ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

כן, הם חושבים שהאוהדים עד כדי כך מטומטמים.

זה ברור לחלוטין מהכתבה הזאת שהבנו שהבחור לא יגיע אז יוצאים בכותרות כאלה כשיודעים שלא יצטרכו לגבות אותן.

לא נגיע לשום מקום עם הבעלים האלה. הם עסוקים יותר ביחסי ציבור מאשר בלנצח.

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני נמנע מלהסכים לגמרי עם התשובה של @Scouser בגלל השורה האחרונה (אני לא עוקב מספיק אחרי הרכשים של ליברפול, ובכל זאת, לדעתי את פירמינו, למשל, אפשר להגדיר כשחקן שהיה צפוי שיספק את הסחורה יותר מסאנה בטווח המיידי ולא הרבה פחות ממחיטריאן), אבל הנקודה שלו נכונה בעיני - בסופו של דבר, ליברפול לא קנתה את מחיטריאן אלא את מאנה, ולא את ג׳אקה אלא את ויינאלדום (ואני יודע שלא בהכרח היקרים יותר הצליחו יותר).

לגבי בראנט/ברנדט/בראנדט (הגרסה המדויקת שאני לרוב לא כותב אותה משום מה), מבלי להתייחס ליכולת שלו, אני מניח שביטויים דומים נאמרו גם על מאנה, והוא בסופו של דבר התברר כרכש נהדר.

מבין ילידי שנות ה-90, בראנדט נחשב בערך מאז הופעת הבכורה שלו בבונדסליגה לאחד הכשרונות ההתקפיים המרשימים ביותר והמוכשרים ביותר (הייתי אומר שבטופ 3 לצד סאנה ודראקסלר).
    לא אתייחס בצורה רחבה מדי ליתרונות והחסרונות שלו, אבל בגדול - לצד יכולת יוצאת מן הכלל עם הכדור (עם כוכבית), שמשתלבת עם ראיית משחק טובה ומהירות מספקת לקיצוני, מה שיוצר את הפוטנציאל הגדול, ההתקדמות שלו מאז העלייה לבוגרים היא לא כל כך גדולה, במיוחד בהשוואה לסאנה, וזאת למרות שהוא קיבל קרדיט רחב בלברקוזן.

השאלה העיקרית היא אם הוא יוכל לפרוץ באמת ולהגיע ליכולת שאני חושב שהוא יכול להגיע אליה ולהיות שחקן חשוב בנבחרת גרמניה ובקבוצה בכירה באירופה (לא חושב שהוא יהיה וורלד קלאס, יש לו חסרונות בולטים מדי, אבל הוא יכול להתקרב לזה) בליברפול.
    ביכולת הנוכחית שלו מדובר בשחקן שנחמד שיש בסגל, אופציה עדיפה בהרבה משחקן נוער שרחוק מלהיות מוכן אבל לא אחד שבאמת יאיים על וקטינים ופירמינו - מעין אוריגי נוסף, רק יותר יקר.

אם אף אחד משחקני ההתקפה המשמעותיים שלכם לא יעזוב, הוא חיזוק מתאים לדעתי להתקפה. אחרת, אני בספק רב שהוא יספיק.

owen11111, אלעד ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. Coutinho10 Member

תהרגו אותי אבל אני באמת מאמין שהם לא מפחדים להוציא 50 מיליון על שחקן, בעונה שעברה שמנו 35 מיליון על מאנה כשרק קלופ מכל העולם היחיד שחשב שהוא שווה את זה, שמנו גם 20 מיליון על ווינאלדום, הבאנו גם שוער ובלם ובנינו סוג של שלד ל 11.
    דובר על זה רבות כאן בפורום שהגיע הזמן לקיץ של שדרוג עמדות ב 11 באלטרנטיבות איכותיות יותר.
    בהנחה סבירה לחלוטין שאף אחד מהשלישייה הקדמית לא הולך אנחנו יודעים על 3 מטרות חזקות לכל קו ב - 11, ואן דייק, נאבי קייטה ובראנט.
    לא נשיג את כולם (ואם כן כולם פה יאכלו כובע ענק) אבל אני בהחלט חושב שכספית, במיוחד אם נעפיל לאלופות, אנחנו יכולים וגם בעניין של ללכת עליהם.

