ליברטאדורס, גמר 2011: סנטוס מחזיקת הגביע!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏7/2/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אריאל רוחאס הוא קשר, אם זה ההרכב דה סילבה הולך על מערך מאוד הגנתי ומצופף את האמצע. מתוך חמישיית הקישור רוחאס וויז'אר היחידים שיש להם יכולות התקפיות, אבל הם עדיין לא קשרים התקפיים באופן מובהק, זה רע להתקפה אבל יקשה עליכם מאו את המשחק.

ולס בפיגור כפול בצ'ילה, פרידה מוקדמת מהגביע ויהיה לנו עוד מאמן שיחפש עבודה בקרוב (אם לא ינצח את המשחק הקשה בליגה בנוסף).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/3/11
  2. itay7 Member

תשמע למה שאני אומר - עוד שבועיים גארקה מאמן אוניברסיטאריו.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אופתע כלל, הוא רצה לעזוב את ולס כבר בסוף הטורניר לאחר שהרגיש שמיצה את העבודה שלו. שיכנעו אותו להשאר בשביל הגביע, בינתיים בליגה זה ככה ככה ובגביע זה בדרך הבייתה...

4. Muurad Member

איטורבה הולך להיות שחקן כ"כ טוב.. המהירות שלו והצורה שהכדור דבוק לו לרגל מדהימה, והוא גם דיי חזק פיזית יחסית ובנוי טוב.. קשה להאמין שהוא בן 17.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/11
  5. Diablito Member

אוף.. כמה קשה להעביר זמן עד שמתחילים המשחקים..
    מקווה שזה יהיה שווה את זה.. :aaa025:

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איתי, שוב רשום שבוטרון יושב על הספסל - טעות נגררת של ESPN או משהו אחר? אני צריך לראות משחק שלהם לודא את זה נראה לי, זה נשמע מוזר. מרינלי וקואבאס שוב עולים רק כמחליפים וסן מרטין לא מצליחה "לנקום" בליברטאד על ההשפלה בפאראגוואי ומפסידה שוב, הפעם בבית.

משחק קצבי למדי בין ארחנטינוס לנאסיונאל בינתיים, אבל הרמה לא גבוהה. לא יעזור כמה משחקים בגביע זה יחזור על עצמו, אני לא תופס שארחנטינוס משחקים בתכלת (הפעם אפילו מול אדומים).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/11
  7. itay7 Member

טעות נגררת הבנאדם פצוע... מי שיושב על הספסל במשחקי הליגה זה השוער השלישי פדרו גאייסה(מקור רשמי), הייתי מביא משהו רשמי של הליברטדורס אם קונמבול לא היו שכונה...
    לגבי ESPN ו-FOXSPORT, הם לא בדיוק מקור אמין, בשידור של המשחק של לאון בברזיל הם החליטו שחואן דייגו ויחיל הוא פראגוואי, והתחילו עם הסיפורים על הלחימה הפראגוואית של "צ'אק נוריס"...

אבל מילא הטעות הנגררת של ESPN, למה מאניו רואיס ממשיך עם השטות הזו?! קרלוס פרננדס לא תורם שום דבר למשחק שלהם, וגם לשחק עם שני חלוצים נראה לי לא מתאים. זה הפיל אותו שנה שעברה מול אמלק, ומפיל אותו גם עכשיו. חבל שהוא תקוע ככה.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אונסה קאלדאס (קולומביה) - סן לואיס (מכסיקו)
    אונסה בהחלט יכולה לזכות בתואר הקבוצה המטומטמת ביותר בקופה, אחרי שסיימה את כל משחקי הבית שלה בשלב המוקדם מול יריבות נחותות ממנה ללא שום ניצחון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx זה התחיל עם תבוסה 0-3 לסן מרטין והמשיך עם שתי תוצאות תיקו 1-1 שבשני המקרים סופגת קאלדאס שערי שיוויון בדקה ה-93. לואיס נונייס העלה את הקולומביאנים ל-0-1 בדקה ה-78 ובדקה ה-93 לטעמי נגוזו כל חלומותיה של קאלדאס להעפיל עם השיוויון של סן לואיס מרגלי חואן מדינה. בשני המשחקים הבאים תשחק קאלדאס בחוץ מול סן מרטין וליברטאד, אני לא רואה אותם עולים לשלב הבא, כי גם אם ישיגו 9 נקודות הם עדיין לא יהיו תלויים בעצמם.

