ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה זה מתחיל.

Liverpool, Philippe Coutinho and why the long goodbye at Anfield has already started - Liverpool Echo

Now an offer in the region of £120million would certainly be given more consideration, whether that arrives in January or June.

Not only have Liverpool had time to prepare themselves for such an eventuality but this season has shown that while Coutinho remains massively influential, he’s not in a class of his own in Klopp’s squad. Mo Salah, Sadio Mane and Roberto Firmino are arguably even more important to the manager.

ההתקפה נראית מצוין, קוטיניו לא השחקן היחיד בקבוצה הזאת ששווה משהו, אז הכל בסדר ויש אור ירוק למכור אותו ולירות לעצמנו ברגל. כי בדיוק ככה מתנהל מועדון גדול עם שאיפות, ככה מתנהלות כל היריבות שלנו - כושר טוב והצלחה יחסית היא הצדקה למכור את השחקנים שאחראיים לכך, לא לבנות על זה משהו אפילו טוב יותר.

עם כמה שזה היה צפוי, זה עדיין מדהים שהם מנסים למנף את ההצלחות של הקבוצה כדי למכור לאוהדים שזה בסדר למכור את קוטיניו. בכתבה גם אין שום מילה על להחליף אותו, אגב - פירס מדבר על הגעה של ואן דייק ואולי קייטה כבר בינואר, אחד מהם כבר שלנו ואת השני סיפרו לנו שהיה כסף לקנות בלי קשר לקוטיניו.

הימור שלי? הוא יימכר בקיץ וקייטה יוצג בתור המחליף הישיר שלו. לא יהיה אף מחליף אחר. רוב האוהדים יאכלו את זה עם כפית ויגידו תודה. ייכנסו 120 מ' ליש"ט לקופת המועדון, בערך בול המחיר של ואן דייק + קייטה ביחד. קייטה ייכנס לחישובים של הקיץ הזה למרות שהוא היה כבר בחישובים של הקיץ האחרון. יחד איתם תהיה אולי עוד איזה החתמה קטנה או שניים סטייל רוברטסון וסולאנקי, ובזה נגמר הקיץ הגדול והבזבזני ביותר של המועדון טייק #53423.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

לפי RAI SPORT האיטלקי צ'אן סיכם ביובה ל - 5 שנים(מהקיץ הקרוב כמובן).

3. DRORIKO Member

חחחחח ממש מצאת טיימינג מושלם להעלות את זה

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/17
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שפירס מדווח ששינינו את העמדה עם קוטיניו זה חדשות עלובות.
    אם זה נכון זה עלוב.
    אין מה להוסיף.
    אנחנו נמשיך לעקוב אחרי המועדון כמו מפגרים אבל אין לו שום עתיד בצורה כזאת.

6. oranfu Member

רבותיי, תתחילו להקשיב לי.

אם קוטיניו לא יילך בינואר הוא יילך בקיץ. יש לנו שחקנים מצוינים אחרים וזה ייתן הרבה כסף להשקיע בסגל (כבר בקיץ היה הרבה כסף, לא? אז למה הוא לא הושקע?). קייטה יגיע כמחליף (למרות ש"מכרו לנו" אותו כבר הקיץ ואני מדבר על ההנהלה) וזהו.

אנחנו נעבור את אותו סיפור שנה אחרי עם מאנה. אני אומר את זה בוודאות מוחלטת כי זה מה שקורה במועדון הזה כבר שנים על גבי שנים כשרק שם השחקן משתנה.

הכתבות האלה הן לא סתם, הן מתוזמרות להפליא ויוצאות בדיוק עם אותו טון של דברים מפי העיתונאים הכי מקורבים למועדון. מכינים את הקרקע ומי שלא רואה\מבין את זה אז הוא עיוור, צר לי.

את המשחק נגד ברייטון לא ראיתי, רק תקציר לכן קשה לי להתייחס.

המשחק ברביעי היה מצוין. איזה כיף זה לא לראות את הנדרסון :)

מורנו מתווסף לרשימת הפצועים וזאת מכה גדולה לטעמי. בשקט בשקט (כמו שגיל רשם) זה גם קליין, גם מאטיפ, גם מורנו וגם לאלאנה (שסיפרו לנו שחזר) שפצועים ואלה 3 שחקני הגנה פותחים.

לצערי הנדרסון יחזור עכשיו להרכב ומילנר ייקח את עמדת המגן השמאלי.

גומז היה מצוין. הוא עוד יעשה טעויות אבל לדעתי הוא פוטנציאל רציני שכבר מציג יכולת טובה ועדיף לרוץ איתו מכל אחד מהבלמים האחרים שלנו כולל מאטיפ.

