ליברפול 2006/2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gerrard, ‏3/7/06.

1. Gerrard Member

בואם של בלאמי ואאורוליו סימן על תחילת דרכה של לבירפול בעונת 2006/2007. העונה האחרונה הייתה אומנם יציבה וסבירה לחלוטין, אך לא היה בה מספיק כדי לסכן בצורה רצינית את חסינותה של צ'לסי.

אז מה עשינו עד כה כדי שבשנה הבאה נהווה יריב ראוי?
    החתמנו את בלאמי ואורליו, בנוסף גם מימשנו את הבטחתינו למארק גונזאלס והכנסנו אותו לרשימה שלנו עם קבלת רישיון העבודה שלו. בתחום הייצוא סיסה בחוץ ואליו מצטרפים גם המאן טראורה וכנראה כנראה יאן קרומקאמפ.

בינתיים כלום עוד לא גמור ולבניטז עוד נותרו מספר אופציות אפשריות ביניהן סימאו שלא ימשיך בבנפיקה, קויט ועוד.

נקווה לראות עוד כמה פנים חדשות במרסי סייד בעתיד הקרוב אחרת קשה לי לראות את בניטז וחבורתו נותנים לצ'לסי פיט ראוי.

:aaa12:

2. XabiAlonso Member

חייבים להשקיע את כל הכסף ברכישת חלוצים!!
    הגנה מצוינת יש לנו, קישור יש לנו, אבל התקפה אין!!
    בלאמי נראה לי חלוץ טוב אבל משום מה אני לא מחזיק מקראוץ' יותר מדי ואני חושב שחייבים להביא חלוץ אחר במקומו.

מה קורה עם דניאל אלבס???????

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/06
  3. English Blood Member

אני לא מסכים שצריך להעיף את קראוץ'. קראוץ' הוא אחד השחקנים הכי אנדרייטדים בפרמיירליג. הבעיה של ליברפול היא חלוץ ליד קראוץ' וסיסה היה יכול להיות האיש המתאים. חבל מאוד שבניטז כל כך שונא אותו כי אין לי ספק שסיסה גדול על בלאמי בכמה רמות. אבל עדיין כמו שזה ניראה, לליברפול בהחלט יש סגל מספיק טוב להאבק על המקום השני. הם לא נופלים בסגל מארסנל, יונייטד וטוטנהאם אם כי המרחק מצ'לסי הוא עצום אבל זה כבר סיפור אחר וזה לא ממש אסון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול עם רכש טוב, אבל עדיין לא כזה שייתן לה אדג' במאבקי הצמרת לצד השאפתניות והעשירות ממנה.
    ממה שראיתי מפאביו אורליו ומרק גונזאלס הם שחקנים איכותיים, אבל אני בספק אם כאלה שיקחו את ליברפול לאליפות. שניהם בגיל שאי אפשר לפתח מהם יותר מדי ובזמן שהיה להם אמנם הגיעו לרמות גבוהות, אבל לא כאלה ששמו אותם בעמדות מפתח, לכן קשה לי להאמין שזה מה שיביא לליברפול את האליפות הנכספת.

דווקא לבלאמי יש סיכוי לא קטן בעיניי להפוך ללהיט באנפילד. קודם כל, כי יש לו את מה שהכי היה חסר לליברפול העונה - מהירות בהתקפה, וגם כי לדעתי רוח הלחימה שלו מאוד תלהיב את גנבי המכוניות ביציע.

5. Gerrard Member

כנראה שהוא ירד מהפרק...

6. Robin Member

מארק גונזאלס צעיר...

7. John Barnes Member

לא רוצה את בלאמי! סתם עוד חלוץ זריז וממוצע, אין לו מקום בקבוצה ששואפת לצמרת. נכון לעכשיו ההתקפה שלנו נראית כך: כדור ארוך לקראוץ', פיטר מאבד ובלאמי רץ אחרי הכדור... לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שליברפול צריכה סקורר, עוד חודש +- העונה מתחילה והחתמנו חלוץ לא קשור לכלום. הסוגייה הזו תכריע רבות לגבינו.

צריכה להיות עליית מדרגה משמעותית בקישור היצירתי אם רוצים להיאבק בצ'לסי, גונזלאס נחמד מאוד, אך בואו נקווה שסימאו יגיע, ואולי אולי יקרה נס ושון רייט פיליפס יוחתם...

