ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

זה רק אני או שהדביקו את הפנים של סלאח בפוטושופ ?

2. oranfu Member

לא רק אתה. זאת התמונה של קוטיניו באמת שמישהו הדביק את סלאח.

Rushie ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה יש להתלונן פה בחיי.
    מביאים שחקן עם רקורד כזה מקבוצה חזקה.
    דברים נכונים כבר נכתבו לפני, פעם הסוג הזה היה ה-רכש שלנו בכל הקיץ, בד"כ לא היינו עושים כזה רכש בכלל. יש מה להתרגש.
    עכשיו ואן דייק. יש כבר שמועות באיטליה שצ'לסי הציעה עליו 68 מ' יורו. מקווה שזה נכון וזה יתחיל את הבלאגן.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

החתמה מבורכת, לדעתי חיזוק מאוד נחוץ. יש לי תחושה טובה מאוד לגביו, והבאנו אותו במחיר מצוין. כשצריך לפרגן אז מפרגנים.

אם תתקבל הצעה של צ'לסי או סיטי ולא נשווה אותה זה יהיה הזוי. במידה ו-ואן דייק באמת נעול עלינו זה חייב להיות שלנו.

5. DRORIKO Member

סלאח הוא תענוג של שחקן, מעבר למהירות וליכולת הדריבל הוא גם שחקן אינטיליגנט שיודע לייצר לאחרים. עוד ראוי לציין שתחת ספאלטי הוא שמר על יציבות. החיסרון היחיד שלו זה ניצול המצבים, אם הוא ישפר את זה הוא יהיה מפלצת.

6. Mellow29 Kopite

עכשיו כשזה נגמר אתן גם את שתי הסנט שלי. התחושה הראשונה שלי במקרה של סאלח שמדובר בשחקן מהיר, ישיר, קבלת החלטות רעה ורשלן מאוד מול השער. זה בדיוק הפרופיל שתייגתי בו את מאנה כשהחתמנו אותו בקיץ שעבר, שמח מאוד שבמקרה ההוא טעיתי בענק וקיבלנו שחקן פנטסטי. אם לסלאח תהיה חצי מהתרומה של מאנה זה יהיה מצוין.

אני מסוגל להבין אכזבה מסויימת כשאנחנו מקבלים שחקן שפוטנציאלית יכול להיות טוב מאוד, אבל כזה בלי תקרה אינסופית כמו שפעם 40 מ' פאונד היו יכולים לקנות לך (סאנצ'ז ואוזיל למשל). העניין הוא שחלק גדול מזה נובע באמת מחוסר הפנמה של מצב השוק. עם כל מה שאנחנו כותבים פה, זה עדיין "מרגיש" ש-40 מ' זה סכום רציני שיכול ללכת על קראק, למרות שבפועל 40 היום זה ה-20 של פעם. וכשחושבים שפעם שילמנו סכום כזה על ג'ורדן הנדרסון בן 18, דאונינג או אקווילאני, העסקה הזו עוברת הרבה יותר חלק בגרון.

כמו שנאמר, פשוט אסור שהעסקה הזו תהיה גולת הכותרת של החלון הזה. ואן דייק וקייטה יהיה פנטסטי, אבל הם לא השחקנים היחידים ובכל מקרה אני מצפה שנביא שדרוג גדול מאוד להרכב, גם אם לא שני אלה.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה אנחנו יודעים מה התקרה איתו? מה התקרה עם מאנה?
    לא יודע, אין לי מושג מה השחקן הזה יביא לנו. זה רכישת "סומך על קלופ" ונראה מה יהיה.
    לפחות השחקן מהיר, אני מאוד אוהב מהירות בהתקפה.
    אני מבין שהמספרים של רומא מנופחים כי הקבוצה הזאת כבשה המון שערים ועדיין מכל עבר אני שומע שהוא מחמיצן ואני קורא שהוא סיים על 15 שערי ליגה שנתיים ברצף. אני תוהה אם הוא לא היה מחמיצן כמה שערי ליגה היו לו? 30? לקיצוני?
    בקיצור, אני שמח שקלופ קיבל את הקיצוני שהכי רצה, מתחנן לואן דייק עכשיו :)

