ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי, זה טורניר נוק אאוט, היו דברים מפתיעים יותר בנוק אאוט משליברפול הנוכחית תיקח את המפעל הזה. אבל אף אחד לא חושב כ"כ רחוק קדימה, הסיכוי נמוך.

אלכס - מגניב. שוב, בפעם המליון, מה אתה רוצה? אתה מסוגל בכלל לענות על השאלה הפשוטה הזאת? למה אתה מרגיש צורך כ"כ עז ובוער לבוא לפה אחרי כל תוצאה טובה של ליברפול ולהחיות את הוויכוח הזה שוב פעם? פשוט שחרר. אף אחד אפילו לא אמר שליברפול תזכה בליגת האלופות, אף אחד לא אמר שליברפול אפילו תזכה בתארים, אף אחד לא אמר אפילו שליברפול תזכה בגביע השוקו. רבאק, השרשור הזה זה 282 עמודים ש250 מהם זה אוהדי ליברפול בעצמם שרק שופכים רפש על ההנהלה והבעלים, למה לעזאזל נראה לך שאתה מגלה לנו איזה אמת עמוקה שאף אחד לא שם לב אליה? אף אחד לא אומר כלום ואתה הראשון שבא לפה אחרי כל נצחון לוודא שאף אחד לא מעז לחלום אפילו בטעות.

וגם אם מישהו כן חולם על צ'מפיונס, שחרר, תן לאוהדים להיות אוהדים. אתה כבר שקוע כ"כ עמוק בחרא הזה של דיבורים על כסף, שאיפות, משכורות ואיך החליפות מנהלות את המועדונים ששכחת כבר את המהות שלך בתור אוהד כדורגל. ואני חשבתי שאני ציני.

אולי כשיגיע ליונייטד מנג'ר שאתה מסוגל להאמין בו, ומתישהוא זה יקרה, אתה תחזור לאהוב כדורגל. כרגע אתה מצטייר כמו בנאדם שסובל מכל רגע שלו בתור אוהד כדורגל ומנסה להוריד את כולם יחד איתו. לפחות תעזוב אותנו בשקט עד שהיום הזה יגיע.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  2. Gass12 Member

הופ הופ טרלאלה גדלתי בשנה. יפה לך ההתבגרות הזאת ברגע אחד.אהבתי את הרעיון בבסיס הפוסט ולכן עיטרתי אותך בלייק נוצץ מודל 2018
    עכשיו נותר לקוות שהרוח הזו תפעם גם בדיונים של קבוצות אחרות. אני יכול להעיד על עצמי ש(כמעט)איני נכנס לדיונים של אחרים .
    במטאפורה זה נראה לי כמו שכן חטטן :)

3. גלץ Member

למחוק

4. גלץ Member

למחוק. איך מעלים פה תמונה חחחחח [​IMG]

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/18
  5. alexshw Member

כשיגיע מנג'ר שאני מאמין בו ליברפול לא תתקרב ליונייטד. אני אוהב כדורגל ואוהב את הליגה. אני סובל רק ממשחקים של יונייטד.
    אני גם נהנה לראות את ליברפול רק שאני חושב שאני יודע שזה לא יוביל לשום דבר בעל ערך הסטורי.
    ושוב אף אחד לא מפריע לך להנות, רק לא צריך לכתור כתרים למועדון ששנים לא הוכיח שום דבר, אלא ההיפך רק לפני חודש הוכיח שהוא לא באמת השתנה.
    כל הצלחה יחסית מובילה למכירת שחקנים. אתה באמת חושב שסלאח ישאר ביכולת הזו?

