ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הקופ בישראל Member

לגבי הדיון של סלאח את מאנה צריך להזכיר שמאנה העונה בעונת שיא מבחינת הבקעה (עדיין הבקיע פחות מסלאח), החיסרון שלו לעומת סלאח שהוא כמעט לא מבשל שערים 2 לעומת 9 בישולים של סלאח. מה עוד שסלאח הוא יוצר המצבים הכי גדול לכל השחקנים בקבוצה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Alissonbecker will wear the No.1 shirt for the 2019/20 season.

אוי לא, מקווה שזה לא אומר שקאריוס עוזב.

אגב, מבחינת שידורים מול ברצלונה נדפקנו כי משחק ראשון זה על יום השואה והמשחק השני זה על יום הזיכרון.

גם המשחק שלנו בניוקאסל יזוז מראשון לשבת, זה יהיה קשה מאוד. רביעי ברצלונה שבת ניוקאסל שלישי ברצלונה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/19
    oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Esomech Member

התלבושת לעונה הבאה

4. South Boy Member

כל שנה מגיע הרגע הזה שצריך לחפש סטרים נורמלי, אבל פעמיים? מבאס.
    אין לאופ"א שירות סטרימינג בתשלום כמו בNBA שיכול לגרום לי להימנע מסטרים עם שדר רוסי בדילאי של 5 דקות שנתקע כל דקה?

5. Esomech Member

המשחק מול ניוקאסל הוקדם מיום ראשון ה2.5 ליום שבת ה1.5, הפלוס היחידי.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

המוקש הכי גדול שלנו עד סוף העונה והוא נופל בין שני חצאי הגמר...

איזה תקלה עם השידורים האלה, סעמק ערס.

התלבושת לעונה הבאה האמת יפה סה"כ.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תסתכלו על הצד החיובי, במקום שגיא כהן תשמעו את מקמנמן.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה, כל עוד מקמנמן לא מקוטע.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. Clichy COYG

מסי מול ואן דייק זה המאצ' אפ הכי מושלם שיכול להיות כרגע בכדורגל העולמי, מעניין מאוד איך זה ייגמר (שיתייעץ עם סמולינג, הוא אמר שהוא יודע איך לעצור אותו).

אגב בישול אדיר של AA, בהתחלה הייתי בטוח שזה פירמינו. מדהים ששחקן בגיל ובעמדה שלו מוסר ככה.

10. Rushie Member

עם כל האדישות שלי כלפי ליגת האלופות העונה, אני חייב להודות שהמפגש עם ברצלונה מרגש מאוד. אלה המשחקים שאתה חולם לראות את הקבוצה שלך משחקת כשהיא מעפילה למפעל הזה. סגירת המעגל עם סוארז וקוטיניו רק מוסיפה עוד עניין למפגש הסופר יוקרתי הזה.
    אני לא אופטימי, אי אפשר להיות אופטימי כשאתה משחק נגד מסי. מצד שני לא ראיתי הרבה קבוצות חוץ מעפילות ממשחק גומלין באנפילד.

הניצחון אתמול היה השמיני שלנו ברצף. מאנה סאלח ופירמינו כולם מבקיעים. נראה שגם העונה אנחנו מגיעים לפיק בדיוק בזמן. העונה הכי טובה שלנו בפרימיירליג הייתה 2008/9 עם 86 נקודות, אנחנו עכשיו עם 85, כלומר כנראה נשבור את השיא, ובמקביל לזה גם נשחק בחצי גמר ליגת האלופות. מדהים. אני לא מסכים עם כל ההחלטות של קלופ אבל הוא פשוט מאמן על. ענק ענק ענק.
    היום במקרה קפץ לי ביוטיוב סרטון ההשקה של התלבושת החדשה שאוקסלייד צ'מברליין מככב בה, ואז פתאום נזכרתי שהוא קיים, ושאת כל העונה הזאת עשינו בלעדיו אחרי שהוא התברר כשחקן חשוב מאוד לקישור שלנו. זה מעצים את ההצלחה אפילו עוד יותר.

11. oranfu Member

זה עדיין משני מבחינתי לעומת הליגה, אבל אי אפשר להיות אדישים כבר. זה חצי גמר נגד ברצלונה שאם אנחנו עולים אנחנו גם פייבוריטים בגמר.

לא אופטימי בגלל מסי, אבל רק בגללו. לדעתי אנחנו טובים יותר פשוט מסי זה שחקן שיכול לעשות 5 שערים במשחק רע של הקבוצה שלו.

מסכים עם טומי, אגב. נכון שפורטו היא לא מאריות אירופה, אבל ראינו גם את סיטי לא מלקקת דבש נגד שאלקה. ומהרגע הראשון של המשחק הראשון לא באמת היה לחץ או הרגשה שלא נעלה.

מלבד פביניו, אוקס הקשר הכי טוב שלנו לדעתי. ממש מתגעגע אליו. הוא אחד השחקנים שאני יותר אוהב בסגל והוא כמעט ולא שיחק, ואני חושב שהוא פייבוריט של הרבה מאוד אוהדים.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

88 נקודות עם 3 משחקים נותרו... פאקינג הל. אולי זה שכנוע עצמי לקראת האכזבה הצפויה בתום העונה אבל זה פשוט מטורף, זאת הקבוצה הכי חזקה שיצא לי לראות במועדון הזה. מעבר לתוצאות גם הוייב מסביב לקבוצה הוא חיובי בטירוף, אני מאוד נהנה לשמוע את רפרטואר השירים של האוהדים (מתי פעם אחרונה היה שיר מושקע כמעט לכל שחקן ב11?) ולצפות בתוכן שעוקב אחרי השחקנים "מאחורי הקלעים". נראה שיש פה חבורה מגובשת מאוד גם ברמת התיאום וגם ברמה החברתית. באמת תענוג.
    המשחק אתמול היה עוד דוגמה לאיזה מפלצת של כדורגל קלופ הפך אותנו.

