ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

מחר מציגים את קייטה ?

2. Footballover Member

אם אתם מביאים את פקיר אני באמת אשקשק מכם.

קלופ מראה כמה חשובה טביעת האצבע של המאמן גם אם הכל מסביב די רקוב (וזה נכון גם אם הנ"ל לא יגיע).

דרך אגב, חלמתי שאתם זוכים בצ'מפיונס. פעם ראשונה חלום כדורגל שלא קשור לקבוצה שלי. עד כדי כך סלאח שרט אותי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם ה"הכל מסביב די רקוב" מתייחס לליברפול אבל זה דווקא מעלה נקודה מעניינת בכתבה של רדי וזה דווקא כמה המערכת נראית בריאה כרגע. הדעות שלי על FSG ידועות אבל אי אפשר להגיד שהאנשים שלהם הם חסרי מושג ונראה שהם עובדים טוב מאוד עם קלופ, למייקל אדוארדס מגיע הרבה מאוד קרדיט, אם היה במועדון איטלקי או ספרדי שבהם ה"ספורטינג דיירקטור" נמצא בחזית התקשורתית ולא מאחורי הקלעים הוא היה מפתח מוניטין של גאון כדורגל.

אני יודע היום בדיעבד במי אני בוחר - רודג'רס או הקומיטי הידוע לשמצה.

oranfu, Coutinho10, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Footballover Member

כן, זה מתייחס לליברפול. הכל בריא בדיעבד כי נתתם עונה פנטסטית ואתם בגמר ליגת האלופות. אף אחד לא אומר שהאנשים שלהם חסרי מושג אבל בלי קלופ, לא היינו מדברים ככה. אני עדיין זוכר את הזעקות שלכם בינואר ואחרי המכירה של קוטיניו. לליברפול יש עוד המון מה לשפר בכל מקרה (אתם בהחלט בדרך לשם עם קייטה ושמות כמו פקיר) אבל שוב, הדרך שבה ליברפול יצאה לעונה הזו וגם אחרי ינואר, אני חושב שבלי קלופ המצב היה שונה לחלוטין.

הקרדיט הכי גדול מגיע להם על כך שהוא הצליחו להביא אותו, זה באמת הישג גדול. לגבי שאר הדברים - לא הייתי רץ לשבח.

5. Coutinho10 Member

הצורה שבה יצאנו לעונה הזו ויצאנו מינואר הזה היא ברובה קלופ. השחרור של קוטיניו, אי הבאת מחליף לקליין, לצאת בעונה שעברה עם מילנר כמגן ? בדיעבד זה הצליח אבל זה ממה שידוע לי בחירות של קלופ.

האידיאולוגיה הברורה ביותר שלו היא לא לפעול מתוך לחץ, בעיקר מבחינת רכש. זה היה נראה רע מאוד לנו האוהדים כשזה קרה בינואר אבל אין ספק שיצאנו מזה מחוזקים, בעיקר מבחינת האופי שהקבוצה הזאת פיתחה.

6. oranfu Member

אין לי ספק שהבעלים יודעים טוב מאוד מה הם עושים וזה לא סותר את העובדה שהם לא מגלים מספיק אמביציה (לטעמי).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

בתקשורת הספרדית מעלים הילוך לקראת גמר ליגת האלופות. בתחילת השבוע ב-AS תפסו את רפא בניטס לראיון והוא אמר - "הקבוצות שלי ושל קלופ שונות לחלוטין! שום דבר לא דומה(צוחק) חוץ מהאווירה המחשמלת באנפילד והתשוקה לנצח". על הגמר באיסטנבול הוא אמר - "היינו בפיגור 2:0 לקראת המחצית ואז השער השלישי הגיע בתזמון איום ונורא ואף מחורבן. באותו רגע ידעתי שאני חייב לנסות להרגיע את השחקנים ושלא ייכנסו להלם. והייתי צריך לעשות את זה...באנגלית, להגיע ללב שלהם וזה היה קשה. מה שאמרתי היה משהו כמו 'אין לנו מה להפסיד, יש לנו 45 דקות לנסות לשנות דברים, ואם נכבוש שער אחד אז אנחנו עדיין במשחק".

