ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, פחות מזיז לי כרגע חייב להגיד לך.
    לא רוצה, שיילך. נמאס לי בכלל להתעסק בו. לדעתי היום הוא לא שיחק בגלל שלא רצה ופספסנו נקודות וזה גם עליו. זה מבחינתי כבר מעלה לי את העצבים בצורה כזאת שאני לא יכול לדבר עליו לוגית כבר.
    הוא גם לא כזה טוב קיבינימט. כל הבלבולי מוח האלה כאילו מדובר באיזה סוארז, זה כל כך מוגזם.

Coutinho10 ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  2. Esomech Member

ראינו איך נראינו היום בלי שחקן שיודע לנהל התקפה.
    אפילו עם נביא את קייטה, מדובר בשחקן שונה לגמרי שגם לא מנהל את המשחק ההתקפי באותה צורה, ולא יידע להזין את מאנה/סאלח/פירמינו באותה אפקטיביות.

ועם ההתעקשות של קלופ על שחקנים ספציפיים לא רואה אותנו מביאים איזה מחליף בקלות.
    העונה הזאת לשם שינוי אני פחות מאשים את הבעלים, נתנו הצעות יפות ללייפציג על קייטה, דבר שהם לא עשו מעולם.
    אבל ההתעקשות של קלופ על ואן דייק וקייטה בלבד די מטשטשת את הנכונות להשקעה שנראה שקיימת הקיץ בניגוד לשנים אחרות.

צריך עוד 3 שחקנים סגל באופן דחוף.
    -בלם.
    -קשר מרכזי.
    -מחליף לקוטיניו בלי קשר לעזיבה שלו או לא, שיהיה מישהו עם סט כלים התקפי כמו שלו בסגל.

3. Ori8 Member

הוא לא כזה טוב? גם אם אני זורם איתך (ואני לא) הוא עדיין הטוב ביותר שיש לך בסגל בפער עצום.
    מה שכן, איתו או בלעדיו לא היינו מגיעים לשום מקום העונה, כך שעל זה אני לפחות בוחר להסתכל. יהיה או לא, נקבל את אותו חרא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא טוב כמו שמקרקרים סביבו עכשיו, לא. יש לו גם המון משחקים שאתה לא רואה ממנו כלום.
    הכי טוב בסגל? כן. בפער עצום? לא. אם תמכור אותו תידפק? כן. עדיף לא למכור אלא אם זה ביולי-יוני וב150 מ' פאונד כמו שכתבתי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה אם הוא לא סוארז, הוא שחקן שתוך עונה-שתיים ידברו עליו בטופ העולמי, בטח כשרונאלדו ומסי כבר לא יהיו רלוונטיים. אם יעבור לברצלונה יעשה שם קרקס, תרשום לו 30-35 גולים ובישולים בכל המסגרות. עליי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה יהיה אחרי רונאלדו ומסי ומה יהיה עוד שנתיים.
    היום, אני לא חושב שהוא כל כך מטורף. לצורך העניין אני חושב שאם היינו יודעים להביא שחקנים או הייתה התחייבות שנוציא את הכסף שנכנס, אנחנו יכולים להיות קבוצה טובה יותר עם 2-3 שחקנים ב150 מ' במקום קוטיניו אחד.
    עדיין, אני עומד מאחורי כל מה שכתבתי שאני הייתי עושה, שזה אומר שכל הכוח אצלנו ואין מה למכור אלא אם במחיר גבוה מאוד ביוני-יולי.
    גם בגלל שיש לנו כבר שם של קבוצה שמוכרת את השחקנים שלה וזה מוביל לכך שלפעמים זאת הסיבה שבכלל באים אלינו לפני שבאים לאחרות.

7. orelh94 Member

השאלה היא כזו: אם קוטיניו יימכר, כמה זה יפגע בקבוצה?
    מצד אחד, אליפות זה חלום רחוק נכון למצב של ליברפול עכשיו. אבל, מהצד השני יש את עניין הטופ 4 וליגת האלופות. כנראה שבלי קוטיניו הסיכויים של ליברפול לסיים באחד מארבעת המקומות הראשונים יפגעו משמעותית.

אם עכשיו מוכרים אותו באיזור ה150 מליון, לא תתאפשר רכישה של קייטה? אין עוד שום שחקן בשוק שליברפול לוטשת אליו עיניים למקרה וקוטיניו באמת יעזוב?
    אז כן, הייתה הצהרה של הבעלים ובלה בלה בלה. גם ברותמאו הנשיא של ברצלונה הצהיר שניימאר נשאר וכו' ובשורה התחתונה נתפס עם המכנסיים למטה, כשבתכל'ס אין לו גיבוי ראוי והוא משתולל ומפזר הצעות לכל עבר בנסיונות מהולים בפאניקה להביא שם גדול, רק כדי שלא יגידו שלא עשה זאת.
    אם לקלופ אין שום ארנב בכובע שהוא מתכנן עליו במידה וקוטיניו יעזוב זה לא פחות ממחדל.

