ליברפול 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏18/7/12.

1. Ori8 Member

ואני חושב שהבעיה פה היא ממש לא טכנית. בכנות שאשמח אם תסבירו לי איך יש לכם את האנרגיות להתעסק בכלל במה ג'ו אלן יכול להביא ומה הוא לא יכול להביא לקבוצה במקום להסתכל על המצב שלנו לרגע אחד מלמעלה ולהבין לעומק את מה שלצערנו קורה פה (שוב). כי מה שבאמת קורה במקרו זה שהביאו מנג'ר חדש שלכאורה היה אמור להביא איתו רעיונות חדשים ויצירתיים ולהיות קצת פחות מרובע ופחדן מקודמיו, אך בפועל מסתבר שקיבלנו מנג'ר שהולך ככל הנראה בקו זהה לאלו שכשלו פה קודם, ובעיקר אחד כזה שמפחד ללכת מחוץ לגבולות המוכר והידוע, כזה שרוצה רק שחקנים שהוא מכיר באופן אישי ולא אוהב להמר ולקחת סיכונים. אז הקיבעון בחלונות העברות יתבטאו ברגישות עלובות סטייל אלן ודמפסי ומחר זו תיהיה הטקטיקה או ההרכב שהוא לא ישנה גם אם שום דבר לא ילך כי לא הולכים ימינה ושמאלה, הרי מי יודע מה יהיה שם?

2. oranfu Member

עוד לא ראית פאקינג משחק אימון אחד ואתה כבר יודע איך הוא ינהל משחקים? איך תיראה הקבוצה?

אני מסכים שהרכש בינתיים לא מעודד במיוחד (אני מדבר בעיקר על השמות שמקושרים להתקפה) אבל אתה לוקח את זה רחוק מדי ומהר מדי.
    אני עוד מקווה שנופתע לטובה ברכש. סה"כ בוריני לדעתי זה רכש טוב. אם נביא עוד איזה שחקן רציני להתקפה אז יכול להיות טוב. בוא נראה איך תיראה מחר הקבוצה.

3. South Boy Member

למרותש אני לא מכיר אותו והדעות פה עליו לא מוסיפות למוניטין שלו אני לא שולל את ג'ו אלן, אבל לא מובן לי למה רודג'רס דואג לאמצע בזמן שהבעיה האמיתית היא האגפים? יש את אדם סטיבי ספירינג לוקאס אקווה באמצע והייתי מצפה מרודג'רס שלפני שהוא יביא לאותה משבצת שחקנים שידאג לאגפים בטח אחרי שקאוט ומקסי כבר עזבו ובאלמי בדרך החוצה, עוד עונה עם דאונינג זה יהיה גהנום עלי אדמות.

4. Mellow29 Kopite

פאק... זה מחר! 23:00 שעון ישראל, אנחנו בטורנטו למשחק ההכנה הראשון. מסקרן לראות איך זה תראה השיטה החדשה שלנו, למרות שהרבה שחקנים חסרים.

5. South Boy Member

לפי מדריך התוכניות של ספורט 2 שמשדר את המשחק זה ב-23:30, אתה בטוח שזה ב-23:00?

6. skyday20 Member

זה ב23:00.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/12
  7. oranfu Member

זה ב23:00
    השידור של צ'רלטון מתחיל רק בדקה ה30, וגם זה במידה ולא תהיה הארכה במשחק כדורסל שהם משדרים לפני זה.

8. Mellow29 Kopite

יהיה שידור ב-LFC.TV למנויים ואני גם בטוח שיהיו רשתות אמריקאיות שישדרו את המשחק, לכל הפחות. נסתדר על שידור. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

* BBC מדווחים שיובנטוס מעוניינת בסוארז. יש מעט מאוד דברים שיכולים להוציא אותי משלוותי בשלב זה, ולמשל החתמה כמו ג'ו אלן לא תרגיז אותי יותר מדי (בתנאי שיגיעו שחקנים כלשהם לעמדות קדמיות יותר). עזיבה של סוארז ואני אתחיל להישמע כמו אורי. השחקן הכי טוב שלנו בקילומטרים, אחד הכדורגלנים הכי טובים בעולם כשהוא עסוק בכדורגל, ובמצב בו אנחנו נמצאים באמת שאין לו מחיר, אפילו לא 60m£. אני מקווה שיבהירו את זה ליובנטוס מהר מאוד.
    * רודג'רס מדבר על סטרלינג ואומר שעתידו יוכרע בשבועות הקרובים, כשהוא מעוניין לשלוח אותו להשאלה. אם הוא ימצא קבוצה שהוא יוכל לקחת בה חלק משמעותי, בתקווה שזו קבוצת פרמייר-ליג חיובית כמו סוונזי או רדינג או אפילו בלקפול, זו תהיה ברכה נהדרת. אני לא חושב שיש מישהו שטוען שכרגע הוא בשל להיות בקבוצה הראשונה שלנו. אחרי עונה שבה ישחק כדורגל כל שבוע אני חושב שהוא יוכל לקבל הזדמנות להצדיק את ההייפ שלו גם אצלנו.
    *בטיימס היום נכתב שפולהאם עשויה לדרוש את צ'ארלי אדם בתור חלק מעסקת דמפסי. אחרי שסיימתי לגחך על ההומור הדק שבעניין (Charlie Adam as a makeweight) אני חושב שזה יכול להיות נהדר. אני לא רואה את אדם משתלב בסגנון שבו צריך בעיקר מסירות קצרות והמון, המון תנועה. לדעתי הוא כן שחקן שיכול להיות מוביל בקבוצה כמו פולהאם או אברטון, זה לא גדול עליו, אבל לא אצלנו. אם זה יעזור לנו להביא את דמפסי במחיר רצפה, להכניס כסף מהשוק האמריקאי ויצדיק את ההבאה המסתמנת של אלן ולא במעט, הרווחנו פה הרבה.