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/05/16/15264945931681.Xxx

וכעת תורו של מייקל אואן. הוא מדבר על כך שליברפול בכל-מקרה התקדמה בצורה מדהימה עם קלופ וגם אם לא תזכה בגביע היא בצמרת של הכדורגל, על כך שהיא התמודדה עם הקבוצות הטובות ביותר ודווקא יותר קל לה נגד קבוצות שלא מסתגרות ושההגנה התייצבה. בראיון הוא מדבר גם על התקופה שלו בריאל מדריד ואומר שהוא 'חצוי' לקראת הגמר - . כשריאל מדריד ממש זקוקה לניצחון היא בדרך-כלל משיגה אותו. כבר אמרתי בטלויזיה הבריטית עוד בתחילת העונה שריאל מדריד שוב תזכה בליגת האלופות. אני מודה שלאט-לאט התחושות שלי השתנו וזה יותר דומה ל-50-50. ליברפול קבוצה טובה מאוד. הגמר הזה מושלם עבורי, שתי הקבוצות שלי. הנק' החזקה של ריאל מדריד, היתרון שלה הוא הניסיון במשחקים האלה וגם שחקנים מכריעים כמו כריסטיאנו ואיסקו".

אני יכול להבין איך בניטס חצוי, הוא עבר דרך קצרה בריאל מדריד. אני מאמין שצ'אבי אלונסו ממש חצוי, וכך גם מקמנמן. אבל אואן? הלו, בן-אדם, חצי מהחיים שלך היית בליברפול, היית המלך שם, ובריאל מדריד שיחקתה בסה"כ עונה אחת, זה הזוי לדעתי. אף אחד לא יכול היה לדעת מה יקרה ובקיץ 2004 ליברפול הייתה עם עתיד לוט בערפל, אבל בדיעבד אפשר לומר שאואן טעה בגדול במעבר. קשה להאשים אותו שריאל מדריד סינוורה אותו והוא עשה עונה יפה, אבל עדיין. הוא נמכר אחרי עונה אחת ובניוקאסל אני זוכר בעיקר תלונות על אורח החיים שלו וההגעה במסוק לאימון ולמשחקים. חבל.

8. Clichy COYG

בופון הודיע שהוא עוזב את יובה העונה וציין שהוא מחזיק בהצעות מעניינות ושהוא ישחק במקום תחרותי.
    נוכח השמועות עליכם, לוקחים או לא? מצד אחד בן 40, מצד שני לא דומה לשום דבר שהיה לכם בשער מאז (אולי) גרובלאר.

9. alexshw Member

קלמנס. גרובלאר לא היה שוער גדול ממה שקראתי.
    בכל אופן דל פיירו סירב בזמנו לעבור בין היתר בגלל משקעי הייזל ואת בופון לא יבינו לגמרי באיטליה אם יעשה זאת.
    חוץ מזה הפרופיל שלו כל כך רחוק ממה שליברפול מחפשת. זה לא איזה מנינגר שיכול להיות סתם נוכח במועדון בשנת פרישה.

10. Coutinho10 Member

זה כמו שקישרו את איקר, רוב הסיכויים שזה חרטא, מצד שני הם בטח מתים לתת עוד עונת הזדמנות לקאריוס ובופון איתו יהיה מנייה בטוחה למקרה שקאריוס יפשל.
    לא מאמין שיקרה.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרטא. אנחנו לא נעשה החתמה כזאת ואף לג'נד של יובנטוס בסקאלה כזאת לא יעבור לליברפול.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

נשמע ידיעה הזויה, אם בופון חושב שהוא עדיין יכול לשחק ברמות הגבוהות של אירופה(והוא יכול) אז למה שלא יעשה את זה.....ביובה?

