ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

כן, זה שתי נקודות שזרקנו לפח ברשלנות (גם של החלק ההתקפי), אבל במאקרו המשחק לא חשוב עד שמשהו יזוז לגבי החרא שנכתב פה 3 חודשים.
    אני מאמין בעבודה של מאמן, אבל יש גבול למה שאפשר לצפות מהסגל הזה. בעונה שעברה קלופ הוציא 150% וזה הספיק למקום רביעי, עכשיו אנחנו פותחים את העונה עם פחות או יותר אותו סגל ומפעל אירופי על הראש, קשה להאמין שאנחנו מסוגלים למשהו מעבר למקום 4.
    אז זרקנו 2 נקודות במירוץ לטופ 4.... להגיד שזה מה שמעניין אותי באוגוסט? לא יכול.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. Coutinho10 Member

״טיפש מי שמצפה שבלי לשנות כלום יגיע לתוצאות אחרות...״.
    גיל, כשזה מגיע לכדורגל על המגרש אני תמיד מנסה להתנתק מהחרא שבחוץ ולהתרכז בלקוות לניצחון, אבל אי אפשר להיות אדיש למה שקרה הקיץ.
    יש לנו טופ 4 שאנחנו מגיעים אליו פעם בנצח ובכל זאת לא עושים עם זה כלום כדי להשתפר.
    איך אפשר לקוות לקבל משהו אחר ? זה היה העתק מדויק של שנה שעברה.
    נקווה שגם השנה קלופ יוציא מים מהסלע, אליפות לא נראה פה נכון למצבנו היום.

3. Raulito Madridista

מתוך הפייסבוק של אורי קופר\הכל מקצועי:

היתרון של מאמנים שנשארים בתפקיד יותר משנה אחת הוא שבקיץ הם יכולים לעבוד על הנקודות הבעייתיות מהעונה הקודמת. לליברפול הייתה בעונה האחרונה בעיה בהגנה מול מצבים נייחים, ולפחות לפי הדיווחים בחודשיים האחרונים יורגן קלופ ניסה לחדד את הנושא בדרכים שונות. ואז התחילה הליגה.

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20776468_1948506075392865_5986483098480938646_o.Xxx?oh=9cf7ab052e84bc8616c145a886c248ab&oe=59EF4FE6

בקרן הראשונה מולה העונה ליברפול ספגה. אחרי הקרן האחרונה של המשחק הראשון היא ספגה שוב, ואיבדה נקודות מול ווטפורד. שימו לב לטבלה שמראה כמה שערים ספגו 6 "הגדולות" מהיום בו קלופ הגיע לליגה האנגלית. ליברפול ספגה יותר שערים בזמן הזה, אבל ההבדל עוד מתעצם כשמסתכלים על שערי ספיגה במצבים נייחים - 27 סך הכל, פי 2 מטוטנהאם וצ'לסי למשל. לא מתכוון להסיק מסקנות ממחזור ראשון, אבל ברור שעם הגנה כזו אי אפשר להיאבק על אליפות.

מצטרף לנאמר כאן לצערי, ליברפול תסיים עוד עונה בלי אליפות ובמקרה הרע היא תהיה מחוץ לטופ 4. בשנה שעברה צ'לסי הלכה בלית'-ברירה על דויד לואיס ובסוף זה השתלם לה. לא ברור למה לליברפול אין אלטרנטיבה לעמדת הבלם. בטוח שאפשר למצוא משהו. אני גם לא מתרשם מהקישור האחורי שלה. אם קוטיניו עוזב, אז עם כל הכבוד לסאלח - לא רק שליברפול נתקעה במקום אלא היא הלכה אחורה ללא ספק, וחבל.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לך ממה להתאכזב.
    זה כמו שאנחנו נתאכזב מעוד פעם שיאנג מרים כדור לאף אחד כי הוא לא מרים את הראש לפני מסירה.
    וגם אם יש תקופה של כמה משחקים שיאנג נראה יותר טוב, שאפילו מבשל שערים או שהכדורים שלו מגיעים לשחקן, זה לא יכול להחליף את העובדה שלאורך זמן הוא לא לרמה שלנו ויש לו חסרונות שחוזרים על עצמם פעם אחר פעם.
    אותו הדבר מיניולה. קלופ ידע למה הוא מחתים שוער חדש בקיץ שעבר. אז נכון, בסוף התברר שגם השוער החדש הוא לא מספיק טוב עבורכם, אבל בעמדה כל כך קריטית, אסור היה לכם להסתפק הקיץ במה שיש אצלכם. הבעיות של מיניולה ידועות וזה מפתיע אותי שאתם מופתעים או מאוכזבים.

תערכו השוואה בעמדת השוער בינכם לבין שאר הקבוצות שאמורות להתמודד איתכם השנה, למעט סיטי שהשוער שלהם עם סימן שאלה מעליו כי לא ראינו אותו מספיק (ועדין ממה שראיתי הוא נראה מרשים יותר ממיניולה), לכל קבוצות הצמרת יש שוער טוב יותר משלכם, עם חלק מהקבוצות הפער הוא עצום.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יספיק ואן דייק בשביל לתקן את הבעיות שלנו בהגנה.
    הוא יעזור מאוד אבל צריך גם שוער וצריך עוד קשר שיעזור בהגנה וכנראה עוד אחד לחוליה האחורית.

