ליברפול 2013/14

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הקופ בישראל Member

טורה הבלם הכי טוב שלנו, מאימוני טרום העונה ועד עכשיו. המקום שלו בהרכב הוא דיי מובטח.

סאקו גם נכנס נהדר והשתלב מצויין.

אגר כרגע הוא בחירה 4. עד שלא תיהיה ירידה הרחקה או פציעה לא עלינו, עם הבלמים האחרים הוא בבעיה.

2. Ori8 Member

לא חושב שטורה טוב יותר מסקרטל. שניהם פתחו טוב מאוד את העונה ואגר לא. כרגע אין סיבה שמשהו ישתנה. אבל אם חושבים על העתיד אז רצוי שלא נאבד את אגר בגלל תקופה לא טובה בגללה הוא יושב על הספסל, זה הכל. אבל כשזה נוגע לסקרטל אפשר להיות רגועים, הוא יחזור לסורו, ככל הנראה כבר בשבת.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקרטל לא צריך להיות בהרכב בשבת. לדעתי, הוא דווקא היה חלש מאוד בהתמודדויות עם אניצ'בי ולא הצליח להוציא לו את הכדור 90% מהזמן.
    סאקו הפנטסטי צריך לשחק באמצע ההגנה, זה תפור עליו, ואגר בעמדה של הבלם היותר מנהל משחק משמאלו. זה יועיל גם להגנה ולשקט שלה, וגם להנעת הכדור.
    איך שלא נסתכל על זה, עם אגר במרכז ההגנה היו לנו רשתות נקיות, עם סקרטל פשוט לא. וזה לא מקרי.

לגבי השלישייה בקישור, כן שמתי לב לזה, שיחקנו יותר 3-3-2-2 מאשר ה3-4-1-2 ששיחקנו עד עכשיו. נקווה שרוג'רס צודק בעניין הזה ובשבת האחרונה זה באמת עבד.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/13
  4. oranfu Member

אני מבין למה לא נשנה פתאום את ההרכב בהגנה, אבל סקרטל לא היה טוב בשבת. לא התמודד טוב פיזית עם אניצ'בה ועשה כמה טעויות גדולות שפשוט לא הסתיימו בגול. אני גם חושב שסאקו צריך להיות הבלם האחורי ואגר הבלם משמאל.

ממשיכים היום הדיווחים שאנחנו רוצים את יוז, אבל שרודג'רס לא רואה בו מטרה דחופה בינואר ונלך עליו רק אם מועדונים אחרים יציעו עליו ולמעשה יכריחו אותנו להציע גם.

כמו כן מקושרים לחואן איטורבה מפורטו ומוחמד סאלח מבאזל, אם זה מעניין מישהו.

קוטיניו חוזר לסגל, אנריקה שוב בחוץ (פציעה בברך).

5. itay2789 Member

משחק אדיר הסופש.
    יתקנו אותי אם אני טועה אבל מלבד נצחון 2-0 לפני שנתיים (ארסנל היו עם 10 שחקנים מדקה 30), לא ניצחנו יותר באמיריות, בכל מסגרת כלשהיא.
    הפעם אנחנו מגיעים בהרכב הכי חזק לאמיריות ומזה כמה שנים, אבל גם ארסנל נראית הכי טוב מהשנים האחרונות.
    נצחון יהיה PUSH אדיר למורל של כולם ואולי יאתגר את הציפיות מעבר לטופ 4.
    עונה שעברה הובלנו 2-0 בקה 60 אבל כמו חובבנים איבדנו את זה בתוך כמה דקות ועוד היינו קרובים להפסד.

6. Mellow29 Kopite

הנצחון לפני שנתיים היה אכן היחיד שלנו באמירויות, אבל הם ירדו ל-10 שחקנים בדקה ה-70 (פרימפונג המפגר נכנס בלוקאס) וחטפו שער די מהר. שנה לפני כן התיקו המטורף עם פנדלים של ואן פרסי וקאוט עמוק בתוך תוספת הזמן, אני זוכר שהתבאסתי שאני מפספס את המשחק ונכנסתי הביתה בדיוק בתוספת הזמן... אחלה טיימינג.

ההרכב שלנו די מוגבל בקישור, מעולה בחוד ובהגנה, ולא פחות מכך על הספסל. קלי, אגר, אלן, קוטיניו, מוזס זה ספסל יוצא מן הכלל שבאמת יכול להשפיע על משחקים. אני משער שהברזילאי לא יפתח ונעלה בדיוק באותו הרכב כמו נגד ברומיץ'.

7. Rushie Member

מסתבר שניצחנו אתמול את רקסהאם 7-1 במשחק ששוחק בדלתיים סגורות. שיחקו אצלנו בראד ג'ונס, קלי, אילורי, לויד ג'ונס, פלאנגן, אלן, ג'ורדן לוסי, בראנגן, אייב, סטרלינג ולואיס אלברטו כחלוץ. סטרלינג עם שלושה, אלברטו עם צמד, אלן ולוסי עם אחד כל אחד.