13. oranfu Member

זה בולשיט.

ולמרות שאני מת על בופון, אני לא הייתי לוקח. צריך להסתכל קדימה ואצל בופון כבר יש ירידה משמעותית ביכולת. אני רוצה שהמועדון "יתאבד" על שוער על שינעל לנו את השער לאיזה עשור. זה חלום, אבל זה מה שמועדון רציני היה עושה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המועדון יתאבד אבל במובן אחר ויביא את באטלנד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. owen11111 Member

למי שרוצה להתעסק קצת עם שמועות:
    גראהם קלי (שלמיטב זכרוני, היה הראשון שדיבר בקיץ הקודם גם על אוקס וגם על רוברטסון), רשם שהוא חושב שאלה השחקנים שננסה ללכת עליהם בקיץ הקרוב:
    נאביל פקיר - ליון
    ג׳יימס טרקובסקי - ברנלי
    אוסמן דמבלה - ברצלונה
    דני קבז׳ו - ריאל
    ג׳ק באטלנד - סטוק.

מעבר לכך שמדובר קצת ברשימת מכולת ובסופו של דבר ה- ITK's מאד אוהבים את כל הדיבור הזה, שהרי בסופו של דבר אף אחד לא זוכר להם את הפעמים שהם טעו - מדובר ברשימה יחסית מעניינת. הוא ציין שהוא לא חושב שנביא את כולם, אבל אלה שחקנים שיש לנו עניין בהם.

טרקובסקי - נתן עונה נפלאה בברנלי, לא יצא לי לראות אותו בהרבה משחקים מלאים, אבל ממה שכן ראיתי הוא בלם עם מיקום מעולה ומשחק ראש טוב למרות שהוא לא מהבלמים הגבוהים בליגה. מעניין לראות אם באמת ננסה להביא בלם נוסף בקיץ הקרוב, בטח בלם יחסית היי-פרופיל בליגה.

דמבלה - לא רואה את ברצלונה מוותרת עליו. אומנם ההגעה של גריזמן היא רק עניין של זמן, והחלק הקדמי של ברצלונה גם ככה מאד עמוס. ועדיין, קשה לראות את ברצלונה מוותרת על אחד הכשרונות הכי מבטיחים אחרי עונה אחת בלבד ואחרי סכום שיא ששולם עליו. לא מפתיע אותי לראות אותנו מנסים לגשש בכיוונו, קלופ רצה אותו עוד בראן ולפני שהגיע לדורטמונד. זו עסקה שקשה לי לראות אותה יוצאת לפועל בשום קונטסטלציה (מכירה/השאלה). אבל מגניב שמנסים.

פקיר - מרגיש שזה עניין של זמן. נראה שאנחנו פרונט-ראנרס במאבק עליו (אם יתפתח בכלל כזה). וליון אולי תעשה חיים קשים במו״מ, אבל קשה לראות את הקבוצות הצרפתיות מסרבות ל- 50-60 מיליון פאונד.

קבז׳ו - לא מכיר אותו בכלל. זוכר שהייתה לו עונה מוצלחת מאד בבטיס, לא יודע להגיד עליו כלום.

מפתיע אותי שאין כאן אזכור של ז׳ורז׳יניו (למרות שאחרי הציטוטים מהימים האחרונים עושה רושם שאם הוא עוזב את נאפולי, הוא יגיע למנצ׳סטר סיטי, וואו איזה חיזוק). או אפילו רובן נבס שדווקא נראה מרשים למדי בעונת הבכורה שלו בוולבס. מוזר שבכל הרשימה הזו אין קשר אחורי אמיתי אחד.

בכל מקרה, שמות מעניינים, אני מניח שהאזכור של באטלנד וטרקובסקי לא מלהיב יותר מידי אנשים, אבל אחרי שראינו את ההתפתחות של רוברטסון, אני לוקח כל שם, מוזר ככל שיהיה, ונותן לו להנות מחמת הספק.

מצב נושא:
הנושא נעול.