ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

עוד לפני הידיעה הזאת אני רשמתי פה שלדעתי הוא גמר את הסיפור אצלנו. בפברואר זה כבר יהיה 7 חודשים בחוץ על בעיות גב (מי יודע איך חוזרים מזה בכלל). אני חושב שלצפות ממנו לשחק באותה אינטנסיביות זה לא מציאותי ואם אני לא טועה הוא מסיים חוזה עוד שנתיים.

2. yakov_y YNWA

מאכזב מאוד, שחקן ההגנה הכי איכותי שלנו, הכי שקט, זה אפשר לסמוך עליו, לא זוכר כמעט טעויות שלו שהובילו לשערי חובה.
    לדעתי, אחד משני המגנים הימיניים הטובים בליגה.

פלאנגן עם 5 משחקי ליגה בשנתיים וחצי בערך, ארנולד שיחק כל תקופת הנוער כקיצוני ואני לא אוהב לראות אותו בעמדת המגן, גומז מצוין כמגן אבל מבוזבז שם, אין לו שום תרומה התקפית למשחק שלנו וזה מאוד מפריע לי בעין, הוא מזכיר לי שחקן צעיר שעלה לשחק אצלנו כמגן כשהוא בלם במקור, אני חושב שזה אנדרה וויזדום.
    אפילו קונור רנדל שלא באמת אופצייה עבר הסבת תפקיד למרכז השדה.
    נותרנו בעמדה הזאת עם אילותרים לא מצליחים של בלם/קשר כמגנים ימיניים, מהמר שמילנר ייבלה שם לא מעט בהמשך העונה, מקווה שיגיע מגן בינואר.

קליין, פלאנגן, מרקוביץ׳, אינגס - מעניין מה היחס בין השכר שלהם בעונה הנוכחית לתרומה שלהם.

3. Mellow29 Kopite

הוא לא המגן השני בטיבו בליגה, אין סיכוי. הוא סולידי בהגנה אבל התרומה שלו להתקפה לא מורגשת כמעט.

גם אחרי שיחלים הוא נמצא במצב טיפה תקוע. שנתיים זה מספיק זמן בכדי שנוכל לדרוש עליו סכום יחסית משמעותי ולא לשחרר אותו תמורת בוטנים, אבל הוא יהיה סימן שאלה עבור הרבה קבוצות שיחשבו פעמיים לפני שהן שמות 10-15 מ׳ עם מגן בשלהי הקריירה אחרי פציעה קשה. אני מניח שהוא יהיה על המדף מהצד שלנו אבל תמורת יותר כסף ממה שמועדונים אחרים ירצו לשלם, אז אני חושב שהוא כן ימצא את עצמו פה בשנה הבאה.

בכל מקרה הדיבור הוא שהוא מקווה להיות כשיר למונדיאל, נשמע לי מאוד לא סביר שהוא יקח בזה חלק אבל היו דברים מעולם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

איכותי? לא.
    הוא מאוד יציב וסולידי בהגנה אבל הוא לא איכותי. הוא נגר מוחלט עם הכדור והוא לא מסוגל לקחת כדור גובה גם אם החיים שלו תלויים בזה.
    טעות שלו שהובילה לגול? מהראש - דקה שניה נגד ברנלי בתחילת העונה שעברה. הוא כרגיל נתן מסירה של נגר כמו שהוא נותן הרבה פעמים רק שבפעם ההיא זה עלה בגול.
    שני בטיבו בליגה? לפניו אני לוקח את ווקר, ולנסיה, קולמן, אזפיליקווטה ובלרין בלי לחשוב שנייה אפילו וזה מבלי להתחיל לחשוב מי עוד יש בליגה הזאת.

ארנולד התחיל קדמי אבל עבר לשחק מגן בשנתיים האחרונות שלו בנוער. זה לא אילתור של הבוגרים. אני לא יודע אם הוא ישחק כל הקריירה כמגן אבל זה לא אילתור.

