ליברפול 2015/16: ימי קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. StevenGerrard Member

2. Mellow29 Kopite

הסגל המלא לטור:
    Mignolet, Bogdan, Fulton, Clyne, Gomez, Lovren, Moreno, Toure, Wisdom, Cleary, Skrtel, Sakho, Maguire, Allen, Henderson, Lucas, Milner, Chirivella, Rossiter, Teixeira, Ibe, Kent, Ojo, Wilson, Lallana, Markovic, Sterling, Ings, Lambert, Origi.

מי שלא יהיו שם הם קוטיניו, פירמינו וצ'אן (קיבלו חופש בגלל משחקי הבחרת), באלוטלי, בוריני ואנריקה (מנסים למכור אותם). מבחינת המועדון סטרלינג טס כרגיל.

StevenGerrard אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

מה הסיכוי כבר שתצליחו קבוצה שתרצה להתעסק עם באלוטלי בנוסף לחוזה שלו? לא עדיף לתת לו עוד צ'אנס?

אני זוכר שבתקופה בסיטי שהוא עלה מהספסל הוא לרוב השפיע לטוב.

4. Mellow29 Kopite

מה הסיכוי? לא יודע. אני לא חושב שמאמינים שנמצא קבוצה שתיקח מאיתנו את החוזה שלו, אולי רק איזו השאלה עם אפשרות רכישה. בכל מקרה צריך לנסות למכור אותו עד הרגע האחרון, כי אין לו עתיד ארוך טווח אצלנו.
    אם הוא ישאר אחרי סגירת החלון אני די בטוח שיהיו אוהדים שעדיין יאמינו בנס תחיית המתים ובכך שבאלוטלי פתאום יהפוך לכדורגלן ממש טוב. אני מעדיף שהתחושות והתקוות יעברו למועדון אחר ואנחנו נישאר רק עם המציאות.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אהיה כנה, אני מעדיף הימור על באלוטלי לעוד עונה, הפעם עם חלוץ נוסף כמו בנטקה בנוסף לסטארידג' שיהיו לפניו ברוטציה, מאשר אינגס שיהיה בינוני במקרה הטוב. ככה אנחנו לא בונים עליו לכלום ואם פתאום הוא יפתיע אנחנו רק נרוויח, אם לא אז לא הפסדנו כלום כי אני גם לא חושב שאינגס הולך להתברר כרכש מוצלח יותר מבאלוטלי.

אבל אינגס כבר חתם, אנחנו נחתים גם את בנטקה, איפה זה משאיר את באלוטלי? אין לו מקום בסגל, אם רודג'רס היה מתכנן לתת לו צ'אנס נוסף הוא לא היה מחתים את אינגס.

6. owen11111 Member

אני לא ממש מסכים עם הגישת "אנחנו רק יכולים להרוויח מבאלוטלי" - אני לא חושב שזה היה מקרי שהיכולת שלנו, שהייתה מחפירה בחלקים גדולים של העונה, הייתה גרועה במיוחד כשבאלוטלי שיחק. זה בלט יותר כששיחקנו 4:3:3 אבל גם ה-3:4:3 לא עזר לו להראות טוב יותר.
    אם מסתכלים על המספרים התמונה אפילו חדה יותר. הבחור נתן לנו שער שדה אחד, 0 בישולים ב-940 דקות משחק בליגה.
    אפילו בוריני (שער אחד, בישול אחד, 400 דקות) ולאמברט (2 שערים, 2 בישולים, 825 דקות) הם בעיניי אופציות עדיפות.

חבל לי עליו ברמה האישית, כי הרגיש לי שאצלנו הוא באמת השתדל יותר מבעבר וכן עשה מאמצים להצליח - אבל הבחור פשוט לא מספיק טוב לרמה הזאת. אחרי שראיתי את באלוטלי אצלנו במהלך השנה האחרונה ואת דני אינגס ראיתי בעיקר על הנייר, אני אישית מעדיף ללכת עם החתול בשק בדמות אינגס מאשר לתת עוד הזדמנויות לבאלוטלי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/15
    Ori8 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

היכולת שלנו הייתה גרועה כל העונה למעט אותה ריצה של 13 משחקים בלי הפסד בתחילת השנה, בין אם באלוטלי היה על המגרש או לא.