ההצעה של צ'לסי ע"ס 60 מ' פאונד עבור ואן דייק נדחתה (ע"פ די מארציו), אם זה לא סימן לאינפלציית המחירים אני לא יודע מה כן.
    זוכרים ש30 מ' פאונד על ריו פירדננד נראה לא נורמלי?
    אגב, אני תוהה אם יהיה פה קטע ילדותי מצד סוטון שתמכור לצ'לסי נגיד ב65-70 אבל מאיתנו תדרוש 75~ עבור העסקה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. golding מנהלים

לא נראה לי שדווח שההצעה נדחתה?

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. golding מנהלים

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, אולי ההמשך זה input שלו, אין לי מושג.
    בכל מקרה, טוב שעדכנת את המצב. אני אגיב לו על זה בטוויטר. בסאגת סלאח הוא היה אמין במה שכתב.

12. Raulito Madridista

אני לא מתייחס לכישלון של סאלח בצ'לסי, גם את דה-ברוינה מוריניו פיספס ואין ספק שסאלח השתפר מאז. גם העונה האחרונה ברומא מראה אחלה מספרים - הרבה גולים ובישולים ביחס לשחקן שהוא לא חלוץ. אבל אני חושב דווקא שצמד המשחקים נגד ריאל בשמינית הגמר ב-2016 מראים את התמונה בצורה הטובה ביותר - הוא פשוט 'הרג אותנו' בהתקפות המתפרצות. בעיקר את ראמוס אבל גם הקשה על ואראן ופפה. מהיר מאוד, עם כוח מתפרץ - אבל מאוד רשלני מול השער. כשהיה צריך לבעוט הוא מסר, ולהיפך, והסיומת שלו הייתה די חלשה. אני חושש שמדובר בשחקן שטוב מאוד בלטוס קדימה אבל מול בונקרים למשל, וליברפול איבדה נקודות נגד הרבה קבוצות קטנות אשתקד וגם באנפילד נדמה לי - לא בטוח שהוא יביא את הערך מוסף. לא משוכנע שליברפול הייתה מסוגלת לצרף שחקן טוב ממנו, אבל עדיין, אני לא הייתי קופץ וחוגג בצורה מוגזמת את הרכש הזה.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאנחנו מאוד מושכלים ולא חוגגים בצורה מוגזמת דווקא.

לגבי מה אנחנו צריכים מול בונקרים, עוד שחקן מהיר שיודע לעשות את התנועה הנכונה בלי כדור. הסטטיות שלנו בהתקפה והחוסר במהירות הם אלה שמקשים עלינו יותר מהכל מול בונקרים. מקווה שסלאח עונה על הדרישה הזאת.

רוצה להאמין שקוטיניו כמספר 8 שלפניו מאנה-סלאח-פירמינו/סטארידג' זאת אחלה הצעה מול הגנה מצופפת. אפשר להוסיף גם את לאלאנה במקום אחד הקשרים אם הם ממש מתבנקרים.

owen11111, Raulito ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

ברור כי רומא השנה בכלל לא שיחקה נגד קבוצות שמצופפות נגדה. תעשה לי טובה בחייך.

15. Coutinho10 Member

יש דיבורים על טרייד בין מורנו לפאוזי גולאהם של נאפולי, אחרי שנאפולי הציעה 11 מיליון פאונד על מורנו ונדחתה, אנחנו מצד שני קושרנו לגולאהם עוד לפני, אני רק מתפלל שזה יקרה, גם להיפטר משחקן חלש ולהביא במקומו בדיל נוח שחקן מאוד טכני ובוגר שבא לתת אימפקט מיידי.

מצב נושא:
הנושא נעול.