ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

FFS נו מה יהיה?! שמישהו יפתח להם דיון נפרד לאכילות ראש האלה. לא קשור לליברפול בשום צורה, אם אני מנהל אני מוחק את כל השטויות האלה בבת אחת.

ברמה הכללית אני מסכים, אבל יש פה מקרה חריג, של עדויות וידאו (כך קראתי) שמראות אותו ממש מכה נחרצות את חברתו/אישתו (כמו שתיארתי למעלה, זאת לא הייתה המצאה). אמנם לא אדם ג'ונסון, אבל זה כן רמה מעל הרבה דברים אחרים בעיניי. המועדון היה חייב לנהוג פה אחרת בראייתי וזה מעבר לכך ש12 חודשי עבודות שירות זה עונש הזוי על תקיפה אגרסיבית שכזו מלכתחילה.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי, אתה חולק על הפואנטה שלו?

אני בהחלט חושב שהסיבה המרכזית שלא קורעים את החוזה של פלאנגן לחתיכות היא בדיוק כדי לא ליצור תקדים כזה, יהיה מאוד קל להעיף אותו היום אבל מה קורה אם מחר מדובר בשחקן שאשכרה שווה משהו בשוק? מישהו חושב שהמועדון יוותר על עשרות מליונים או לא יודע כמה מתוך מניעים מוסריים? אז כרגע משאירים את פלאנגן כדי שאם יהיה מקרה כזה לפחות אף אחד לא יוכל להגיד שהמועדון לא עקבי. גם מבחינת משיכת שחקנים כנראה שעדיף למועדון להצטייר ככזה שעומד מאחורי השחקנים שלו ומכבד את החוזה גם אם מדובר בחלאות אדם, לפחות כל עוד השחקן יכול לכבד את תנאי החוזה שלו. מן הסתם הסיפור היה שונה לגמרי אם היה מקבל עונש אמיתי ואני מניח שבמועדון קיוו לזה, אבל זה כבר מחוץ לידיים שלהם.

בחיים אל תצפה מביזנס להיות מוסרי מעבר למינימום הנדרש. ושאף אחד לא יתבלבל, המועדון הזה הוא עסק שמתקתק היטב (תמיד אמרתי שלדעתי זה מצחיק להגיד שFSG מנהלים את המועדון כמו חרא. בסבירות גבוה ועל פניו, הם מנהלים אותו בדיוק כמו שתמיד תכננו לנהל אותו).

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/18
    Mellow29 ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

אני אגיד רק משהו אחרון שיבהיר את התמונה לאנשים שלא כל כך בקיאים בסריה. מה שמייחד את הליגה שלנו זה הניהול המקצועי+רמת האימון שמצליחים לקזז את עזיבת הכוכבים. היגוואין עזב את נאפולי והיא העמידה קבוצה טובה יותר. פיאניץ׳ עזב את רומא והיא העמידה קבוצה טובה יותר. קייטה עזב את לאציו והיא העמידה קבוצה טובה יותר. פוגבה עזב את יובה והיא העמידה קבוצה טובה יותר. אגב זה מתחבר גם לשרשור הזה. זה שקוטיניו עזב זה ממש לא סוף העולם, הכל זה שאלה של ניהול בסופו של יום.

4. oranfu Member

בליברפול שחקנים טובים מחליפים שחקנים טובים.
    ביריבות של ליברפול שחקנים טובים מצטרפים לשחקנים טובים.
    הכל זה שאלה של אמביציה בסופו של דבר.

אין לי יותר חשק להתווכח על זה, הליגה האיטלקית גם את התחת לא מעניינת לי.

5. DRORIKO Member

היה מספיק ״אין לי חשק להתווכח״ והייתי עושה לך לייק. המשפט השני מיותר. אל תאהב את הליגה אבל תיתן כבוד גם לאחרים.

6. oranfu Member

לא מבין מה הקשר לכבוד פה. לא מזלזל בכם, הליגה עצמה לא מעניינת אותי ואין לי עניין לדבר עליה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק, מונצ'י הדיירקטור של רומא אומר שהוא פתוח להצעות על השחקנים שלו בחלון הזה, כמעט בסינכרון מוחלט עם שינוי הנראטיב כבר לגמרי לכיוון של "ליברפול לא תחתים אף אחד".

תוסיפו לדיווחים מצרפת שלמאר למכירה והעובדה שהמנג'ר שלו מסרסר אותו בתקשורת, מאחרז יכול ללכת, שחקנים כמו אובמיאנג עוברים בלי בעיה. אובלאק שהעיתונאים שלנו אשכרה מעיזים לקשר אותנו אליו עם סעיף שחרור, גם בקיץ לא ילך עבור פחות מזה. קייטה אנחנו יודעים שהיה משוחרר עבור הסכום הנכון.

אבל היי, המטרות שלנו לא זמינות ובינואר אי אפשר לעשות עסקים, נקודה. חייבים לחכות לשחקנים הנכונים ורק ואך במחיר שמתאים לנו. בקיץ הכל יהיה שונה, בטח אחרי המונדיאל שכידוע מוריד את הערך של שחקנים.