היו דיונים ברשת על סרטון שרץ על מילנר שלקח מסלאח את הפנדל, החלטה טובה מאוד בעיניי. זה לא שהובלנו 3-0, במצב כזה מילנר הוא זה שצריך לקחת את זה... ובהתחשב בחגיגה אפילו יותר.

לא בונה כלום על יום רביעי, בעיניי יותר סביר שדייץ׳ וברנלי יצליחו לעקוץ תיקו מהחלאות בתכלת.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה נהדרת, בקלות הכי טובה שראינו. לא חושב שזאת תחרות בכלל.

סלאח ממש התאכזב שמילנר לקח ממנו את הכדור לפנדל. אני אוהב לראות את זה, הוא ווינר והוא רוצה להיות מלך השערים. באותה מידה ראיתי אותו ממש חוגג בשער ה1. עד כמה הוא מרוצה בקבוצה, זה תמיד מגלים בקיץ אצלנו. אי אפשר באמת לדעת, אנחנו לא תמימים.

14. owen11111 Member

אין ספק שנכווינו כבר לא פעם ולא פעמיים לגבי היכולת שלנו להשאיר את השחקנים הבכירים.

אבל אחד הדברים שאני הכי נהנה לשמוע מקלופ בתקופה האחרונה, זה שהסגל שלנו עדיין לא מיצה את הפוטנציאל שלו.
    ואם לקחת את זה בקונטקסט קצת יותר רחב - זה שאנחנו כמועדון והוא כמאמן עדיין לא סיימנו את התהליך.
    ובסופו של דבר, הוא הגורם המקשר והמחבר של כל החולייה הזו.

ברור שאם מחר בבוקר ואן דייק, מאנה או סלאח יגידו שהם רוצים לעזוב, יהיה לנו קשה מאוד ועד בלתי אפשרי למצוא להם תחליף, לבטח לא מיידי. אבל אחד הדברים שהכי מהנים בקבוצה הזו, בהשוואה לקבוצות של 13/14 או 08/09 - שיש כאן תחושה עצומה של סינרגיה. שהשלם הרבה יותר גדול מסך החלקים שלו. האם זה יעניין מחר בבוקר את מאנה אם ריאל תבטיח לו את החולצה מס׳ 10 ומשכורת של 350 אלף פאונד? כנראה שלא, אבל אני חושב שאנחנו נמצאים במקום שונה לגמרי ממה שהיינו לפני שנתיים, חמש שנים ולבטח לפני עשור.

אם בשנים הקרובות נמשיך להיות מועדון ש: מתחרה על האליפות, מגיע לשלבים המאוחרים בליגת האלופות, ואם איכשהו הגורל פעם אחת יהיה לצדינו, נצליח לזכות באליפות- שחקנים לא ימהרו לעזוב. לבטח לא באותה תדירות ולא באותה קלות כמו בשנים האחרונות. אני לא חושב שב-3.5 השנים שקלופ איתנו הפכנו להיות המועדון הכי אטרקטיבי בעולם או אפילו באנגליה - אבל נקודת הכניסה שלנו לקיץ 2019/20 היא נקודת כניסה שאני מעולם לא זוכר כזו. אפילו בעונת 08/09 אחרי אחד מהקמפיינים היותר מוצלחים שלנו בתולדות הליגה, הבלאגן הניהולי שהיה מאחורי הקלעים הצליח להרוס את אחת מתקופות הזהב שלנו בפרמיירליג. (במאמר מוסגר -ממליץ לראות את הראיון הזה עם רפא בניטז).

בנוסף, אני רוצה רגע לחזור למה שסקאוזר טומי רשם - עושה רושם שיש כאן קבוצה של שחקנים שבאמת נהנית מהחיים. יכול להיות שמחלקה המדיה של המועדון מצליחה לשדר את זה, יכול להיות שכמו בכל מועדון אחר מדובר בחבר׳ה סופר עשירים בני 25-26 שנהנים מלהרוויח עשרות מיליונים. אבל קשה להתעלם מהוייב סביב המועדון וסביב השחקנים. זה עולה בטוויטר, זה עולה מהקהל, זה עולה מהוידואים ומעל הכל - זה ניכר במגרש. סלאח, מאנה, פירמינו, רוברטסון, ואן דייק - אף אחד מהם לא הגיע אלינו כסופרסטאר, ואיכשהו יש תחושה שכולם הפכו להיות סופרסטארים. אז נכון שלדברים האלה בדר״כ יש מסגרת זמן, ויכול להיות ששעון החול על הסגל הנוכחי שלנו התחיל לתקתק. אבל אני חושב שבשלב הזה התהליך עוד רחוק מלהסתיים. אם נצליח לסיים את העונה הזו אם תואר - יש כאן תחושה של קבוצה עם פוטנציאל להיות בצמרת הגבוהה בכמה שנים הקרובות.

מתפלל שלא נתקל באף אירוע שיגרום לקבוצה הזו להתפרק.

15. oranfu Member

התקשורת באנגליה מצטרפת למאבק ואחרי שקריאות "צוללן" על סלאח לא עוזרות, הם כבר מפמפמים על ידיעות שהוא רוצה לעזוב בקיץ. לא מדובר באיזה צהובון אלא גם האינדפנדנט מצטרף לחגיגה.

ווילסון עם עוד צמד בתוספת הזמן לזכות דרבי. 16 שערים העונה.
    אני חושב שנוכל לקבל עליו 20 מיליון בקיץ בחיי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/19
מצב נושא:
הנושא נעול.