לשים את קליין (ואולי אינגס) באותה רשימה עם מרקוביץ' ופלאנגן זה לא הוגן. קליין ואינגס שחקני כדורגל שעברו פציעות קשות. השניים האחרים חובבנים.

אגב, הוא לא בשלהי הקריירה. הוא רק בן 26.

5. yakov_y YNWA

@oranfu
    הבנאדם 175 ס״מ ואתה מצפה ממנו לקחת כדורי גבוה ?
    אם היו לו כמה סנטימטרים נוספים היה אפשר לנסות אותו כבלם בגלל משחק ההגנה.
    אם תבקש ממני לסכם את הקריירה שלו בליברפול הוא ייקבל רק שבחים ואני בטוח גם שאני לא היחיד, מימי ארבולואה לא היה לנו מגן טוב כמוהו.

אזפיליקטווה שחקן הגנה מושלם אבל הוא בלם כבר שנה וחצי, ווקר גם כן לא יודע להגביה כדור, ולנסיה נהדר התקפית, הגנתית הוא מסתיר את החולשות שלו רק בגלל סגנון המשחק של קבוצתו.

ארנולד לזכרוני שיחק כקיצוני בעונה שעברה במילואים ואפילו הבקיע שערים.
    בכל מקרה, הוא הרבה יותר קשר ממגן, אפשר לראות את זה בסגנון המשחק שלו.

הכוונה הזאת ברשימה הזאת הייתה להראות כמה ״שמן״ הסגל שלנו, זאת נקודת חובה מבחינתי לקלופ.
    מרקוביץ׳ בחצי העונה האחרונה כבש 2 שערי ליגה ו-3 בכל העונה כולה והיה חלק חשוב מאוד בחצי העונה המוצלח יחסית של האל סיטי, לדעתי גם סירבנו להצעה של 12 מיליון פאונד בקיץ מווטפורד.
    קשה לי להסכים איתך ולקרוא לו חובבן, ראוי להיות ב-22 שלנו אבל אין סיבה לכך כי רק בקיץ באחרון רכשנו 2 קיצוניים ודקות משחק שלו ייחסמו את ההתקדמות של וודבורן ואולי גם של ווילסון או ברוסטר.

6. oranfu Member

מה זה מעניין אותי מה הגובה שלו? הוא לא יודע לסגור כדורי גובה. הייתי אומר שזה בעייתי עבור מגן. זה לא שהוא לא טוב בזה, הוא פשוט לא עושה את זה בכלל.
    אולי יהיו לו רק שבחים. מצד שני, האוהדים שלנו ברובם טיפשים גמורים. גם את לוקאס הרבה משבחים (לא שהוא קרוב להיות גרוע כמוהו כן).

ווקר לא יודע להגביה אבל הוא מצוטרף להתקפה הרבה יותר טוב. הוא גם לא מוסר כמו מישהו שלא שיחק עם כדור בחיים שלו. תסתכל על משחקים של קליין ותראה איך הוא מטסר כשכמעט כל פעם הוא פוגע עם הרגל בכדור לא איך שצריך.
    ולנסיה בסדר גמור הגנתית. אני לא רואה במה קליין עדיף עליו בשום פרמטר.

ארנולד שיחק מגן בשנתיים האחרונות שלו בנוער. הוא אכן הבקיע לא מעט, אבל מעמדת המגן.
    אתה צודק כשאתה אומר שהוא לא משחק כמו מגן קלאסי וזה כי הוא באמת התחיל כקשר (אפילו כחלוץ נדמה לי). אני חושב שהוא יכול להיות מגן מצוין, הוא פשוט טוב מאוד עם הכדור אז זה נראה לנו לא טבעי למגן.

מרקוביץ' כלום. סירבנו ל8 מיליון וזאת היתה טעות גדולה כי הוא שווה אולי חצי מזה.
    אין לו כלום חוץ ממהירות וגם זה רק בקווים ישרים וכשאף אחד לא רץ איתו. לא ראוי להיות גם במילואים שלנו. ווילסון וודברן עדיפים עליו. ברוסטר בכלל חלוץ.