אין כסף. "תקציב ההעברות" של קלופ זה העודף אצל הtea lady בקפיטריה במלווד ואולי עוד כמה שקלים שקלופ גירד מתחת לכורסא. שיהיה לנו בהצלחה בהמשך העונה אם מישהו מהשלישייה הקדמית נפצע.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/18
    Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חותם לך שאנחנו לא עומדים בקצב נקודות הנוכחי שלנו. יש לנו 47 מ23. אנחנו לא ניקח 30 מה15 שנשארו. מבטיח לכם.
    אנחנו בונים על דעיכה של טוטנהאם אחרת לא יהיה מקום 4, זה בכל מקרה יהיה צמוד מאוד ומשחק אחד לפה או לשם יכריע, כמו בעונה שעברה.
    וכמו בעונה שעברה, יהיו לנו משחקים בהם נצטרך לנצח בציפורניים כי לא יהיו לנו מספיק שחקנים טובים כשירים.
    נקווה לעוד מספרת של צ'אן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Coutinho10 Member

אתה מייחס את השיפור של סלאח רק למעבר בליגות, הוא כבר שיחק בליגה האנגלית לפני איטליה רק מזכיר, אם כל ההבדל היה השטחים שהוא מקבל באנגליה הוא היה פורח גם בצ'לסי.
    מה עם לייחס את השיפור לסלאח עצמו ? למאמן שמוציא ממנו את הטוב ביותר ?

אתה רוצה עוד דוגמא לשחקן שלא הסתדר בליגה האנגלית ובאיטלקית הוא כוכב ? סוסו של מילאן.
    הוא היה איטי מדי לליגה הזו ולא מספיק חזק בשביל להסתדר בה.

הליגה האיטלקית עברה שינוי חד מאוד בשנים האחרונות, זו כבר לא הליגה הקשוחה והאפורה של הגנות, יש המון קבוצות שבאות לשחק כדורגל, הקבוצות החזקות בליגה מציגות כדורגל יפה והתקפי, אני לא צופה בה באדיקות כמוך אבל כן יודע מה קורה שם ובזמני הפנוי צופה במשחקים.

בליגה האנגלית מול כל קבוצה בעשירייה התחתונה אתה מגיע לבונקר מול שני בלמים של 1.90 ו 11 שחקנים מאחורי החצי שמכחסים אותך במשך 90 דקות.
    אתה תוהה למה בכל עונה יש קבוצה שמשאירה אבק לליגה ? כי בדרך כלל רק קבוצה אחת מצליחה לנצח בעקביות את הקטנות ולא לאבד נקודות מול הגדולות בזמן שבאיטלקית בשנים האחרונות לא מעט פעמים אליפות הוכרעה במפגשים ישירים בין הקונטנדריות.

על דבר אחד יכול להסכים איתך, כן המאמנים האיטלקיים הרבה יותר טובים מהבריטים, למרות שיש כמה בליגה שאתה לא מחכה לפגוש אף פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/18
  10. DRORIKO Member

אתה כותב את זה כאילו סלאח לא עבר בדרך אצל מונטלה וספאלטי

הוא אכן נכשל אצלכם, אבל בוא לא נשכח שהוא גם היה צעיר ועזב אתכם בערך באותו גיל שההוא מהכינוי שלך עזב את אינטר אחרי שנכשל שם(והוא הפך אצלכם לכוכב הרבה יותר גדול מסוסו). ואגב סוסו לא ישר הפך לכוכב במילאן אלא הושאל לגנואה כדי שישתפשף שם. קיצר עזוב, לקושש בכח דוגמאות זה לא רציני. כמו אמרתי, אם היתה מסה רצינית של שחקנים שמצליחים באיטליה אבל נכשלים באנגליה אז היה אפשר לדבר על פערי רמות. זה לא המצב.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוסו לא נכשל וגם קוטיניו לא נכשל באינטר, לא צריך להסיק מהדוגמאות האלה שום דבר לגבי הליגות והפערים ביניהן. בשתי המקרים מדובר בשחקנים שלא קיבלו את הצ'אנס שהם היו צריכים לקבל ולאו דווקא באשמת המועדונים, לפעמים השחקן פשוט צריך סביבה אחרת וסיטואציה שונה לפרוח בה. ראיתי אוהדים של אינטר שאמרו שגם אם היה מקבל צ'אנסים באינטר ההיא, קוטיניו לא היה הופך לשחקן שהוא היום, ואני חושב שזה נכון גם עבור סוסו אצלנו משלל סיבות.

זה באמת דיון די לעוס כבר, פערי הרמות אם קיימים לא מעניינים אף אחד. התשובה האמיתית היא ששחקנים שמצליחים במקום אחד ולא בשני זה לא בהכרח בגלל פערי רמות אלא פשוט כדורגל קצת שונה ואי אפשר להיות עיוור לזה. אני לא אעמיד פנים שאני רואה משחקים של לאציו אבל אם לוקאס מצליח שם כנראה שהוא מקבל הרבה יותר זמן ושטח עם הכדור ולא צריך לרוץ הרבה, כי בתפקיד שלו אני לא חושב שיש לו מקום באף קבוצה בפרמיירליג, הוא היה פשוט נטל אצלנו.

טוטנהאם איבדו היום 2 נקודות ואני מקווה מאוד מאוד שאנחנו נדע מחר לנצל את זה ולפתוח פער של 5 נקודות מהם. אני מאמין שבאנפילד במשחק על 6 נקודות אנחנו מסוגלים לנצח אותם אז אם נעשה מחר את העבודה אני לא אהיה פסימי כמו גיל לגבי הסיכויים שלנו לסיים 4.
    קל זה לא יהיה, זה בדיוק מהמשחקים שיהיו קשים יותר בלי קוטיניו, ממש לא מצפה פה לשידור חוזר של המשחק מהסיבוב הראשון.

Big Virgil ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

cheddar אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

הוא יכול לתת 100 כאלה בעונה ועדיין אני לא רוצה לראות אותו יותר בחיים.

14. Scouser Member

אני מאחל לנו ולהם שנמשיך לזרוק אליהם את הזבל שלנו (מה עם לוברן? הנדרסון יודע איטלקית?) ושהם יהנו.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Coutinho10 Member

עם כמה שהוא אפס הנדרסון משאיר לו אבק בעיניי.

מצב נושא:
הנושא נעול.