קראתי בטלגרף כתבה חביבה על עשרת הפצועים הכרוניים בכדורגל האנגלי. יש לנו נציגות לא רעה עם ג'יימי רדנאפ, מייקל אואן והארי קיוויל, שסיים השנה חוזה באוסטרליה. קיצוני מוכשר לאגף שמאל כ-free agent? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/12
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרלינג להשאלה בפרמיירליג/צ'מפיונשיפ זה כנראה צעד נכון, אבל כמו שהאגפים שלנו נראים עכשיו - הוא יכול גם להישאר ולקבל מקום דיי משמעותי בסגל לטעמי.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...ersey-Beat.html
    כתבה ארוכה על אנדי של דומיניק קינג, שווה קריאה לדעתי. מה שמעניין זה שהוא טוען שכרגע רוג'רס בונה על סוארז באמצע השלישייה הקדמית, כשבוריני ודאונינג בצדדים. מוזר.

10. Mellow29 Kopite

אני בכלל לא רואה את דאונינג משתלב בשיטה כזו. לא שמירה על פוזשן, לא טכניקה, לא תנועה חכמה, לא אינטיליגנציית משחק יוצאת דופן. הוא מן הסתם יכול להציע דברים שונים אבל אם קארול נפסל על בסיס התאמה לשיטה, גם דאונינג צריך להיפסל וגם כאן ברור לי ממי צריך להיפטר קודם.

קארול ובצדדים סוארז ובוריני; דמפסי (?), בלאמי ודאונינג בהתאמה מסוגלים לספק גיבוי מסוים. אבל עדיין חסר ברשימה הזאת עוד שחקן, ולא שחקן לעיבוי הסגל אלא אחד כמו סוארז, שיכול להכריע משחקים בפעולות מבריקות. קשה לי לחשוב מי נמצא בשוק במחיר ריאלי. אני לא משוכנע שהפנטזיה על א. ג'ונסון או וולקוט עונה על הצרכים האלה, כך שאני משער שההתקפה שלנו בכל זאת תישאר יחסית מוגבלת.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע על סמך מה בדיוק בונים על בוריני כשחקן הרכב, בטח ובטח באגפים ולא בחוד. הוא לא הוכיח שום דבר שראוי לזה, כרגע אולי בחוד הוא עדיף על קארול, אבל באגפים אני לוקח את בלאמי על פניו בלי לחשוב פעמיים.

אדם ג'ונסון הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים לאגף ימין, כשגם וולקוט יכול להיות אופציה מצוינת. הם ישדרגו אותנו מאוד, הם אמנם לא סוארזים (על אף שאני מאמין שלג'ונסון יש את הפוטנציאל להפוך לכזה) אבל הם שדרוג עצום על פני מה שיש לנו עכשיו.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קארול על זמן שאול, הרי זה כמעט ברור שהוא לא יהיה בסגל לעונה הקרובה.
    לכן, אני צופה שיהיו 2 שחקני התקפה חדשים עד פתיחת העונה, אם אחד מהם דמפסי והשני מישהו יקר שיחליף את קארול אני לא אתאכזב כל עוד היקר הזה הוא הימור רציני על שחקן שיכול לתת לך תפוקה בגדול וגם יכול להיכשל, ולא ללכת על הברור מאליו שחקן שבטוח ייתן תפוקה סבירה כמו שעושים אצלנו כל הזמן במועדון.
    אם נפתח את העונה ובהתקפה יהיו מישהו חדש מהסוג שתיארתי יחד עם סוארז,בוריני,דמפסי,בלאמי וג'ו וקול כשצריך לבחור כל פעם 3 מה6 אני לא אתלונן.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קול יישאר ואני מאמין שאם הוא הצליח להשתלב ולתרום בצורה סבירה בהתקפה מוכשרת הרבה יותר בליל, הוא יכול לעשות זאת גם אצלנו.
    הטקטיקה של הודג'סון לא עשתה לו טובות.

אופציה מעניינת להתקפה היא דרייס מרטנס שתמיד מרשים אותי ועדיין צעיר. אני לא חושב שהוא יהיה יקר במיוחד.

14. South Boy Member

אם אני לא טועה מרטנס חתם באיינדהובן.
    וסוארז לא יעזוב לפחות לא העונה, אם גם השנה נחזור על מיקום דומה ולא נתרומם אני מאמין שהוא יעזוב ואת האמת אני גם יוכל להבין אותו.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

מרטנס חתם בתחילת העונה שעברה באיינדהובן, תמורת 7.5M פאונד לפי טרנספרמרקט.
    הוא נתן עונה מצויינת ופרץ לתודעה ואני חושב שעם כל הכבוד לPSV, אם נביע עניין בשחקן הוא ירצה לעבור לאנגליה.
    הוא יוכל לקבל אצלנו מקום בהרכב בדיוק איפה שהוא אוהב והכדורגל של רודג'רס יתאים לו כמו כפפה (כמו לכל כדורגלן שאוהב את המשחק).
    אני חושב שהצעה באיזור 14 מיליון פאונד תספיק, אני לא חושב שPSV יוכלו לסרב לכזאת הצעה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/12