ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שזה ראיון דיי עלוב. מזכיר לי את הfacts של בניטז... רק נקווה שלא תהיה לו אותה השפעה על הקבוצה.

מסכנון, לא יכולת לשחק עם אותם 13-14 שחקנים? אז אולי תבנה סגל גדול יותר מלכתחילה ולא תצא לעונה עם לוקאס בלם שלישי, גיבוי אחד לקישור ושני גיבויים לעמדת החלוץ. תעשה עוד מאמץ ותרחיב את הסגל. בדיעבד להגיד דברים כאלה? את מי זה משרת?

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/17
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת פרשנות שלך למה שהוא אומר ולדעתי ממש לא הכוונה שלו. הוא לא אומר "אנחנו בחיים לא נהיה כמו צ'לסי", הוא אומר שכרגע אנחנו לא כאלה ולא כאילו שזה משהו טוב אלא להפך. We are not used to being a top team, maybe we have to be.

קלופ לקח אליפויות וגביעים, הוא כבר הביא אותנו ל2 גמרים, להפוך אותו לאיזה אידיאליסט נאיבי שנשאר בסוף רק עם המחמאות זה עיוות של קריירת האימון שלו עד כה.

4. oranfu Member

קלופ יודע לנצח טוב מאוד, זה לא ממש מוטל בספק לדעתי.

מה שמעצבן פה זה שכאילו לא היה ברור שהסגל קצר מדי. לכל העולם ואחותו היה ברור שחייבים חייבים חייבים חיזוק בינואר (שלא לדבר על הקיץ) אבל חיזוק לא הגיע. קלופ בחר ללכת לעונה עם כמה שחקנים שהם במקרה הטוב אפסים ואם היו הגבלות כלכליות או לא זה לא ממש משנה.

אגב, דיווחים שדהוד, המטרה הגדולה שלנו בקיץ שגלדבאך פשוט לא מוכנה למכור, סגור בדורטמונד. מעניין איזה ספין יתנו לנו עליו (העדפנו שחקנים אחרים? הכסף הגדול של דורטמונד סינוור אותו?).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. one united Member

האמת,שלכל קבוצות הצמרת יש מזל גדול שליברפול לא דאגו לסגל חזק יותר. כשכולם נמצאים ובריאים אף קבוצה לא נראית טוב כמוהם, לא סיטי לא טוטנהאם וגם לא צ'לסי. לא ברור איך קלופ לא לקח בחשבון שבלי מאנה ו/או קוטיניו הוא עלול לאבד את שטף המשחק שלו.

6. alexshw Member

אני חושב שכבר 27 שנים יש לכל קבוצות צמרת באנגליה מזל גדול שליברפול לא דאגו לסגל חזק יותר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. one united Member

1) זה משמח
    2) עכשיו ברצינות, על היכולת שליברפול מציגים כשכולם בריאים אני רק יכול לחלום כאחד שאוהד את הקבוצה מהצד השני של ה M6.

8. alexshw Member

כולם לא יכולים להיות בריאים תמיד ובטח באנגליה יש יותר חשיבות לרוטציה, בטח אם ליברפול גם רוצה לעשות משהו באירופה בעונה הבאה, זה רק יעמיס עוד יותר.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת היא שאם הקבוצה שלי הייתה עושה 60 נקודות מתוך 75, הייתי מתפוצץ מצחוק על כל הודעה שבה היה נכתב שיש לי מזל גדול.

דבר שני, אם קלופ עשה שגיאה ("לא לקח בחשבון...עלול לאבד את שטף המשחק") אז הוא צריך לשלם על כך מבחינת הטבלה, אין קשר למזל, זאת הכנה לא נכונה לעונה.

In the event of that happening plans are in place for Liverpool to face Leicester on Saturday, February 25 with a 12.30pm kick-off.
    אם לסטר תעשה תיקו בשבת, המשחק שלנו נגדם יזוז משני בערב לשבת בצהריים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/17
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Jose Mourinho: Influx of foreign managers has caused more FA Cup shocks

הטור השבועי של מוריניו על קלופ. תוכלו למצוא אותו בטלגרף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

Klopp - Liverpool are in talks over new summer signings - Liverpool Echo

קלופ על הקיץ הקרוב. לטענתו, אנחנו כבר במגע עם סוכנים ומועדונים לגבי המטרות שלנו בקיץ. האקו גם מציין שהיה כסף להעברות בינואר אבל אף אחד מהשחקנים שקלופ רצה לא היה פנוי להעברה. טוענים גם שיוליאן ברנדט הוא מטרה גדולה לקיץ.

אין לי בעיה עם שמות כמו ברנדט, אני רק מקווה שזה לא יהיה עוד קיץ שבו הכסף הגדול יוצא על ההתקפה בזמן שהקישור וההגנה ממשיכים להיות מוזנחים עם החתמות זולות במקרה הטוב. צריך לכל הפחות להגיע לפה איזה בלם רציני שיחד עם מאטיפ יוכל להעמיד מרכז הגנה ראוי לשמו, שוער כמובן, לדעתי גם מגן שמאלי וחיזוק נוסף לקישור. אם הדברים האלה לא יקרו עוד תוספת כוח להתקפה בדמות בראנדט לא תעשה הרבה הבדל.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עובדים קשה על השמות, אחד השמות צריך להיות מוחמד דהוד שניסינו באינטנסיביות להביא אותו בקיץ שעבר אבל הבנו שעדיף בינואר ואז הבנו שעדיף בקיץ הבא. אה הוא חותם בדורטמונד, אז הוא לא יהיה אחד השמות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

לא רוצה לשמוע מהמועדון בכלל דיבורים על העברות. שיסתמו את הפה שם כי העובדות בשטח תמיד מחרבנות עלינו. שיעשו רכש איכותי וזהו.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Mellow29 Kopite

לוברן טס לטיפולים בגרמניה, הוא שיחק חודש עם פציעה בברך, קיוו שזה יעבור בזכות מנוחה בכמה משחקים אבל כנראה שהבעיה יותר חמורה. לא שהוא להיט גדול, אבל עכשיו אנחנו נכנסים ל-13 משחקים מכריעים עם מה שנראה כמו לוקאס כבלם פותח. ואף מילה על זה שמאטיפ אוטוטו שוב נפצע כי עברו כבר שלושה משחקים שהוא היה כשיר בהם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.