ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כן גם אני כתבתי לחברים שלי שהתלהבו מהמחצית הראשונה שזה בקלות יכול להיגמר 3-3. שום דבר מפתיע.
    אם כבר אתה בראש של להסתלבט על יוזרים אחרים (ובצדק), מישהו עוד רוצה להרים את הראש ולהגיד כמה מורנו השתפר? שחקן מחוק מבחינתי. אי אפשר להחזיק כזה שחקן בהרכב ועוד מבחירה, מביך.

יש לנו פסיכולוג של המועדון תגידו? כי אם לא צריך להביא אחד כזה דחוף.

2. Scouser Member

איזה עליבות.
    עוד יספרו לנו סיפורים על המחצית הראשונה המופלאה שעקצנו 2 גולים מקרנות ועוד אחד ממתפרצת, בתכל'ס אלמלא הקרנות היינו מקבלים בראש.
    כרגיל וינאלדום והנדרסון פחים, רבע שעה לא עברנו את החצי. מעדיף את מילנר וצ'אן עליהם כל יום. וינאלדום זה רוח רפאים והנדרסון לא יכול לתת פס מדוייק קדימה תחת לחץ. דווקא מרכז ההגנה היה סביר איכשהו (אני בהלם), אבל בשורה התחתונה עוד יום במשרד, עוד 2 גולים ממצבים נייחים + פנדל. במקום שנהיה עם הראש בשמינית אנחנו צריכים לנצח את ספרטק בבית. שיהיה לנו בהצלחה.

3. oranfu Member

מורנו מצוין העונה אבל היה היום זוועה אין ספק. חוץ מזה שזה או הוא או מילנר ומבחינתי זאת לא התלבטות בכלל, מילנר הוא לגמרי מאלה שחייבים להיפטר מהם כמה שיותר מהר.

אני לא יכול להתעסק בו גם כי הוא מצוין העונה וגם כי ברור לי שתוך עונה\שתיים הוא לא איתנו. אבל קלאבן, מאטיפ, מיניולה, הנדרסון, ווינאלדום זה זוועות שילוו אותנו שנים על גבי שנים (טוב, אולי לא קלאבן).

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שכבר הספקת לשכוח שהבאנו מגן שמאלי בקיץ שאפילו נראה טוב במשחקים ששיחק. זה בסדר, גם קלופ כנראה שכח ממנו... תמשיך להמר על מורנו - תמשיך לקבל שחזורים של גמר הליגה האירופית לפני שנתיים. שחקן עם מנטאליות של פח אשפה, כמו כל ההגנה והקישור. אשכרה גומז היחיד שם שהיה בסדר... במחשבה שנייה האמת שגם קאריוס הספיק להציל אותנו מעוד 2-3 ספיגות.

למילנר, עם כמה שהוא פח (והוא פח), יש פי 10 יותר אופי מאלה ששיחקו היום.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים שגם השנה וונגר מצא את הדרך לאמן בליגת האלופות.

Gianzola ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. owen11111 Member

ניהול משחק מחפיר. קלופ וכל גווארדיות העוזרים שלו לא קלטו החל מהדקה ה-49 שאנחנו פשוט לא קיימים במגרש?
    שמורנו לא מסוגל לשמור על הצל של עצמו?

במקום להוציא את ווינאלדום, הוא מוציא את קוטיניו, במקום להוציא את פירמינו הוא מוציא את סלאח. אומנם אלה דברים קטנים, אבל כשזו הפעם השלישית העונה שאנחנו מאבדים יתרון בדקה ה-90 זה כבר מתחיל להדאיג. היו לנו כל כך הרבה הזדמנויות להרוג את המשחק לפני כן, אבל בסופו של דבר אחרי המחצית השנייה תיקו זה עוד תוצאה סבירה.

קלופ אשם ב-100% בתוצאה של המחצית השנייה, אחת המחציות הכי פחות חכמות שראיתי אי פעם מקבוצה שלנו, וכבר היו לנו הרכבים ששילבו ביחד את דאוניג, צ׳ארלי אדם וקואטס.

