ליברפול של היום!!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י FREDDIE, ‏14/1/03.

1. FREDDIE Member

דבר ראשון אם אפשר להגיד משהו זו המילה בושה, ליברפול זו פשוט קבוצה שאתה צריך להגיד עליה בושה וחרפה שהיא בכלל משחק בפרמייר ליג וזה באמת לא חשוב אפילו אם היא מנצחת.
    שאתה מסתכל על ליברפול אתה רואה קבוצה חסרת תכלית בלי שום התקפה בכלל עם הגנה טובה למדי שגם עושה טעויות טיפשיות מדי פעם ולא מונעת בדיוק ספיגת גולים (הגול מול מנצסטר שדודק חטף גול שיכול להרוס עונה שלמה) בכל מקרה ליברפול פשוט משחקת מגעיל לא מסוגלת לעבור את מחסום הגול אחד במשחק אם היא בכלל מכניסה וחוץ מזה ההתקפות שלה שלא מביאות לשום מקום עם כדורים סתמיים שבמזל אולי מביאים פנדל שבכל מקרה לא עוזר לנצח את המשחק,
    ליברפול היא קבוצה אפורה ומשעממת שבנוסף לכל זה חוטפת גולים מטומטמים ולא מצליחה לנצח.
    האשמה העיקרית מופנית להנהלה של ליברפול שבכלל לקחה מאמן כמו הוייה מאמן שאוהב לנצח ורק את זה הוא אוהב הוא לא אוהב כדורגל והוא בטוח לא אוהב שמשחקים יפה ומכניסים גולים המטרה העיקרית שלו היא ניצחון וגם בזה הוא נכשל ליברפול קבוצה ברמה שלה עם היסטוריה שלה לעולם לא הייתה צריכה מאמן כזה עם אסטרטגיה כזאת שאומרת רק הגנה ולעשות איזה גול
    אחד במקרה ולנצח את המשחק בנוסף הוייה הוא צרפתי ממתי הקבוצה שמתגאה במאמנים מתוך המועדון ועוד מאמנים בריטיים מרשה לעצמה הרפתקאה מטורפת עם מאמן זר שלא גדל במועדון ולא מכיר את המסורת של ליברפול, לרגע אני נזכר בימים ה"טובים" לכאורה לפני הוייה אני זוכר קבוצה שהיה לה שחקנים כמו פאולר ומקמנמן ופול הינס וגימי ראדנאפ והייתה משחקת כמו קבוצה שכיף לראות היו גולים יפים משחקים מענינים למרות שלא זכתה ממש בתארים אני עדיין
    מעדיף קבוצה כזאת שמשחקת כמו שליברפול צריכה לשחק התקפי ואני חוזר התקפי ולא סתם משחק מבולגן עם שחקנים גרועים שלא מסוגלים לתת יותר מפס אחד נורמלי אני רוצה לראות את הכדורגל בנגיעה האדיר של פעם אבל בטוח שמאמן כמו הוייה לא יכול לספק את זה לליברפול בנוסף לכל הדברים האלה השיחרור של כמה שחקני מפתח למשל "פאולר" שחקן נשמה אמיתי בנוסף לזה שהוא חלוץ באמת גדול לשחרר איך אפשר לעשות מהלך טפישי כזה ובמקום זה להביא שחקנים שלא נותנים כלום וזה גם לא מזיז להם כי הם לא שחקנים שאוהבים את המועדון הם סתם באים להרוויח כסף.
    לסיכום אני רוצה להגיד ליברפול של היום זה באמת בושה להיות אוהד שלה ולפי דעתי חייבים להעיף את המאמן להביא למשל את דלגליש ולהכניס יותר גורמים ששיחקו בעבר במועדון המפואר הזה שינחילו את את המסורת ואת הידע שלהם בכדורגל ובעבר של ליברפול ושבאמת ינסו להחזיר
    את ליברפול לימי הזוהר שלה ואם לא לפחות לכדורגל נורמלי כמו לפני תקופת הוייה, ועצה אחרונה היא להחזיר את פאולר ומקמנמן למועדון ולסלק את כל השחקנים הזרים והמוזרים כדוגמאת דודק
    ולטפח שחקני בית.
    אם קראתם את זה תודה לכם ואני מקווה שתיכתבו בו תגובות ותציעו רעיונות איך לשפר את האימפריה האדומה "ליברפול"
    ומשפט אחרון לסיום:
    "לעולם לא תצעדי לבד"

2. Julian Joachim Member

אני חושב שביטאת את מה שרוב האנשים, לאו דווקא אוהדי ליברפול חשים.