---------------------------------------------------------------------------

היום ב-2:30 בלילה ייערך בבלו הוריזונטה משחק מסקרן בין קרוזיירו לדפורטס טולימה, לאחר שבקולומביה נפרדו הצדדים בתיקו 0-0. טולימה ממוקמת שלישית עם 4 נקודות, בעוד שקרוזיירו מוליכה את הבית עם 7. טולימה תעלה ללא הבלם הפצוע, ז'איר ארצ'אה, אותו יחליף ווילמר דיאס. הקבוצה לא נמצאת בתקופתה הטובה לאחר שהפסידה בתחילת השבוע 1-3 למדיין וצריכה לנצח היום כדי להמשיך ולפנטז על עליה לשלב הבא.

הרכבים משוערים:

קרוזיירו-פאביו; פאבלו, גיל, מאוריסיו ויקטורינו, דיאגו רנאן; מארקיניוס פראנה, הנריקה, רוג'ר, וולטר מונטייו; וואליסון, וולינגטון פאוליסטה

טולימה-אנטוני סילבה; חרארדו ואז'חו, ווילמר דיאס, חוליאן הורטאדו, פליקס נוגרה; גוסטאבו בוליבאר, דיאגו צ'ארה, כריסטיאן מארוגו, רפאל קאסטיז'ו, אלקין מוריז'ו; ווילדר מדינה

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/11
  9. Muurad Member

איזה גול של אלאנו, אלוהים ישמור.. וואו!

אשמת השוער לחלוטין ממרחק כזה, אבל עדיין.. בעיטה חופשית כמעט מהחצי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx איזה פתיחה שלנו למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/11
  10. Muurad Member

וואו, הסטרים שלי מת ולא הצלחתי למצוא עוד אחד כשהתוצאה הייתה 1-1, איך לעזאזל קולו-קולו סיימה את המחצית 3-1? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

ההגנה שלנו פשוט על הפנים.. שנה שעברה זה היה ידוע לכולם, בקיץ זה היה ידוע לכולם, עכשיו זה ידוע לכולם ועדיין אף אחד לא עושה עם זה שום דבר וזורק את דורבאל ומביא בלם נורמלי.

החיובי זה שלפחות עד מתי שאני ראיתי נראינו הרבה יותר טוב בהתקפה והכל זרם כמו שצריך עם גאנסו ופוסבון בקישור... אבל זה היה הפסד מאוד כואב וקשה, עכשיו אנחנו חייבים לקחת את עצמנו בידיים ולהתחיל לנצח כל משחק שנשאר לנו.

אגב הגול של אלאנו היה בעיטה מ-40 מטר, במהירות של 105 קמ"ש.. עכשיו שאני רואה את הריפליי הכדור היה כ"כ חזק שהוא זז באוויר לימין ואח"כ לשמאל מה שהטעה את השוער וגרם לשער המדהים הזה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תוצאות מוזרות השנה בשלב הבתים השנה, אני רגיל שהברזילאיות יותר דומיננטיות בשלב הזה. אלופת ברזיל מגמגמת ללא ניצחון, גם סנטוס, גרמיו לא מרשימה ורק אינטר וקרוזיירו מפגינות יכולת גבוהה. הרבה שערים השבוע, 38 ב-11 משחקים.