אגב, מדהים, השוק השנה זה כמו דומינו. איך עזיבה של שחקן אחד יכולה להשפיע על שוק שלם... טירוף מה שנהיה כאן. מי שאוכל את החרא זה מועדוני דרג ב', כמו ליברפול ודורטמונד.

8. alexshw Member

אפשר לחשוב שלפני ניימאר ליברפול שמרה על כוכביה. אני אפילו זוכר בדיוק את הרגע שממנו התחיל המעמד הזה של סלינג קלאב.
    כשמקמנמן סירב לחתום חוזה חדש, לא סגור על השנה המדויקת, אבל על כל פנים ליברפול בכלל הפסידה אותו בחינם בתום עונת 1998/99. מאז אין שינוי במעמד ליברפול בעניין הזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. orelh94 Member

אבל מהצד השני לולא ניימאר לא היה את כל הבלאגן הזה עם קוטיניו וסביר להניח שהוא היה מסיים את הקיץ בחיוך באנפילד. כן היו דיבורים וגישושים בתחילת הקיץ כביכול, אבל עד המכירה עצמה של ניימאר שום דבר לא היה רציני. הייתי צריך לכתוב השוק של השנים האחרונות כנראה.

10. alexshw Member

מי אמר?
    חוץ מזה גם עכשיו קוטיניו עשוי להשאר לעוד עונה אחרי אילו אלו הסכמות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם הייתי אוהד ליברפול, אז המחשבה על כך שהקבוצה מסוגלת להציע סכום הזוי של 100+ מיליון על קייטה רק כי קלופ נעול עליו הייתה מפריעה לי לא פחות מאשר המחשבה על מכירת קוטיניו. אם השחקן רוצה לעזוב, אין הרבה ברירות, אבל אני כן רואה את הכסף הזה מתבזבז על פארש.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליום שלישי הייתי עולה כך:

קאריוס, קליין (גומז), קלאבן, מאטיפ, מורנו, צ'אן, מילנר, גרויץ', סלאח, מאנה, פירמינו.

13. orelh94 Member

כמובן שאף אחד לא מבטיח שום דבר ותמיד יכולים לקרות אלף דברים בדרך. באותה נשימה הסיכוי של קוטיניו להשאר בליברפול גבוה משמעותית אם ניימאר לא עוזב את ברצלונה. לא קבעתי שהוא עוזב בטוח ותשים לב שגם כתבתי במידה והוא עוזב.
    אשמח אם תהיה התייחסות גם לחלק העיקרי של התגובה ולא רק ל'אגב'.

14. itay2789 Member

הגול השלישי של ווטפורד היה כל כך ברור. זה טוב כי זה אולי גורם לקלופ לחשוב לפני סיום הקיץ שאולי כן צריך בלם ולא להתעקש על ואן דייק.

הקיץ הזה הוא כשלון של קלופ. להגיע למצב שהשחקן היחיד שנכנס להרכב הוא סאלח מחלון ההעברות הזה אז יש בעיה. והבעלים לא אשמים. קלופ פשוט לא מתפשר. אולי עכשיו הוא יתפשר עכשיו.

איך יכול להיות שיש שחקנים שצריכים להחליפם וזה היה ברור שצריך להחליפם אבל איך שהוא הם עדיין שחקני הרכב ( מורנו לוברן מינולה)?

הקישור של ווינאלדןם צאן והנדו זה לא קישור מספיק דינמי. אי אפשר לשים את השלישייה הזו ביחד.

הבעיה היא גם שהרכב כמעט זהה יעלה ביום שלישי .

במסיבת העיתונאים והציטוטים שם קלופ אפשר להבין שמשהו הולך שם מאחורי הקלעים בין הבעלים לבין קלופ בנושא קוטיניו. יכול להיות שהוא רוצה למכור עכשיו והבעלים מעדיפים שלא. בכל מקרה העובדה שזה נסחב עד סוף הקיץ זה שוב ביזיון.

15. הקופ בישראל Member

הוידאו של קלופ לשאלה לקבי קוטיניו.

קלופ הביא דוגמה שאם הבעלים מחליטים למכור או לא למכור שחקן אז הוא ישתמש במי שעומד לרשותו.

Many are still intrigued to see whether Liverpool’s owners continue to reject offers around the £100m mark for Coutinho, despite the players desire to leave the club this summer. Asked about the situation post-match, Klopp said:

“As a manager of a football club, I have bosses. That decide, for example, just in general, if we sell a player or we don't sell him. Then I have to accept it.

“If they don't sell him, then I am not involved any more. I'm responsible for all of our players, not just one or two or three, but all of them.

“I can't say anything about it, the only thing is I work with the players I have. That's what I'm always doing.

James Pearce‏@JamesPearceEcho
    Philippe Coutinho reported to Melwood as usual today for treatment. Yet to go as far as not turning up

מצב נושא:
הנושא נעול.