אתה צודק כמעט בכל מילה, ואין לי מה להגיד, חוץ מלקוות למען הכדורגל היפה שהויה יוחלף.

3. ofer16 Member

דבר ראשון, אתה יכול לנשום בין המשפטים... פסיקים ונקודות יקלו על הקריאה.
    אין לי מה להוסיף על ליברפול, שמצבה נידון ונטחן כבר כמה שבועות ובאינספור תגובות בפורום. הבעיה - ללא ספק, המאמן.
    השחקנים שמשחקים בליברפול הם שחקנים טובים, שיודעים לשחק כדורגל. אמנם בינם לבין ארסנל יש הבדל תהומי, אבל הם שווים יותר ממקום 7.
    ובקשר למשפט הסיום - לליברפול יש מספר רב של אוהדים נאמנים, שגם בתקופות הקשות של הקבוצה נמצאים לצידה. המשפט הוא לא סתם קלישאה, הוא דרך חיים בשביל האוהדים האלו.

4. Rossoneri Member

לא יודע מה אתכם, אני חושב שלליברפול יש סגל שבנוי להצליח. יש שם שחקנים טובים יותר טובים פחות, הרבה מרץ וכח יש להם, הדבר היחיד שחסר, ואם אפשר להגיד שיש זה רק לסנגלי דיוף, שלא מקבל דקות משחק, אני חושב שאת כל ההאשמה צריך להפיל על ג'ררד הוייה, שעשה טעויות קשות (בחלק מהרכש) שעשה.

5. gilb Member

אני מבין שפותח הדיון ממש מבואס ממצב הקבוצה שלו וזה מובן.
    מה שכולם שוכחים זה שהרכב כמעט זהה לקח 3 תארים לפני שנתיים
    ושנה שעברה סיים במקום השני.
    תמיד היה ברור שהסגל של ליברפול פחות מבריק ויצירתי מזה של ארסנל יונייטד, ואפילו ניוקאסל, אבל כך תוכננה הקבוצה, הוייה בנה קבוצה פיזית עם שחקנים אפורים שרובם
    לא ייחטפו אם יכנסו לרשימת העברות.
    הסטטיסטיקה מלמדת שלפחות עד לפני 10 משחקים ליברפול בעטה הכי הרבה לשער,
    לדעתי הסטטיסיקה מטעה, מכיוון שהבעיטות לשער לפעמים נובעות מחוסר רעיונות ולחץ.
    בעיטות רבות של ליברפול לשער מגיעות ממרחק רב של יותר מ20 מטר ורובן גם אינן מדוייקות.
    הרבה פעמים שחקני הקישור או ההתקפה ממהרים לבעוט ולהיפטר מהכדור במקום לחפש אופציה טובה יותר למסירה, משחק ההתקפה נראה כמו נסיונות כוחניים ולא יצירתיים להתקרב לשער, לפעמים הסגנון אפילו לי מזכיר לי פוטבול אוסטרלי...
    אני חושב שליברפול גם סבלה מהרבה חוסר מזל(הכושר של דודק, החמצות) וחבל לראות קבוצה עם כזו מסורת מתדרדרת כך.