ההגנה נראית בסדר גמור, לריינה הייתה התאקלמות קלה מאוד (דבר שמאוד מאוד הפתיע אותי). קראגר ימשיך להיות סלע, ואולי דניאל אגר יראה מעט מהפונטציאל שאומרים שיש לו (אם הופייה יפשל).

מקומות 2-4 נראים כרגע בהישג יד, אבל מה ייצא לנו מעוד עונה של ריצה יפה בצמרת מבלי להתקרב לצ'לסי? עוד שנת השתתפות בליגת האלופות? רוצים מאבק על האליפות למען השם!.

8. נדב מיכאלי Member

הייתי מאד שמח אם היו בועטים בקראוץ' ומחזירים את מייקל אואן (כמובן שעכשיו אחרי שהוא נפצע זה לא אקטואלי) .
    ליברפול חייבת למצוא שחקני התקפה מהירים ,סקוררים.
    קראוץ' לא כזה.

9. Gerrard Member

חוץ מלדקלם אנקודוטות ידועות ונדושות אתה לא אומר כלום נכון?

על כל פנים קשה לי להאמין שנביא עוד חלוץ הקיץ, במיוחד שלא חלוץ נוצץ,יש לכך מספר סיבות, התקציב מוגבל, לא רבים ירצו לבוא אלינו ובנוסף על כל אלה בניטז אינו ידוע כמביא סטארים רציני.
    נקווה שלבניטז יש תוכניות שונות מאלה שהוא הרגיל אותנו...

10. Claret&Blue Member

Player Charged

The footballer, Craig Bellamy, 26, has been charged with assaulting a 19-year old girl in a Cardiff night club. The newly signed Liverpool striker was charged by South Wales police on his return from honeymoon after marrying his childhood sweetheart. The assault carries a maximum sentance of 6 months in jail

מעמוד 17 בעיתון הטיימס.
    שחקן עם בעיות אישיות רבות, אין ספק שיש לו כשרון ברגליים(הויכוח הוא כמה), אבל אם הוא לא לוקח את עצמו בידיים, הוא יכול להרוס לעצמו את הקריירה.
    אני מניח שרפא יקח אותו כפרויקט טיפוח(עד כמה שכבר ניתן לטפח אותו), ויעבוד איתו על הצד המנטאלי.

11. Gerrard Member

בניטז הוא לא אחד שנותן לשחקנים חסרי משמעת יותר מדי מקום לתמרן. הוא גם לא אחד שלוקח באחריותו פרויקטיים כאלה ואחרים ככה שאני חושב שברגע שהוא יפנים עד כמה פרוע מר בלאמי סיפור האהבה ביניהם יגמר ומהר.

נ.ב
    תנעלו כבר את הדיון הישן!

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/06
  12. Claret&Blue Member

זו הסיבה שבלאמי לא הצליח מעולם להגיע למועדונים גדולים, כי עם כל הכבוד לבלקבורן ולעובדה שהוא הוביל אותה, השטויות מחוץ למגרש הורסות אותו, אבל לדעתי רפא מזהה בו פוטנציאל, ובהיותו כ"כ קפדן, אני מניח שנראה שינוי מהותי אצל בלאמי.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב, בחצי השני של העונה קראוץ' היה נפלא! אני חושב שהוא ובלאמי יכולים להרכיב אחלה צמד, רק תעיפו את מוריינטס הגמור וסיסה הפצוע הצרפתי מהסגל ותביאו חלוץ טוב ואתם מסודרים.
    האמת? חלוץ מטרה כמו קוייט למשל יהיה מעולה לליברפול וירכיב להם חוד פיזי מאוד, כשעל הספסל בלאמי סופר-סאב לתפארת.

14. Gerrard Member

מבחינתי השיני היחיד שלו יהיה במועדון אליו הוא יעבור בינואר או במועד הקיץ הבא, הספרדי לא מנהל בית כלא ובטח שלא גן ילדים, הוא לא אחד שמתעסק בטיפוח עבריניים יותר מדי והוא לא מתכוון להתחיל עכשיו.
    בניטז הוא פשוט אדם קר ואין מה לעשות

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתם עוד לוטשים עיניים לג'רמיין פנאנט...