בעיני ואן דייק יכול להיות שובר שיוויון רציני בליגה, הבלם הזה החזיק את ההגנה של הסיינטס שנתיים לבדו, (טוב עונה אחת עם ז׳וסה פונט בשיא) על מס׳ ספיגות נמוך לאללה.
    מספיק לראות אותו גם כדי להבין איזה מפלצת אתלטית הוא.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

א- מאנה עלה פחות מ35 מיליון לדעתי.
    ב- 50 מיליון זה עדיין משמעותית יותר מ35.
    ג- גם המשכורת שתשלם לשחקן שעלה 50 היא גבוהה משמעותית (אין סיכוי ששחקן כזה חותם עבור פחות מ150K בשבוע במינימום).
    ד- מאנה שחקן התקפה (שעולים תמיד יותר).

ווינאלדום שחקן נבחרת הולנד שנתן עונה טובה בהולנד. ושוב, הבדל עצום בין 20 מיליון (שאין לי ספק שאין לנו יותר מדי בעיה לשלם) לבין 50.

בשורה התחתונה הם לא מוציאים כמעט כסף. את העונה האחרונה סיימנו ברווח נטו מבחינת העברות בעונות שלפני הם כמעט ולא הוציאו נטו.

להצהיר שאנחנו מוכנים לשלם 50 מיליון על שחקן נוגד כל היגיון אלא אם כן המטרה היחידה פה היא לשכנע את האוהדים שמוכנים להוציא את הכסף. מכיוון שזה לא הגיוני להצהיר כזה דבר המסקנה המאוד מתבקשת היא שהם יודעים שהם לא באמת ייאלצו להוציא סכום כזה וזה מוכן כבר כתירוץ עבורם.

אם נשיג את קייטה, ואן-דייק ובראנדט זה יהיה אדיר (בזכות השניים הראשונים).

נאכל כובע ענק? הלוואי. 26 שנים של אהבה למועדון הזה מלמדים אותי שאני לא אאלץ לאכול שום כובע.

5. Mellow29 Kopite

אני לא חושב שואן דייק יעלה לנו 50. מדברים על כך שפואל רוצה את סאקו, ואלא אם סאקו ממש יתעקש ללכת רק לקריסטל פאלאס, אנחנו נוכל להוריד את המחיר של ואן דייק ל25-30. הסיבה שאני לא חושב שזה יקרה היא לא המחיר או המשכורת, אלא הרעש מסביב לעסקה הזו.

רוצים להביא אותו? רציניים מאוד בקשר אליו? תסגרו עם הסוכן שלו את הפרטים, תעפילו לצ'מפיונס ותפרסמו הודעה כשהכל סגור. הכתבות האלה גורמות לי לחשוב שזה בדיוק מה שעשינו ושמענו מהסוכן שהוא כבר סגור בצ'לסי או סיטי (שממש לא יתביישו לשלם עליו גם 50 מ'), אז אנחנו מכינים את הקרקע לקשקושי אמביציה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Mellow29 Kopite

עוד חדשות מחורבנות בגזרת הפצועים: לפי פירס, הרופאים אמרו להנדרסון לחזור להשתמש בקביים כדי להוריד את העומס מהרגל. הוא נפצע לפני חודשיים וחצי ומדברים על זה שבשלב זה הוא לא קרוב בכלל לחזרה. מניח שהוא גם לא יחזור לשחק העונה.
    אני חושב שהוא היה טוב מאוד בחצי הראשון של השנה, לא קיבלתי את הביקורת המקצועית עליו ומרגישים שהוא חסר לנו מאוד עם כל הכבוד לכמה הופעות סבירות של צ'אן ולוקאס, אבל אני מתחיל להרגיש שאורן צודק בעניין הכשירות שלו. הוא הופך להיות luxury player כמו סטארידג' עם הפציעות הטורדניות שלו. זו עוד עמדה שאנחנו פשוט חייבים בה שחקן הרכב בשנה הבאה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Coutinho10 Member