6. ScouserAndy Member

באופן עקרוני אני מסכים עם הרגש שהבעת. אני גם לא מתווכח עם העובדות-אנחנו משחקים, הגנתי מדי, משעמם מדי, מעליב עבור האוהדים שגדלו על
    Pass & move it's the liverpool group"
    אין ספק שהוייה שינה את סגנון המשחק המסורתי של ליברפול ולא לטובה. אין ספק שראיית המשחק השמרנית של הוייה, לא מתאימה לכדורגל המודרני של היום-שהוא כדורגל מהיר, אטרקטיבי ומעל הכל-התקפי.
    אבל אני לא אוהב את האשמות הללו בנוסח "המנג'ר מטומטם". שימו לב, אני מסכים שהבעיה נובעת בראש ובראשונה-מהראש והראש-הוא הוייה. אבל הוייה הוא גם זה שהביא אותנו עד כאן-לאירופה בחזרה! לליגת האלופות, למקום שני בליגה! לעונת שלושת הגביעים שלנו, שאחד מהם היה גביע ההתאחדות הכה-כה נחשף.
    אני לא אוהב את האוהדים שלא מתייצבים מאחורי המאמן. אפשר להעביר ביקורת, אבל יש דרך לעשות את זה. אני מניח שצורת הניסוח נובעת מתסכול, אבל בכל זאת היה שווה לעבור על ההודעה עוד פעם ואולי לנסח מחדש.מהראש ולא מהבטן, כי דיבורים כאלה, ממש לא עוזרים לקבוצה והמשפט-לעולם לא תצעדי לבד ליברפול, הוא לא רק משהו ששרים כשיושבים באנפילד-הוא תפיסת צורת אהדה.

אחרון חביב- הימים הטובים עם אינס???? אפילו אתה שמת גרשיים מעל ה"טובים" ובכל זאת לא ברור לי אם התכוונת לזה או לא. נכון שלהביא את הוייה הרס את מסורת ה"בוטרום", אבל לאיזה תוצאות הגענו בדיוק עם אוונס? אפשר להיות סנטמינטלים ואפשר להחליט שרוצים לזכות בתארים וכשזה לא הולך יד ביד, רצוי להחליט על סדר עדיפויות-זה מה שעשה דרקטוריון ליברפול ובחוכמה רבה עשה!

להזכירך, בימים הכיביכול טובים הללו עם ה"ספייס בויס", אימון לא היה אימון, משמעת לא הייתה משמעת ובאוטובוס בדרך הבייתה שתו קרלסברג.. הויה שינה את כל זה והשחקנים שיושבים באנפילד היום מחויבים לקבוצה הרבה יותר ממקמנמן ושות ומיותר אפילו להזכיר שמות כמו הנשו והופיה, ריסהג'רארד. כולם שחקנים של עידן הויה. הויה עובר כרגע את התופה הקשה ביותר בקריירה שלו, הוא עושה טעויות רבות, הן בהתנהלות שלו על המגרש והן בהתנהלות שלו מחוץ למגרש, אנחנו כאוהדים יכולים להביע את דעתינו-זה לגיטימי ואף רצוי, גם אם מדובר בביקורת, אחרי הכל *זה המועדון שלנו*, אבל חובתינו הראשונה היא לעמוד מאחורי הקבוצה והמנג'ר שלה. מילים כמו "בושה שקבוצה כמו ליברפול משחקת בפרמיירליג" (????????) לא נכללות אצלי בתוך האמירה הזאת.

7. RE-QL Member

יש לי רעיון! בואו נפתח עוד 5 דיונים כאלה שם נדבר על המשחק המגעיל של ליברפול טוב?
    כל אוהדי ליברפול באשר הם מסכימים איתך פה
    לאו דווקא בעניין של דודק אלא בעניין של שחקני בית.

ועוד משהו נכון תמיד כשליברפול משחקת מגעיל ומנצחת אומרים "איזה אפסים הם שוב שיחקו מגעיל..."?
    אז הנה נגד מנצ'סטר ליברפול לא שיחקה מגעיל אלא יותר יפה מהיונייטד אבל הפסידה וכמובן מה שזוכרים משם הוא ההפסד... זה לא שאני לא מסכים עם היופי לאחרונה במשחקיה של ליברפול לדעתי פשוט שונאים אותה יותר מידי וגם שהיא עושה דברים יפים לא מתחשבים בזה ומתעלמים!

8. gilb Member

לא מסכים איתך, אואן, ליברפול היא לא מהקבוצות השנואות באנגליה כמו
    ארסנל, לידס, יונייטד, מילוול
    רוב האוהדים הניטטרלים דווקא מעריכים מאוד את המועדון ואת המסורת שמאחוריו, ואני בטוח שעוד לפניו.
    דווקא בגלל זה כל כך נדרש ונוח לרדת על ליברפול.
    ראיתי את משחק ההפסד של ליברפול ליונייטד וליברפול בפירוש לא שיחקה יפה.
    אמנם יונייטד לא הגיע להזדמנויות טובות אבל כך גם ליברפול, רוב המשחק היה משעמם והתנהל במרכז השדה.
    0-0 או 1-1 היה משקף יותר, אבל כשאין מזל אז כנראה אין מזל עד הסוף.
    ולא לעניין ככה לוותר על דודק שעשה הרבה בשביל המועדון כשכל השאר לא פגעו, ואני מאמין שהוא יתרום מיכולתו הטובה.

