ליברפול 2015/16: ימי קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

יקרע רצועה?

אני רוצה שיסיים את הקריירה.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  2. Mellow29 Kopite

https://pbs.twimg.com/media/CJlVPtYWUAALFGN.Xxx:large

*/aaa021

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין, באסקומב אומר שהמועדון שוקל לערב את הPFA אם סטרלינג לא יגיע לטיסה ביום ראשון.
    איך שמאדוק מתאר את זה במירור, כרגע בודקים מבחינה משפטית כמה חזק אפשר לז*** אותו אם הוא באמת לא מגיע.

סיטי נתנה את ההצעה שלה, אנחנו כמעט בוודאות נדחה אותה מה שאומר שביום ראשון עדיין לא יהיה שום הסכם בין המועדונים. כל העסק הזה יכול להפוך למכוער מאוד בשביל סטרלינג, אני מתחיל להרגיש שהוא חפר לעצמו בור הרבה יותר עמוק ממה שהוא ציפה ועכשיו הוא פשוט רץ עם זה כי הוא מרגיש שאין לו ברירה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

כמה שאלות:
    למה מאנקייו, אלברטו ואספאס עדיין מופיעים ברשימת השחקנים באתר הקבוצה ?
    אף פעם לא הבנתי למה שחקנים כמו: יאסיל, סמית׳, דאן, ג׳ונס ועוד מופיעים ברשימת השחקנים באתר הרשמי, הם לא שייכים לקבוצת המילואים או משהו כזה או שזה נגד חוק של שחקני בית ?

5. Ori8 Member

זה מעצבן מהסיבה הפשוטה שברור לכל העולם שסיטי בסופו של דבר תגיש את הצעה המיוחלת שליברפול מחכה לה. הם לא יוותרו עליו בגלל פער של 5 מיליון הרי וזה ייסגר. אין שום סרט בעולם שקורה משהו אחר.

ואולי בגלל זה, אני לא לגמרי מבין את ההתעקשות של ליברפול שהוא כן ייצא לארה"ב. זאתאומרת, ברור שצריך לז** אותו משפטית, לפגוע לו בכיס ולחלוב אותו כמה שניתן, אבל מה מה טוב בזה שהוא יסע? אני מניח שגם חברתית זה לא מצב אידיאלי. שיתנו לו להחרים את זה בשקט וינסו לדפוק אותו כמה שאפשר. שישב בבית ולא יתאמן, שלא יורשה גם להיכנס למלווד מן הסתם.

6. StevenGerrard Member

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שסיטי משחקת בקקי.
    מוזר לי שהם לא מזינים את התקשורת עם התוכנית ב' שלהם. אולי כי אין כזאת? איזה עוד אנגלי התקפי הם כבר יכולים להביא אם לא סטרלינג...צ'ארלי אוסטין? מי הם יביאו? אדם ג'ונסון חזרה? אולי רוס בארקלי.

8. Ori8 Member

במה הם יזינו את התקשורת? שהם הולכים על שחקן אחר בגלל פער של 5 מיליון? זה סתם מביך אפילו לכתוב את זה. פשוט מחכים לראות אם המשחקים שלו שברו אותנו ואולי עכשיו אנחנו כבר כן מוכנים למכור בפחות. אני מניח שאם ההצעה הזו לא תתקבל הוא שוב לא יופיע לאימונים, זה צפוי עד מוות. הבאסה היא שלא יבוא כאן טוויסט בעלילה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה מביך בזה?
    בהתחלה אמרת לי ההצעה של 50 מ' פאונד מצידם זה ודאי 100%, אנחנו רואים שעוברים ימים ושבועות וההצעה לא מגיעה.
    אח"כ אתה אומר שללכת על שחקן אחר בגלל 5 או 6 מ' זה לא רציני.
    אתה ממשיך עם הקו הזה אבל זאת עובדה שה5-6 מ' האלה הם כן עניין. לוקח להם שבוע לעלות את ההצעה ב4 מ'.
    זה תסריט ממש לא מופרך שהם יורדים מהעסקה והולכים על מישהו אחר או לכל הפחות מפחידים אותנו עם התסריט הזה.
    מבחינתי אם נדחה את ההצעה הזאת שלהם , של ה44 מ' פאונד, תסריט שהם חוזרים אחרי שבוע-שבועיים עם 50 או תסריט שבו הם מודיעים שהם ירדו מסטרלינג יכולים לקרות באותה המידה.

