ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

אבל כמו שתומר כתב מעלי, זה שונה מהמערך שאנחנו משחקים איתו. אני לא בטוח שקלופ, מאז שהגיע אלינו, פעם שיחק ב433 עם שני פיבוטים כמו שאתה מתאר, תמיד זה היה אחד מאחור ושניים מקדימה.

לא ברורה לי ההנחה שהבעיה של קוטיניו היא העמדה שלו. כשהוא בכושר טוב, הוא כל מה שאתם רוצים ליד הרחבה של היריב. גם בעיטה מרחוק, גם רגש במסירות הקטנות, גם ראיית משחק מעולה בדאבל פאסים. אני פחות נלהב מלתת לו מטלות של אחריות בקישור.
    הוא צריך למצוא פתרונות לחוסר היציבות שלו במהלך העונה. זה מה שמונע ממנו להפוך לשחקן גדול באמת, ולא שינוי בעמדה כזו או אחרת.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כנראה כל מה שאתה רוצה ליד הרחבה של היריב... מנית כראוי את היכולות הבולטות שלו, תוסיף לזה גם ראיית משחק למסירות עומק על שטח גדול, וזריזות עם הכדור באיזורים צפופים. בעיניי, על אף שכל התכונות הנ"ל הן בהחלט חשובות לשחקן אגף, חסרות לו שתי יכולות שהן דיי קריטיות (ואם תשים לב, לרוב שחקני האגף בקבוצות הגדולות יש אותן): תנועה לעומק ומהירות. לצורך העניין, הייתי מעדיף באגף שחקן שאולי בועט פחות טוב מרחוק ובעל ראיית משחק פחות טובה, אבל שכן יש לו את המהירות והטכניקה לדריבלים של יותר ממטר, וחשוב יותר - יודע לעשות את התנועה לעומק כשצריך.
    בקישור המרכזי-התקפי, הייתי רוצה שחקן עם תכונות כמו של קוטיניו כדי שימצא את אותו שחקן אגף אידיאלי בתנועה לעומק עם מסירות מדודות, ויאיים מרחוק מהקישור.

עריכה:
    רק מרגיש צורך לציין שאני גם חושב שלא זאת הבעיה של קוטיניו, אלא אפשרות להוציא ממנו יותר, בין אם הוא במשחק טוב או במשחק לא טוב - התכונות שלו יותר מתאימות לשם. הבעיה שלו היא ללא כל ספק יציבות וזה עניין מנטאלי שבעיקר הוא וגם קלופ צריכים להבין איך לפתור.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/17
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התנועה לעומק היא חשובה וזאת נקודה שאף אחד חוץ מתומר לא נגע בה. לדעתי חלק גדול מהסיבה שכ"כ קשה לנו מול הגנות מצופפות שיושבות בקו הגנה נמוך זה כי אין מספיק שחקנים שעושים תנועה לעומק, בתכל'ס אולי רק מאנה.

פירמינו כחלוץ משחק הרבה עם הגב לשער בכלל, אז יש לך פירמינו, קוטיניו, ללאנה, ווינאלדום שמתמסרים בלי תכלית מחוץ לרחבה עד שמישהו מאבד את הכדור או מעיף אותו ליציע, וזה כשבייחוד בצד שמאל אין אפילו מגן שיכול לנצל את השטחים באגף.
    זה 4 שחקנים שכנראה כולם טובים יותר בליצור מצב לשחקן אחר מול השוער מאשר להיות השחקן הזה בעצמם.

אני גם הייתי מוסיף שמשחקן אגף שמשחק קרוב לשער אני הייתי רוצה יותר תכל'ס ממה שקוטיניו מביא, בואו נהיה כנים ונגיד שהוא לא שחקן של מספרים והוא בוודאי לא פינישר גדול.