אגב, סטארידג' אמנם בישל אבל נראה רחוק מאוד מלהיות טוב מספיק. נראה כאילו הוא מפחד להסתובב בצורה חדה, מפחד לרוץ.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מבסוט מהחזרה של גומז לעניינים העונה. חייב להודות שחששתי שהוא כבר לעולם לא יחזור לשחק אצלנו באופן קבוע, אני שמח שקלופ נתן לו את הצ'אנס והוא לקח אותו. בלי לשים לב גומז וארנולד צוברים ביניהם המון הופעות העונה בעקבות הפציעה של קליין, אני הייתי מאוד ביקורתי על זה בקיץ אבל הם עושים עבודה טובה, נראים שייכים לרמה הזאת ואנחנו מרוויחים 2 שחקני הגנה צעירים וטובים מאוד.

סטארידג' לא ברמה של הקבוצה כבר מזמן. הוא גיבוי סביר, הוא כבר לא יחזור להיות שום דבר מעבר לזה.

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

זהו, שאני גם לא חושב שהוא סביר כגיבוי אפילו. פיזית הוא ממש לא נראה קשור לרמות האלה והוא גם רחוק מלהיות חד כמו שהיה.

כן, אם לא היינו זוכרים לו את איך שהיה לפני הפציעות, מישהו רואה אותו וחושב שזה שחקן שיכול לעלות מהספסל ולייצר גול?
    חבל, כי הוא באמת היה חלוץ ענק, אבל זה לא מספיק. יש לו עדיין תנועה מעולה, אבל אין לו את החדות הפיזית בשביל לנצל אותה מספיק.

9. Scouser Member

קליין אומנם פצוע כל העונה אבל אני ממש לא מרגיש בחיסרון שלו. התקפית הוא איפשהו בין גומז לארנולד והגנתית הוא סבבה אבל גומז וארנולד עשו עבודה טובה והם לא הבעיה בהגנה שלנו. סך הכול באמת הרווחנו 2 שחקנים צעירים שקיבלו המון דקות העונה וזה דבר חיובי מבחינתנו..
    חבל על הדקות שסטארידג' מקבל, לדחוף אותו לאיזה ווסטהאם ולתת את הזמן שלו לוודברן או סולאנקה. אין שום אפסייד בלשחק איתו, לא מקצועי ולא עתידי.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה וודברן או סולנקי?
    איפה האמביציה במועדון הזה?
    היה צריך להביא חלוץ מזמן, גם קשר ובלם ומגן ימני כשהיה ברור שקליין פצוע לחודשים וגם שוער.
    זה הפקרות מה שקורה עם התנהלות הסגל שלנו.
    אנחנו רוצים יום אחד לזכות במשהו או שרוצים לסיים טופ 4 במינימום עלויות?

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

כבר שנים שאני מנסה לפענח ללא הצלחה איך עובד הראש של מנהלי ליברפול ולאיזו מטרה הם באמת שואפים.

12. alexshw Member

מה יש לפענח. לעשות הרבה עם מעט. כן להיות בטופ 4 עם כמה שפחות נט ספנד.
    אפילו עזבו נט ספנד. אפשר לראות לפי מדרג השכר במועדון. כבר ציינתי זאת בעבר. ליברפול לא משלמת כמו קבוצה שרוצה להתחרות ברצינות על התארים החשובים, אלא קבוצה שמקווה להבליח.

צחקו על יונייטד שלינגרד מקבל כמו כוכבי ליברפול או משהו בסגנון. זה יותר אמור להדאיג את אוהדי ליברפול, מאשר להיות מצחיק עבורם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/17
    Sir Alex Ferguson, oranfu ו-Walkon אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחחחחחחחחחחח.

*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

שוב לצחוק אפשר כמה שרוצים ואז לראות את הכוכבים שלך נודדים לעיר מנצ'סטר.
    אתה כבר התרגלת וגם אוהדי ליברפול. במקרה שלהם זה גם ערי ספרד מרכזיות וטורינו כנראה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשם שינוי אין לי על מה לחלוק עם אלכס. אנחנו לא משלמים כמו קבוצת צמרת ולא מתנהלים בחלון ההעברות כמו קבוצת צמרת.

לפני שנתיים הייתי אומר שבאמת לא מובן לי מה המועדון עושה. היום זה ברור לחלוטין ואלכס פגע בול - לעשות כמה שיותר עם כמה שפחות. טופ 4 (יהיה כבר טופ 5 בקרוב לא? אפילו קל יותר), הבלחה מדי פעם, זאת התקרה לטווח הארוך.

מצב נושא:
הנושא נעול.