ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אבל המגנים לא קיבלו הוראות לשמור את מארסיאל...

2. Scouser Member

אם קלופ לא מוציא החוצה במחצית את קוטיניו וסלאח ומכניס את סולאנקה וצ'מברליין הוא ממש אדיוט לדעתי. משחק גמור, הזדמנות לתת להם לרוץ קצת עם הקבוצה ואסור כמובן לסכן את הצמד הזה במשחקים כאלה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם מה שאנצ'לוטי חשב ב25.5.05!

4. גלץ Member

אמרתי לכם שהקבוצות הרוסיות לא פראייריות במיוחד בבית שלהם. סתם נספחתם אחרי התיקו נגד ספרטק.
    עכשיו המקום הראשון תלוי בליברפול , יש להם עוד משחק בסביליה שהם צריכים לעבוד קשה בשביל להשיג שם ניצחון או תיקו ולנצח את ספרטק באנפילד.
    המזל של ליברפול(ופחות של הצופים הנייטראלים כמוני) שספרטק לא ניצחה במאריבור, כי אם זה היה קורה היה קרב משולש אדיר על העליה

5. Coutinho10 Member

ספרטק היום עם פרומס, שאחראי על 2 בישולים וגול. היינו חייבים לנצח את המשחק ההוא ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת.
    אגב לא יודע כמה זה טוב, מלחיץ אותי מאוד שזה יהפוך לבית משולש ואנחנו נפשל.

alexshw אוהב/ת את זה.
  6. גלץ Member

זה נכון, כי הייתם טובים יותר. אבל תיקו זו לא תוצאה יותר מדי רעה שם.
    אין ספק שבאנפילד יהיה לכם קשה נגדם כי אתם חייבים לנצח והשחקנים שלהם חזרו מפציעות ויהיה לחץ. בית מאוד מעניין מתפתח פה.
    דרך אגב הגיע הזמן להחליף את קוטיניו, שיצבור כוחות למשחקים יותר צמודים.

7. alexshw Member

גם גלושקוב משחק פה. אלה שחקנים קריטיים לקבוצה הזו.
    פרומס שחקן מטורף. אין מה להשוות הרכב של ספרטק מול ליברפול והיום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

8. alexshw Member

9. Coutinho10 Member

בינתיים קוטיניו ממשיך להשתיק אותי. ברמה הנוכחית שהוא משחק בה הוא לגמרי גדול עלינו, אם ימשיך ככה פחות או יותר, עד סוף העונה מבחינתי עשה את שלו כאן במועדון. לצערנו לא השכלנו לתת לעוד כוכב שלנו את הכלים להצליח איתנו ולא חוכמה להשאיר שחקן בכוח אם אתה לא באמת מראה לו שאיפות.

הוא לא יצא היום כי גם לקלופ ברור שאם הוא מכניס את שלושת הבריטים כשקוטיניו (שבערך כל התקפה נבנית דרכו או דרך סלאח) וסלאח בחוץ אנחנו מפסיקים לשחק כדורגל. (עכשיו אתם מכירים את קלופ, כמה חשוב לו לתת הצגה מול כל הביקורות ? לא ככה ?)
    קוטיניו נתן כמה כדורים אדירים לתוך הרחבה שאם שחקן בארסה מקבל אותם ולא מילנר או מורנו הם פשוט נגמרים בגול או במסירה לגול.

כולי תקווה שנצליח להביא רכש בינואר, ואם הם חכמים ואכן מעוניינים שקוטיניו ישאר הם חייבים לעשות אותו. ואני לא מדבר על סתימת חורים אלא על הרכש הגדול שהם לא השכילו לעשות בקיץ.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההיגיון שלך פשוט הפוך. אם הוא היה חלש היה אפשר להגיד שהוא עשה את שלו וצריך למכור אותו. הוא נראה מעולה, למה למכור? מספיק כבר לרצות לספק את הצרכים של ברצלונה. השחקן לא למכירה נקודה. שיביאו 150-200 מ' פאונד וביוני ואולי נחשוב על זה.

