ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה לא עושים מהלך? נראה לי שאתה מבין טוב מאוד.
    אין מהלכים אצלנו, הכל אחיזת עיניים.
    תנסה למכור סאקו מרקוביץ' ולהעפיל שבוע הבא לאלופות ואולי יזרקו לך עצם.
    18.8 ואנחנו שואלים את אותן שאלות מ18.6. אנחנו רוצים, הם לא רוצים.

oranfu, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שבחירת המילים הייתה יכולה להיות טובה יותר. ברור למה לא עושים מהלך.

נראה לי אני מקעקע על המצח #FSGOUT. מי זורם?

עריכה: פול ג'ויס מדווח שדחינו הצעה חדשה על קוטיניו עכשיו...

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/17
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

#LFC turning down £118,000,000 on the spot. Love it.

כל הכבוד לFSG בקטע הזה, מצוין. לא טריוויאלי לדחות הצעות כאלה, גם אם זה מערב הרבה בונוסים.

4. Big Virgil Member

מה יהיה לעזאזל, נקווה שזאת האחרונה.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הטירוף עדיין ישנם שחקנים כמו מוחמד סלאח שמגיעים תמורת 45 מיליון.
    על ברצלונה יש המון לחץ לרכוש את קוטיניו, לטעמי ושוב כמובן כל זה בעירבון שליברפול תשתמש בכסף בחוכמה, אם הסכומים יגיעו לאזור ה140 וצפונה, אין סיבה שלא לאשר את המהלך.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשתמש בחוכמה?
    חכה תראה מה יקרה. נמכור אותו בדדליין דיי ב150 מ' פאונד ונגיד שלא היה זמן להביא מחליף.

oranfu ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  7. Coutinho10 Member

קודם כל מהלך נהדר, הם עומדים במילים שלהם והם כן מראים שאיפות.
    מצד שני אני משתגע מהסתירה הזאת, למה הם עושים רק חצי עבודה ולא מביאים בלם וקשר ?
    אני מלכתחילה האמנתי שזה נטו קלופ בקטע הזה, ומיום ליום התחושה הזאת מתחזקת אצלי.

לא ייתכן שהם מצד אחד מנסים לחסוך כמה שיותר ולהימנע מלהוציא כסף ומצד שני דוחים הצעות אסטרונומיות שיכניסו להם הרבה כסף - זה לא הולך ביחד. נטו קלופ בעיני.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה להסכים איתך.
    אם הם היו נטו בשביל רווחים, הצעה כזאת זה מיידית כן ולא מיידית לא.

Coutinho10 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  9. Mellow29 Kopite

אני לא חושב שהם נטו בשביל רווחים, אבל הם לא בעלים שמחוייבים כל כך להצלחה המקצועית כמו שרובנו היינו רוצים.
    ראיתי את הדעה של אורן ואני לא מסכים, חלק מזה הוא על קלופ לטעמי. נכון שבמקרים מסוימים הוא הסכים ללכת על אופציה ב' (מאנה, סאלח), אבל עושה רושם שבמטרות הגדולות באמת הוא במיינדסט של או הכל או כלום.
    אני חושב שאם נשיג את ואן דייק ונשמור על קוטיניו זה יהיה קיץ טוב מבחינת השורה התחתונה (ואם אחד מהתנאים לא יתקיים זה יהיה קיץ רע), אבל ההתנהלות שלנו גרמה ל-feel good factor מהעונה שעברה לדעוך מהר מאוד. נצטרך לבנות אחד כזה שוב מה-1 לספטמבר.

בכל מקרה לסרב להצעה כזו מיידית זה יפה.
    הציניקנים יגידו שהם טיפסו על עץ גבוה מאוד עם ההצהרה שלהם שהשחקן לא למכירה בשום סכום, ושבמחירים האלה הם כבר היו שמחים למכור. אני חושב שלפחות במובן העסקי יש להם מושג והם לא היו מטפסים על עץ כזה אם היה שבריר של סיכוי שהם רצו למכור.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/17
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. Coutinho10 Member

אני חושב שהם כן מחוייבים להצלחה. הם לא עושים שום דבר פחות מדניאל לוי בטוטנהאם למשל, ואי אפשר להגיד שדניאל לוי לא מחויב להצלחה.
    הם לא מוציאים פחות כסף ממנו, ובנוסף אין להם את האמצעים לפזר כספים בלי לחשוב עשרים פעם לפני.

הם קידמו את המועדון בתקופה שלהם פה, היינו בשפל יחסי גם מבחינת כדורגל על הדשא וגם כלכלי לפניהם. אם הם לא היו מחפשים את הצלחת הקבוצה הם היו נשארים עם דלגליש או לחילופין לא מפטרים את רוג׳רס ואף אחד לא היה עוד משתגע.
    הם הרימו את המועדון והפכו אותו לאחד הרווחיים בעולם, שיפצו את האצטדיון וחתמו כמה עסקאות ספונסר יפות.

אין לי ספק בכלל שברגע שהקבוצה הזאת תתמודד על תארים, קמפיין מעולה בצ׳מפיונס או אליפות, כל האינטרנט יהיה מלא בכתבות על המודל העסקי המשובח וכל השטויות האלה שכתבים כמו דסקל מתים עליהם.
    הדבר היחיד שחסר לי מהם זה באמת הסטייטמנט הזה של להחתים שחקן מהמובילים בתפקידו בעולם, ואן דייק מבחינתי זה הסטייטמנט הזה.

יאמר לזכותם שמעולם לא היינו במצב שבאמת שחקנים כאלה מסתכלים עלינו חוץ מהשנה וגם זה הרבה בזכות השם של קלופ.