יש לנו לא מעט שחקנים גרועים בסגל. אני לא יודע כמה אני יכול להאשים בזה את קלופ כי את רובם הגדול לא הוא הביא ומה לעשות שאין להם ביקוש.

7. yakov_y YNWA

בקיץ הקודם סירבנו להשאיל את בראנגן, דני אינגס נשאר גם כן למרות שהיינו בלי מפעל אירופאי, הם עדיין בסגל הקבוצה למי ששכח, לפני שנתיים החתמנו מגן שמאלי ספרדי מולנסיה בן 18 (היום כ-20), לויד ג׳ונס, בלם בן 22 נמצא בסגל, סירבנו להצעת השאלה על דני וורד בקיץ הנוכחי, סירבנו להצעה על מרקוביץ׳, אג׳ירה ו-ווילסון מתבזבזים במילואים, אדם בוגדאן לעזאזל נמצא בקבוצה ואם לא היו לו הצעות אז למה לא להשאיל את וורד ? גם ככה יש לך 3 שוערים בסגל.

אין הצדקה ליותר מ-22 שחקנים בסגל, נניח 25 שחקנים, יש בסגל כ-35 שחקנים ועוד לא דיברתי על המושאלים שכמעט אף שחקן לא ראוי לחזור ותיצור לקבוצה בעיה בקיץ להיפטר מהם.

8. Mellow29 Kopite

וואלה הרגיש לי שקליין בן 30 וגומר את הסוס אוטוטו. מפה לשם אני קולט שהוא גדול ממני רק בשנה.

9. oranfu Member

יעקב, 99% מהשמות שהזכרת זה ילדים מהנוער. לויד ג'ונס? זה שהחזירו לנו אותו מהשאלה ויש לו חוזה (שנגמר בסוף העונה). מה יש להתייחס אליו בחייאת, זה השוליים של השוליים של הסגל.

אגב, מנה חזר פצוע ככל הנראה מהנבחרת. שום דבר רשמי באשר לחומרה.

שכדורגל נבחרות יזדיין כבר מהעולם הזה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי קליין, מגיע לנו כל תוספת לפציעה שלו. ידענו בקיץ שהוא בחוץ ל4-5 חודשים ולא הבאנו עוד שחקן חזק לצד ימין. זה עלינו. זה חוסר אמביציה.

לגבי מאנה, מקבל את הרושם שיש פה חוסר מזל. הוא שיחק 2 משחקים במרחק שבוע אחד מהשני וכנראה שוב בחוץ ל4-6 שבועות. לא יודע אם היה אפשר למנוע את זה.

11. Coutinho10 Member

יש דיבור מתחזק על לאון גורצקה בימים האחרונים, אבל במקורות שצריך לקחת בעירבון מוגבל. לקבל אותו ואת נאבי קייטה לקישור שלנו בקיץ אחד יכול להיות מדהים. מצד שני אני לא רואה את קלופ מושיב את הנדרסון בספסל. כמובן שאני מדבר היפוטתית וזה לא באמת הולך לקרות.

12. סולשאאאר Member

זה יהיה חתיכת שיחוק של קלופ אם הוא מצליח להביא גם את גורצקה.

13. Coutinho10 Member

הבעיה: גם בארסה בעניין.
    בעצם, כל קבוצה באירופה בעניין, הוא חופשי בקיץ ויעזוב את שאלקה בלי תמורה.

14. סולשאאאר Member

זו תהיה החלטה חכמה מבחינתו להצטרף לקבוצה של קלופ לפני שהוא מנסה את מזלו בקבוצות העילית של אירופה (בהנחה שאלה אכן מתעניינות בו ברצינות).

ליברפול תחתיו משחקת כדורגל דומה למה שמשוחק בבונדסליגה בשנים האחרונות (ממה שיוצא לי לראות, כן?).

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

יהיה מדהים.

ואז נזכרים שצ'אן יעזוב בקיץ.

וככל הנראה גם קוטיניו.

והם ישחקו בקישור עם הנדרסון.

מצב נושא:
הנושא נעול.