זוכרים את האווירה פה אחרי שישבנו על ספרטק 90 דקות ברוסיה? אמרתי תחכו בואו נראה מה הם יעשו מול סביליה, הם ניצחו 5-1.
    אה חזרו 2 שחקנים? אוקיי זה מסביר איך מ"ברור לנו שאנחנו הולכים לקבל תבוסה מול ליברפול בבית" עברנו ללנצח את סביליה 5-1...מספיק כבר עם הפסיכולוגיה בשקל הזאת. עשינו משחק מעולה במוסקבה ועשינו משחק מעולה היום וככה נותנים סיכוי לסיים מקום 1 בבית.
    היריבה חלשה אבל ראינו מה קורה כשאנחנו קצת משפרים את הסיומת. אם במשחק הבא שלנו גם נבקיע את השער עם המצב הראשון אז גם מצבנו יהיה טוב. סלאח הזה רכש מעולה פשוט. הוא וצ'מברליין עלו אותו כסף, כשהם החליפו אחד את השני הרמה שלנו ירדה בצורה קיצונית.

11. Coutinho10 Member

זה לא שהוא הפוך, הרגיז אותי שהוא רצה ללכת לבארסה לפני שהוא עשה משהו בשבילנו ואיך שהוא באמת התחיל להעלות את הרמה שלו לוורלד קלאס אמיתי. וכן, גם חשבתי שיש לנו עוד מה להשיג איתו.
    אני רואה אותו עכשיו, בשיא, ואמרתי גם קודם שזה תלוי באיך הוא יראה בהמשך העונה, וזה נראה כאילו הוא לגמרי כבר שם כשהמשחק שלו השתדרג פלאים והוא הפך למנהיג אמיתי.
    מבחינתי אני שלם עם עזיבה שלו ברגע שהוא באמת לא מקבל את הגיבוי לזכות בתארים - בקיץ חשבתי שנביא בלם וקשר אבל זה לא קרה, אנחנו השארנו אותו בשביל להגיד שהשארנו ולא כדי לבנות סביבו קבוצה גדולה.
    אגב עם יכולת כזאת אני לא רואה מצב שאנחנו מחזיקים אותו בכוח עוד עונה, בקיץ הבא אם זה ממשיך ככה זאת לא תיהיה רק בארסה, אלו יהיו גם פסז׳, ריאל, ובאיירן.

גיל, לגבי ספרטק, מה שחשוב זה מה שקורה באותו משחק ובאותו משחק פגשנו קבוצה חלשה מאוד. אני אוסיף ואומר שגם התיקו מול סביליה הייתה פאלטה קשה שלנו כי גם שם הם לא עשו כלום ועקצו בשני מצבים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/17
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הטוב שלנו זה הסיבה שספרטק וסביליה לא עשו כלום. אתה לוקח את זה כמובן מאליו אבל זה חלק מנקודות הזכות שלנו. זה לא מובן מאליו כמו שסביליה גילתה אתמול.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Coutinho10 Member

שוב פעם, אתה טועה לדעתי.
    ספרטק היו בלי פרומס (אחראי על 4 שערים אתמול!) ובלי גלושאקוב. איך אנחנו ניראה בלי קוטיניו ומאנה ? כנראה שחרא טהור.
    תוסיף לזה את העובדה שהם באו כנועים לגמרי עם שישייה בקו ההגנה + כושר גופני ומשחק איום ונורא כשכל 5 דקות שחקן אחר שלהם נפצע.

עכשיו אני אגיד ככה:
    הייתי אוכל את זה יותר טוב אם לא היינו מחרבנים את המשחק מול סביליה, הייתי אוכל את זה יותר טוב אם זה לא היה נראה כמו תסריט חוזר של אותו חודש בדיוק (אתמול סיימנו רצף של 8 משחקים ללא ניצחון, כשבשניים הפסדנו וב-6 הגיע לנו ניצחון אם ההגנה לא הייתה מחרבנת לנו את המשחק/היינו בעלי מחץ בהתקפה, בסדר 5 כי דה חאה...).

זה לא מצבים שמנצ׳סטר סיטי נניח הייתה מפספסת וזו הקבוצה שמובילה כרגע את הליגה/הרמה שאנחנו האוהדים שואפים. רק לחשוב שאם לא היינו מפשלים את שתי ההזדמנויות האלה היינו מעלים הרכב שני בשלושת המשחקים הבאים.

14. oranfu Member

ברוסטר ממשיך להפציץ במונדיאל עד 17. הבקיע היום שלושער נגד ארה"ב שהעלה את אנגליה לחצי הגמר.

15. Andrei Kanchelskis Member

האם זה יהיה המפגש הראשון אי פעם בין טוטנהאם לליברפול בוומבלי?

מצב נושא:
הנושא נעול.