היו להם לא מעט פאלטות בעיקר בהתחלה (לא יודע כמה בדיוק עליהם ולא על איאן אייר בעצם, אבל נניח שזה גם הם) אבל אני חושב שיש עקומת למידה חיובית מאוד.

11. Mellow29 Kopite

דניאל לוי מחוייב להצלחה? אולי בקנה המידה של טוטנהאם. וגם זה אם אתה מתעלם מהשיחוק שיצא לו - שחקן ממחלקת הנוער שהופך לסופרסטאר, בזמן שהם תופסים עוד סופרסטאר ב-5 מ׳ פאונד, ושני אלה מגיעים בדיוק בתקופה שיש מאמן מצוין לבנות את הסגל. לקבל את קיין ואלי לקבוצה שלך כמעט בחינם זה לא משהו שקשור להתנהלות נכונה כמו שזה קשור לצירוף מקרים ומזל. גם לנו היה מזל ששחקנים כמו ג׳רארד ואואן גדלו אצלנו בערך באותו הזמן, לא התנהלנו בצורה מבריקה אבל עדיין זה הספיק להיות רלבנטיים.
    אבל אם אתה כבר מזכיר את זה, בוודאי שיש לנו הרבה, הרבה יותר אמצעים מטוטנהאם. תסתכל על ההבדלים בין המועודנים בכל מה שקשור להכנסות, fan-base והיסטוריה. אין שום סיבה שנשווה את עצמנו אליהם ולא לארסנל ומנ׳ יונייטד.

המועדון הזה נמכר במחיר שפל יחסית לפוטנציאל העסקי שלו. שיפוץ האיצטדיון זה לא בהכרח אקט פילנתרופי. הם השקיעו כסף ובתמורה הערך של הנכס בבעלותם קפץ משמעותית. זו אחת הסיבות גם שאי אפשר ״לסחוב״ עם רודג׳רס או דלגליש, הם מיצו את עצמם במועדון בתקופה שפוטרו. כמובן שקבוצת כדורגל מצליחה זה חלק ממודל עסקי מצליח, אבל אנחנו כאוהדים רוצים לראות את זה כ״עיקר״ ופחות מתרגשים מהמסביב. במסביב הם עושים עבודה טובה מאוד, כל המסביב הזה + מאמן כמו קלופ זה בדיוק המתכון לקבוצה שבכל שנה מוציאה יחסית מעט ומסיימת במקום יחסית גבוה לציפיות, זה אידיאלי מבחינתם וקצת פחות אידיאלי מבחינתנו.

Scouser Tommy, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

עושים לא פחות מדניאל לוי? אתה מודע לזה שאנחנו מועדון הרבה יותר גדול מהם? עצם זה שאתה משווה לטוטנהאם מסביר הכל.

יפה שדחו את ההצעה, לא דבר של מה בכך. אבל, כמו שאני רואה את זה כרגע יש 2 תרחישים מאוד ריאליים:
    1 - ממש בסוף החלון הם מציעים הצעה גדולה יותר (אזור 150) ואנחנו נמכור. נגיד שאין מה לעשות זה המון כסף והשחקן לא רוצה להישאר וקלופ לא רוצה שחקן לא מחויב. כמובן שזה גם לא ישאיר לנו זמן להביא מחליפים ולא רוצים להביא בפאניקה וכו' וכו'.
    2 - הוא יישאר. לא יהיה לנו עוד רכש (לפחות לא שום רכש משמעותי) ואנחנו נצייר את ההישארות שלו כקיץ מצוין.

תרחיש שהסגל שלנו מתחזק עד סגירת החלון אני פשוט לא מצליח לראות.

אגב, ברצלונה האלה חלאות רציניים. כל פעם מגישים הצעה יום לפני משחק על מנת לעשות לנו כמה שיותר בלגן (כמובן שגם קוטיניו אשם פה עם ההתנהגות זבל שלו).

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

כנראה שההצעה הייתה 90 במזומן. היתר בונוסים. ביניהם כמה שספק רב אם יקרו כמו זכיה בשחקן השנה בעולם.

על כל פנים בסוף נתקלים בבעיה של אסרטיביות של ליברפול בשוק העברות. אתם יודעים שיובה זה סלינג קלאב לא פחות מליברפול, אם לא יותר. אחרי זכיה באלופות הם מיד נפרדו מהחוד שלהם.
    לליברפול זה נדבק במובן השלילי כי בניגוד ליובה היא לא יודעת איך להגיב למכירה. יובה מנגד רק הופכת את הסגל לחזק יותר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. cmon city Member

לא יודע מה ליברפול מנסים לעשות בזמן שקוטיניו מת לעזוב. יש לכם אחלה הצעה על השולחן, עם אפשרות לשפר עמדות אחרות בסגל, ויש מה לשפר, ואתם מתעסקים באגו. אין לי ספק שהם מנסים להעניש את השחקן, להחזיר לו באותו מטבע. זה יחזור להם בפרצוף.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שחוזר לנו בפרצוף כבר שנים על גבי שנים זה שאתה מוכר את השחקן הכי טוב שלך ומביא איזה 2 וחצי שחקנים שלך תדע איך ישחקו במדים שלך.
    חוץ מזה, זה לא שיש מערך סקאוטינג ו5-6 שחקנים אופציונאליים לרכש. זה הרי רק קייטה או ואן דייק או כלום, וזה שנמכור את קוטיניו לא יגרום ללייפציג וסוטון להתקפל בפנינו פתאום.

את החורים המשמעותיים אנחנו אמורים להיות מסוגלים לסגור גם בלי המכירה הזאת.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.