קוטיניו לקישור זה לא פתרון לטווח הקצר כי אין אף אחד אחר שישחק במקומו בהתקפה, אני גם לא חושב שזה יקרה בליברפול אי פעם וזה לא סוף העולם, הוא עדיין שחקן מצוין לא משנה איפה הוא משחק. אני כן חושב כמו שאמרתי בעבר שאפשר להוציא ממנו יותר בקישור, כשאני חושב איפה הוא נכנס בהרכב של ברצלונה למשל זה ברור לי איך הם היו משתמשים בו וזה לא כשחקן קדמי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

מצד אחד קוטיניו לא עושה תנועה בלי כדור, כלומר לעומק, וזאת בעיה גדולה משחקן התקפה לטעמי. זה לא סוף העולם, אבל כשלוקחים בחשבון שאין לנו אגפים כי המגנים שלנו לא מסוגלים לעשות כלום מבחינה התקפית אז גם ריווח מהאגף אין לנו כשמכניסים רוחב.

לראות את מונאקו ולפנטז קשות על חצי הרכב שלהם (2 מגנים, 2 קשרים מרכזיים וחלוץ). הייתי שם הרבה מאוד כסף בקיץ על פאביניו. כמובן שגם אמבפה הזה נראה סופרסטאר בהתהוות.

אבל על מי אני מפנטז, אפילו ברנדט שלא הבאנו עד היום כי "לברקוזן לא רוצה למכור" בדרך לבאיירן תמורת סכום פסיכי של 20 מיליון.

לא יודע מי נביא בקיץ אבל אני מניח שאם נגייס מיליון יורו נוכל כנראה לשכנע את חיפה למכור לנו את ורמוט. השאלה רק אם הוא יסכים להגיע במידה ולא נהיה באלופות. קל זה לא יהיה.

אלעד, Sturridge ו-Walkon אוהבים את זה.
  5. Mellow29 Kopite

נחמד, גם אוריגי נפצע באימון ובספק גדול למשחק מול סיטי. לפי קלופ, יש יותר סיכוי שפירמינו יהיה כשיר ופירמינו עדיין לא חזר לאימונים עד אתמול.
    כמובן מצטרף לסטארידג' והנדרסון שכבר פצועים.

6. alexshw Member

אגב ויילס ממהרת לזמן את וודברן למשחקי מוקדמות כדי שלא תהיה לו בעתיד אפשרות לשחק בנבחרת אנגליה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר בקטנה, לוקאס יעלה קשר אחורי, מאנה חלוץ ולאלאנה באגף ימין. נראה לי סביר לגמרי למשחק באתיחאד.

:sm_occasion18:

Gianzola אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

על הפנים. גם אם אוריגי ו\או פירמינו ישחקו בראשון הם יעשו זאת מבלי להתאמן השבוע וכשהם לא באמת צריכים לשחק. אבל חוץ מלהעלות ילד להרכב (וודברן או ווילסון) אין לנו ממש ברירות.

הזימון של וודברן לווילס כנראה מוקדם (לא בהגזמה כמו ווילסון) אבל אני לא חושב שהיה יותר מדי ספק שהוא ישחק עבור ווילס בבוגרים. לא נראה לי שזאת הסיבה.

9. alexshw Member

לדעתי זה כן הסיבה עכשיו. בזמנו למשל אנגליה חטפה להם את הארגריבס מתחת לאף. הם חוששים שהאנגלים יפתו אותו לשחק בנבחרות שלהם. לא חייב בוגרת אלא לפחות בצעירות.

10. oranfu Member

הוא משחק בצעירות של ווילס.

עם ווילסון זה היה ברור שזה העניין. עכשיו אני בכלל לא בטוח שזאת הסיבה.

11. alexshw Member

זה לא מונע ממנו עדיין להחליף ייצוג ואם ישותף במשחק תחרותי במדי הנבחרת הבוגרת אז הוא סגור עם פלומבה בויילס כבר עכשיו.

12. oranfu Member

שוב, אני לא חושב שהיו יותר מדי סיכויים שיבחר בנבחרת האנגלית בכל מקרה.

לא שזה משנה משהו.

13. alexshw Member

אגב פנר הפסידה 3:2

14. oranfu Member

אה, הם הפסידו בסוף? לרגע כבר הצטערתי שהוא עזב.

לפחות יש לנו את לוברן שימשיך את דרכו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לבלם אחר שלנו:
    מאז שסאקו נכנס להרכב של פאלאס הם לא חוטפים גולים בכלל...
    Mamadou Sakho has started 3 games... #Palace 1-0 M'boro WBA 0-2 #Palace #Palace 1-0 Watford

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/17
מצב נושא:
הנושא נעול.