חבל שלא סגרנו את הסיפור כבר היום, אבל בתכלס אם אנחנו לא מסוגלים להוציא תיקו מול ספרטק, באנפילד, במשחק על העלייה לשמינית הגמר כשהם חייבים לבוא ולתקוף, אז בשביל מה בכלל לעלות לשמינית גמר?

7. Esomech Member

כלכך הרבה דברים עצבנו אותי היום
    מורנו שמוכר משחקים נגד סביליה מאז 2016.
    קאריוס שלמרות עצירה אחת גדולה, היה יכול לתפקד הרבה הרבה הרבה יותר טוב.
    השיפוט שהיה זוועתי, אבל לא בגללו זה קרה.
    האדישות/זחיחות של קלופ.
    ווינאלדום, שאפילו את הדברים שהיה עושה טוב לא עושה כבר תקופה ארוכה.
    אבל מעל כולם, ה"קפטן בכאילו" ג'ורדן הנדרסון, השחקן שעמידה שלו בלחצים שווה ערך לכלה ביום חתונה, לא יודע למסור כמו שצריך לשחרר לחץ, בכללי עמידה כלכך רעה, לא יודע למה הוא ו ווינאלדום עומדים ברווח כלכך קטן אחד מהשני, הקטע המצחיק שזה תמיד בחצי הימני של המגרש שזה החלק של ווינאלדום יותר. כוסאמק איך אני מתגעגע לג'רארד. בושה שזה הקפטן שלנו.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי עצירות גדולות + דומיננטיות בכדורי הגובה שהיו בקרבתו. ספרתי טעות אחת שלו מבעיטת שוער החוצה, מה אתה ראית שהוא עשה לא טוב במשחק הזה?

עזבו, הקישור שלנו היום גנב את ההצגה. מורנו היה השחקן הראשי במחזה, ושחקני המשנה וויינאלדום והנדרסון פשוט הצליחו להתעלות עליו. הקלות שבה הכדורים עברו את הקישור שלנו במחצית השנייה זה משהו שלא ראיתי הרבה זמן... באנגה פשוט חגג.

9. Scouser Member

מעניין של מי התפקיד לשמור על הכדור. מה שבעיקר מעצבן אותי זה ששנה הבאה זה יראה בדיוק אותו דבר רק עם נאבי קייטה שיצפו ממנו להיות איזה קאנטה שיחפה על החוסר יכולת של הנדרסון (והוא לא).

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Esomech Member

לא יודע איזה דומיננטיות בכדורי גובה אתה מדבר, היה מאוד שייקי, גם בהוצאה קדימה של הקבוצה. הרבה החלטות מסירה לשחקן שתחת הלחץ, או התמהמהות שעד שהשחקן הנכון מקבל את הכדור הם מספיקים להסתדר והוא נסגר. וגם בפנדל הוא יכל לעשות יותר לדעתי, זה היה פנדל סביר מינוס של בן יאדר

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת. יכל לעשות יותר בפנדל? ברצינות זאת הטענה שלך?
    לאיזה כדור גובה הוא היה צריך לצאת ולא יצא? פעם ראשונה שאני רואה שוער שלנו שיוצא לכדור גובה ודורס מישהו בדרך מאז... אין לי דוגמה.
    מסכים שהייתה לו מסירה אחת לא נכונה לקלבאן תחת לחץ, עוד מסירה אחת החוצה ועוד פעם שהוא מיהר להוציא קדימה כשהיינו צריכים להרגיע.

לא טענתי שהוא נתן משחק ענק, אבל יש גבול... עד שהספק בלם ספק שוער הזה מצליח לתת משחק נורמלי עדיין יש עליו ביקורת?

12. Esomech Member

קודם כל הפנדל, זה חצי טענה, כי בכל זאת זה פנדל, לא על זה מתבססת הביקורת.
    אבל היו כמה כדורי גובה שעקפו אותו או שהגיב אליהם לא טוב עם הרחקה רעה.
    למשל הכדור שמורנו לקח מהראש של אחד משחקני סביליה (לא סגור מי) ממש מטר מהשער כמה דקות אחרי הפנדל שהמיקום והיציאה של קאריוס היו זוועתיים.