6. גלץ Member

אני יכול להעיד על עצמי ש(כמעט)איני נכנס לדיונים של אחרים .
    במטאפורה זה נראה לי כמו שכן חטטן :)[/QUOTE]

זה פורום של אוהדי ספורט וכדורגל בפרט, כל העניין כאן זה ליצור דיון עם אוהדי כדורגל מכל הסוגים.
    לא רואה בזה משהו רע. (-:

7. Gass12 Member

זה פורום של אוהדי ספורט וכדורגל בפרט, כל העניין כאן זה ליצור דיון עם אוהדי כדורגל מכל הסוגים.
    לא רואה בזה משהו רע. (-:[/QUOTE]
    מה אני כאוהד היונייטד יודע יותר ממך על קבוצתך?איזה ערך מוסף אני יכול להביא לך בתגובות מהסוג שצויין לעיל?
    כשצריך לפרגן/להחמיא אני מוצא את הדרך לעשות זאת בדיון המחזור.כל השאר זו חטטנות זולה חסרת כל ערך ממשי

8. גלץ Member

מה אני כאוהד היונייטד יודע יותר ממך על קבוצתך?איזה ערך מוסף אני יכול להביא לך בתגובות מהסוג שצויין לעיל?
    כשצריך לפרגן/להחמיא אני מוצא את הדרך לעשות זאת בדיון המחזור.כל השאר זו חטטנות זולה חסרת כל ערך ממשי[/QUOTE]

מי אמר שאתה לא יכול להביא את הערך המוסף? אני לא רואה בזה חטטנות אלא אם זה נאמר בהתרסה או בהתלהמות או סתם כדי לעצבן.
    אני לא חושב שאני עושה משהו רע אם אני מגיב בפורום של קבוצות אחרות. לא מאמין שאתה צריך לשתוק אם יש לך מה להגיד בנושא מסוים.
    זה מה שיוצר את העניין של הפורום לדעתי.

אבל בסדר גמור, זכותך לחשוב אחרת.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי הכתיר כתרים? מה שאתה עושה פה כבר 2 עמודים זה ההגדרה במילון לטיעון איש קש.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

סולשאאאר ו-Scouser אוהבים את זה.
  10. Mellow29 Kopite

אם את מישהו זה עדיין מענין, אחרי שסקיי פירסמו אתמול שאנחנו בשיחות עם רומא על אליסון (הם מעריכים אותו ב-60 מ׳ פאונד), היום כל החבר׳ה של המועדון - פירס, ג׳ויס, רדי וכו׳, מפרסמים שאמנם היינו בשיחות אבל עכשיו הודענו לסוכן של אליסון שאנחנו לא מעוניינים בו, בשל המחיר המוגזם וההופעות הסולידיות של קאריוס. כנראה שיגיע שוער כ״תחרות״ במקום מניולה.

בסה״כ, לא הייתי מצפה לתגובה אחרת במהלך העונה. עד שיש לנו שוער שלא חירבן במכנסיים במשך חודש רצוף הדבר האחרון שצריך זה ספקולציות בתקשורת על שוער ראשון חדש, אבל אני מאוד מקווה שהחודש הזה של קריוס לא הולך לשכנע אנשים במועדון שהפתרון נמצא לנו מתחת לאף. מקווה, אבל לא אופטימי בקשר לזה לאור ההיכרות שלי עם הנפשות הפועלות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לדעתי אם קאריוס ממשיך ביכולת סבירה עד הקיץ אין סיכוי שיביאו שוער במחיר גבוה. קלופ לא ידחוף לזה כי הוא מאמין בו (אחרת לא היה מביא אותו מלכתחילה), ואם הוא נותן לו סיבות לאופטימיות הוא ייקח אותן בשתי ידיים.
    באופן אישי, למרות שברור שהייתי רוצה שוער טופ קלאס, אם קאריוס מציג יכולת דומה לשני המשחקים האחרונים בחודשיים וחצי הקרובים, זה לא יהיה תלוש מהמציאות להמשיך לרוץ איתו. עד סוף העונה יהיו מספיק משחקים עם המון לחץ (רבע גמר לג"א, משחקים ישירים נגד יריבות לטופ 4), ואם הוא יצליח לעמוד בהם, אין סיבה שלא יקבל הזדמנות בעונה הבאה.
    לא מדובר במיניולה שהוא מוצר מוגמר, וגם לא במורנו שאמנם צעיר אבל נמצא כבר 4 שנים במועדון והגיוני לאבד תקווה שישתפר.