טבלאות הבתים

http://img340.imageshack.us/img340/2121/glopezgritagol576.Xxx
    רו רו לופס, האורוגוואי לא שכח איך כובשים

משחקי השבוע + תקצירים:

סן מרטין 0 - ליברטאד 1 - אמנם מועדון חדש, אמצע שבוע ושעה מוקדמת, אבל עדיין...קצת קהל. ליברטאד הבטיחה את מקומה בשמינית.

אונסה קאלדאס 1 - סאן לואיס 1 - אדומים ודרמה בסיום המשחק.

ארחנטינוס 0 - נאסיונאל 1 - שער מקרי של סילבה, לאחר טעות של ג'נטילטי, מביא להפסד בכורה במפעל לארחנטינוס. הבית פתוח לגמרי.

קולו קולו 3 - סאנטוס 2 - מאזן מושלם לקאסיקה מאז המינוי של טולו גאז'גו למאמן. סנטוס מחפשים ניצחון ראשון במפעל.

וילסטרמן 1 - אינטנאסיונאל 4 - הקבוצה מהליגה השנייה בבוליביה הפתיעה עם יתרון מוקדם, אבל הברזילאים דאגו להשיב את הסדר על כנו.

אמלק 1 - חאגוארס 0 - המאבק על ההעפלה בבית 6 רחוק מלהיות מוכרע.

קרוזיירו 6 - ד.טולימה 1 - הברזילאים דורסים ללא רחמים ומעשית הם בשלב הבא (תיאורטית יש סיכוי קטנטן שלא).

לאון 1 - גרמיו 1 - בקרב ישיר על המקום השני בבית 2 הפרואנים נכשלים בסגירת הפער והברזילאים נשארים מרוצים.

א. ז'וניור 2 - אוריינטה פטרולרו 1 - ז'וניור מבטיחה את העפלתה לשמינית, למרות שזה לא הלך בקלות, ושומרת על מאזן מושלם במפעל.

אסטודיאנטס 5 - גוואראני 1 - הצגה גדולה של הרנאן רודריגו לופס האורוגוואי שלא ברור לי למה הוא לא קבוע בהרכב. ה-9 היחידי שיש לאסטודיאנטס בסגל הגיע לעבודה עם שלושער. גם אאורוקוצ'אה האגדי לא יכל לעצור אותו (מה קורה עם האפודות המשעממות?).

ליגה דה קיטו 5 - פניארול 0 - תבוסה קשה לאורוגוואים, בית 8 צמוד במיוחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/11
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם למישהו יש ספק מה הסיבה שג'וניור עם מאזן מושלם בקופה.....

http://colombia.golgolgol.net/images_repository/10/106010_0_90f3ab074b1ab4056696a92d8ef7b998.Xxx

או כמו שהולך הכינוי שלהם בקולומביה - JUNIOR TU PAPA! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בכלל לא בטוח שזו הסיבה\ות, אבל אתה מוזמן להמשיך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נלסון בראאונה הפנמי שמשחק בקאראקאס שחקן נחמד מאוד, קשה לפספסאת הכישרון שלו ולא ברור לי מה הוא עושה בליגה שנחשבת לאחת החלשות ביבשת (למרות הייצוג המכובד של הקבוצות בגביעים). ממה שראיתי ממנו בקולומביה, כמו גם בנבחרת, מדובר בשחקן עם עתיד שלא ברור לי למה לא נשאר בקולומביה.

המשחק עצמו לא כל כך טוב, בין הקבוצה מונצואלה וקתוליקה...

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים איתך, שחקן כישרוני שבהחלט מתאים לליגות חזקות יותר ביבשת מאשר הונצואלית. אגב, אחרי הפרידה ההדדית ממדיין בדצמבר, הכל היה מוכן עבורו לחזור לאתלטיקו הוילה, שם גם פרץ לתודעה בקולומביה, אבל ממש ברגע האחרון הסיפור קיבל תפנית והוא חתם בקאראקאס, כנראה עבור משכורת טובה יותר. החוזה שלו בכל מקרה הוא עד יוני, נראה מה יהיה היעד הבא שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/11