להסתכל עלינו ולכמה מצבים אנחנו מגיעים, אם הייתה לנו הגנה סבירה מצבנו היה ממש טוב. מדובר על ספיגת שערים במצבים נייחים ולא ספיגה כתוצאה מסגנון התקפי. סה"כ חלק אחורי שהיה יודע לעמוד טוב ולהיות אגרסיבי בנייחים והיינו קבוצה משמעותית טובה יותר.

@Mellow29 אני מנסה להתחבר להודעה שלך כי בד"כ אתה רושם דברים עם היגיון, אני מניח שיש בזה מן האמת. יחד עם זאת, הפספוס הזה של 2 נקודות מרגיז מאוד וקשה להתנער ממנו.

יש שמועות שב13:00 יש הודעה חדשה של FSG...קוטיניו הולך?

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/17
    oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. Ori8 Member

הורידו גם פוסטרים של קוטיניו מהחנות הרשמית, ויש שקט יחסית מהגזרה של ברצלונה כך שאני מניח שההודעה תספר שהמועדונים הגיעו לסיכום.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. הקופ בישראל Member

אין חדש - מישהו צילם רק את ההורדה של התמונה של קוטי אבל הורידו את כל התמונות בכדיי לסדר מחדש.

I was in the store today as it was opened for the first time. They were kicking off inside because they said the club have allowed
    Public in and they need to fix all the posters inside and outside, they removed everyone's not just his.

8. הקופ בישראל Member

יש כ"כ הרבה רוחות רעות שמנשבות סביב קלופ, נקווה שיפתרו הכל. עוד 48 שעות משחק מוקדמות לג"א, זאת ממש לא הדרך להתכונן אליו.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקבל את הרושם שקלופ רוצה את קוטיניו בחוץ, קלופ משוגע. הוא חושב שבאנגליה יעבוד לו הקטע שהוא שורף שחקנים על כל דבר כמו שעשה עם סאקו עכשיו עם קוטיניו. זה לא יעבוד. פה אתה צריך לבנות שלד ולעקוף 5 קבוצות חזקות, לא אחת. המכירה הזאת תתפוצץ לו ולנו בפרצוף, אני בטוח.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שתסיימו את הקיץ גם בלי ואן דייק, גם בלי קייטה וגם בלי קוטיניו, זה יהיה שיא חדש, גם עבורכם.

yonmu אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק וקייטה אמרנו בלי קשר לקוטיניו.
    זה לא ירגיע אף אחד.
    אתה צריך להביא איזה 5 שחקנים אם אתה רוצה להרגיע אנשים אחרי מכירה כזאת וזה גם צריך להיות מהיר כי ההנחה תהיה שאף אחד לא מגיע.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Ori8 Member

"להרגיע אנשים", נו בחייך גיל. רובם מעדיפים כבר להיפטר מקוטיניו רק כי הוא זלזל בהם ובמועדון והם מרגישים נבגדים. "הוא כבר לא יהיה אגדת מועדון, שימכרו אותו". את אוהדי ליברפול לא צריכים להרגיע, הם אוכלים חרא כל קיץ וגם אומרים על זה תודה. אתה מבטיח להם את ואן דייק, קייטה וקיץ עם הוצאות שוברות שיאים ובסוף מביא להם את סולנקה וסלאח ומאבד את קוטיניו והם ימצאו כבר את הדרך להיות מבסוטים וגם יסבירו לך למה הקיץ הזה היה פנטסטי. 5 שחקנים... את שוקי נגר המועדון הזה לא יצליח להחתים, אז אתה רוצה חמישה שחקנים שבועיים לסוף החלון...

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי כותב שלקבל מאה מיליון וצפונה עבור קוטיניו זה מחיר מצוין, כי מדובר בשחקן שמסוגל להיות טופ קלאס אבל הוא עדין לא שם כרגע מבחינת יציבות, למרות שהסכומים שמציעים עליו הם סכומים שבדרך כלל מציעים על שחקן טופ קלאס. אבל לאור טירוף המחירים בקיץ הנוכחי, והעובדה שברגע שסכום כזה יכנס כולם יעשו לליברפול מה שהיא עושה לברצלונה ויסחטו אותה במחיר, אני מבין את הרצון להשאיר את קוטיניו גם כשההצעות על השולחן הם שוות ערך ואפילו עולות על האיכות שהוא מביא נכון לנקודת הזמן הנוכחית.

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  14. הקופ בישראל Member

קלופ שהכניס הרבה אנרגיה בשביל ליצור מורל קבוצתי, הרגיש באופן אישי אכזבה מבקשת העברה של קוטיניו.

המנג'ר נואש לשמור על השחקן אבל אמר שלא תהיה התערבות אישית במצב.

ברצלונה צפויה להגיש הצעה שלישית על קוטיניו וכמה מהדיווחים אומרים שהם יהיו מוכנים להגיע גם ל137 מיליון פאונד במידה וליברפול תסכים להיכנס למו"מ.

Klopp increases pressure on owners to hold on to Coutinho | Sport | The Times & The Sunday Times

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי אם קלופ בעד או נגד מכירה. הציטוטים שלו מאוד לא ברורים.

מצב נושא:
הנושא נעול.