9. Julian Joachim Member

קודם כל, גיל צודק. רוחשים לליברפול כבוד, וזה די הגיוני שבגלל זה יהיה נוח לכולם לרדת עליה כשלא הולך לה, אותו דבר עם מנצ'סטר. עד כמה ששונאים אותה, רוחשים לה כבוד.

בכל מקרה, אני חושב שלידס של היום היא כל כך אנמית, וחסרת משמעות בשביל רוב האוהדים באנגליה, אז היא כבר לא ברשימת השנואות כמו פעם...

10. ofer16 Member

נכון, אבל גם ליברפול לא שנואה כמו מאן יו.
    מנצ'סטר היא קבוצה שקל לשנוא. היא שלטה בליגה ללא עוררין במשך עשור שלם, פרגי שחצן, קאנטונה בועט באוהד, האחים נוויל, ועוד סיבות רבות.
    אני לא רואה סיבה אחת לשנוא את ליברפול. היא אפילו לא מאיימת כמו שהיא הייתה פעם. היא פשוט קבוצה עם סגל טוב שלא מסתדרת בליגה (הסיבות כבר נטחנו אינספור פעמים).

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על מצבה הרע של ליברפול אפשר ללמוד ע"פ הנתון הבא-

בטופס הווינר שיצא היום כתוב ככה:

ניצחון של סהות'המפטון על ליברפול 2.20
    תיקו- 2.60
    ניצחון של ליברפול- 2.45

מי היה מאמין??? שסהות'המפטון תהיה פייבוריטית על ליברפול??? זה מראה הכל ומוכיח את מצבה העגום של הקבוצה.

12. gilb Member

LUFC , הלוואי והייתי באנגליה, והייתי יכול לומר לך מה היחס של האוהדים באנגליה ללידס...
    בכל מקרה אני תקוע כאן בארץ, ומכאן אני יכול לומר לך שלא הפסקתי לספור את לידס כקבוצה שיכולה ביום טוב לתת בראש לכל קבוצה באנגליה, כמו שהיא יכולה ביום רע להפסיד לקבוצה מהליגה השלישית.

13. RE-QL Member

באמת מדהים ואולי אני אלך באמת להמר על ליברפול...
    ואם סוטון ליברפול לא תנצח אז אני כבר אשתגע כי יש לי תאוריה ואם ליברפול לא תנצח היא תסתיים! ונראה לי שהיא תעבוד

14. ScouserAndy Member

אז בתור אחד שמגיע במקור מהממלכה המאוחדת, שם יש לו עוד נתינים(כלומר קרובים, אופס :wink: ) אני יכול להעיד שלידס היא אחת מהקבוצות היותר שנואות באנגליה, אולי, חוץ ממאנצ'סטר וגם זה תלוי את מי אתה שואל.
    מעבר לזה, אף אחד לא מספיד את לידס. לאנגלים יש תפיסה קצת אחרת לעניין-הם תופסים את לידס כ"קבוצה שקשה לנצח אותה"-תמיד. גם אם ללידס היה רצף של הפסדים, גם כאשר היא עוברת תקופה לא טובה, היא תמיד נתפסת כקבוצה שמקשה מאוד על החיים של מי שמשחקת נגדה ושאף פעם לא נותנת ניצחון בקלות.
    אגב, בין שנות השישים לשנות השמונים גם לליברפול היה המוניטין הזה,אבל אז הגיעו שנות ה-90 ועשר שנים אומללות יכולות להרוס אפילו מוניטין מוצדק (בעבר)של ליברפול. ליברפול אגב, בכלל לא שנואים באנגליה, אם לא מחשיבים את אוהדי הטופי'ס ומאנצ'סטר יונייטד כמובן.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנדי, ומה אומרים על צ'לסי באנגליה...? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx