ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקרוב נגלה. סיכוי טוב שסאנצ'ז יימכר החודש ואז ארסנל תלך עליו בכל הכוח. אנחנו יודעים שהוא מעדיף לבוא אלינו. אם רוצים אותו צריך לקוות שזה יקרה מאוד בקרוב כי FSG כמו FSG, בשנייה שייכנס מועדון נוסף לתמונה יברחו בלי לחשוב פעמיים, שמה בטעות לא ייכנסו לאיזה תחרות הצעות על השחקן.

2. oranfu Member

תקשיבו טוב, עם כל יום שעובר יש עוד גילויים מביכים על המועדון הזה.

ברצלונה מודה לנו על שעזרנו בתהליך (יש אפילו שמועות שאנחנו אלה ששלחנו את קוטיניו במטוס פרטי לבדיקות בברצלונה), אומרת שהעיסקה התאפשרה כי הורדנו מהדרישות הכלכליות שלנו.

זה לא שהסכמנו לעיסקה, אנחנו רצינו אותה. ורצינו אותה לא כי קלופ רצה אלא כי לא היתה פה ברירה, המועדון החליט שהסכומים טובים מכדי לוותר עליהם ואולי אם לא נמכור עכשיו כבר לא נקבל סכומים כאלה.

די, די עם למאר, די עם אליסון ודי עם כולם. הם תמיד ימצאו תירוצים למה לא עושים רכש, תמיד.
    הנה, יש הרבה כסף, מונאקו לא שוללים מכירה. למה הוא לא אצלנו כבר? מחכים שלארסנל יהיה כסף ממכירה של אלכסיס ואז יגידו שרצו אבל הוא כבר הלך לארסנל.

בסוף יביאו איזה שחקן ב50 מיליון ויגידו לנו "הנה, קיבלתם" בלי להבין שאנחנו שוב סוגרים שנה עם רווח נטו.

גם אם יביאו לי פה עכשיו שחק ב100 מיליון, אני משוכנע שהם ימכרו את סלאח מהר מאוד בשביל לממן את זה.

השופט בדרבי (שהיה הרבה יותר קרוב מהולגייט הזבל) ציין בדו"ח שלו שלא שמע שום קללה גזענית מפירמינו. אני עדיין מצפה מההתאחדות לזיין אותו ואותנו כי הוא קילל בפורטוגזית וזה לא לעניין כי ילדים צופים (לא כמו רוני שכל המשחק מקלל באנגלית, זה לא פוגע בילדים).

אגב פירמינו, הוא מסיים חוזה עוד שנתיים. יש פה מישהו שבכלל מאמין בהנהלה המחורבנת הזאת שתחתים אותו על חוזה חדש?
    לא שזה משנה, אגב, כי עם חוזה ארוך או חוזה קצר הם בכל מקרה ימכרו אם מישהו ירצה אותו.

אה כן, קוטיניו וה"חלום שלו" לשחק בברצלונה. כאמור לפני שנה הוא התראיין ואמר שאין לו חלום לשחק בספרד. לא רק זה, כשעוד היה בן 16 בברזיל הוא התראיין (עם ניימאר) ואמר שהחלום שלו זה לשחק בריאל מדריד.
    כן, איך ליברפול יכולים לעמוד בחלום של ילד לשחק במועדון שתמיד חלם עליו...
    מקווה שראמוס ישבור אותו ל2 בקלאסיקו הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/18
  3. itay2789 Member

אורן חבל על העצבים.
    ליברפול זה קבוצה סוג ב' באירופה ותשאר סוג ב' עד שהאמריקאים ימכרו אותנו לאיזה שייח. אין מה לעשות. קלופ מאמן מצויין אבל כואב שהוא מאמן אותנו שהאמריקאים כאן. הוא לא יגיע לכלום וזה ברור. המועדון לא מבזבז בנטו סכומים ומגיע לבזבוז נטו של קבוצה מרכז טבלה ומטה.
    שחקנים תמיד יעזבו אותנו לבארסה ולריאל. לצערנו ללא שייח זה ימשיך כך. האמריקאים מרוויחים שאנחנו סוג ב' אז לא אכפת להם.

פשוט תמשיך עם הקבוצה, תהנה ברגעים יפים ( מתי שיש) ותקווה שאיכשהו הם יעזבו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Scouser Member

דווקא במקרה הספציפי של ההתבטאויות מברצלונה לא הייתי ממהר להסיק מסקנות. ההנהלה של ברצלונה דומה לפוליטיקאים בישראל, מלאה ספינים ושקרים (אמרו שמסי האריך חוזה לדוגמה איזה חצי שנה לפני שזה באמת קרה) כדי להשיג הון פוליטי. ממש לא אתפלא אם זה לא עוד אחד מהשקרים שלהם כדי לעשות לעצמם יח"צ.

וכמובן שקוטיניו מעלה פוסט באינסטגרם והמון אוהדים נמסים. הוא עדיין בן אדם עלוב שירק על המועדון פעמיים. ההתנהלות שלו הייתה מבישה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

אני מסכים לגבי ברצלונה, אבל כמו עם החיזבאללה - אני יותר מאמין להם מאשר לנו.

אני לא רואה שאוהדים נמסים, ממש לא. רוב מה שאני רואה בטוויטר זה אוהדים שמבינים יפה מאוד איזה חרא קטן הוא.

לעומת זאת, על לוקאס הזבל אף אחד לא קולט ומאחלים לו מזל טוב ליומולדת כאילו לא רק שלשום למדנו שהוא עזר לשכנע את קוטיניו לעזוב.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה אכלתם את הראש. אישיות זבל אישיות זבל.
    הוא נושק לגיל 26. העביר 5 שנים במועדון שלכם. קיבל הצעה מהמועדון הגדול בהיסטוריה והזדמנות לשחק עם השחקן הגדול בהיסטוריה.
    אין לו שום צ׳אנס לתואר משמעותי בליברפול הן בליגה והן באירופה אז הוא רוצה למלא את הכיס ואת הארון. לגיטימי וזה היה באוויר. בכל זאת 5 שנים. הוא לא ברח אחרי שנה וחצי, הוא לא גרר אתכם ראש בקיר כבוסמן והשאיר אתכם עם הזין ביד (סאנצס,אוזיל)

oFiRzZz, Footballover ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שבא בטענות לקוטיניו טועה. הוא עשה מה שצריך כדי לקבל את המעבר שלו וזה לא מזיז לי בכלל.
    הטענות הן לליברפול. התנהלות עלובה של סאות'המפתון לעשירים. זה מה שאנחנו. טוב עשה קוטיניו שברח, בקיץ סלאח.

Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  8. Esomech Member

לא מפריע לאף אחד השאיפות שלו.
    כן מפריע הדרך.
    לא מגישים בקשת העברה יום לפני פתיחת העונה, כשבתחילת הקיץ כשידעת שבארסה מתעניין ואתה האופציה ב והתחייבת להישאר.
    לא מזייפים פציעה.
    לא מתנהגים כמו שהוא התנהג.
    חוסר ריספקט למועדון שנתן לו את הבמה בכלל.

לא ברח אחרי שנה וחצי, כאילו הוא לא נכנס לתודעה העולמית ולקח את עצמו כמה צעדים קדימה רק לפני שנה וחצי.
    עד אז היה שחקן מבריק ומאוד מאוד לא יציב. ועם בעיטה מאוד חלשה, ניהיה כזה איום מרחוק גם בשנה וחצי האחרונות.

בספק אם בארסה היו מודיעים לקיום שלו עד הקיץ אחרון אם ניימאר והוא כאלה חברים טובים והוא ניסה לדחוף למעבר של הBFF שלו

9. oranfu Member

לפני שנה חתם על חוזה חדש עם העלאה משמעותית. ברצלונה אף פעם לא היתה חלום שלו ויש כמה וכמה ראיונות שלו שמבהירים את זה.

מילא זה, זה לא העניין. העניין הוא שהחרא הקטן זייף פציעות לפני משחקים קריטיים וסירב לשחק. זאת הבעיה הגדולה איתו.