שמע, אני לא חולק על כך שבאלוטלי היה רע מאוד. אבל כשאין לנו איך להפטר ממנו (אנחנו לא נצליח למכור אותו, רק להשאיל), והאלטרנטיבה זה דני אינגס, אני מעדיף כבר לתת לבאלוטלי צ'אנס כחלוץ שלישי ברוטציה, שייאבק עם אוריגי על מקום על הספסל וינסה לקחת את ההזדמנויות שלו בשתי הידיים.
    פחות יפתיע אותי אם באלוטלי יצליח לתת עונה לא רעה מאשר אם אינגס יעשה את זה.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעדיף באלוטלי על אינגס ולאמברט. לא ברור למה הוא נשאר בבית.

לא מבין למה אנריקה לא בסגל, מי המחליף של מורנו?

9. StevenGerrard Member

במשחקי הידידות? ג'ו מגוואייר. במהלך העונה? לא יודע, אבל כנראה שלא אנריקה. אם מגוואייר ירשים מספיק אולי הוא יהיה חלק מהסגל הבוגר, אם לא אז נצטרך לרכוש מישהו (בהעדפה למישהו שגם יכול להעיף את מורנו ליציע).

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Raulito Madridista

שריקת הפתיחה לעונה החדשה, משחק ביתי ראשון של ליברפול. הקהל שואג כמו תמיד את המנון ה-'לעולם לא תצעדי לבד', התפאורה מושלמת. מי זה ההוא שמוליך את השחקנים במנהרה, זה לא סטיבן ג'רארד, נכון? בלתי-אפשרי לתאר את ליברפול ללא הקפטן האגדי שלה, באמת עצוב. דווקא לא מזמן התחדשתי בדיליי אדיר בחולצת משחק שלו. ליברפול תהיה חסרה מאוד את המנהיגות שלו וגם ג'רארד ב-50% יכולת כמו אשתקד הוא שחקן כדורגל נפלא, בטח לקבוצה שאין לה יותר מדי כאלה.

כמה תקוות שלי בקשר לליברפול בעונה הבאה:
    - סטרלינג ילד חרא, חצוף, אני מקווה שהיא לא תחזיק אותו בביצים, אסור לה 'להתחנן'. שתמשוך את סיטי עד הרגע האחרון ותעשה עליו קופה.
    אני חושב שהוא לא כזה-כזה-כזה עילוי דרך-אגב.
    - בכסף שיתקבל - אני מקווה שליברפול תבצע רכש חכם, בעונה שעברה היא הוכיחה בדיוק איך 'לא עושים זאת נכון'. הברזילאי החביב הגיע בסכום מוגזם לדעתי ביחס לקריירה המדשדשת שלו.
    - כן לראות את דניאל סטארידג' במגרשים, מספיק עם הפציעות.
    - לא לראות את מאריו באלוטלי במגרשים, מבזה את החולצה של ליברפול שהיא הייתה תמיד קבוצה שמתבססת על אנרגיות ובאלוטלי הוא האנטיתזה שלה.

נכון לעכשיו לליברפול יהיה קשה-מאוד לסיים במקום הרביעי. היא צריכה ללכת בכל הכוח על הליגה האירופית אני חושב, גם סביליה הגיעה ככה לצ'מפיונס, תראו מה קרה העונה.

12. Mellow29 Kopite

לג'רארד ב50% יכולת (כמו שהוא היה בשנה שעברה) אין מקום בהרכב של ליברפול והוא כבר לא שחקן כדורגל נפלא. הוא עדיין ענק בפעולות של משחק עומד כמו מצבים נייחים ומסירות ארוכות, מעבר לזה הוא היה בעיקר נטל. ליברפול תאבד מנהיגות אבל אולי היא תרוויח עוד שחקן אנרגטי לקישור במקומו.