ולמה אתם חושבים שקלופ כזה נאיבי וטיפש ?
    יש גבול לכמה הוא מוכן לסכן את הקריירה שלו, ואם מדברים איתכם על שמות כמו אלה שאנחנו שומעים אז כנראה שלקלופ נשבר ה*** והוא רוצה להתחמש בסגל שלא נחות מכל קבוצה בליגה.
    אין סיבה לקטר על ואן דייק, הם יכולים לצאת בכתבות בכל יום, אולי כי באמת יש איזו עסקה שמתנהלת מאחורי הקלעים, בסופו של דבר אם נסיים במקום שמוביל לאלופות ולא נסיים עם ואן דייק אבל כן נרכוש בלם תותח אחר אין לי שום בעיה עם אף כתבה שמתפרסמת עליו.

גם עם צ׳מפיונס אנחנו לא בדיוק היעד הכי אטרקטיבי בשבילו, ויש גבול כמה כסף אתה תשלם גם לשחקן (ושאר המתחרות עליו לא בדיוק פוחדות לשלם לו גם הן שכר גבוה).

אני לא חושד שההנהלה מנסה לגרום לנו לחשוב שהם אמביציוניים או משהו כזה, הם כן מנסים להדגיש שיש שינוי בתפיסת המחשבה ואנחנו לא מוכנים להישאר מאחור בתחום הרכש.

תריצו את הבדיחות שלכם אבל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה שמעתי שמועות על שמות כמו אסנסיו, חאמס, מוראטה, ואן דייק, נאבי קייטה (וזה נטו בגלל המוניטין שלהם כרגע), אינסינייה ואינייאקי וויליאמס.

זה מצחיק ומשעשע, אין דרך לגרום לכם לא להתלונן, מכתבות על להביא את מאטיפ בחינם עברנו לכתבות על להביא ואן דייק ב-50 מיליון, מעדיף כאלה בכל יום.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדבר על איזה שמות העיתונים מריצים זה נחמד וזה גם הכרחי כי אין לנו הרבה על מה לדבר אבל בסופו של דבר נחכה ונראה מה באמת יקרה.
    החשש של אנשים שקיבלו סטירה כבר 500 פעם בחלונות קודמים הוא מובן ומצד שני הציניות המיידית והספקנות גם אלה מוגזמות.
    בואו נראה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Coutinho10 Member

בחלונות קודמים דיברו על מוסה סיסוקו וראיין ברטרנד (במקרה הטוב), סלחו לי שאני מתרגש כשאני בעקביות שומע שמות שהיו קוסמים לכל אוהד של קבוצה אחרת בערך כבר כמה חודשים ?

אם מישהו חושב שהאטרקטיביות שלנו עם ברנדן רוג׳רס ודלגליש היא אותה אטרקטיביות שיש לנו עם קלופ (בטח אם ניהיה באלופות) אז אני מציע לו לעבור לספורט אחר.

הספקות היחידות שאני מוכן לקבל זה האם שם למעלה מוכנים להוציא כסף או שלא, תחושתי היא שכן והם חיכו לזמן המתאים, להגיד שאני מסכים עם זה שהם חיכו ? לא אני לא מסכים, אבל כנראה נפל בחלקם מזל גדול שבמינימום השקעה הם אולי יצליחו להגיע לצ׳מפיונס, ועכשיו זה זמן מושלם לזרוק את כל הכסף שלא זרקו מאז שבזבזנו כסף באומנות מופלאה על אנדי קארול ושות׳.