סתם מעניין לראות שג'ונס, בראנגן ולוסי הם דווקא אלו שנקראו מהאנדר 21 כדי להשלים קבוצה במשחק הזה. אולי מעיד על כמה מעריכים אותם במועדון. ובנוסף זו עוד הוכחה לזילות של ליגת האנדר 21 שצריך לקבוע משחק בדלתיים סגורות מחוץ ללו"ז (לא פעם ראשונה) בשביל לתת כושר משחק לשחקנים בוגרים. זו אחת מהמטרות של הליגה הזאת.

8. oranfu Member

ג'ונס הוא הבלם המוביל שיש לנו מתחת לקבוצה הבוגרת ככה שזה לא מפתיע. לוסי אולי טיפה מפתיע, אבל רוסיטר למשל נמצא עם הנבחרת הצעירה של אנגליה ככה שזה כבר פחות מפתיע. בנוסף בראנאגן הוא גם שחקן צעיר מאוד (עונה ראשונה שלו באנדר18) והוא גם קשר מרכזי. ז"א היו צריכים 2 קשרים מכזיים צעירים ורוסיטר לא זמין. זה לא משאיר הרבה אופציות.

9. StevenGerrard Member

מה עם טשיירה?

10. oranfu Member

אמרתי, זה לא משאיר הרבה אופציות. בעיקר טשיירה, ואנחנו רואים שמשום מה הוא לא נספר בכלל ע"י רודג'רס (לא חושב שהוא התאמן כמעט בכלל עם הבוגרים ואפילו רוסיטר בן ה16 מתאמן איתם באופן דיי קבוע).

11. Mellow29 Kopite

הפסד מעצבן בעיקר כי הוא היה צפוי ומוצדק. ארסנל טובים יותר כקבוצה במשחק נתון. פשוט אין לנו קשר אחד שמסוגל לקחת על עצמו את המשחק ולשלוט בו. לוקאס והנדרסון לא יודעים, ג'רארד כבר לא מסוגל, אז מה שנשאר לנו זה לנסות לעוף מהר למתפרצות ולקוות שצמד החלוצים יתפסו יום בינוני+. לעלות עם לוקאס והנדרסון באותו הרכב זה פשוט נטל, שני שחקנים עם מעט יכולות והרבה מוסר עבודה

הבעיה של הקבוצה ברורה, אי אפשר להתעלם מזה ואני מקווה שזה יפתר בינואר כי עדיין אפשר להשיג את המטרות (הצנועות) שלנו העונה.

12. skyday20 Member

מה המטרות של ליברפול

13. yakov_y YNWA

מקום רביעי!

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/13
  14. oranfu Member

אמרתי כבר בתחילת העונה, לוקאס-ג'רארד זה מרכז קישור של קבוצה שיורדת ליגה. מביך לראות את שניהם. לא תורמים לא הגנה ולא התקפה. הנדרסון רץ הרבה ועובד קשה, אבל זה מה שיש לו. הגיע למצב מצוין בתחילת המשחק ולא ידע מה לעשות עם עצמו כשמצא את עצמו לבד מול השער.
    לוקאס פשוט עלוב, אני מצטער מאוד. הוא פשוט לא פקטור על המגרש. מלא איבודי כדור, כבד, איטי, מסורבל, רך. פשוט גרוע. חייב לרדת לספסל.
    אני גם לא רוצה לראות יותר את הקטע הזה עם 3 בלמים. אנחנו סופגים כל משחק מאז שהתחלנו עם זה.

סה"כ חבל שהפסדנו, ארסנל עם קישור הרבה, הרבה, הרבה יותר טוב (לא החוכמה הכי גדולה) אבל מבחינת מצבים הגענו ללא פחות מצבים מהם (וכמובן ההחלטה הביזיונית של אטקינסון). ההפסד מוצדק, הם קבוצה טובה יותר, אבל זה פשוט מעצבן ההרגשה שאנחנןו יורים לעצמנו ברגל עם ההרכבים האלה.

פלאנאגן היה בסדר גמור. אני אישית ממש לא מחזיק ממנו אבל אין תלונות אליו היום.
    סיסוקו גרוע, לא יודע מה בדיוק ציפינו כשהבאנו אותו.
    סאקו ממשיך להיות מצוין.

15. StevenGerrard Member

להנדרסון יש יותר מעבודה קשה. בחצי השני של העונה שעברה הוא היה פנטסטי. באמירויות לפני שנה בתיקו 2-2 הוא כבש אחרי מבצע יפה. מה שחסר לו זו עקביות אבל הייתי משאיר אותו כשחקן סגל. זה כמובן מעלה את השאלה של מה עושים עם אלן כי גם הוא רק שחקן סגל ואין צורך בשניהם.

סיסוקו לא כזה גרוע. ציפינו שיהיה גיבוי זול לאנריקה שאם יסתדר אז ישאר ואם לא אז יחזור לולנסיה מבלי שהתחייבנו לו עם חוזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.