כמובן שה-בעיה זה המועדון העלוב הזה, אבל זה לא אומר שאי אפשר לבוא בטענות לקוטיניו על ההתנהלות.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא התלוננתי על שום דבר ששחקן עושה כדי לעבור כבר מאז 2011 בערך נראה לי. היוצא מן הכלל היה סטרלינג שההתנהגות שלו באמת הייתה דוחה בצורה יוצאת דופן מחוץ למגרש והוא גם עשה סוג של שביתה איטלקית על המגרש.

כל שחקן יעשה כל מה שהוא יכול כדי לקבל את המעבר שהוא רוצה, זה המצב. קוטיניו לא עשה שום דבר שסוארז לא עשה לפניו ואף עשה פחות ממנו, זאת צביעות של האוהדים שלנו שאת אחד עדיין אוהבים ובשני נכנסים בלי רחמים. זאת צביעות אפילו עוד יותר גדולה להכנס בקוטיניו ולא להגיד מילה על השחקנים שחותמים אצלינו אחרי שהעבירו את המועדונים שלהם דברים לא פחות גרועים, ראו ואן דייק. לפחות קוטיניו כשנשאר פה "נגד רצונו" היה השחקן השני הכי טוב שלנו בסיבוב הראשון והמשיך לשחק כדורגל באותה רמה.

התלונות שלי רק למועדון. אנשים שמו מטרה על קוטיניו והפכו אותו לאיזה חלאה אנושית כי זה נוח להאמין שזאת הסיבה האמיתית לכך שהוא לא פה. זה תמיד עדיף מאשר להסתכל על המועדון בצורה מפוכחת ולשאול מה קרה פה, ואולי להבין שאתה לא אוהב את התשובות.

אלעד אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

סוארז לא סירב לשחק. אני גם לא אוהב אותו פשוט לא שונא אותו.
    ואן-דייק לא סירב לשחק.
    קוטיניו היה מצוין על הדשא אבל סירב לשחק\זייף פציעה.

אף אחד עדיין לא הגיע לרמה של סטרלינג, אין ספק. התנהלות כמו שלו אני לא חושב שראיתי.

אני מאחל לקוטיניו רק רע בקריירה אבל זה פרט שולי מבחינתי בכל הסאגה. 99% מהכעס שלי זה על המועדון.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתי אוהד ליברפול, הייתי יותר כועס על קוטיניו אם הוא לא היה חותם לפני שנה מאשר שהיה הופך לבוסמן ואיש שביתות.
    נו באמת, למה לפני שנה לאחר החתימה היה אוהד ליברפול אחד שחשב שקוטיניו ישאר בליברפול עד גיל 30?

13. oranfu Member

לפני שנה חתם על חוזה חדש וארוך טווח תמורת העלאה משמעותית ביותר בשכר. נראה לי שלכבד את החוזה זה הדדי ולא רק המועדון צריך לכבד אותו. החרא הקטן סירב לשחק במשחקים קריטיים של המועדון. איזה מן התנהלות זאת?
    יכול לרצות לעבור, זה לגיטימי. זה לא לגיטימי לסרב לשחק.

זה לא משנה מה חשבו האוהדים. מי שחשב שהמועדון לא ימכור אותו לא מכיר את המועדון. אני (לתמימותי הרבה) פשוט חשבתי שלא יתכופפו ככה כולה שנה אחרי החתימה על חוזה חדש אלא יחכו איזה שנתיים\שלוש.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו שטויות, קצת נחת.

אני מת כל שבוע מחדש. צריך לזקוף לטובתנו שלפחות יש לנו את האוהדים הכי הזויים והmemes הכי טובים באינטרנט.

Scouser ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לפי השמועות המחיר שמונאקו רוצה על למאר בינואר הוא סביבות ה60 מ' פאונד.
    סיטי מנסה להביא את סאנצ'ז בינואר ב20 מ' פאונד.
    2 שחקנים שיש להם מה לתרום אצלנו ונמצאים במחירים טובים.
    לא באמת מצפה למשהו.

מצב נושא:
הנושא נעול.