יש לי תחושה שגם הם הבינו שקבוצה בקליבר של ליברפול עם 18 תארי אליפות ו-5 גביעי אירופה, לא יכולה להרשות לעצמה שיא העברה על שחקן כ״כ עלוב ונמוך (35 מיליון פאונד), אפילו ארסנל קנתה שחקנים ב 50 מיליון.

לגבי מאנה שחקן התקפה ו-ואן דייק הגנה ולכן המחיר בהתאם, לא יודע כמה התעסקת בזה או בדקת, אבל אם זה אכן קורה והוא מגיע ב 50 מיליון זו העסקה הכי יקרה בהיסטוריה לשחקן הגנה, זאת חתיכת הצהרה וזאת תיהיה העברה מדוברת מאוד לא משנה לאיזו קבוצה הוא יגיע.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/17
  10. Rushie Member

זו לא ספקנות, זו אדישות כלפי העיתונאים האלה שכל יום מוציאים כתבה חדשה עם אותן החדשות. היום בבוקר כתבה נוספת באקו בפעם ה13 בערך בחודש האחרון על ההתעניינות שלנו בססניון מפולהאם. כמה אפשר לקדוח? כל המלל הזה שנשפך על ואן דייק וקייטה ועדיין לא העפלנו בכלל לליגת האלופות. מישהו חושב שיש סיכוי שהשניים האלה יגיעו בקיץ לקבוצה שתשחק בליגה האירופית?
    הקיץ הזה באמת יוצא דופן עם כל הקשקושים עוד לפני שנכנסנו לחודש מאי בכלל וגם מכתבים שמקורבים אז יש מקום לתהות כמה מזה זה תדרוכים של המועדון.

Mellow29 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. Coutinho10 Member

למה מכתבים ? קלופ עצמו רק לפני כמה ימים אמר שהפכנו ליעד אטרקטיבי ושאנחנו מנהלים שיחות חיוביות עם כמה מטרות, חודש לפני בערך הוא אמר שיש לו תוכניות גדולות לקיץ. הכתבים אולי מבלבלים את השכל אבל כנראה שיש כוונות לקיץ שונה מהרגיל.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין ממה יש להתרגש כל עוד לא מדובר בכתבה מהאתר הרשמי, אנחנו יכולים להיות מקושרים עד מחר לאסנסיו וחאמס, הראשון לא יגיע כי הוא כוכב עולה בריאל והשני לא יגיע כי הוא לא מתאים לסגנון של קלופ. וכמובן שהם סתם דוגמא אקראית.
    אני למדתי עם המועדון הזה לחכות, לא לצעוק יש לפני הגול ולא להתרגש מכתבות שמקשרות אותנו לשחקן כזה או אחר. העבר מלמד אותנו שגם כשיש דברים בגו הכל יכול להשתנות, לא צריך להזכיר את השמות שכולנו חשבנו שביד שלנו וברחו לנו בסוף. עם זאת גם היו הפתעות שנסגרו בשקט.

לגבי הנדו, הוא כרגע במעמד שסטרידג' היה בו בסוף העונה שעברה - עדיין לא בשלב של לוותר עליו לגמרי, ויחד עם זאת ברור שחובה להביא שחקן שיכול לרוץ בהרכב על העמדה שלו. אם כמו עם סטרידג' לא נשכיל לקנות שחקן לשם בקיץ, נתחרט על כך מהר מאוד ככל הנראה.

owen11111, oranfu, Mellow29 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Mellow29 Kopite

סאקו יורד על אלונקה מהמשחק של פאלאס.
    עשינו הרבה שטויות בבניית הסגל אבל הנאחס בפציעות שלנו הוא פשוט יוצא דופן.

14. oranfu Member

אמנם יש לנו מזל באמת מחורבן, אבל אנחנו מביאים את זה על עצמנו. אין מועדון יותר מטומטם בכל העולם.

15. Mellow29 Kopite

אני מכיר המון מטומטמים שיש להם מזל מפה ועד להודעה חדשה. לא יזיק גם לנו קצת. אני אקח בינתיים גול מדיפלקשן הזוי כמו של מונריאל.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.