ושוב, לא בגללו הפסדנו, הופעה שהיא סתם חצץ בנעל, שהיא רק מציקה. ועליו פחות התכוונתי להתמקד

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. Coutinho10 Member

זה בכלל לא משחק לניתוחים. זה כ"כ מביך, ולא כי לא ידענו שזה יכול לקרות, אלא כי זה קרה בצ'מפיונס ולא בליגה - כשאתה הופך לבדיחה מול כל העולם.
    עוד סטירה לפנים של קלופ. אני לא רואה לאן אפשר להגיע עם המאמן הזה אני מצטער. מאמן שעיוור למציאות ומאמן שמפשל פעם אחר פעם במעמדים גדולים. הוא מגניב והכל אבל יש הרבה מאמנים שלא רואים אותו היום, לא חוכמה לבנות התקפות מדהימות כשמנגד אתה מעלה הגנות שערוריות (גם בדורטמונד).

14. oranfu Member

לא ראיתי שום דבר מרוברטסון חוץ מאיזה 2 הגבהות טובות. מורנו היה מצוין עד היום העונה. לא סומכים עליו? בסדר גמור, אבל הוא היה מצוין עד היום.

פירמינו היה טוב, למה להוציא אותו?

ווינאלדום והנדרסון צריכים לעוף קיבינימאט. מי שלא רואה כמה הנדרסון עלוב עלוב עלוב לא רואה כלום. לא מדבר בכלל על הבדיחה הזאת שהוא הקפטן.
    לוברן (שהיה דיי טוב היום) והנדרסון הם הסיבות הכי גדולות שאנחנו קורסים ככה בכזאת תדירות. זה שני שחקנים בלב הקבוצה שנכנסים לפאניקה שנדיר לראות ברמות האלה כשיש טיפה לחץ.

כמובן שהיתה טעות להוציא את קוטיניו, היינו חייבים להוציא את הנדרסון ואת ווינאלדום. הנדרסון הקפטן, המנהיג, הפליימייקר, הקשר האחורי - לא ניצח בשום מאבק פיזי היום ואיבד 45 אחוז מהכדורים שהגיעו אליו. הוא פח אשפה עצום וההשפעה שלו על האפסיות של הקבוצה הזאת עצומה.
    זה שלידו יש את קספר רק מעצים כמה הקישור שלנו מביך.
    להעיף את שניהם מהמועדון ולבנות קישור חדש בעונה הבאה (כי גם צ'אן עוזב והוא היחיד עם טיפה אופי ויכולת בקישור שלנו).

קאריוס לא אשם וגם היו לו 2 הצלות מצוינות אבל הוא לא שוער, אני משוכנע. יכול לעשות יותר בגול השלישי שלהם ואני זוכר היטב את הכדור גובה שהוא פיספס ומורנו הרחיק מהקו. סה"כ עוד אפס ברשימה ארוכה של אפסים במועדון הזה.

גומז היה טוב באמת. שיתחילו לשחק איתו בלם, לא מבין מה מחכים כי אין לנו מה להפסיד.

קלופ עיוור, אבל מי שחושב שיש מאמן שמוציא יותר מהסגל ופותר לנו את הבעיות חי בלה לה לנד. אין מאמן בעולם שיכול להפוך חרא טהור כמו הנדרסון לגוש פחם אפילו וכנ"ל קלאבן, ווינאלדום, לוברן...
    תעיפו את הבעלים האלה ותתחילו לדבר על מנג'ר אחר, עד אז זה מגוחך.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

התעקשתי גם לפני המשחק הזה על כך, מצוין הוא לא. הוא אולי היה סבבה עד כה העונה, לא יותר.

ושוב, זה כמו התקופות הטובות של מיניולה מבחינתי. פצצה מתקתקת. הגיע הזמן שקלופ יעלה בהגנה שחקנים שיש להם סיכוי להפוך למשהו טוב באמת, וזה אומר רוברטסון-גומז-מאטיפ-ארנולד.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.