא עושה שטויות ונותן משחקים מצוינים,ואפילו פיל נוול פורח בקישור(מי היה מאמין).
    בקשר לקישור האחורי- גם קין השנה לא שיחק הרבה אבל כשהוא משחק הוא טוב בניגדו ללורון שאו משחק מצוין או משחק חלש ביותר.
    הבעייה של יוניטד השנה-לוראן בלאן.
    מסורבל כבד מסוג השחקנים שהיו צרכים מזמן לתלות את הנעליים וזוכים לחסד נעורים,נמאס כבר מהחורים שלו ומהשטויות שלו עדיף כבר את גארי נוול במקומו (עוד שחקן מאוד חלש).
    לסיכום בלאן חייב לתלות את הנעליים כמה שיותר מהר יותר טוב.

13. the_secand Member

מה שאתם מבינים שלא יכול להיות ששחקן אחד הוא הבעיה של קבוצה שלמה! ועוד במיוחד שמדובר במנצסטר הבעיה היא הרבכה יותר עמוקה אבל זה מתחיל בזה שרוב השחקנים שלהן שבעיהם ולא מרגישים שיש להם מה להוכיח וגם אם הם מגלים טיפשה של רעב זה לא תמיד מספיק כי אם להגיד תאמת ארסנל קבוצה יותר טובה!

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אני לא אמרתי שבלאן הוא הבעייה היחידה,אבל מכיוון שפרגי מחשיב אותו לאחד מהשחקנים שנילחמים על חולצת ההרכב הראשון אז הוא נעשה הבעייה הכי גדולה של הקבוצה.

15. the_secand Member

אה
    עכשיו שאתה מציג את זה ככה אתה צודק