מצד שני, אין לי הרבה תקווה שהוא באמת יעבור את התקופה הקרובה בלי לעלות לנו באיזה שניים-שלושה שערים קריטיים...

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאריוס אפס, לא לומדים שום דבר מ2 משחקים.
    שיביא חצי שנה מעולה תדבר איתי. הטעות הענקית הבאה שלו מעבר לפינה, לא יודע על איזה תסריט דמיוני אתה בונה פה. 2 משחקים בלי שגיאות לא מוחקים כל כך הרבה הופעות מביכות.

כל סיפור אליסון מריח לי מסריח. סקיי פתאום אמרו שאנחנו מנסים להביא אותו ואז כל כתבי החצר שלנו אמרו שלא רוצים אותו כאילו כדי מהר להרוג את הסיפור.
    יחד עם זאת, לא הייתי בונה על המועדון שיעשה משהו פה. אם היינו באמת רוצים אותו אז היה צריך לבוא בינואר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אבל מה כתבתי? בדיוק מה שאמרת. עוד סיימתי את הפוסט במשפט הבא:
    לא אמרתי שהשני משחקים האלה מוחקים משהו, אלא שאם ישמור על היכולת הזאת עד סוף העונה (בדגש על המשחקים החשובים שיגיעו) - זאת תהיה החלטה הרבה פחות מופרכת מהחלטות אחרות שקלופ ביצע בהקשרי הסגל. אפילו החלטה שתרד כמעט חלק בגרון.

ואני לא "בונה" על שום תסריט דמיוני, אני בונה על טעות שלו ששווה גול בכל משחק, ובכל משחק שזה לא קורה אני מופתע מחדש. אבל אני כן חושב שבניגוד לשחקנים אחרים (לוברן, מורנו, מיניולה) שנמצאים עכשיו בסגל שהוכיחו מעל לכל ספק סביר שאי אפשר יהיה לסמוך עליהם גם בעתיד, לא משנה כמה הופעות טובות הם ייתנו - קאריוס קצת שונה במדד הזה. הוא היה נראה בהלם מוחלט כל משחק עד עכשיו, ואולי - רק אולי - הבטחון שקלופ נותן לו בטיימינג הנוכחי יגרום לו להתייצב. שוב, אני מעריך את זה באיזה 20%, אבל שוער צעיר שנמצא עונה שנייה במועדון הוא כן בסטטוס אחר משחקנים שכבר 4 שנים מחרבנים לנו במשחקים קריטיים.

בקיצור, יש לו עוד 3 חודשים להנות מהספק (לא שיש לנו ברירה). אם במהלכם הוא יחזור להראות גרוע, הוא גם כן ייכנס לקטגוריה של השחקנים שאין לי שום תקווה איתם.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/18
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. Coutinho10 Member

צפוי מקילומטרים, לא יודע, מבחינתי מה שמעניין זה מה שקורה במגרש הכדורגל על הדשא. חבל על העצבים שלי. עכשיו שקראתי את זה זה עבר לידי ואני מבסוט מזה.

15. Scouser Member

אני בטוח שאסטרטגיית הרכש שלנו לקיץ לא נקבעת באמצע פברואר אז אפשר להירגע. קלופ לא צריך להחליט עד סוף החודש את מי הוא קונה בקיץ, יש לו מספיק זמן והעונה עוד ארוכה. אם קאריוס יחזור לחרבן לנו משחקים אז יבוא שוער. כל הדיווחים האלו זה חרטה כמו הדיווח שירדנו מלמאר. אם נרצה להביא שחקן התקפה בקיץ אף אחד לא יזכור ש"ירדנו" מלמאר עוד בפברואר ואם הוא יהיה האופציה הכי טובה מבחינתנו נלך עליו.

Mellow29 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.