10. Ori8 Member

כי קשה לי להאמין שקבוצה שהתקציב שלה בלתי מוגבל וחופשייה עכשיו גם מחוקי הפייר פליי תוותר על שחקן שהיא חייבת בגלל פער קטן כל כך.כמו שהזכרת, זה גם לא שיש לה אלטרנטיבות. הם החליטו שהבן 20 הזה שווה 45 מיליון אבל לא 50? זה נשמע לי הזוי מאוד. מה שכן, הם לא לחוצים, יודעים שברגע שיגישו הצעה של 50 היא תתקבל ובזמן הזה מנסים לחסוך כמה מיליונים, זה הכל.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעביר את הדיון לכאן.
    אם על הנייר ליברפול ישחקו סוג של מערך יהלום עם קישור של: צ׳אן, הנדרסון, קאוטיניו ופירימינו אתה מקבל כאן הכול מהכול.

12. Ori8 Member

יש כאן יותר מדי "אם", וכמו שאנחנו מכירים את רודג'רס והזכירו את זה כבר כאן - כל הסימנים מראים שיעלה עם אלן, הנדרסון ומילנר וזו שלישייה של קבוצת אמצע טבלה מובהקת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מאיפה הבטחון הזה, כבר 3 שנים מדברים על אלן כאילו מדובר באיזה בייבי של רודג'רס שלא זז מההרכב, בפועל כבר 3 שנים הוא לא יותר משחקן רוטציה שיושב בחוץ לא מעט ולא רק בגלל פציעות שלצערו מגיעות תמיד כשהוא נכנס לפורמה טובה.

מתישהוא צ'אן יעלה כקשר אחורי ונקבל קישור בסגנון של מה שכולנו רוצים, נראה אם זה יעבוד - אם כן, רודג'רס ימשיך עם זה.

אפשר להגיד מה שרוצים על רודג'רס אבל אי אפשר להגיד שהוא לא מנג'ר גמיש, הוא עושה ניסויים ואם זה עובד הוא דבק בזה.
    צ'אן, הנדרסון וקוטיניו נשמע כמו אחלה שלישיית קישור, בפועל זה כנראה הרפתקני מדי וממש לא הולך לעזור להגנה הרעועה שלנו. נראה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת שלישיית קישור עם פוטנציאל בשמיים. נכון, אולי נגד הגדולות היא מסוכנת מעט, אבל לא יותר מסוכנת מג'רארד-הנדרסון-קוטיניו שרצו ביחד במירוץ לאליפות.
    כפי שכתבתי בדיון הקודם על הנדרסון, מדובר בקשר 50/50 שבישל 9 וכבש 6 בעונה גרועה מאוד שלנו, כשלפניו שיחקו שחקנים מוגבלים ומעט מאוד כובשי שערים. עכשיו כשסטיבי עזב הוא הולך לקבל את האחריות בקישור פול טיים ובצדק. כל אוהד ליברפול יעיד שכשהוא שיחק בלי ג'רארד הוא הרים את עצמו ושיחק הרבה יותר טוב, אז עכשיו אני מצפה לעונה שלמה כזאת, ועם תוספת של פירמינו וחלוץ חדש, אפשר גם לצפות לעוד 3-4 בישולים העונה.
    צ'אן חייב להיות ההימור בקישור והוא גם יכול להתברר כאס רציני. אני גם אקבל אם בהתחלה הקישור יורכב משניהם עם מילנר, וקוטיניו בהתקפה, במיוחד בהתחשב בהגנה הרעועה שלנו. אבל אלן-הנדו-מילנר? יותר מדי אפור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

מתישהו אמרה יעלה כקשר אחורי? זה לא קרה בכל העונה הראשונה שלו, ספק לחלוטין לא מבוטל אם רודג'רס בכלל מחזיק ממנו או רואה בו כקשר אחורי.

אלן, יחסית לתרומה שלו, משחק המון. הרי כקשר התקפי אי אפשר להעלות אותו (יש גבול לאיזה לוקשים אפשר למכור, בשום תסרי בעולם הוא לא עדיף על קוטיניו) אז יש 50\50 או אחורי. 50\50 הנדרסון תמיד היה כשיר אז גם אותו אי אפשר ממש להחליף. זה משאיר עמדה אחת - הקשר האחורי. זה היה או ג'רארד (שאי אפשר ממש לספסל) או לוקאס.

מצב נושא:
הנושא נעול.