הקריירה של פירמינו מדשדשת? :sm_icon_scratch:

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. owen11111 Member

תשמע ראוליטו, אני מאד אוהב את ההשקעה שלך בכל הודעה, אבל יש פה כמה אי דיוקים:

* ג'רארד של השנתיים האחרונות לא היה ג'רארד ב-50% יכולת. הוא היה ג'רארד שרק בכמה פעולות בודדות מזכיר את ג'רארד ההוא, האחד והיחיד. זה בא לידי ביטוי במבטים, במסירות הארוכות ו.. זהו. התיקול, הבעיטה לשער, השליטה בקצב המשחק ובעיקר התנועה - לא דמו בכלום לשחקן ההוא מלפני 8 ו-9 שנים. אין מה לעשות, לא כולם מצליחים להתבגר בצורה אלגנטית כמו לאמפרד. אחוזי ההצלחה שלנו עלו דרמטית כאשר הוא לא היה על המגרש, וגם היכולת נראתה לעיתים מעט יותר שוטפת. עם כל הכאב בדבר, זה לא היה מקרי.

* הבריזלאי החביב והקריירה המדשדשת? זה מרגיש לי קצת כמו תיאור של רונאלדיניו.
    שחקן שבישל והבקיע הכי הרבה שערים בבונדסליגה בשנתיים האחרונות למעט לבאנדובסקי, שקיבל את זימון הבכורה שלו לנבחרת ברזיל רק בשנה החולפת והוא רק בן 23 - זו הגדרה לקריירה מדשדשת?
    הסכום אומנם לא זול, אבל ביחס למחירים מסביב והפוטנציאל הגלום בשחקן - לא תמצא כמעט אוהד ליברפול שמבקר את ההחתמה הזו

אלעד, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. golding מנהלים

אני גם לא מבין למה באלוטלי "מבזה" את החולצה של ליברפול. אפשר לא לאהוב אותו, קשה להתעלם מכך שהוא נכשל, אבל מבזה? באמת?

אלעד, oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, מה ציפית? זה באלוטלי וזאת הסטיגמה.
    להגיד על שחקן שלפני שבוע האבא המאמץ שלו נפטר, קיבל חופש מהמועדון וחזר מוקדם אחרי כמה ימים למלווד כדי להתאמן, שהוא מבזה את החולצה... כל זה בזמן שברקע סטרלינג עושה הכל כדי לבזות את המועדון להוציא להצטלם בעודו פיזית יורק על הסמל. קצת פרופורציות.

באלוטלי לא מספיק טוב, הוא היה רע מאוד בעונה שעברה, אפשר להגיד את כל הדברים האלה ויש מקום לביקורת מקצועית, אבל אין שום טענות אליו מעבר לצד המקצועי. להפך, אני חושב שהוא התאמץ יותר אצלנו מאשר בכל מועדון אחר שהיה בו בעבר.
    הוא לא רץ פחות מלאמברט, אז למה על לאמברט לא להגיד גם שהוא מבזה את החולצה? זה השחקן וזהו, זה סגנון המשחק שלו.

לא מופתע, נדמה שעבור אנשים מבחוץ ליברפול היום זה המועדון הזה שאתה צופה במשחק שלו פעמיים בעונה אבל איכשהוא יודע עליו הכל כי היי אם משהו היה נכון לפני 3 שנים כנראה שזה עדיין נכון גם להיום - ליברפול קבוצה אפורה (למי איכפת שהיחס בין להטוטנים צעירים לשחקנים שיש להם טיפה משמעת טקטית ויודעים להגן הוא בערך 1:5?), הנדרסון הוא סתם קשר אפור שרץ ועובד קשה (זה יהיה נכון גם אם בעונה הבאה הוא יסיים עם 20 בישולים עם העקב), באלוטלי הוא המקור לכל הבעיות כי הוא לא מקצוען!!11
    אי אפשר לדבר על ליברפול בלי קלישאות וססמאות ריקות.

אני לא מדבר עליך ספציפית ראוליטו אבל זאת סתם אבחנה.

אלעד, oranfu, Clock End Stand ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.